Įkraunama...
Įkraunama...

Originalios dovanos ir idėjos šventėms

QUOTE(joreta @ 2008 05 29, 15:17)
tos yra skenuojamos, skeneriu ir tampa skaitmeninėmis  thumbup.gif
o iš idėjų ... gal tikų kokia graži pranašystė, kas nors magiško ar mistiško, jei jau sieti su religija  g.gif



Na apie ta pranasyste norejau pasiteirauti kur man ja gauti butu galima,ar cia pacei kurti reiktu g.gif
Atsakyti
merginos kaip manot o jei paciai daryti ta knyga,nupirkti koki albuma atrodanti kaip senoviska.Na ir klijuoti nuortaukas bei komentuoti paciai. g.gif Ar tai nebus vaikiska????JUk visdelto 33.Na ilindau i ta brukne.lt.Nu pasirodysiu atsilikus per visa pirsta,bet niekaip nesuprantu kaip jiem nusiusti reikalinga visa medziaga. doh.gif Kaip atskiras nuotraukas siusti aisku,nu bet kaip jie zinos ka ten pakomentuoti noriu.Nu nesuprantu ir visas doh.gif .O del tu senu nuotrauku,kaip raset kad skanuoti galima,o jei as skanerio neturiu,ka tada daryti.Nu tundra as tundra. doh.gif Ir geda klausti ir nebezinau kaip vyra nustebinti.Zodziu jau geriau is gedos numirsiu,bet vyrui visvien kazka padarysiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Piople @ 2008 05 29, 18:14)
Na apie ta pranasyste norejau pasiteirauti kur man ja gauti butu galima,ar cia pacei kurti reiktu g.gif

reikėtų pasirinkt kokių Biblinių siužetų ( aš nelabai galiu padėt, kol kas blush2.gif ) ir pagalvot, ką pritaikyt sau ir galima leist pasirinkkt iš keletos irgi ne paprastai, o pvz, iš kokio vaisiaus norėtų, būtų iš anksto viduj suslėpta ar pan. Tik patarčiau vengt kokių tragiškų ar nelabai malonių, vis tik nuotaika sugadinta būtų, kad ir žaidimu. O dar gi paafantazuot galima, ko norėtųsi, ko tikėtis. Aišku yra visokių astrologų siūlančių profesionalias pranašystes, tinka ir tokią užsakyt, tik, kaip minėjau reikėtų, kad tokia palankesnė būtų mirksiukas.gif
Atsakyti
oi aciuuu,maciau juk kazkur kazkas siule pranasystes pagal zvaigzdes lygtai.Nu netikiu pati tokiais dalykais,bet gal kas gausis.Man ta knyga neduoda ramybes ir filmukas.Nu nezinau nei kaip tai padaryti,nei kas geriau.NA iki rugsejo turiu laiko,mastau kuo toliau tuo labiau,nesinori palikti paskutiniai minutei viska
dar karteli aciuuu joreta. 4u.gif tau.
Atsakyti
QUOTE(Piople @ 2008 05 29, 19:27)
oi aciuuu,maciau juk kazkur kazkas siule pranasystes pagal zvaigzdes lygtai.Nu netikiu pati tokiais dalykais,bet gal kas gausis.Man ta knyga neduoda ramybes ir filmukas.Nu nezinau nei kaip tai padaryti,nei kas geriau.NA iki rugsejo turiu laiko,mastau kuo toliau tuo labiau,nesinori palikti paskutiniai minutei viska
dar karteli aciuuu joreta. 4u.gif tau.

nėr už ką wub.gif svarbu, ka mačytų biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal kas nors žino kur galima būtu nupirkt tokią skardinę kaip būna dažai parduodami, kad būtu nedidelė (bet būtent skardinė a kaip ji vadinasi?) rolleyes.gif

Netokios kur būna "šprotai aliejuje" biggrin.gif o su dangteliu (na gal kas supras ko noriu blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delight: 06 birželio 2008 - 09:50
QUOTE(Piople @ 2008 05 29, 19:59)
Kaip atskiras nuotraukas siusti aisku,nu bet kaip jie zinos ka ten pakomentuoti noriu.Nu nesuprantu ir visas doh.gif .O del tu senu nuotrauku,kaip raset kad skanuoti galima,o jei as skanerio neturiu,ka tada daryti.Nu tundra as tundra. doh.gif Ir geda klausti ir nebezinau kaip vyra nustebinti.Zodziu jau geriau is gedos numirsiu,bet vyrui visvien kazka padarysiu blush2.gif


Nueik į kokį nors foto paslaugų "tašką" (Kodak, Fuji ir pan.) ir paprašyk tokios paslaugos. Jie ne tik kad nuskenuoja, bet dar ir patvarko, šiek tiek paryškina tas foto. Paskui sunumeruok foto ir gali atskirai surašyti tekstą su nuorodomis, prie kurios nuotraukos kokie žodžiai.
Dariau tą knygą vyro 40-mečiui. Įteiksiu šį savaitgalį. Bus matyti, ar tokia dovana jam patiks, ar padarys įspūdį. Bet vien ko vertas tokios dovanos ruošimas - važiuoji slapta nuo vyro pas jo tėvus, draugus ar gimines, rankioji senas nuotraukas, prašai, kad papasakotų kokį įvykį iš senų laikų, paskui iš tos medžiagos bandai kažką sukurti... Tiesiog geriau pažįsti savo žmogų, o ir įsijauti į būsimą šventę. Kuo daugiau pastangų įdedi, tuo ta dovana atrodo "brangesnė" (bent jau pačiai).
Atsakyti
QUOTE(Piople @ 2008 05 29, 19:59)
O del tu senu nuotrauku,kaip raset kad skanuoti galima,o jei as skanerio neturiu,ka tada daryti.Nu tundra as tundra. doh.gif


tai gali ir tas pacias foto susiust ir viska padarys. sumokesi daugiau. bet viska padarys. atskenuos isvalys nuotrauku ibrezimus ar sulankstymus. nu zodziu. dabar tereikia sumoket ir tau viska padaro.
o ta ka noresi uzrasyt. sunumeruosi prie kokios foto (ar kokiu foto) nori ka matyt ta ir uzrasys. dar ir dizaina parinks grazu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pactior: 06 birželio 2008 - 12:46
Va neseniai ir as viena drauge orginaliai pasveikinau. Man patinka fotografuoti ir taip netycia gavosi labai grazi pajurio nuotrauka, ja idejome i grazius remelius, aisku, kad nebutu vargo ji pakabinti, pridejau plaktuka su vinuku, o kad nebutu vargo vinuka ikalti surasiau instrukcija. biggrin.gif Buvo labai patenkinta. smile.gif
Atsakyti
Kristaus amžiaus proga gal tiks įkomponuoti kur nors ir eilėraštuką:

Kristaus amžius - dar jaunystė,
Dar žydėt, mylėt, nevysti.
Tik iš meilės, pats sakai,
Auga gėlės ir ... vaikai.
Atsakyti
va aš ir norėčiau tokia knyga daryti, bet rašiau i bruknę , bet man vis neatrasė gal tiksliasnius duomenis turit?
Atsakyti
As noreciau padovanoti skydi akrobatiniu lektuvu. gal kas zinot koki lakuna kuris paskraidintu? mirksiukas.gif
Atsakyti