Įkraunama...
Įkraunama...

Originalios dovanos ir idėjos šventėms

QUOTE(mamyteerika @ 2008 06 20, 18:15)
Stai mano idejos :
*Vaikui,studentui ar jaunam zmogui :PLyta su uzrasu tevu nasta dar sunkesne appaisyti ja ir apristi balionais ir pasakyt jog tevu nasta sunkesne uz sia plytaq ir jso net tu (balinai) nepakeli
*Gimus kudikiui padovanot kase ta kur pinta buna  ir po to kas met I ja idet po viena kokoso riesuta ir kai vaikelio kase bsu pilna su tuo kriaciu galespalikt tevu namus
*Iseinamciam is namu (gyvent atskirai ) arba pilnameciui : lagamina ir I ji pridet saukstu , sakuciu,irankiu.kaldra ir pan . ir pasakyt as stengiuosi paruost tave gyenimo mokyklai ar pan.
* Megstanciam keliauti ir kazkur isvykstant : komposa kad visada rastu kelia spas jus atgal, zemelapi akd nepasiklystu,savo nuotraukas kad visada budamas/a toli jaustusi lyg su tavimi sirdy

Na stai ka esu gavusi pati:
Buvau nsuprendusi nesvesti gimimo dienos . mano gimtadienio vakaras nesulauskiau nei  veino skambucio , zinutes sveikinimo …Ir sedziu viena namie ir tik staiga I duris ,,dzin dzin’’ atidarau stovi  didele deze paimiau atidarau mazesne ir galu gale visai maza joje laiskelis : ,,iseik I lauka ir eik link nemuno vietos kur vedziodavai suni ‘’ einu o ten rastelis ,,eik tolyn 5 metrus ‘’ ten tulpe ir uzrasas dar eik 1metra ir apsisuk I kaire ir eik I desine 15metru ‘’einu ir ten antra gele ir uzrasas,,eik tiesiai 30metru ‘’ einu ir ten trecia gele ir uzrasas uzdek zvake *(buvo velu ir tamsu) uzdegiu zvake ir ten tortas ir visi manieji draugai traukia su gimimo diena  tikrai labiausia patiko sumanymas tai buvo viena is geriuasiu dovanu 
Esu gavus ir 100 suniuku (pliusiniu) nes labai myliu suniso us tu suniuku buvo gyvas suo )

Esu gavsu veina is gerausiu dovanu savo mylimojo berniuko Daina man )cia vaikysteje dar
gal kam pravers



thumbup.gif geros idejos smile.gif ka pasiulytumet padovanoti gimimo dienso proga mociutei? jei apie 78metai
Atsakyti
QUOTE(987654321karolina @ 2008 06 23, 13:00)
thumbup.gif  geros idejos smile.gif ka pasiulytumet padovanoti gimimo dienso proga mociutei? jei apie 78metai


Nezinau kaip paaiskinti, bet musu mociute tokia senamadiskai siuolaikiska biggrin.gif Jei su bet kuo neitiksi...nes ir dovana uz 300Lt gali buti isvadinta tualetiska hihihi.gif Ji kartais buna uzkietejus aukstuonemes dama, o kartais nezinanti ka reiskia tolerancija babce unsure.gif Musu mociute labai labai nuostabi, bet labai keista bigsmile.gif Zodziu, zinant kad ir puokste lauko geliu jai gali pasirodyti it dar viena siuksle namuose, o naujas lygintuvas kaip pasityciojimas, tai ilgai sukome galva... smile.gif Na ir atejus 80 metu sukakciai, kada visi vaikai, anukai susirinkome pas ja, pasveikinti... Tai visi dovajojom atvirutes su paciu kurtais zodziais ir pinigeliu kupiura. Ji kokia patenkinta buvo, kad gales nusipirkti kas jai patinka. Zodziu, originalumo nulis, bet jai tiko. Kai prie stalo visi vakarieniavome, bendravome atsistojom, be zodziu issidalinom lapus kam ju reikejo, uzleidome ant visooo garso muzika ir sudainavome Marijono Mikutaviciaus+Dzimbos daina as sirdyje labai myliu savo mama. Musu buvo apie penkiasdesimt, tai vaizdelis nerealus! kazkas pasakisko! nesvarbu kad nebuvo geros kokybes balsuose. Kai kuriuose posmuose dainavom ''mes sirdyje labai mylim savo mociute'', arba ''mes sirdyje labai mylim savo Onute'' biggrin.gif mociute asaru turi minimaliai(nepamenu kaip ta liga vadinasi), vos keleta, niekada neverkia. o sikart apsiverke ir po dainos pasake tokius zodzius kuriu visa savo gyvenima nepamirsiu rolleyes.gif va ir atradom, nebrangu, bet pati brangiausia jausmais buda kaip nustebinti senyvo amziaus mylima zmogu thumbup.gif

(jei noretum ta pati padaryti, tai turiu as lyg 30kopiju sios dainos. vis tiek nebeturiu kur deti smile.gif kaune)

cia ta daina jei kartais nezinai: http://www.youtube.c...h?v=If6h8u5LGTg
Atsakyti
Sveikutes,

Reikia pagalbos ! Ant nosies mamos 60metis. Nupirkom su broliu savaitgali i Druskininkus kartu su teciu pasibuti. Uzsakyta kavinuke, kad pasisedetume ramiai tarp savu. Bet man kazkaip atrodo reikia kokio siurprizelio. Ir niekaip nesumastau ka padaryti doh.gif net kaip idomiai iteikti ta kvietima i Druskininkus g.gif gal kas minciu idomiu turite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2008 06 17, 17:19)
As noriu pasidalinti, kaip originaliai galima padovanot pinigelius
Reikia didziules kartonines dezes (nuo TV, saldytuvio ir pan.) i vidu idet geliu  pripustu iv. spalvu balionu, prie kiekvieno baliono pririst pinigu kupiura ir idet balionus i deze. Kai atidaro deze visi balionai su pinigeliais pakila.
Maciau, kai iteikia tokia dovana, labai graziai atrodo  thumbup.gif

gera ideja, tik baisu,kad sventes kaltininkas nesugalvotu atidaryti dovanos lauke, tuomet visi pinigai per kelias minutes isleks i ora biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
gal kas patarsit kaip idomiau padovanoti pinigus jubiliejaus proga
Atsakyti
QUOTE(gudytejol @ 2008 07 01, 14:36)
gal kas patarsit kaip idomiau padovanoti pinigus jubiliejaus proga


Žiūrint kokio jubiliejaus, vaikino, merginos, mamos, močiutės, senelio, tėvo, kiek metų? Ar žmogus "prie bajerio ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2008 07 02, 02:02)
Žiūrint kokio jubiliejaus, vaikino, merginos, mamos, močiutės, senelio, tėvo, kiek metų? Ar žmogus "prie bajerio ? smile.gif

geriausios drauges vyro 30-metis
Atsakyti
sveikutes,

o mums va ramybes neduoda toks klausimelis: ka padovanoti uosviams 25-eriu metu santuokos proga (sidabriniu vestuviu). sukam sukam galva, bet net neisivaizduojam ka... noretusi ka nors romantisko ir orginalaus, bet ir per daug islaidauti nesinori...
gal kas turite kokiu pasiulymu? butumem be galo dekingi... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kybirkstele @ 2008 07 07, 15:11)
sveikutes,

o mums va ramybes neduoda toks klausimelis: ka padovanoti uosviams 25-eriu metu santuokos proga (sidabriniu vestuviu). sukam sukam galva, bet net neisivaizduojam ka... noretusi ka nors romantisko ir orginalaus, bet ir per daug islaidauti nesinori...
gal kas turite kokiu pasiulymu? butumem be galo dekingi...  ax.gif



aš tai pageidavimą užsakiau ir padovanočiau kažką iš simboliškai iš sidabro, n es tai sidabrinės vestuvės
Atsakyti
Broliui 24 metai uz keliu dienu sukaks g.gif Jis gaves kvepalu, skutimosi priemoniu ar koki praktiska daikteli, numeta ji tolyn ir net nesusimasto prisiminti biggrin.gif A ka man jam padovanoti? Labai linksmas ir suprantantis bajerius iki juodziausiuo humoro blush2.gif Laukiu pasiulymu smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti