Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

QUOTE(happy @ 2007 02 05, 14:05)
as akcentine siena tapetuociau ryskesniais tapetais,o kitas sienas dazyciau..

Labai ačiū už patarimus. Taip ir darysiu, vieną sieną tapetuosiu, o kitas dažysiu (ir kodėl pati taip nesugalvojau?) g.gif
Atsakyti
Mano svajonių svetainė sujungta su virtuve dar formuojama tik mintyse, tačiau neužilgo jau reikės užsisakinėti baldus, todėl vis mąstau, kaip čia viską padarius. Kažkodėl norisi tamsiai rudų virtuvės baldų, sienų norėčiau balintos kavos spalvos, lubų kiek šviesesnių, grindų gal ąžuolo, o minkštų baldų kažkodėl užsimaniau tokių kaip alyvuogių ar garstyčių spalvos. Bet jie daugiau prie tamsiai rudos dera, tai gal vieną sieną dar tamsiai rudai nudažyt? Dar norėjau dalies sienos skaldytų dekoratyvinių akmenų. Kažin kaip atrodytų? Kol kas tokios mintys, bet gal dar ir kitaip sugalvosiu.
Ką manote, patarkite, kas čia netinka, arba, ko reikėtų?
Atsakyti
Ne! Daryk baldus geltonus, o sienas ružavas bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif



Kam klausi tokiu dalyku? Cia parodai ar namams? Daryk taip kaip liepia sirdis
Atsakyti
Paprasčiausiai čia vos ne kas antra tokių patarimų klausinėja, bent jau temos pradžioj, o ir smagu, kai nusimanantis žmogus atsako.
Keista reakcija tamstos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aikutė @ 2007 02 06, 13:47)
Mano svajonių svetainė sujungta su virtuve dar formuojama tik mintyse, tačiau neužilgo jau reikės užsisakinėti baldus, todėl vis mąstau, kaip čia viską padarius. Kažkodėl norisi tamsiai rudų virtuvės baldų, sienų norėčiau balintos kavos spalvos, lubų kiek šviesesnių, grindų gal ąžuolo, o minkštų baldų kažkodėl užsimaniau tokių kaip alyvuogių ar garstyčių spalvos. Bet jie daugiau prie tamsiai rudos dera, tai gal vieną sieną dar tamsiai rudai nudažyt? Dar norėjau dalies sienos skaldytų dekoratyvinių akmenų. Kažin kaip atrodytų? Kol kas tokios mintys, bet gal dar ir kitaip sugalvosiu.
Ką manote, patarkite, kas čia netinka, arba, ko reikėtų?

mano manymu, tamsiai ruda, balintos kavos ir alyvuogiu-garstyciu spalvos baldai labai turi gerai kartu ziuretis smile.gif tamsiai siena dazyciau tik tada, jei jau labai labai norisi ir tik jei erdve didele, kitaip labai susimazinsit kambari. Galima daryti sviesias (balintos kavos) sienas, tamsiai rudus virtuves baldus, rinktis tamsiai ruda (prie sviesiu sienu) sekcija (ar kazka vietoj jos kambariui) ir tada kaip akcenta statyti alyvuogiu salumo baldus, dar galima puikiai atitinkama kilima priderinti. Man toks derinys skamba labai graziai ax.gif
Va radau kelis panasiu spalvu pavyzdzius, kad lengviau isivaizduoti butu. Na cia ne tas pats, bet i tema smile.gif

user posted image

user posted image

ruda siena

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aikutė @ 2007 02 07, 15:40)
Paprasčiausiai čia vos ne kas antra tokių patarimų klausinėja, bent jau temos pradžioj, o ir smagu, kai nusimanantis žmogus atsako.
Keista reakcija tamstos  g.gif



O kuom ji keista? smile.gif Man keisčiau kai žmonės prašo patarimų dėl spalvų, juk čia toks subtilus dalykas, kaip ir kiekvieno žmogaus skonis. O tas kuris skonio neturi, renkasi tai, ką pamato ant lentynos arba kaip dauguma
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 02 08, 10:29)
O kuom ji keista? smile.gif Man keisčiau kai žmonės prašo patarimų dėl spalvų, juk čia toks subtilus dalykas, kaip ir kiekvieno žmogaus skonis. O tas kuris skonio neturi, renkasi tai,  ką pamato ant lentynos arba  kaip dauguma

na ne visai taip... juk ji neklause, ar jus noretumet tokio derinio, o klause nuomones, tai juk nera sunku objektyviai i tai paziureti. Yra spalvu ir ju deriniu pvz. pati savo interjere nenoreciau, bet siaip jie yra grazus. Tai cia ir yra skirtumas.
Atsakyti
Ačiū, Mylia smile.gif Ir už nuotraukas dėkoju. Kaip sakiau, esu planavimo būsenoj, todėl ir klausinėju patarimų, ieškau "gyvų" pavyzdžių.
Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2007 02 03, 16:26)
butu skelbimus ziurineju smile.gif

user posted image




O, mano kaimyno butas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aikutė @ 2007 02 08, 18:39)
Ačiū, Mylia  smile.gif Ir už nuotraukas dėkoju. Kaip sakiau, esu planavimo būsenoj, todėl ir klausinėju patarimų, ieškau "gyvų" pavyzdžių.

Nera uz ka 4u.gif labai maloni yra ta planavimo busena, mes irgi siuo metu isikurinejam, tai man neapsakomas malonumas galvoti, kas kur ir kaip turi buti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2007 02 08, 09:51)
Va radau kelis panasiu spalvu pavyzdzius, kad lengviau isivaizduoti butu. Na cia ne tas pats, bet i tema smile.gif



Is kokio puslapio tos grazios nuotraukos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aikutė @ 2007 02 06, 13:47)
Mano svajonių svetainė sujungta su virtuve dar formuojama tik mintyse, tačiau neužilgo jau reikės užsisakinėti baldus, todėl vis mąstau, kaip čia viską padarius. Kažkodėl norisi tamsiai rudų virtuvės baldų, sienų norėčiau balintos kavos spalvos, lubų kiek šviesesnių, grindų gal ąžuolo, o minkštų baldų kažkodėl užsimaniau tokių kaip alyvuogių ar garstyčių spalvos. Bet jie daugiau prie tamsiai rudos dera, tai gal vieną sieną dar tamsiai rudai nudažyt? Dar norėjau dalies sienos skaldytų dekoratyvinių akmenų. Kažin kaip atrodytų? Kol kas tokios mintys, bet gal dar ir kitaip sugalvosiu.
Ką manote, patarkite, kas čia netinka, arba, ko reikėtų?


pasiklausiusi, galiu pasakyt, kad viskas atrodys thumbup.gif , tikrai deres....bet del tos rudos sienos dar pagalvociau,,,,,plytu siena tiktu, jei ka pasiziurek kazka margo, gal kaip tapeto vienai sienai vietoj tos rudos sienos, bet kad tame margume butu tos trys spalvos - balintos kavos, rudos, ir garstyciu....arba beabejo nebutinai, gali gal kokios kitos bet tos "gimines" atspalviai
Atsakyti