Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

o as esu turejusi svelniai zalia, kaip salotine, bet ne ryskia, spalva miegamajame, ziauriai ramino ir gera buvo, nenoredavau iseiti is kambario...beje baldai buvo balti (tik komoda ir mazyte spintele prie lovos) thumbup.gif
Atsakyti
labukas, nezinau ar cia kreipiuosi, bet gal kuri turit kokiu nuorodu kaip derint spalvas, kokia prie kokios tinka ir taip toliau...Pas mus kompo kambariukas svelniai persikinis...Neismastau kokia spalva langus papuost ir kampo minksto?ten stovi kolkas tik senovinis darbo stalas toks nei tamsus nei sviesus,,, g.gif
sos
Atsakyti
ARasytee, va čia pažiūrėk. Spalvų derinimo interjere puslapis. mirksiukas.gif
Atsakyti
na prasau pagalbos na nuotraukos irgi ne per geraiausios kokybes
neturiu supratimo kaip reikia zidini apipavidalinti ir kokias spalvas pasirinkti tam paciam kambary ir plyteles kokios spalvos reikia pasirinkti nes grindys bus sildomos tai desim plyteles
prasau patarimo
http://public.fotki....tagrat/spalvos/
Atsakyti
Sveikutės mirksiukas.gif Na, ir aš užsukau į šį skyrelį, nes daba pas mus namuose vyksta remontas nuo "A" iki "Z". Virtuvę jau, galima sakyt, baigiame įrenginėti, beliko tik naujus baldus išsirinkti tongue.gif . Va, o spalvų gama buvo doh.gif lotuliukas.gif rolleyes.gif Maniškis šiaip labai konservatyvus visais gyvenimo atvejais, tai maniau, kad jo nuomonė bus konkreti - "magnolija" ir taškas (ypatingai Airijoje interjerui būdinga spalva-tokia kreminė), o man patinka ryškios, gyvos spalvos bigsmile.gif thumbup.gif Laimei, virtuvės dizaino subtilybes jis patikėjo man, tai assa.gif sokiai.gif. Lubas ir sienas dažėme plaunamais, matiniais Sadolin'o dažais: plokštę su halogenais nudažėme ryškia citrinine spalva, likusią lubų dalį - ryškiai žydra, o sienas - oranžine spalvomis. Iš pradžių išsirinkusi tokį spalvų trejetuką, ėmiau abejoti, ar vis dėlto teisingai nusprendžiau mastau.gif g.gif , bet, kai patalpa buvo išdažyta, abejonių neliko ok.gif yess.gif good.gif Tikiu, kad su didžiausiu malonumu sukiosiuosi savo svajonių virtuvėje clap_1.gif...
Atsakyti
na reiktu pamatyt, buna visokiu atspalviu smile.gif
Atsakyti
"Nutrauksiu", kai pasistatysime baldus, ir galėsite įvertinti ax.gif Man asmeniškai labai patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Valeri @ 2007 02 17, 13:42)
"Nutrauksiu", kai pasistatysime baldus, ir galėsite įvertinti ax.gif Man asmeniškai labai patinka wub.gif



Tai cia ir svarbiausia, kai as gavaui ko noriu, neisivaizduoji kokia laiminga buvau biggrin.gif kazkokia net isterija juoko kazkokio nevalingo uzejus buvo doh.gif o paskui isisiepus vaikstau aplink ir darbu jokiu daryt negaliu biggrin.gif
Atsakyti
Kaip pagyvina kambarį ryškūs tapetai smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Kokius tapetus užmačiau biggrin.gif Visai smagūs man ax.gif
user posted image
Atsakyti
Ir visai dera, rodos, tarpusavyje nederančios spalvos thumbup.gif drinks_cheers.gif wub.gif Šaunu, tikrai toks kambarys turėtų pakelti nuotaikytę tongue.gif Man irgi patiktų tokie tapetai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Valeri @ 2007 02 17, 13:19)
Lubas ir sienas dažėme plaunamais, matiniais Sadolin'o dažais: plokštę su halogenais nudažėme ryškia citrinine spalva, likusią lubų dalį - ryškiai žydra, o sienas - oranžine spalvomis. Iš pradžių išsirinkusi tokį spalvų trejetuką, ėmiau abejoti, ar vis dėlto teisingai nusprendžiau mastau.gif  g.gif , bet, kai patalpa buvo išdažyta, abejonių neliko ok.gif  yess.gif  good.gif


butu labai idomu paziureti dabar kaip atrodo visos tos spalvos kartu....gal labai ilgai teks laukti tavo baldu,,,,,nenori dabar inmest, cia mus tik "suerzinai", smalsuma dideli iziebei lotuliukas.gif

QUOTE(Supergirl @ 2007 02 17, 14:40)
Kokius tapetus užmačiau  biggrin.gif  Visai smagūs man  ax.gif
user posted image


labai idomus ir spalvingi tapetai, didele spalvu gama, pagal ji derinciau visa kita kambario spalvyna...
Atsakyti