Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

QUOTE(melana @ 2006 09 20, 17:46)
turbūt taip ir reiks dayti, kad nepadaryt spalvų makalynės  smile.gif


O kuria tu siena darai ryskesne? Domiuosi kokia siena verta akcentuot, o kurios ne rolleyes.gif Kambaryje turim 4 sienas: pirma su langu ir maza 2v sofute , antra (priesinga langui) su nedidele sekcija ir tv, o is sonu viena su praplatintu iejimu, kita su 3 v. sofa. Is kambario matosi koridoriaus erdve ir dalis virtuves.
Jei akcentuosiu ta, kur daugiausiai daiktu prie jos padeta (pvz. kur sekcija ir tv), tai ar ne per daug bardako? O gal ryskint ta, kur langas? O gal ta, kur sofa? smile.gif g.gif g.gif doh.gif
Taigi, kokios pagrindines pastabos vienos sienos ryskinimui ir akcentavimui? Prie jos turi but daug daiktu (sekcija, lentynos ir tv), ar tik keli ir pastovus (tik sofute ir koks paveikslas)?
Atsakyti
QUOTE(Piene123 @ 2006 09 21, 12:08)
O kuria tu siena darai ryskesne? Domiuosi kokia siena verta akcentuot, o kurios ne  rolleyes.gif  Kambaryje turim 4 sienas: pirma su langu ir maza 2v sofute , antra (priesinga langui) su nedidele sekcija ir tv, o is sonu viena su praplatintu iejimu, kita su 3 v. sofa. Is kambario matosi koridoriaus erdve ir dalis virtuves.
Jei akcentuosiu ta, kur daugiausiai daiktu prie jos padeta (pvz. kur sekcija ir tv), tai ar ne per daug bardako? O gal ryskint ta, kur langas? O gal ta, kur sofa? smile.gif  g.gif  g.gif  doh.gif
Taigi, kokios pagrindines pastabos vienos sienos ryskinimui ir akcentavimui? Prie jos turi but daug daiktu (sekcija, lentynos ir tv), ar tik keli ir pastovus (tik sofute ir koks paveikslas)?


aš irgi galvojau apie tai, bet nusprendžiau ryškią sieną daryti tą kur sekcija nedidelė stovės.
Peržiūrėjau labai daug interjero žurnalų ir internete nuotraukų, tai ten visur dažoma, būtent ta siena kur sekcija stovi. Man patiko ir aš taip nusprenžiau. Kolidorių darysiu ta pačia spalva kaip ir ta ryški siena.
Atsakyti
Pas mus panašus planas, tamsia bordo dažėm sieną prieš langą .Ji trumpesnė už kitas. Prie jos stovės neaukšta sekcija. Kitos sienos gelsvos. Pagalvojau, kad ilgąją sieną dažyt ryškiau netiks. O koridorių dažėm irgi gelsvai, bet labai nepraktiška, iškart apsitrynė. Reikės gal kokia danga padengti bent dalį. Iš kambario matosi virtuvė, kurios plytelės panašios tamsiai raudonos spalvos, o sienos tokios pat gelsvos.
Atsakyti
Sveikos, visos.... atsivertus sia tema vos akiu nepraziurejau... tiek graziu spalvu interjere.... o ir pati ne siaip sau zvalgausi, tiesiog pas tevus sodybej isirenginejam sau palepe, ir gavos taip, kad musu lubos bus dengtos mmedzio drozliu plokstemis (tik lakuotos), ir spalva tokia kaip "auskiniu" siaudu.... ir va niekaip nesugalvoju kokias sienas daryti? gal kas galit ka patarti? dekui
Atsakyti
Sienas daryciau svelniai zalsvas ar vos pilkai-melsvas, bet ne is gelsvu-ornaziniu gamos, nes "auksiniai siaudai" ir taip labai "sildys" biggrin.gif
Papildyta:
Del vienos sienos akcentavimo: nepamirskit, kad sienos su langais, ypac dideliais, nuo kuriu daug sviesos, tamsi spalva matysis tik vakare prie dirbtinio apsvietimo, nes kitaip pries sviesa spalvos nelabai ir iziuresit ir ji atrodys dar tamsesne.
Atsakyti
aciu labai... smile.gif uztvirtinai mano mintis, del zalsvos spalvos.... smile.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Man grazu juoda... bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sensi: 22 rugsėjo 2006 - 16:20
Man gražu nuotraukose, bet savo būste negalėčiau net pagalvoti apie juodas spalvas schmoll.gif Pas mus viskas labai šviesu - lubos, sienos (pastelinių gelsvų, žalsvų atspalvių, na ir kas, kad ne tokie madingi), grindys (beveik baltas marmoleumas). Taip pat bus ir šviesūs baldai - labai šviesaus medžio virtuvė, beveik baltas staliukas, kėdės, lentyna...Ir žinote, aš tiesiog kaifuoju nuo tos šviesos srauto, nuo erdvės pojūčio (šviesa tarsi išplečia erdves), nuo saulės spindulių žaismo, nuo šilumos, lengvumo ir skaidrumo wub.gif Kada nors, jei nepasigalvoiu, gal įmesiu foto.. Nė už ką nemainyčiau to, ką dabar turime, į jokius tamsius atspalvius...
Atsakyti
QUOTE(Sensi @ 2006 09 22, 17:09)
user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Man grazu juoda...  bigsmile.gif



Pasižiūrėti,tai labai gražu.Bet savęs tokioj aplinkoj gyvenant tai tikrai neįsivaizduoju schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2006 09 24, 12:55)
Pasižiūrėti,tai labai gražu.Bet savęs tokioj aplinkoj gyvenant tai tikrai neįsivaizduoju schmoll.gif


O as isivaizduoju... ax.gif Man balti kambariai ligonine primena, o miegamo noreciau tik tamsaus. Man tokia aplinka atrodo tinkamiausia poilsiuj, intimesne... ax.gif
Atsakyti
Nors pas mus namie beveik visur balta, bet dabar kai įrenginėjam savo namą, renkames kitas spalvas, netgi juodą miegamajame, 5 metus atgyvenom su balta spalva na nepraktiška iki skausmo, kiekviena dėmelė matosi, o tam kad išlaikyt baltumą ir švarą tai reikia drajint, tikra ta žodžio prasme kasdien...
Atsakyti
Norėčiau paklausti, ar tiesa, kad neįmanoma nudažyti šalia esančių sienų
skirtngomsi spalvomis taip, kad tos spalvos susieitų idealiai kampe, kad ta
juostelė, kuri klijuojama apsaugai, turi būti klijuojama beveik 0,5 cm labiau ant
vienos ar ant kitos sienos, ko pasekoje gaunasi, kad ant vienos ar ant kitos
sienos yra užlindusi šalia esančios sienos spalva kokius 3-5 mm?

gal kas dažė taip ir papasakokite tada, kaip pas jus spalvos susieina?

dėkui už nuomones 4u.gif
Atsakyti