Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2006 09 13, 11:35)
vietoj raudonos orandžinę daryk irgi būtų  thumbup.gif

o man si spalva jau ikyrejo, kur nueisi visur viskas oranziskai. g.gif Vieni draugai nusidaze virtuve ryskia oranzine, kiti nusipirko tokios spalvos virtuves baldus ir kedes, kaimynai ziuriu nusipirkom siandien svetaines baldus, ir tie oranziniai... doh.gif
Atsakyti
Man gražu oranžinė, bet vien dėl to ja nedažėm sienų, kad visur jos pilna. Geriau panaudoti kokius nors tos spalvos akcentus, tai nusibodus galima pakeisti.
Atsakyti
o man oranzines norisi tik vonios..kambriuose nenoreciau ryskiu spalvu, atsibosta greitai..o vonios noriu ryskios, kad sedint ant unitazo neuzmigciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tikrai uzimaniau linksmos vonios.
gal kas dar kokiu psl, programu interjero zino, kur spalvom zaisti galima? ax.gif
Atsakyti
Dar tiksliai nenusprendem kokias splavas rinkisimes, bet noretume kokiu labai svelniu ir neutraliu, smelio, medzio, persiko, svelniai rudos ax.gif
Atsakyti
pas men bus kakavinė ir pilka spalvos. šiandien jau pamatysiu,kaip atrodo nudažyta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 09 14, 14:00)
pas men bus kakavinė ir pilka spalvos. šiandien jau pamatysiu,kaip atrodo nudažyta  bigsmile.gif


tai gal galesi nufotkinti, manes laukia spalvu parinkimo darbai, butu idomu pamatyti.. mirksiukas.gif
Atsakyti
gal turit kokiu foto, kur interjere yra plytiniu sienu, o spalvos siltos, rytietiskos: terakotos, gyli raudona, raudonmedzio....? 4u.gif ir dar reiktu oranzines virtuves su melynais baldais... super butu, jei baldai butu a la sendinti... ax.gif
Atsakyti
http://public.fotki....i/img_0307.html
Atsakyti
Man labai patinka sitie tapetai wub.gif

user posted image
Atsakyti
Pas mus sienas jau nudažė ax.gif Tik vieną kartą kol kas. Bet namų kontūrai jau labai aiškūs. Pati juokauju, kad namus nuspalvinom. Visai neblogai žiūrisi viskas, gal kitą savaitę parodysiu ax.gif Beje, vaiko kambaryje tai papokštavau mažumėlę doh.gif Nupirkau ne tuos, o gal ne tuos sumaišė g.gif dažus. Ir net pati nepamačiau. Tai vyras "skonio mano harmoniją" lotuliukas.gif įvertino. Skambina ir sako, ar vaiko kambaryje turėjo taip būti, kad visos sienos gelsvos, o viena ružava lotuliukas.gif aišku, kad ne taip turėjo būti. Vietoj ružavos turėjo būti oranžinė, bet...dabar visas kambarys gelsvas ir man gal net gražiau, nei dvi spalvos. toliau žaisime baldais ir šviestuvu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo light blue: 15 rugsėjo 2006 - 07:54
QUOTE(Jjulie @ 2006 09 13, 12:55)
Mano prieskambaris http://public.fotki....skambaris1.html
Kazkaip ruzavai atrodo nuotraukoj g.gif  Is tikro ten bordine spalva.


Paziurejau tavo namu foto...tai labai super tavo virtuve thumbup.gif
Atsakyti