Įkraunama...
Įkraunama...

Produktai su kordicepsu

"Princesės perlas" vaginalinės kapslės vėl pasirodė prekyboje.
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2009 12 28, 17:37)
Kaip ir anksčiau rašiau, pasaulyje yra nemažai parduodama produkcijos su kordicepsu, tačiau reiktu žinoti, kad šiaip susmulkintas kordicepsas sausame pavydale yra menkai pasisavinamas nes grybo lastelės apvalkalas yra labai kietas ir nesuvirskinamas. Be to pačio kordicepso šioje produkcijoje buna 5-10%.(Vienas geriausių rodyklių 10% Tianshi kompanijos). Tuo tarpu FOHOW ekstraktuose kordicepso koncentracija yra 75-80%!

Kompanijos FOHOW gamyboje naudojamos tik natūralios žaliavos iš Tibeto ir pačios naujausios biotechnologijos tokios, kaip polifunkcinis ekstragavimas prie žemų temperaturų, virškritinis ekstragavimas, vakuuminis koncentravimas, aukšto efektyvumo klarifikacija ir kt. Kompanija turi GMP ir kitus ypač aukštos kokybės gamybos ir švaros sertifikatus. Tarptautinį sertifikatą HACCP, kad gamyboje yra naudojamos tik natūralios žaliavos. Turi nuosavą mokslinį institutą Kinijoje, kurio vadovas yra buves asmeninis Mao Dzeduno gydytojas Tanas Juchzhi (pats su juo buvau susitikes prieš 7 mėn. Pekine).

Http://www.fohow.info


kažkaip užsieny mačiau kits kompanijos atvirkščiai, reklamuojas , kad vietinis grybas, o ne kiniškas, matyt kitose šalyse taip patikimiau atrodo biggrin.gif

aš susidomėjau cordicepsu neseniai, tik niekur nerandu apie jo antibakterinį poveikį išsamesnės informacijos, patį mechanizmą, jei turite, bučiau dėkinga 4u.gif tik nesiūlykit į paskaitą, nes čia nerašyčiau, jei galėčiau į paskaitas vaikščiot... mirksiukas.gif


ir dar, dėl to koncentracijos - tai kokia highway, aconitum kapsulių koncentracija?
Atsakyti
QUOTE(Skinte @ 2010 08 03, 20:54)
Susidariau smile.gif Sunaudojau visas 6 pradžioj, dabar naudoju profilaktiškai po mėnesinių vieną. PASAKA. Turėjau problemų su nereguliariom mm - trečias mėnuo sergu pagal kalendorių. Buvo cistų (prieš visus naudojimus lankiausi pas savo  thumbup.gif gydytoją) - nebėra. Ir šiaip - smagi savijauta. Todėl kas liečia mane asmeniškai- rekomenduoju  thumbup.gif Ir atsiliepimai ne iš manęs vienos tokie. Tikrai geras dalykas. Jei kam reiks - kol kas turiu. Galit kreiptis. Nors šiaip internete daug kur galima įsigyti. Kainos visur vienodos wink.gif

kaip visas 6? be pertraukoj. aš po mm panaudojau vieną kad pasileido pienligė doh.gif nežinojau kur dėtis unsure.gif tai nežinau naudot daugiau ar ne g.gif


bet tokio šūdo ištraukė blink.gif
Atsakyti
Pradėjus naudoti "Princeses perlą" labai dažnai pradeda intensyviai valytis ginekologine sistema. Pienlige tiesiog šiuo atveju pradėjo tvarkytis ir parode savo tikra veidą, pasakius: "Štai aš kokia esu ir slepiuosi tavo organizme!". Reiktu sistemiškai bent pora mėnesiu be pertraukų panaudoti. Kaip tik ir išeina 2 kartus po 3 žvakutes tarp mėnesiniu.
Visose vaistinėse parduodamu preparatu su kordicepsu koncentracija sausame, menkai pasisaviname pavidale nesiekia 10%
Apie kordicepso antibakterines savybes galite paskaityti:


Cia

Cia

Cia
Atsakyti
irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo #Mia#: 24 spalio 2010 - 19:18
QUOTE(Gold Man @ 2010 10 24, 20:05)
Pradėjus naudoti  "Princeses perlą" labai dažnai pradeda intensyviai valytis ginekologine sistema. Pienlige tiesiog šiuo atveju pradėjo tvarkytis ir parode savo tikra veidą, pasakius: "Štai aš kokia esu ir slepiuosi tavo organizme!". Reiktu sistemiškai bent pora mėnesiu be pertraukų panaudoti. Kaip tik ir išeina 2 kartus po 3 žvakutes tarp mėnesiniu.
Visose vaistinėse parduodamu preparatu su kordicepsu koncentracija sausame, menkai pasisaviname pavidale nesiekia 10%
Apie kordicepso antibakterines savybes galite paskaityti:
Cia

Cia

Cia


bandysim, labai mažai info apie kapsulių naudojimą yra sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2010 10 24, 20:05)

Visose vaistinėse parduodamu preparatu su kordicepsu koncentracija sausame, menkai pasisaviname pavidale nesiekia 10%


nesuprantu jūsų teiginio, o kas jose tada dar yra? kiti 90%? nenorodoma sudėty.
Atsakyti
Gal ne taip išsireiškiau. Skystose Fohow produkcijos formose pateikiama ištrauka iš kordicepso ląstelės su didesniu kiekiu veikliųjų medžiagų.

Šios produkcijos gamybai panaudoti šiuolaikiniai pažangūs ląstelės skaldymo ir ekstrahavimo metodai: polifunkcinis ekstrahavimas žemoje temperatūroje, virškritinis ištraukimas, efektyviausia koloninė chromatografija ir vakuuminis koncentravimas. Ši technologija, lyginant su tradiciniais ekstrahavimo metodais, maksimaliai išsaugo veikliuosius komponentus ir aktyvatorius, pašalina neaktyvius komponentus ir daugybę priemaišų.

Tuo tarpu sausame pavidale yra didelis kiekis balastiniu medžiagų, o veikliųjų medžiagų (kordicepinas, kordicepso rūgštis, polisacharidai ir kt.) yra gan mažai.
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2010 10 25, 09:58)
Gal ne taip išsireiškiau. Skystose Fohow produkcijos formose pateikiama ištrauka iš kordicepso ląstelės su didesniu kiekiu veikliųjų medžiagų.

Šios produkcijos gamybai panaudoti šiuolaikiniai pažangūs ląstelės skaldymo ir ekstrahavimo metodai: polifunkcinis ekstrahavimas žemoje temperatūroje, virškritinis ištraukimas, efektyviausia koloninė chromatografija ir vakuuminis koncentravimas. Ši technologija, lyginant su tradiciniais ekstrahavimo metodais, maksimaliai išsaugo veikliuosius komponentus ir aktyvatorius, pašalina neaktyvius komponentus ir daugybę priemaišų.

Tuo tarpu sausame pavidale yra didelis kiekis balastiniu medžiagų, o veikliųjų medžiagų (kordicepinas, kordicepso rūgštis, polisacharidai ir kt.) yra gan mažai.


4u.gif čia jau šiek tiek suprantamiau, į sąvokas nesigilinsiu 4u.gif
dar klausimas, neseniai kažkas kitas jau bandė užklausti - ar žinotė tiksliau kiek mg sausojo Aconitum ar pan., atitinka jūsų ektrakto ml?
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2010 10 24, 21:05)
Pradėjus naudoti  "Princeses perlą" labai dažnai pradeda intensyviai valytis ginekologine sistema. Pienlige tiesiog šiuo atveju pradėjo tvarkytis ir parode savo tikra veidą, pasakius: "Štai aš kokia esu ir slepiuosi tavo organizme!". Reiktu sistemiškai bent pora mėnesiu be pertraukų panaudoti. Kaip tik ir išeina 2 kartus po 3 žvakutes tarp mėnesiniu.
Visose vaistinėse parduodamu preparatu su kordicepsu koncentracija sausame, menkai pasisaviname pavidale nesiekia 10%
Apie kordicepso antibakterines savybes galite paskaityti:
Cia

Cia

Cia



Pasiskaityti tai taip mes visi sugebam, tik va paaiskinti nemokam ir kai kalba vyras apie ginekologine sistema panasu tai galvociau, kad arba jis turetu buti gydytojas arba is vis nekalbeti ta tema.
Atsiprasau, bet jei nori kazka parduoti reikia apie tai kalbeti apie tikruosius rezultatus, o ne apie tariama gal but gera poveiki.
O tikri rezultatai yra pamatomi kada tikrai bandete. Speju vyrams tai neimanoma, ar as klystu?????
Atsakyti
Princeses perlas yra ne zvakutes, o tamponai. ir kadangi pati dabar naudoju, galiu ir pasakyti apie veikima. (Nes pastebejau, kad visi sneka koks oi geras, bet niekas nepasako ka jis daro ir kaip veikia, ir manau ypac vyrai to net negali apibudinti.)
Jie istraukia visas cistas, slakus, toksinus, uzgydo zaizdeles, po gimdymu yra gerai, nes sutraukia gimda, pacia maksti padaro kaip jaunysteje elastinga. Vartojant jas jau reikia zinoti, kad jokio mylejimosi , nes ir pati jas naudojant nenoresite to daryti, nes viskas labai isburksta, ir isemus tampona tai atrodo kad is kur ten tiek visko, juk ir prausiames viska. 1 tampona naudojant is vis patarciau likti namie kita diena, nes man po jo taip "sliukstelejo", kad niekas neatlaike, o turejau cista, tai vadinasi ji ir isejo, kadangi gydytoja jos jau nebemato.
jas reikia naudoti idedant nakciai ir laikyti 3 dienas, po ju isimti, nusiprausti ir vel ideti ir taip visus 6 tamponiukus.
Jei kils klausimu rasykite asmeniskai.
Atsakyti
gal kas bandet duoti kordicepso vaikams?
mano mazoji neislipa is antibiotiku.amzina angina doh.gif ..nebezinau ko griebtis..
Atsakyti