Įkraunama...
Įkraunama...

Produktai su kordicepsu

QUOTE(capcap @ 2010 07 08, 18:30)
kiekvienoje pakuoteje yra 4 buteliukai,o kiekvienam buteliukyje yra 30ml.eleksyro.,siaip fahow dirbantys daktarai nustato kiek reikia gerti ml eleksyro,ar 2 ar 4ml.vienokio ar kitokio eleksyro atsizvelgiant kokia liga pas zmogu.o taip profilaktiskai  vartoti ,galima isigyti knygele is fohow kompanijos,paskaitineti ir ten yra parasyta,kiek kokios dozes,kokia ligai..zinoma,as dar pasikonsultuoju ir su daktare,vis norisi tikrumo.

bet skonis tai bjauriau nei bjaurus ,žiaugčioju nuo jo kurį laiką poto doh.gif blush2.gif
Šiaip ta kol kas man padeda kordiecpsas geriu ir Lindži kapsules, vartoju rožių pastą,geriu ARBATĄ.Padeda tikra ,nėra jau otkių dažnų galvs skausmų kaip būdavo
Atsakyti
QUOTE(Elitute @ 2010 07 08, 22:39)
Teisingai Daina klausia, koks kiekis to grybo viename buteliuke? Kiek miligramu tiklsiau..kad buteliuke yra 4 ml skyscio tai viskas aisku, bet koks kiekis to grybo? grybas tai ne skystas, jis yra istirpintas kazkokiame skystyje, cia tinktura to grybo gal ir vartojamas skystame pavidale..ar ne taip?

nu zinot,nelabai gerai jus perskaitete..buteliukyje yra 30ml.skyscio,o 4ml.paminejau,kaip pavyzdi jo gerimui..na tikrai as nepasakysiu kaip jis gaminamas,nes jo tikrai negaminu,as ji tik vartoju,ir vartoja mano visi pazystami.o tam kad viska suzinoti,siulyciau nueiti i fahow paskaitas ir manau,kad jums neaiskumu nebeliks.
Papildyta:
QUOTE(Daina.J. @ 2010 07 09, 08:24)
Taip butent tai ir idomu, nes eliksyras susideda ne tik is grybo, ten parasyti procentai, bet pagal lietuvoje egzistuojancius istatymus, jei papildas registruotas lietuvoje ir legaliai pardavinejamas turi but ne tik kiekis parasytas bet ir rekomenduojama paros norma (RPN). Visa kita man neidomu, kiekvienas besidomintis zmogus susiras kaip tas grybas veikia. O kad skirtinga kieki rekomenduojama vartot esant skirtingiems susirgimams tai cia ne tas pats. as klausiu todel kad noriu palyginti su kitais papildais kuriuose yra sio grybo kad galeciau turet fakta apie kieki. nes visi normalus gamintojai ta raso.

kitu papildu is sio grybo tikrai nerasite,jie priklauso kordicepso linijai,nu nebent yra kitu grybu,kaip pieno grybas,tibeto grybas,dar kazkokie..bet jie yra kitokie ir nepalyginsi su kordicepso.ir tikrai zmones renkasi kas jiems yra priimtimiausia ta ir vartoja.
Papildyta:
QUOTE(Arletė @ 2010 07 09, 10:45)
bet skonis tai bjauriau nei bjaurus ,žiaugčioju nuo jo kurį laiką poto  doh.gif  blush2.gif
Šiaip ta kol kas man padeda kordiecpsas geriu ir Lindži kapsules, vartoju rožių pastą,geriu ARBATĄ.Padeda tikra ,nėra jau otkių dažnų galvs skausmų kaip būdavo

o man valomasis sancin,toks biski savotiskas skonis,o kiti visai nieko,atrodo galeciau ir visa buteliuka sugerti,pasta tai skanumelis!!
Atsakyti
[quote=capcap,2010 07 09, 17:26]
nu zinot,nelabai gerai jus perskaitete..buteliukyje yra 30ml.skyscio,o 4ml.paminejau,kaip pavyzdi jo gerimui..na tikrai as nepasakysiu kaip jis gaminamas,nes jo tikrai negaminu,as ji tik vartoju,ir vartoja mano visi pazystami.o tam kad viska suzinoti,siulyciau nueiti i fahow paskaitas ir manau,kad jums neaiskumu nebeliks.
Papildyta:
Tiem kas skelbia jog galima isigyti produktus, manau kiekvienas save gerbiantis platintojas privalo zinoti kokia sudetis ir kaip bei kur gaminamas. jei tik vartoji tai nereikia siulyti isigyti

kitu papildu is sio grybo tikrai nerasite,jie priklauso kordicepso linijai,nu nebent yra kitu grybu,kaip pieno grybas,tibeto grybas,dar kazkokie..bet jie yra kitokie ir nepalyginsi su kordicepso.ir tikrai zmones renkasi kas jiems yra priimtimiausia ta ir vartoja.
Papildyta:
CITUOJU- laukinis Kininis Kordicepsas (Cordyceps sinensis) – 75%, renkamas Cinchai - Tibeto kalnuose. Produkto sudėtyje yra Linčži (Ganoderma lucidum) – 6%, Aromatingasis grybas (Siangu arba Lentinus edodes) – 6%, Jaunų bambukų ūgliai – 5%, Himalajų medus – 2% ir kiti tradicinės kinų medicinos fitokomponentai.
Taigi ne tik grybas yra siame eliksyre!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daina.J.: 09 liepos 2010 - 17:49
Daina J. nesuprantu jūsų nusiteikusi prieš kordisepsą matau ,bet aktyviai šio temo rašot ,tai domina jus jis ar kaip čia? biggrin.gif nes informacija yra google.lt mirksiukas.gif
Reikia bent vieno paskaito apsilankyti ir daugiau žines pagilinti manyčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arletė: 09 liepos 2010 - 21:37
[quote=Daina.J.,2010 07 09, 18:47]
[quote=capcap,2010 07 09, 17:26]
nu zinot,nelabai gerai jus perskaitete..buteliukyje yra 30ml.skyscio,o 4ml.paminejau,kaip pavyzdi jo gerimui..na tikrai as nepasakysiu kaip jis gaminamas,nes jo tikrai negaminu,as ji tik vartoju,ir vartoja mano visi pazystami.o tam kad viska suzinoti,siulyciau nueiti i fahow paskaitas ir manau,kad jums neaiskumu nebeliks.
Papildyta:
Tiem kas skelbia jog galima isigyti produktus, manau kiekvienas save gerbiantis platintojas privalo zinoti kokia sudetis ir kaip bei kur gaminamas. jei tik vartoji tai nereikia siulyti isigyti

kitu papildu is sio grybo tikrai nerasite,jie priklauso kordicepso linijai,nu nebent yra kitu grybu,kaip pieno grybas,tibeto grybas,dar kazkokie..bet jie yra kitokie ir nepalyginsi su kordicepso.ir tikrai zmones renkasi kas jiems yra priimtimiausia ta ir vartoja.
Papildyta:
CITUOJU- laukinis Kininis Kordicepsas (Cordyceps sinensis) – 75%, renkamas Cinchai - Tibeto kalnuose. Produkto sudėtyje yra Linčži (Ganoderma lucidum) – 6%, Aromatingasis grybas (Siangu arba Lentinus edodes) – 6%, Jaunų bambukų ūgliai – 5%, Himalajų medus – 2% ir kiti tradicinės kinų medicinos fitokomponentai.
Taigi ne tik grybas yra siame eliksyre!!!!
[/quote]
na jus surasete kuo idealiausiai fenikso sudeti,galeciau surasyti ir kitu,bet tiek to..o ta moteris klause,kaip jis gaminamas,kokiam skysciu pavidale istirpinamas..?kiek teko matyti is paskaitu filmu,kad kinieciai dirba labai svariose patalpose,surinkti grybai,juos brandina...deda kitu komponentu..ir zinoma,kad deda ne tik grybu,bet naudingu musu organizmui.jus daina j.pati sau priestaraujate,bet ir kartu domites kordicepsu..
Papildyta:
QUOTE(Arletė @ 2010 07 09, 22:36)
Daina J. nesuprantu jūsų nusiteikusi prieš kordisepsą matau ,bet aktyviai šio temo rašot ,tai domina jus jis ar kaip čia?  biggrin.gif nes informacija yra google.lt  mirksiukas.gif
Reikia bent vieno paskaito apsilankyti ir daugiau žines pagilinti manyčiau  mirksiukas.gif

zinoma,raskite laiko nueiti i paskaitele,sneka ivairus gydytojai,papasakos apie kiekviena produkta,o po paskaitos,galite nueiti ir tiesiog pasikalbeti su lektoriumi,kas jums labai rupi.tiesiog,tikrai idomu..sekmes jums!!!!!
Atsakyti
Na nemanau kad sau priestarauju, nes kolkas neparasiau nieko nei teigiamo nei neigiamo, kolkas buvo tik susidomejimo tipo klausimai. Normalu kad zmogui kyla klausimai apie sudeti ir kieki. Kaip naudotis google teikiamomis paslaugomis as puikiai zinau, ir susirasti kas mane domina moku. Bet jei merginos siulosi cia padeti su produkcijos isigyjimu, tai manau logiska kad siu merginu ir paklausi kas ir kaip smile.gif va jei jau nesugeba atsakyti tai cia kitas klausimas, tada kam siulyti savo pagalba? Idomiai gaunasi kai neturi ka atsakyti pasiulo nueiti i paskaitas smile.gif kiek as suprantu tai jei platini produkcija tai ir turi suteikti visa reikalinga informacija tam kas domisi... ar ir cia as kazkaip sau priestarauju? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daina.J.: 10 liepos 2010 - 14:59
Aš tai tikrai nepaltinu biggrin.gif
ik gydausi - ir kalbu apie gydymasi ( tam tema ir skirta manyčiau)
Atsakyti
QUOTE(Arletė @ 2010 07 10, 16:15)
Aš tai tikrai nepaltinu  biggrin.gif
ik gydausi - ir kalbu apie gydymasi ( tam tema ir skirta manyčiau)


Na yra kas platina ir neatsako i klausimus susijusius su produktu wink.gif
Atsakyti
Daug informacijos, straipsniu ir rezultatu rasite cia: http://www.fohow.info
Atsakyti
as pati domiuosiu kordicepsu,ir visa kita kas susije su juo,ar platinu,ar gal tik salia kas platina,cia jau mano reikalas,bet matau kaip kordicepsas padeda sveikatintis,kaip zmones kreipiasi su iv.ligomis,matau realybe su fohow veikla,o ne is google,kaip kas megsta daryti..
Atsakyti
QUOTE(capcap @ 2010 07 11, 09:43)
as pati domiuosiu kordicepsu,ir visa kita kas susije su juo,ar platinu,ar gal tik salia kas platina,cia jau mano reikalas,bet matau kaip kordicepsas padeda sveikatintis,kaip zmones kreipiasi su iv.ligomis,matau realybe su fohow veikla,o ne is google,kaip kas megsta daryti..
kas gydo visas ligas, negydo ne vienos 4u.gif Kordicepsas yra ne vaistas, o maisto papildas ir tiek, vienas is daugybes maisto papildu, kurie nei gydo, nei kenkia protingai naudojami.

Jei 26 Lt negaila, galima Cordyceps nusipirkti bet kurioje Lietuvos vaistineje...
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2010 07 12, 14:55)
kas gydo visas ligas, negydo ne vienos 4u.gif Kordicepsas yra ne vaistas, o maisto papildas ir tiek, vienas is daugybes maisto papildu, kurie nei gydo, nei kenkia protingai naudojami.

Jei 26 Lt negaila, galima Cordyceps nusipirkti bet kurioje Lietuvos vaistineje...

vaistinėse perkamo kordicepso, tikriausiai, nelabai galima lyginti su tianshi, ar fohow.
o kad kordicepsas gydo,- mano skaudi praktika įrodė. ir aš esu tik UŽ šį preparatą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laumė*: 12 liepos 2010 - 20:58