Įkraunama...
Įkraunama...

Produktai su kordicepsu

QUOTE(_vaikyste_ @ 2010 12 02, 19:31)
nenoriu nieko cia viesai pasakoti... 4u.gif  bet as esu nusiteikus pries ji  4u.gif  susidurimas su juo man ne pats geriausias doh.gif

butinai papasakokit, gal kitus apsaugosit
Atsakyti
Sveikutes,
na, matau visko cia priraset...Net galva sukasi...Mano nuomone, reikia nepamesti galvos del jokiu preparatu, taciau as uz tuos, kurie gydo priezasti, ne rezultata. auginu du vaikus- 12 ir 3 metu.Naudoti skysta kordisepsa pradejom po to, kai 2 men. gerem ivairius cheminius gydytoju skirtus vaistus be jokio pagerejimo-kosejom, kriokem, snargliavom, temp/nebuvo jokios.Po 2 men. kriokimo sukarsciavom aisku.Galvojom, jau plauciu uzdegimas. .Sugerem feniksa- skysta kordisepsa.Issikarkalavo mano mazoji kaip senas diedas.Baigesi ligos. Kadangi dar valgom ta skanumeli Meigun- susitvarke jai labai viduriukai, nes amzinai uzkieteje buvo. Pati geriu Linzi- jauciuos kaips su nauja galva:). Mane rezultatas labai nustebino.Kam idomu, rasykite i az.Turiu labai daug informacijos apie tuos preparatus.Pasidalinsiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiza @ 2004 09 17, 09:22)
Kai buvau sanatorijoje, priziurinti gydytoja papasakojo apie produktus su kordicepsu (toks grybas, naudojamas kinu medicinoje). Kadangi nesu is tu, kurios su stacia galva puola prie visokiu naujoviu (kuriu ir kaina -  blink.gif ), isigijau tik kelis pakelius "Sun Way" arbatos. Bet kadangi esu is tu, kuriu daiktai igyja "kojas", zinoma, pameciau tos gydytojos koordinates.  doh.gif
O dabar, artejant ligu ir depresiju sezonui, labai noreciau dar nusipirkt tos arbatos. Gal kas nors zinot, kas uzsiima siu preparatu platinimu Vilniuje? Nes man, deja, nepasitaike tokiu sutikt, o ir is pazistamu niekas net girdejes apie juos nebuvo..


Kinijoje šis produktas vartojamas tik mirtiniems ligoniams, jis labai stipraiai sukrečia imunitetą. cordyceps - grybas aukščiausia civilizacija. Grybas įsiskverbia į viršrą perprogramuoja jo DNR (amino rūgščių s-tūrą) ir kitamet iš jo išauga augalas. patekęs į mūsų organizmą jis lygiai taip pat veikia, keičia mūsų DNR. Žinoma tai vyksta pamažu, bet ar verta stimuliuoti taip stipriai savo imunitetą, informacija organizme lieka visam gyvenimui. Stiprinti oragnizmą galima naturaliais papildais pvz. Spirulina, natūralus dumbliai. Jų sudėtyje grupė fikotenų, 17 amino rūgščių tame tarpe ir nepakeičiamos. vit. C, B gr. Šiai dienai jau yra ir nonoklasterinės technologijos gaminių, isiįąvinimas 100 proc. organizmą stiprinti reikia visus metus sistemingai ir nereikės griebtis tokių drastiškų priemonių. Kiniečių tikslas užkariauti teritorijas, o mes tokie naivūs ypatingai sveikatos klausimais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1Inga: 30 gruodžio 2010 - 14:08
QUOTE(1Inga @ 2010 12 30, 14:06)
Kinijoje šis produktas vartojamas tik mirtiniems ligoniams, jis labai stipraiai sukrečia imunitetą. cordyceps - grybas aukščiausia civilizacija. Grybas įsiskverbia į viršrą perprogramuoja jo DNR (amino rūgščių s-tūrą) ir kitamet iš jo išauga augalas. patekęs į mūsų organizmą jis lygiai taip pat veikia, keičia mūsų DNR. Žinoma tai vyksta pamažu, bet ar verta stimuliuoti taip stipriai savo imunitetą, informacija organizme lieka visam gyvenimui. Stiprinti oragnizmą galima naturaliais papildais pvz. Spirulina, natūralus dumbliai. Jų sudėtyje grupė fikotenų, 17 amino rūgščių tame tarpe ir nepakeičiamos. vit. C, B gr. Šiai dienai jau yra ir nonoklasterinės technologijos gaminių, isiįąvinimas 100 proc. organizmą stiprinti reikia visus metus sistemingai ir nereikės griebtis tokių drastiškų priemonių. Kiniečių tikslas užkariauti teritorijas, o mes tokie naivūs ypatingai sveikatos klausimais.



Na, jeigu jusu teiginiai butu tiesa, tada produkcija su kordicepsu butu tiesiog uzdrausta. O is paranojisku teiginiu, alia "musk kinieti, jis nori uzkariauti kordicepso pagalba musu teritojijas" smagiai pasijuokaiu lotuliukas.gif
Tada suskaiciuokite visus daiktus savo namuose ir ismeskite apie 50-80%, nes jie pagaminti Kinijoje, o gal jie irgi gali pakeisti musu DNR ir mes greitai mirsime!
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2010 12 30, 19:41)
Na, jeigu jusu teiginiai butu tiesa, tada produkcija su kordicepsu butu tiesiog uzdrausta. O is paranojisku teiginiu, alia "musk kinieti, jis nori uzkariauti kordicepso pagalba musu teritojijas" smagiai pasijuokaiu  lotuliukas.gif
Tada suskaiciuokite visus daiktus savo namuose ir ismeskite apie 50-80%, nes jie pagaminti Kinijoje, o gal jie irgi gali pakeisti musu DNR ir mes greitai mirsime!

alkoholis, tabakas labai kenkia, bet kazkodel neuzdraustas g.gif
Atsakyti
Kai kuriuose valstybese alkoholis yra uzdraustas, pvz. visuose musulmonu valstybese. ax.gif Suomija eina link to, kad visiskai ir tabaka uzdrausti. drinks_cheers.gif O kalbant apie kordicepsa, manyciau, nereikia ieskoti kriminalo kur jo visiskai nera. schmoll.gif
Atsakyti
O po kiek laiko galima pastbėti kordicepso poveikį, jei jis naudojamas kostinčiam, sloguojančiam vaikui profilaktinėmis dozėmis. Naudojam platintojų skystą kordicepsą.
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2011 01 17, 19:26)
O po kiek laiko galima pastbėti kordicepso poveikį, jei jis naudojamas kostinčiam, sloguojančiam vaikui profilaktinėmis dozėmis. Naudojam platintojų skystą kordicepsą.

g.gif manau po paros ne anksciau. jus mums paskui parasykite kas ir kaip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2011 01 17, 19:32)
g.gif manau po paros ne anksciau. jus mums paskui parasykite kas ir kaip  4u.gif

Nu kas ir kaip g.gif Reziume- mums netiko. Išbandžiau ant 1 m ir 3 m vaikų, abiems šalutiniai poveikiai. Naudojom vienam vaikui 6 dienas, kitam 9 dienas.
Taigi jei kam reikia, galim savo likusius vaistukus perleisti:
Fohow skystas kordicepsas 2 bonkutes naujos ir trečios 27 ml likę, bei fohow meigui pasta- manau daugiau nei pusė likę. Jei kam reikia Kaune, rašykit į až, nors galiu ir siųsti jei reikės. Dėl kainos susitarsim.
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2011 01 20, 10:27)
Nu kas ir kaip  g.gif Reziume- mums netiko. Išbandžiau ant 1 m ir 3 m vaikų, abiems šalutiniai poveikiai. Naudojom vienam vaikui 6 dienas, kitam 9 dienas.





kokie šalutiniai poveikiai?
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2011 01 20, 12:02)
kokie šalutiniai poveikiai?

Kadangi draugės nuomone, kuri įkalbėjo pabandyti kordicepsą, šie požymiai gali būti nuo bet ko- viruso, bakterijų, streso, nuovargio, mėnulio pilnaties (to man jau buvo per daug biggrin.gif ), tai tęsiu eksperimentą be kordicepso ir tada galėsiu parašyti smulkiau kaip viskas vyksta su juo ir be jo. Iš kart galiu parašyti, vyresnėlė vartojo 6 dienas, šiandien 4 diena kai negauna. Mažiukei vakar daviau 9 kartą, nuo šiandien jau neduosiu.
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2011 01 20, 13:39)
Kadangi draugės nuomone, kuri įkalbėjo pabandyti kordicepsą, šie požymiai gali būti nuo bet ko- viruso, bakterijų, streso, nuovargio, mėnulio pilnaties (to man jau buvo per daug  biggrin.gif ), tai tęsiu eksperimentą be kordicepso ir tada galėsiu parašyti smulkiau kaip viskas vyksta su juo ir be jo. Iš kart galiu parašyti, vyresnėlė vartojo 6 dienas, šiandien 4 diena kai negauna. Mažiukei vakar daviau 9 kartą, nuo šiandien jau neduosiu.


itariu tikites pasakius tuos jusu itriamus alutinisu poveikius sulaukti tm tikros reacijos biggrin.gif

bet jei jau paraset, tai smalsu, ką įtariat...
Atsakyti