Įkraunama...
Įkraunama...

Produktai su kordicepsu

QUOTE(Fedes @ 2011 01 20, 14:36)
itariu tikites pasakius tuos jusu itriamus alutinisu poveikius sulaukti tm tikros reacijos  biggrin.gif

bet jei jau paraset, tai smalsu, ką įtariat...

Man būtų buvę lengviau jei būčiau sulaukusi atsakymo- nu būna žmonėms kad netinka, matyt jūs vieni iš jų. Tai va kad bereikalo neapkaltinčiau kordicepso, palauksiu kas bus kai jo negersim ir tada bus man pačiai lengviau nuspręsti.
Žinau tik tiek, daugiau aš jo neduosiu vaikams. Tokia mano nuomonė ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2011 01 20, 15:05)
Man būtų buvę lengviau jei būčiau sulaukusi atsakymo- nu būna žmonėms kad netinka, matyt jūs vieni iš jų. Tai va kad bereikalo neapkaltinčiau kordicepso, palauksiu kas bus kai jo negersim ir tada bus man pačiai lengviau nuspręsti.
Žinau tik tiek, daugiau aš jo neduosiu vaikams. Tokia mano nuomonė ir tiek.



aš kaip suprantu, jūs ligos metu jį pradėjot naudot? tuoemt ir liga praeis, ir nežinosit, nuo ko tie požymiai praėjo... iš tikro, deje įsitikintumėt tik jei pavartotumėt kitą kartą, visiškai sveiki. bet itk aš ant savęs visų pirma ekperimentuočiau biggrin.gif

ir dar sakykit - kokias kiekiais jį davėt (čia irgi iš smalsumo.... blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2011 01 20, 15:46)
aš kaip suprantu, jūs ligos metu jį pradėjot naudot? tuoemt ir liga praeis, ir nežinosit, nuo ko tie požymiai praėjo... iš tikro, deje įsitikintumėt tik jei pavartotumėt kitą kartą, visiškai sveiki. bet itk aš ant savęs visų pirma ekperimentuočiau  biggrin.gif

ir dar sakykit - kokias kiekiais jį davėt (čia irgi iš smalsumo.... blush2.gif )

Jo, kad paeksperimentuoti ant savęs o ne ant vaikų reiktų tai pritariu biggrin.gif Mažiukei jokios ligos nebuvo, bandėm stiprinti imunitetą, nes linkusi pasirgti. O vyresnėlė šiek tiek slogavo ir kosėjo, bet kosėjimas jos yra beveik nuolatinė būsena, nes turi adenoidus siek tiek padidėjusius, tai kai jau nedaviau kord, pirmadienįį po pertraukos grįžom prie homeopat žirniukų- bufo 3 ir drosera. Jaučiam pagerėjimą kaip ir prieš kelis mėn buvo jie padėję, tik jų be pertraukos naudoti irgi negalima.
Dozės- po 1,5 ml ir 0,5 šaukštelio pastos ir 2,5 ml ir 1 šaukštel pastos.
Atsakyti
o ka priskaiciuojat prei salutinio poveikio???
as tik vaiko susiajudinima, toks adrenalinas-enerdzaizeris apsidaro. daugiau nieko g.gif bet mes miltukus naudojom is vaistines ir is paltintoju 2000mg, kapsule dalinu i 3-4 dozes g.gif duodu tik ligos metu ir jeigu jau kibtu kasnors... profilaktiskai gal ne g.gif
Atsakyti
Noreciau ir pasidalinti savo patirtim del fenikso preparato. mano mazajam 1,4m. berniukui mazakraujyste nuo gimimo baltas kaip popierius nuo gimimo ir sirgo labai daznai kas 2 savaites. Neivienas preparatas nepakele musu hemagl. dabar jau menesi vartojam feniksa spalva odos visiskai pasikeitusi, rytoj darysim kraujo tyrimus, manau kad bus zenkliai geresni paskutini karta hemaglobinas buvo 98 (pries menesi) ziuresim ka rodys dabar.
Atsakyti
Sveiki,
nepykit, isiterpsiu truputeli 4u.gif

del mieguistumo ir "enerdzaizerikumo" antpludzio geriant kordicepso preparatus...

Kordicepsas turi ir bioenergoreguliacini poveiki, kuris pasireiskia priklausomai nuo dozes, tarsi "laipteliais", t.y., tam paciam zmogui kazkuri doze gali sukelti mieguistuma, bet siek tiek didesne arba siek tiek mazesne- energijos padidejima; taciau dar mazesne arba dar didesne- velgi sukels mieguistuma.

Tai yra labai individualu.

Taigi, jei vartodami konkrecia doze pvz. 5ml jauciate mieguistuma, pabandykite doze siek tiek padidinti (arba sumazinti), pvz 4.5 ml.

Beje, naudojant trumpai, perdozuoti praktiskai neimanoma smile.gif

Atsakyti
QUOTE(monce79 @ 2011 01 25, 14:22)
Noreciau ir pasidalinti savo patirtim del fenikso preparato. mano mazajam 1,4m. berniukui mazakraujyste nuo gimimo baltas kaip popierius nuo gimimo  ir sirgo labai daznai kas 2 savaites. Neivienas preparatas nepakele musu hemagl. dabar jau menesi vartojam feniksa spalva odos visiskai pasikeitusi, rytoj darysim kraujo tyrimus, manau kad bus zenkliai geresni paskutini karta hemaglobinas buvo 98 (pries menesi) ziuresim ka rodys dabar.

ir kaip hemoglobinas?
Atsakyti
Labas,

O as savo bobutei kordicepso daviau (vaikas mano sveikas kaip kumeliukas, tai ner cia ko kistis i naturalius organizmo procesus su bet kuo, net vitaminu neduodu, lai morkas griauzia). O bobutei daviau, nes cholesterolis buvo per didelis, ir nei dietos, anei cesnakai nepadejo... O kuda kaip pirstas.... Tai cholesteroli numuse nuo 8 iki 4 bigsmile.gif

Tai pradejau dometis tuo kordicepsu, perskaiciau daugybe moksliniu straipsniu. Zodziu - tai NE vaistas, tai papildas. Jis NEPADES jei gydysites vien juo, nes jis NEGYDO o padeda organizmui PACIAM kovoti (taip kaip slubui padeda lazda).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 08 kovo 2011 - 09:07
QUOTE(burundukas @ 2011 01 20, 16:57)
Jo, kad paeksperimentuoti ant savęs o  ne ant vaikų reiktų tai pritariu  biggrin.gif Mažiukei jokios ligos nebuvo, bandėm stiprinti imunitetą, nes linkusi pasirgti. O vyresnėlė šiek tiek slogavo ir kosėjo, bet kosėjimas jos yra beveik nuolatinė būsena, nes turi adenoidus siek tiek padidėjusius, tai kai jau nedaviau kord, pirmadienįį po pertraukos grįžom prie homeopat žirniukų- bufo 3 ir drosera. Jaučiam pagerėjimą kaip ir prieš kelis mėn buvo jie padėję, tik jų be pertraukos naudoti irgi negalima.
Dozės- po 1,5 ml ir 0,5 šaukštelio pastos ir 2,5 ml ir 1 šaukštel pastos.


Paprastai iki 12 metų vaikams kai normalizuojaosri ganizmo imuninė istema, adenoidai dingstal. Jei vaikui nustatyti 3 ar 4 lygio adenoidai, kai atsiranda kvėavimpo problemos, geriau operacijos nedaryti.. Duokite vaikui Vaikiško Biokalcio ir Kordicepso 1 mėnesį po 1/2 per parą.
F. Bigbajeva

QUOTE(DianaDaktare @ 2011 03 07, 18:36)
Labas,

O as savo bobutei kordicepso daviau (vaikas mano sveikas kaip kumeliukas, tai ner cia ko kistis i naturalius organizmo procesus su bet kuo, net vitaminu neduodu, lai morkas griauzia). O bobutei daviau, nes cholesterolis buvo per didelis, ir nei dietos, anei cesnakai nepadejo... O kuda kaip pirstas.... Tai cholesteroli numuse nuo 8 iki 4  bigsmile.gif

Tai pradejau dometis tuo kordicepsu, perskaiciau daugybe moksliniu straipsniu. Zodziu - tai NE vaistas, tai papildas. Jis NEPADES jei gydysites vien juo, nes jis NEGYDO o padeda organizmui PACIAM kovoti (taip kaip slubui padeda lazda).


Tai yra parazitinis grybas, išaugantis ant drugio vikšro kūno. Grybo sporos, patekusios ant drugio lervos kūno sudygsta ir pradeda augti. Pirmiausia kordicepsas sunaikina mažiau gyvybiškai svarbius organus ir kurį laiką auga ant gyvo vabzdžio, kol sunaudoja visas maisto medžiagas ir vikšras žūna. Užauga 5-10 cm ilgio grybas. Vertingiausias yra vientisas grybo ir vabzdžio darinys. Toks natūraliai išaugęs kordicepsas yra labai brangus, todėl šiandien yra sukurta nemažai šio grybo kultivavimo technologijų, siekiant išauginti kordicepsą dirbtinėje terpėje nenaudojant vabzdžių vikšrų.
Atsakyti
Idomu kokie atsiliepimai butu is tevu duodanciu savo vaikams kordicepta? Einanciu i darzeli. Pvz. 3-5 metu vaiku.Kaip vaikai sirgo pries vartojima? Kaip po vartojimo ju sveikata? Po kiek laiko pasijuto pagerejimas? Ar ji perkate vaistineje ar pas platintojus? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2011 04 07, 14:45)
Idomu kokie atsiliepimai butu  is tevu duodanciu savo vaikams kordicepta? Einanciu i darzeli. Pvz. 3-5 metu vaiku.Kaip vaikai sirgo pries vartojima? Kaip po vartojimo ju sveikata? Po kiek laiko pasijuto pagerejimas? Ar ji perkate vaistineje ar pas platintojus? Aciu.

vartojame nenuolatos, didelio skirtumo nematau, tik kad geriau is ligu iseiname. pirkau pirma vaistineje, paskui pas platintojus. tai nei uz nei pries. abu vaikus juo "gydau".
t.y. gydau, ir gydau, ir gydau doh.gif jieskau kitu alternatyvu g.gif baseino, sporto saku, dar ko nors... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2011 04 07, 17:04)
vartojame nenuolatos, didelio skirtumo nematau, tik kad geriau is ligu iseiname. pirkau pirma vaistineje, paskui pas platintojus. tai nei uz nei pries. abu vaikus juo "gydau".
t.y. gydau, ir gydau, ir gydau doh.gif jieskau kitu alternatyvu g.gif baseino, sporto saku, dar ko nors... 4u.gif



O ka butent vartojate? Kordicepsa kapsiulemis?
Man siule pradzioj gerti kaz koki kalci vaikams, kuris tipo super su visokiais mikroelementais ir t.t. O tik paskui Kordicepta, o tipo, kad jis geriau veiktu reikia dar ir Spirulina gerti kuri laika... tai ir likau nezinioj visiskai...

O kaip gydot abu vaikus? Kas diena duodate? Ar tik kai limpa liga?
O kodel paskui pirkote pas platintojus?

Sveikateles. 4u.gif
Atsakyti