Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų kalba

labai norečiau,kad ateityje mano vaikas moketų gerai rusų kalbą,bet nemačiau nei vienos mokykleles kur ją mokytų unsure.gif Visur tik anglų.Gal kas žinote mokyklelę ,kur mokytu rusų kalbą?
Atsakyti
gal internete kur butu galima rasti programa, skirta mokytis savarankiskai?
Atsakyti
Mano sūnus bendrauja kieme su rusakalbiu berniuku, mes verčiame jam žodelius ir leidžiame žiūrėti animacinius filmukus rusų kalba. Dabar pradedam pastebėti, kad jis jau susišneka rusiškai, aišku dar daug daug mokintis reikėtų, bet galės mokslus mokykloje tęsti.
Atsakyti
QUOTE(mila @ 2006 09 14, 17:49)
labai norečiau,kad ateityje mano vaikas moketų gerai rusų kalbą,bet nemačiau nei vienos mokykleles kur ją mokytų unsure.gif Visur tik anglų.Gal kas žinote mokyklelę ,kur mokytu rusų kalbą?

Pabandyk pasiskambint i Ziogelio studija 2724182, 869911647
Atsakyti
kalbek su vaiku rusiskai.
tegul filmukus ziuri rusiskus. ismoks.
Atsakyti
Gal reikia aukles rusakalbes ar darzelio?
man atrodo, tik bendraujant vaikas ismoks kalba. keliu pamoku per savaite tikrai neuzteks, reikia kad vaikas daznai girdetu svetimos kalbos zodzius.
Atsakyti
jei seimoje yra kuris nors is tevu rusakalbis,vaikas mokes rusiskai,tuo labiau,jei mociute ar senelis rusiskai kalba.o jei ir dar vilniuje gyvana,tai tikrai mokes kalbeti,nes kieme pilna tokiu vaiku.nereikia ir mokyti specialiai,nebent ateiti,jei norit,kad jis ismoktu rusika gramatika,tada jau reiketu uzsiimti patiems. g.gif
Atsakyti
QUOTE(jeteiko @ 2006 10 30, 12:06)
jei seimoje yra kuris nors is tevu rusakalbis,vaikas mokes rusiskai,tuo labiau,jei mociute ar senelis rusiskai kalba.o jei ir dar vilniuje gyvana,tai tikrai mokes kalbeti,nes kieme pilna tokiu vaiku.nereikia ir mokyti specialiai,nebent ateiti,jei norit,kad jis ismoktu rusika gramatika,tada jau reiketu uzsiimti patiems. g.gif


nesutinku. gyvenam vilniuj, dukra netgi lanke buvusi rusu darzeli, kurio grupese buvo ir lietuviu ir rusu, tai vaikai i grupeles pasidalindavo, vienur rusu ratelis, kitur lietuviu, bet kadangi girdejo tai šiek tiek mokejo. kai jai 5metai buvo važiavom i bulgarija, tai su rusu vaikais žaidė...O va pradejo lankyt mokykla ir per metus visishkai pamirsho ir ka mokejo. Mano laikais tikrai vaiku budavo pilni kiemai , ash pati kieme ishmokau. Dabar musu kiemo namuose pilna vaiku, bet lauke begioja vos trys 7m, 8m ir 12m. Vaiku aikstle kazkada buvo, net metaliniai irenginiai surudijo, nera vaikams kur išlyst, tai ir sėdi visi namie. Tad šansų išmokt nėra. Bandžiau pati kalbėtis...bet ir pati nebeka atsimenu, mikčioju vis...gaila
Atsakyti
QUOTE(Vilka @ 2006 11 03, 09:00)
nesutinku. gyvenam vilniuj, dukra netgi lanke buvusi rusu darzeli, kurio grupese buvo ir lietuviu ir rusu, tai vaikai i grupeles pasidalindavo, vienur rusu ratelis, kitur lietuviu, bet kadangi girdejo tai šiek tiek mokejo. kai jai 5metai buvo važiavom i bulgarija, tai su rusu vaikais žaidė...O va pradejo lankyt mokykla ir per metus visishkai pamirsho ir ka mokejo. Mano laikais tikrai vaiku budavo pilni kiemai , ash pati kieme ishmokau. Dabar musu kiemo namuose pilna vaiku, bet lauke begioja vos trys 7m, 8m ir 12m. Vaiku aikstle kazkada buvo, net metaliniai irenginiai surudijo, nera vaikams kur išlyst, tai ir sėdi visi namie. Tad šansų išmokt nėra. Bandžiau pati kalbėtis...bet ir pati nebeka atsimenu, mikčioju vis...gaila

tai tu nori,kad tavo vaikas pabendraves kelis kartus rusiskai,jau uztvirtintu ja visam gyvenimui.aisku,jei viena,kita,trecia karta pasneka su vaikais rusiskai,o po to vel nuo ju atsiribuoja,ji taip niekada neismoks.kalba reikai tobulinti,kalbeti ja visada,jei nori kad ismoktu.o paciai su ja kalbetis ,reikia kantrybes,per viena karta tikrai neismoks.
as pati esu ruse,kazkada baigiau rusu mokykla,istojus mokytis visiskai nemokejau kalbeti lietuviskai,tai tik pastoviai bendraudama su lietuvemis ta kalba is ismokau,iki siol sneku puikiai,o ir rusu kalbos nepamirsau,irgi kalbu puikiai biggrin.gif
gal pas jus yra ta problema,kad nera zmoniu,su kuriais dukra kalbetu rusiskai,tai jau cia kitas reikalas,tada jau reikia kazka samdyti,kad pramoktu.
pas mus pavyzdziui,yra gimimiu,seneliu,kurie rusakalbiai,tai as esu tikra,kad mano vaikas butinai kalbes rusiskai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Čia yra daug info apie dvikalbystę ir rusų k. lavinimą. Svetainė skirta logopedams, tačiau ir tėvai gali puikiai naudotis. Sėkmės! mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu! thumbup.gif
Atsakyti
Pašniukštinėk rusiškam internete, tikrai rasi daug naudingos info. Tiek daug praktiškų patarimų niekur kitur nerandu mirksiukas.gif .
Atsakyti