Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų kalba

Pritariu, kad reikia daugiau su vaiku kalbeti, bendrauti и тогда научится!
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2006 10 24, 14:11)
Gal reikia aukles rusakalbes ar darzelio?
man atrodo, tik bendraujant vaikas ismoks kalba. keliu pamoku per savaite tikrai neuzteks, reikia kad vaikas daznai girdetu svetimos kalbos zodzius.

Mano mergaičiukės auklė - rusė, bet kalba porą žodžių lietuviškai, porą rusiškai doh.gif Maniškė su aukle būna porą kartų per savaitę, bet jos užsiima aktyvia rusų kalbos lavinimo programa - dainuoja „čiastuškas“, visokias vaikiškas daineles, bet gana sudėtingais žodžiais.Maniškei greit 3metai ir jos jau puikiausiai viena kitą supranta.Auklė paklausia rusiškai, maniškė atsako lietuviškai biggrin.gif Ir nemanau, kad ji pamirš šią kalbą jei ir nebebendrautų su aukle. Na jei ir primirštų - mokykloje visvien būtų lengviau, nei vaikams išvis negirdėjusiems šios kalbos.Ar irgi siūlyčiau susirasti auklę rusakalbę. 4u.gif
Atsakyti
Man taip idomu ir faina, kad zmones vel susirupino rusu kalba ir nori, kad vaikai ja moketu thumbup.gif
Atsakyti
Aš visą laiką gerai skaičiau rusiškai, todėl, rašydama magistro darbą, naudojausi tokia gera originalia literatūra, kad dabar net pati sau pavydžiu. Patyriau didelį malonumą ir realią naudą. rolleyes.gif Tų autorių darbus net dabartiniai amerikonai neuropsichologai ir lingvistai analizuoja ir jais remiasi. smartass.gif Labai gaila, kad dabar ir rusų kalba, ir Rusijos mokslo bazė labai nuvertinta.
Atsakyti
Vat aš irgi labai noriu saviškę išmokyti rusų kalbos, bet net nežinau nei nuo kada pradėti nei kaip sudominti. Namie tokios palaikymo komandos, kad dar kas pritartų tokiai mano minčiai tai tikrai neatsiras... g.gif
Atsakyti
Mano vaikas ismoko rusiskai bendraudamas su rusakalbiu draugu biggrin.gif Dabar varom dviem kalbom, as labai dziaugiuosi thumbup.gif

Irpati nuo mazesn variau dviem kalbom ax.gif
Atsakyti
Yra toks tinklapis www.solnet.ee ten daug mokomuju zaidimu, galima ismokt rusiska abecele , raides , spalvas, formas .... Na maniskiams labai patinka tongue.gif
Atsakyti
tai kad mokyklose nuo penktos klasės , visus norinčius vaikus mokina rusų kalbos.
Atsakyti
Labai įdomiai su rusų kalba-anglų k. mokosi super,pati domisi,o rusų-niekaip schmoll.gif Jau aštuntokė dukra, ir vis ant manęs bamba,kad pasiūliau rinktis rusų k., o ne vokiečių k.
Atsakyti
Savo mergaite nuo 6m. laidau i rusiska darzeli. Dabar namie viena diena per savaite kalbam tik rusiskai. Ziurime rusiskus filmukus, skaitome rusiskas knygeles. Rusu kalba vis dar silpna, bet pagrindai jau sudeti. Gal Kaune yra koks nors centras, kur dukra galetu pabendrauti su rusakalbiais vaikais?
Atsakyti
Aš taip pat intensyviai ieškau rusakalbės kompanijos. Tiksliau, ieškau bendraminčių, kurie norėtų kartu mokytis rusų kalbos. Kadangi esu pedagogė, tai būtų galima ir grupelę sudaryti: žaisti, dainuoti šokti ir taip smagiai mokytis. Labai lauksiu atsiliepimų. Rašykite į AŽ
Atsakyti
mano mergytei 3 metukai ir kalba 3 kalbom (rusu, lenku ir lietuviu), gal iki 4 ismoks ketvirta biggrin.gif , bet as pati daugiau nemoku blush2.gif
as nuo gimimo kalbejau su ja rusiskai ir lietuviskai, vyras lenkiskai - tai ir ismoko kazkaip savaime thumbup.gif , specialiai nesimokem.
drauges berniukas pradejo suprasti rusiskai ziuredamas multikus
Atsakyti