Įkraunama...
Įkraunama...

"Rimtesnės" priemonės mūsų defektam šalinti

o man atrodo,kad tai nelabai gerai atsilieps vyresniame amžiuje,kaip tave informavo apie poveikį tokių injekcijų po dvidešimt metų?
Atsakyti
Manot man rūpės kas bus po 20 metų ? Mokslas taip sparčiai vystosi, prieš 20 metų net apie tokius dalykus pagalvoti niekas negalėjo, taip ir vėliau, po tiek pat metų manau juoksimės, kad naudojomės šiais raukšlių ,,lyginimo" metodais wink.gif Tikrai visai nepergyvenu smile.gif Galbūt manęs jau ir gyvos nebus, kas gali žinoti kas bus - niekas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(^^liutuke @ 2007 01 24, 21:29)
man atrodo, kai jau pradesi, tai visa laika ir teks tokias proceduras darytis 4u.gif


Ne tai, kad „reikės" o priprasi save matyti lygiu veidu smile.gif O va jau kai pradės vėl lysti raukšlelės, tada vėl eisi ir vėl.. čia išsivysto šiokia tokia priklausomybė. Kuomet pajunti tą malonumą ,,prieš" ir ,,po" (ką dažniausiai dar ir tavo pačios ,,matymas" suaštrina), sunku atsispirti ir sustoti. Vėliau, norisi išbandyti dar ką nors naujo, tada po kurio laiko atsibosta, norisi vėl kažko naujo. Liga manau gali išsivystyti toms, kurios apskritai saiko jausmo nejaučia, nei dietose, nei kitose dalykuose wink.gif Atsargiai. Labai lengva pamesti tą aukso viduriuką ir neperlenkti lazdos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 20 kovo 2007 - 22:35
Nu zinokit as susileidau teosyal pries savaite i nosies - lupos rauksles tai toks jausmas kad pasipute salia o ne iskele rauksles verysad.gif - kol kas nusivyliau - bet daktare ir pati jau pergyvena sake atvaziuot sekmadie ni- koreguos ir bus viskas puiku. Tai idomu ar kas dar leidosi i nosies - lupos rauksle? ir pas ka! ax.gif
Atsakyti
šiaip išsivaikščioti laiko reikia. Man leidžia į kaktos raukšles. Tai žinok pirmą savaitę man taip smarkiai išryškėja tas trikampis raumuo į kurį leidžia, kad atrodau kaip koks zombis iš siaubo filmo. Vėliau susitvarko smile.gif Bet jei daktarė pergyvena tai aišku gal ir negerai kažkas. Aš tai tvarkausi pas gyd. Knėpienę.
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2007 03 21, 10:11)
šiaip išsivaikščioti laiko reikia. Man leidžia į kaktos raukšles. Tai žinok pirmą savaitę man taip smarkiai išryškėja tas trikampis raumuo į kurį leidžia, kad atrodau kaip koks zombis iš siaubo filmo. Vėliau susitvarko smile.gif Bet jei daktarė pergyvena tai aišku gal ir negerai kažkas. Aš tai tvarkausi pas gyd. Knėpienę.

Sveikute!O tiu Klaipedoje gyveni? jei ka, as net neturejau jokios info. apie gydytojas , kurios leidzia haliurona,. nei atsiliepimu apie tai kas leidos i lupos- nosies rauksle - tai ir gavos taip sakant ka radau pas ta dariau schmoll.gif
Atsakyti
sveika smile.gif Ne, aš iš Vilniaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2007 03 25, 14:27)
sveika smile.gif Ne, aš iš Vilniaus smile.gif

Tai gal turi ka realiai pazystamu kas leidosi i lupos nosies ruksle? ax.gif , taip noreciau realiai suzinot ar tikrai veiksminga-nes ryt einu pataisyt ten kur ne taip kazka padare ir bijau kad dar labiau nepridirbtu schmoll.gif
Atsakyti
Taip, žinau kas leidosi bet su Botoxu. Veiksminga, aišku. Tačiau lakina smile.gif O kas amžina.. wink.gif Laikosi iki 6 mėn. Žinau moteris, kurioms dabar virš 40 m. gerokai ir žymiausias raukšleles naikina , tarp jų ir nosies lūpos su Botoxu. Atrodo gražiai, nėra dirbtinai, ne pagal amžių išlygintas veidas. Man klaikiai atrodo, kai ateina klientės, metų virš 50, veidas kaip 15m mergaitės, o rankos ir kaklas kaip pas 50 m. moterį. Brrr.... smile.gif
Atsakyti
Zitlali, kiek kainuoja pas Eglę taisyti veiduką?
Atsakyti
as tai kapiliarus naikinausi ametistejoj ( ne su lazeriu) uz 60 lt ir labai patenkinta thumbup.gif

o va mezoterapija man nepadejo,dariau 3 procedūras

tai manau dabar liko raukslem naikinti vienintelis būdas visokios injekcijos girdejau neblogu atsiliepimų apie relastyne ( neznau kaip tiksliai vadinasi blush2.gif )

o gal kuri isbandet jau tas kamienines lasteles?
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2007 07 18, 11:38)
Zitlali, kiek kainuoja pas Eglę taisyti veiduką?

Sveika, įvairiai žinok... Pvz. aš kai leidausi tik į kaktą, dūrė į tris ar tai penkias vietas, nebepamenu, tai mokėjau 300Lt. Viena moteris, kuriai virš 40 m. leidosi visur, ir juoko raukšlytes, ir prie akių ir lūpų tai mokėjo 1500Lt. Tai ča individualu labai. Priklauso ką nori lyginti smile.gif
Atsakyti
merginos,kaip manaot ar galima botoxa panaudot kaip revencine medziaga?

as pagalvojau jei pabandzius susisvirsti prie akiu kampuciu ( kur sisidaro rauksles kaip sypsaisi) gal tada ilgiau ju neatsirastu blush2.gif

tik nesijuokit is tu mano pamastimu cool.gif
Atsakyti