Įkraunama...
Įkraunama...

"Rimtesnės" priemonės mūsų defektam šalinti

merginos, o ka daryt su paakiu raukslem, sako, chirurgai tos srities nesiima g.gif
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2009 02 28, 15:55)
merginos, o ka daryt su paakiu raukslem, sako, chirurgai tos srities nesiima g.gif


kodel nesiima ? veido patempima juk daro ar as kazka netaip suprantu mastau.gif

frakciniu lazeriu tai tikrai daro ir aplink akis net. kai konsultacijoje buvau issiklausinejau apie fraxel lazeri. labai man norejosi ji isbandyti, bet daktaras atkalbejo ir pasake kad man tik botoksas toj vietoj tinka... nes lazeris skirtas smulkiom kaip voratinklis, o ne mimikos raukslem
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2009 03 02, 14:29)
kodel nesiima ? veido patempima juk daro ar as kazka netaip suprantu  mastau.gif

frakciniu lazeriu tai tikrai daro ir aplink akis net. kai konsultacijoje buvau issiklausinejau apie fraxel lazeri. labai man norejosi ji isbandyti, bet daktaras atkalbejo ir pasake kad man tik botoksas toj vietoj tinka... nes lazeris skirtas smulkiom kaip voratinklis, o ne mimikos raukslem

Nesiima. Retas kuris sutiks jums mimikos raukšles paakiuose pataisyti. Aš nekalbu apie "žasies kojeles" kampučiuose, jos laikinai pataisomos su botaksu, bet vistiek po 3-4 metų botakso terapijos raukšlės persimeta i paakio vidurį, ar vidini kampa, o taip pat ima mestis per skruostą žemyn. Dar 1 metelius gali badytis botaksu visur aplink aki, bet pagaliau pamatysit kad reikia absoliučiai "sunegyvinti" visa paakiu zoną, o tada jausmas nejaukus ir,beje, vaizdas besišypsant, yra jau nenormalus. Aš klausiau savo plastikos chirururgės, deja, ji pasakė, kad paakių zona visiems chirurgams yra netrokštama sritis, kadangi rezultatas gali būti... taip sakant, ne toks kokio norėtųsi..
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2008 12 17, 10:57)
gal ir melynes, nors no botokso pas mane vos matoma buvo viena, o dabar tai doh.gif
turbut kaltas aspirinas... g.gif dvi dienas pries tai isgeriau pora tableciu aspirino ir per injekcijas kraujas tekejo iki kaklo...
jau savaite praejo, o as vis maskuoju tas vietas... maniskis vis bande issiaiskinti kuo gi as veida issitepliojau blink.gif
sypsena kolkas nenaturali: vietoj rauksleles iskilimas, uztai is abieju pusiu po rauksle.... bet kai nesisypsau tai labai gerai atrodo, kaip tik pries sventes grazi busiu nail.gif

Užjaučiu, kad čia taip gavosi... pas ką dareisi? man irgi leido nuo nosies iki lūpos, jau kokius 3 kartus, bet taip dar nebuvo. Kaip baigėsi tau šita istorija, ar pagerėjo ir ar greit?
Atsakyti
QUOTE(Tajanta @ 2009 03 04, 12:26)
Užjaučiu, kad čia taip gavosi... pas ką dareisi? man irgi leido nuo nosies iki lūpos, jau kokius 3 kartus, bet taip dar nebuvo. Kaip baigėsi tau šita istorija, ar pagerėjo ir ar greit?


melynes praejo gal po kokiu 2-3 savaiciu... kiekviena diena is ryto teko uzteplioti kad ne taip matytusi... doh.gif nu o iskilimai taip ir liko, kai sypsausi is karto matosi kad kazkas cia ne taip - pas visus viena linija, o pas mane dvi verysad.gif

as ne lt dariausi, be to pirma karta tai net nezinau kaip turi buti... o pas tave kai sypsaisi ar naturaliai atrodo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2009 03 04, 13:43)
melynes praejo gal po kokiu 2-3 savaiciu... kiekviena diena is ryto teko uzteplioti kad ne taip matytusi...  doh.gif nu o iskilimai taip ir liko, kai sypsausi is karto matosi kad kazkas cia ne taip - pas visus viena linija, o pas mane dvi  verysad.gif

as ne lt dariausi, be to pirma karta tai net nezinau kaip turi buti... o pas tave kai sypsaisi ar naturaliai atrodo?  4u.gif

Man darė Knėpienė Eglė, super chirurgė buvo,,, gaila, kad jos nebėra, net nebežinau pas ką dabar eiti.. viskas visus kartus atrodė natūraliai. Ir kai šypsausi net nesimato, kad kažkas daryta. O buvo raukšlelės tai bjaurios, jau kokie 5 metai kai nuo jų šitaip išsigelbėjau, bet dar 1-1,5 metų irbėl reikės atnaujinti. Neįsivaizduoju pas ką dabar eiti, kad nepagadintų , nes tikrai neturi matytis jokio iškilimo
Atsakyti
QUOTE(Tajanta @ 2009 03 04, 12:56)
Nesiima. Retas kuris sutiks jums mimikos raukšles paakiuose pataisyti. Aš nekalbu apie "žasies kojeles" kampučiuose, jos laikinai pataisomos su botaksu, bet vistiek po 3-4 metų botakso terapijos raukšlės persimeta i paakio vidurį, ar vidini kampa, o taip pat ima mestis per skruostą žemyn. Dar 1 metelius gali badytis botaksu visur aplink aki, bet pagaliau pamatysit kad reikia absoliučiai "sunegyvinti" visa paakiu zoną, o tada jausmas nejaukus ir,beje, vaizdas besišypsant, yra jau nenormalus. Aš klausiau savo plastikos chirururgės, deja, ji pasakė, kad paakių zona visiems chirurgams yra netrokštama sritis, kadangi rezultatas gali būti... taip sakant, ne toks kokio norėtųsi..

Tai ka tada daryti? Kaip atsikratyti tu rauksiu paakiu zonoje? doh.gif
Atsakyti
Na o aš galiu papasakoti iš vienos moteriškės patirties,kad leidosi botuliną kas pusę metų stabiliai,paskui jai kosmetologė parekomendavo labai geros firmos kremuką,ji tepėsi juo keletą mėnesių ir kai atėjo laikas vėl lesti botuliną gydytoja jai pasakė,kad nėra reikalo,oda dar labai gerai atrodo thumbup.gif
Taigi reikia tinkamai rūpintis odele,negailėti pinigų gerai kosmetikai ir lankytis pas kosmetologų,tada nereikės nei badytis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alterna @ 2009 03 11, 22:17)
Na o aš galiu papasakoti iš vienos moteriškės patirties,kad leidosi botuliną kas pusę metų stabiliai,paskui jai kosmetologė parekomendavo labai geros firmos kremuką,ji tepėsi juo keletą mėnesių ir kai atėjo laikas vėl lesti botuliną gydytoja jai pasakė,kad nėra reikalo,oda dar labai gerai atrodo  thumbup.gif 
Taigi reikia tinkamai rūpintis odele,negailėti pinigų gerai kosmetikai ir lankytis pas kosmetologų,tada nereikės nei badytis  mirksiukas.gif

Jei ne paslaptis, tai koks tas kremukas?
Atsakyti
ir as noriu botoksa isileisti i akiu kampucius, turiu daug smulkiu rauksleliu. girdejau kad Kaune Ortopedijos centre gerai daro, gal dabar kokiu nuolaidu butu?? gal kas daretes ten?
Atsakyti
QUOTE("Bond Girl 007" @ 2009 03 12, 12:51)
ir as noriu botoksa isileisti i akiu kampucius, turiu daug smulkiu rauksleliu. girdejau kad Kaune Ortopedijos centre gerai daro, gal dabar kokiu nuolaidu butu?? gal kas daretes ten?



as ten dariausi man patiko
Atsakyti
Gal kas daretes botokso ar hialiurono injekcijas Kaune pas S.Viksraiti? Kaip patiko rezultatas?
Beje, gal kas isbandet mezoterapija veidui, akims? Lb aktualus sis klausimas man, noreciau isbandyti, tik nezinau ar verta, ir kur Kaune gerai daro.......... g.gif
Atsakyti