Įkraunama...
Įkraunama...

Kepenėlės

QUOTE(Mil@na @ 2006 01 31, 20:36)
Gal galit parašyti tikslesnes proporcijas? smile.gif



Taip taip, prašom išsamiau smile.gif Ir dar va pagalvojau...o morką pvz pakepinti prieš tai gal tiktų? Ar ne? Labai nusišnekėjau? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2006 01 31, 22:31)
Taip taip, prašom išsamiau  smile.gif Ir dar va pagalvojau...o morką pvz pakepinti prieš tai gal tiktų? Ar ne? Labai nusišnekėjau?  biggrin.gif


aš dėjau viską iš akies, na čia skonio reikalas manau ax.gif morkyčiu virt nereik, nes jei tu jas dėsi virtas jos beverdant antra kart pas tave ištyš ir bus košė doh.gif o troškint reikia neilgai, na pati pamatysi kada bus išvirę biggrin.gif bet patiekaliukas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2006 01 31, 21:36)
Gal galit parašyti tikslesnes proporcijas? smile.gif


As nesu patiekalo autore, bet as dariau tokiom proporcijom: apie 800 g vistienos kepeneliu, apie 3-4 nedidelius svoguniukus, apie 200 g dziovintu slyvu. Bet siaip geriausia daryti is akies. Visada skaniau improvizuoti negu daryti is lapelio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzmite @ 2006 02 02, 22:40)
As nesu patiekalo autore, bet as dariau tokiom proporcijom: apie 800 g vistienos kepeneliu, apie 3-4 nedidelius svoguniukus, apie 200 g dziovintu slyvu. Bet siaip geriausia daryti is akies. Visada skaniau improvizuoti negu daryti is lapelio  biggrin.gif


Sutinku su Kuzmite drinks_cheers.gif aš irgi už improvizacija rolleyes.gif
Atsakyti
Aš irgi improvizuoju, dėl to niekad nepagaminu dviejų tokių pačių patiekalų, nes improvizuoju su prieskoniais, padažais ir kt. ingridientais. man labai patinka... ax.gif
Atsakyti
Kepenėlės su slyvom thumbup.gif
Atsakyti
Na parašysiu ir aš savo mėgiamą receptuką su kepenėlėmis. smile.gif Mane dar močiutė išmokė, lyg ir neradau tokio dar aprašyto...
Galima naudoti įvairias kepenėles. Bet prieš jas naudodama, nuplaunu ir nulupu ta ploną odelę, kur jas dengia, tada kepenėlės neturi kartumo ir tampa minkštesnės. Čia pati didžiausia recepto paslaptis 4u.gif
O šiaip patiekalui reikia kepenėlių, obuolių ir svogūnų.
Svogūnus supjaustytus žiedais reikia pakepinti, bet nedaug, tik kad pagelstu, tada sudeti gabaliukais supjaustytas kepenėles ir vel pakepinti, tada sudėti nuluptus ir gabaliukais supjaustytus obuolius ir kepti tol kol obuoliai suminkštėja (bet neilgai, nes ilgai kepant obuoliai ištyžta). g.gif Na ir viskas. Skanaus!
Man skaniausia su juoda duona mirksiukas.gif
Atsakyti
ir as parashysiu kaip salotytes gaminti su vishtienos kepenelemis - jos labai sochios gaunasi ir lengvutes smile.gif
pirmiausia reikia ishvirti kepeneles, paskui jas ishvirtas supjaustyti gabaleliais - ne labai mazuchiais, bet ir ne dideliais.
ant alyvu aliejaus pakepinti shiek tiek svoguno pjaustyto (pagal skoni), sudeti kepeneles pjaustytas ir nuplikintus verdanchiu vandeniu ir 3-4 minutes palaikytus graikishkus rieshutus (ir pagal skoni - kam jie labiau patinka - galima deti daugiau) ir aishku prieskoniuku - shiek tiek druskytes, pipiriuku ir provanso zoleliu - alima improvizuoti, kaip kam patinka. Pakepinti viska kelias minutes - as, kad nepilti daugiau aliejaus ipilu kelis shlakelius vandens.
tuo metu kol verda kepeneles, smulkiai smulkiai supjaustau kinishka kopusta.

tada i lekshte dedu kelias saujas kopusto pjautyto, ant jo kepeneliu su rieshutais shiltu ir viska aplaistau citrinos sultimis.
jau kai valgai, tai susimaishai visa lekshtutes turini smile.gif su juoda duona skanu, jei kam daugiau norisi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hasiukas: 09 vasario 2006 - 11:11
smile.gif labai dziaugiuosi,kad gerai ivertinot mano patiekala,aciu uz gerus zodzius. drinks_cheers.gif
Atsakyti
As galiu pasiulyti nebloga recepta is jautienos kepenu (man jis niam niam). Jautienos kepenis pamerkti i vandeni su pienu, pamirkyti apie valanda laiko tada deti virti, kartu i puoda ideti kelias morkas(nepjaustytas), lauro lapeliu pipiriuku. Kai kepenys isverda jas reikia truputi atvesinti ir tada sutarkuoti per burokine tarka, morkas isvirtas taip pat sutarkuoti. Tada keptuveje pakepinti svoguneliu sudeti morkas ir kepeneles tarkuotas ir viska pakepinti (ideti druskos, prieskoniu).mes valgom su bulviu kose ir raugintais agurkeliais arba svieziais pomidorais. Skanaus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Pipone @ 2004 04 08, 22:30)
Tiek ilgai verdi? g.gif  Mes tai nuo uzvirimo iki 10min.... Visa kita panasiai rolleyes.gif



Ir as apie 40 min verdu. Po 10 minuciu dar jokio aliejaus nesimate schmoll.gif manu siek tiek mazoka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danguole55: 11 balandžio 2006 - 12:04

2 svogūnai - supjaustyti pusžiedžiais
2 skilteles česnako - sutrinti
2 morkos - sutarkuoti
500g vištų kepenėlių - nuplauti
1 šaukštas medaus
1 šaukštas grūdėtų garstyčių
250g grietinėlės ( kartais pilu pieną)
druskos
pipirų
vištienos prieskonių arba sultinio kubelis

Svogūnus, česnakus, morkas truputi pakepti, sudėti kepenėles neilgai kepti (perkeptos - neskanios), pridėti prieskonių ir supilti grietinėlę, medų, garstyčias. Dar truputi patroškinti ant mažos ugnies ir viskas. Patiekti su virtais ryžiais.

P.S. proporcijas pateikiau apytiksliai. Bandykit, ragaukit, SKANAUS
thumb_yello.gif
Atsakyti