Įkraunama...
Įkraunama...

Kepenėlės

Aš dar naudoju kepenėles (keptas..virtas..ar troškintas) lietinių ir žemaičių blynų įdarams.
Atsakyti
Man labai patinka konservuotos menki kepeneles, gal kas nors darete namuose, paidalinkite patirtimi
Atsakyti
QUOTE(Vilchelmina @ 2005 11 06, 15:32)
Man labai patinka konservuotos menki kepeneles, gal kas nors darete namuose, paidalinkite patirtimi

Nesuprantu ko klausi, ar kaip jas užkonservuoti namuose ar ką daryti su konservuotomis, kaip jas paruošti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilchelmina @ 2005 11 06, 15:32)
Man labai patinka konservuotos menki kepeneles, gal kas nors darete namuose, paidalinkite patirtimi

Aš supratau,kad Vilchelmina norėtų išmokt namie užsikonservuot kepenėlių smile.gif Gaila,nežinau būdo,bet pirktinės ir man labai patinka essen.gif
Atsakyti
Labas visoms!

negaliu nepasidalinti savo neseniai atrastu skanumynu. nezinau, gal cia tik man buvo atradimas, bet kepeneliu su pomidorais tikrai nedariau, kol viena karta pabandziau ir tapau sio recepto gerbeja. labai paprasta, bet skanu.
imu vistu kepeneles (mes valgome tik vistiena, kalakutiena ir zuvi), supjaustau smulkiais kubeliais, pakepinu is abieju pusiu, idedu tokiais paciais kubeliais supjaustytus sviezius pomidorus, troskinu truputi, kol pomidorai isleidzia sultis, idedu pipiriuku, druskos, Provanso zoleliu, zalumynu, maza indeli grietines ir palieku trumpam ant silpnos ugnies, kad pasitroskintu. labai skanu ir su ryziais, ir su makaronais, ir su bulvytem.
Atsakyti
sveikos merginos,

pasidalinsiu labai skanių kepenų blynelių receptu biggrin.gif Imame apie 800g jautienos kepenų, 1-2 kiaušinius, porą svogūnų, 2-3 šaukštus manų kruopų ir prieskonių (aš dedu vegetos, įvairių žolelių, pipirų). Kepenis reikia pamirkyt piene arba vandenyje. Tada kepenys ir svogūnus sumalame (kai netingiu svogūnus smulkiai supjaustau ir pakepinu aliejuje), tada imušame kiaušinius ir įdedame manų kruopų bei prieskonius. Tešla turi būti skistoka. Kepame blynelius. Valgome su virtomis bulvėmis arba bulvių koše. essen.gif Mano vyras gali iš kart suvalgyti 6 ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
dar labai skanu-
i puoda sluoksniais dedam dziovintas slyvas, stambiais ilgais gabaliukais pjaustytas morkas, svogunus, kepeneles,as dedu vistos,visokiu prieskoniu, aliejaus ir viska gerai istroskinti. Biski galima ipilti vandens, stengtis troskinant nemaisyti.Valgom su ryziais arba balta siek tiek pakepinta duona. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neaiski @ 2006 01 12, 12:26)
dar labai skanu-    i puoda sluoksniais dedam dziovintas slyvas, stambiais ilgais gabaliukais pjaustytas morkas, svogunus, kepeneles,as dedu vistos,visokiu prieskoniu, aliejaus ir viska gerai istroskinti. Biski galima ipilti vandens, stengtis troskinant nemaisyti.Valgom su ryziais arba balta siek tiek pakepinta duona. 4u.gif


Aciu uz recepta, Neaiski 4u.gif Labai-labai skanu thumbup.gif Skonis labai idomus, kepeneles grazios spalvos nuo slyvu. Vienu zodziu - super thumbup.gif Tik idomu, kokius prieskonius dedi? Ir dar. Ar nebandei su grietine? Man atrodo, butu visai skanu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neaiski @ 2006 01 12, 11:26)
dar labai skanu-
    i puoda sluoksniais dedam dziovintas slyvas, stambiais ilgais gabaliukais pjaustytas morkas, svogunus, kepeneles,as dedu vistos,visokiu prieskoniu, aliejaus ir viska gerai istroskinti. Biski galima ipilti vandens, stengtis troskinant nemaisyti.Valgom su ryziais arba balta siek tiek pakepinta duona. 4u.gif


o tai kaip čia tik aliejuje troškint? blink.gif ne per riebu? kiek to aliejaus pilt? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(neaiski @ 2006 01 12, 13:26)
dar labai skanu-
    i puoda sluoksniais dedam dziovintas slyvas, stambiais ilgais gabaliukais pjaustytas morkas, svogunus, kepeneles,as dedu vistos,visokiu prieskoniu, aliejaus ir viska gerai istroskinti. Biski galima ipilti vandens, stengtis troskinant nemaisyti.Valgom su ryziais arba balta siek tiek pakepinta duona. 4u.gif


Na sis receptelis skamba labai skaniai net seile istyso notrs seip nemegstu kepeneliu bet si reiks ismegint butinai
Atsakyti
QUOTE(neaiski @ 2006 01 12, 11:26)
dar labai skanu-
    i puoda sluoksniais dedam dziovintas slyvas, stambiais ilgais gabaliukais pjaustytas morkas, svogunus, kepeneles,as dedu vistos,visokiu prieskoniu, aliejaus ir viska gerai istroskinti. Biski galima ipilti vandens, stengtis troskinant nemaisyti.Valgom su ryziais arba balta siek tiek pakepinta duona. 4u.gif


na žinokit moterytės tikrai laaaabai skanu, šiandien išbandžiau ir aš thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal galit parašyti tikslesnes proporcijas? smile.gif
Atsakyti