Įkraunama...
Įkraunama...

torrentai

QUOTE(teddy @ 2007 06 15, 14:20)
diėve,aciu tau ,kad turi kantrybes su tokiom,.kaip as.. ax.gif  nieko man ten nepavyko su tais ikelimais..pasakok,ka kur issaugoti..ir bandysiu istrint ir perinstaliuot..gal imesi nuoroda is kur..kad butu jau su lietuviu kalba.. blush2.gif
o kur man paziureti tuos portus ir greiti? blush2.gif  umn.gif


Atsidaryk ta pati C:\Documents and Settings\user name(nezinau koks pas tave)\Application Data\uTorrent ir issisaugok kur nors visa uTorrent papke. Istrink programa, parsisiusk nauja , isiinstaliuok. Nukopink is savo issaugotos papkes settings.dat, resume.dat , * .old failus,
* torrent failus (jeigu nustatymuose nieko nekeitei, torrent failai issisaugo butent cia) ir daryk Paste i tokia pat nauja papke. Na ir parasiau doh.gif , nu gal kaip nors suprasi. Del portu veliau parasysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Izida: 15 birželio 2007 - 14:33
QUOTE(Izida @ 2007 06 15, 15:32)
Atsidaryk ta pati C:\Documents and Settings\user name(nezinau koks pas tave)\Application Data\uTorrent ir issisaugok kur nors visa uTorrent papke. Istrink programa, parsisiusk nauja , isiinstaliuok. Nukopink is savo issaugotos papkes settings.dat, resume.dat , * .old failus,
* torrent failus (jeigu nustatymuose nieko nekeitei, torrent failai issisaugo butent cia) ir daryk Paste i tokia pat nauja papke. Na ir parasiau doh.gif , nu gal kaip nors suprasi. Del portu veliau parasysiu.



viska padariau nuosekliai pagal tavo rasta..ir visvien kalba liko tik anglu..ir ir visi filmai o proc parsiusti,liko tik pavadinimai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(teddy @ 2007 06 15, 17:10)
viska padariau nuosekliai pagal tavo rasta..ir visvien kalba liko tik anglu..ir ir visi filmai o proc parsiusti,liko tik pavadinimai doh.gif


o tu instaliuokis naujai programą iš mano nurodyto puslapio ax.gif
o užduotis parsisiūsi iš naujo, nurodysi katalogus ir procentai atsiras (bent aš taip manau) g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2007 06 15, 15:24)
aš siunčiausi iš čia    utorrent    ten kur utoorent 1.7 Beta, man iškart buvo lietuvių kalba          smile.gif

o siuntiesi tik programa ar ir kalbu paketa atskirai?
Atsakyti
QUOTE(teddy @ 2007 06 15, 17:40)
o siuntiesi tik programa ar ir kalbu paketa atskirai?


siunčiausi tik programą
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2007 06 15, 17:53)
siunčiausi tik programą

siunciau is tavo nuorodos,kalba tik anglu..kas cia dar yra???? doh.gif doh.gif doh.gif


padekit zmonesssss!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo teddy: 15 birželio 2007 - 16:59
QUOTE(teddy @ 2007 06 15, 17:57)
siunciau is tavo nuorodos,kalba tik anglu..kas cia dar yra???? doh.gif  doh.gif  doh.gif
padekit zmonesssss!


Na kazkas nesuprantamo pas tave darosi g.gif Eini i utorrent psl is parsisiunti
Get µTorrent 1.6.1 Installation Program (681 kB) .

Language Pack tada siustis nereikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Izida: 15 birželio 2007 - 19:28
QUOTE(Izida @ 2007 06 15, 20:26)
Na kazkas nesuprantamo pas tave darosi g.gif Eini i utorrent psl is parsisiunti
Get µTorrent 1.6.1 Installation Program (681 kB) .

Language Pack tada siustis nereikia.

na as taip ir darau..ir visvien ar 1.6.1 ar 1.7..tik anglu kalba atsivercia..arba as jau visai nesuprantu kur nustatinet reikia..na bet jei randu..kur kalbos..ir ten matau tik anglu..o "more"neatidaro..tai ka zinau.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(teddy @ 2007 06 15, 17:10)
viska padariau nuosekliai pagal tavo rasta..ir visvien kalba liko tik anglu..ir ir visi filmai o proc parsiusti,liko tik pavadinimai doh.gif


Nieko baisaus, jauciu nustatymuose buvai pakeitusi atsiustu failui vieta. Vistiek viska atgal galima atstatyti smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2007 06 15, 20:34)
Nieko baisaus, jauciu nustatymuose buvai pakeitusi atsiustu failui vieta. Vistiek viska atgal galima atstatyti  smile.gif .

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(teddy @ 2007 06 15, 20:33)
na as taip ir darau..ir visvien  ar 1.6.1 ar 1.7..tik anglu kalba atsivercia..arba as jau visai nesuprantu kur nustatinet reikia..na bet jei randu..kur kalbos..ir ten matau tik anglu..o "more"neatidaro..tai ka zinau.. doh.gif


O tu pries tai tai kaip programa istrini g.gif . Pasiziurek Start-Settings-Control panel-Add or remove programs, ar ten kartais nera utorrent.
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2007 06 15, 20:37)
O tu pries tai tai kaip programa istrini g.gif . Pasiziurek Start-Settings-Control panel-Add or remove programs, ar ten kartais nera utorrent.

per starta pas mane viskas lietuviskai..tai paspaudus starta..yra utorrennts zenkliukas ir rodo kad jis randasi :C\programs files..bet as ir is ten istrinu ..
Atsakyti