Įkraunama...
Įkraunama...

torrentai

Reikia pagalbos 4u.gif ...
Parsisiunčiau filmuką... blush2.gif Aišku, nepasileidžia.

user posted image

... angliškai nekertu, nežinau, ką daryti doh.gif ...
Papildyta:
P.s. Nuspaudus "Advanced", atsiranda "Some of the streams in this movie are in an unsupported format. (Error=00040242)"
Atsakyti
Gal kas turit pakvietima i torrent???
Lauksiu AŽ.Is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2007 07 13, 15:58)
Neskaičiua temos bet turbūt naudoji utorent programą  g.gif
Papildyta:

Kad reitingas pakiltų neužtenka įdėt filmą jį reikia ir dalinti smile.gif o reitingas yra išsiųstų ir parsiųstų duomenų santykis  mirksiukas.gif  jei parsisiuntei 5 gb filmą ir išdalinai 5 gb informacijos tavo reitingas bus 1. jei nieko nedalinsi o tik pumpuosi savaime aišku jis tik kris  smile.gif

Aha, utorrent blush2.gif

QUOTE(Izida @ 2007 07 13, 16:00)
I kuri torrent trekeri nori ikelti? Ten reikia irasyti butent to trekerio URL.


i torrents.ru, tai koks tas URL siuo atveju turi buti? (esu bukas, kaip bambukas biggrin.gif )
QUOTE(klopedija @ 2007 07 13, 16:31)
Iš torrents.ru? Koks?  mirksiukas.gif . Gal ir man reikia?  hihihi.gif

Kokius: ru, lt, com?..
Nebūtina gudraut, kol dar nesi įgudus vartotoja. Visur torrentų kūrimo principas panašus, galima pasiskaityti čia bei visų kitų torrentų svetainių taisyklėse.

Aš parsisiunčiu populiarų filmą, palaukiu, kol pasidalins ir pakils ratio, ir siunčiuosi viską, ko man reikia. Dar niekada ratio nebuvo virš 1, bet nebuvo ir jokių bėdų.
Tiesa, linkomanijoj labai greitai siunčia grasinančius perspėjimus  doh.gif , bet viskas baigiasi gerai  mirksiukas.gif .

Drauge labai rekomendavo si filma: Sliding doors, paziurejau net du kartus blush2.gif , labai patiko drinks_cheers.gif

Aciu visiems notworthy.gif
Atsakyti
Gal kas gali atsiūsti pakvietimą į linkomaniją arba į toorent.lt ?
mano el.paštas : ljureviciute@gmail.com
Būčiau labai labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauroska @ 2007 07 18, 19:28)
Gal kas gali atsiūsti pakvietimą į linkomaniją arba į toorent.lt ?
mano el.paštas : ljureviciute@gmail.com
Būčiau labai labai dėkinga 4u.gif

Dabartinis vartotojų sąskaitų limitas (31,000) buvo pasiektas. Neaktyvios sąskaitos yra trinamos kasdiena, prašome užsukti vėliau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2007 07 16, 15:40)
Reikia pagalbos  4u.gif ...
Parsisiunčiau filmuką...  blush2.gif Aišku, nepasileidžia.

user posted image

... angliškai nekertu, nežinau, ką daryti  doh.gif ...
Papildyta:
P.s. Nuspaudus "Advanced", atsiranda "Some of the streams in this movie are in an unsupported format. (Error=00040242)"


Kokio formato tas tavo filmukas? Netinka, matyt, šitai programai. Per winampą ar Windows Media Player naujesnę versiją bandyk. Nes žiūriu, kad pas tave pati paprasčiausia. Aš filmus leidžiu per BSPlayer, bet gal nenorėsi naujos programos siųstis smile.gif
Atsakyti
Ačiū.
Filmukas, kaip įdėjau ikoną, MP4. Media Player versija "normali". Jau išbandžiau įvairiausius variantus. "More Help..." nieko nepadėjo. Manau, kad filmo formatas reikalauja senos Media Player-io versijos g.gif . Dar badysiu kokį kodekų paką siųstis g.gif .
Papildyta:
P.s. Beje, apie BS Player nieko nežinau. Gal kokią nuorodėlę?.. blush2.gif
Papildyta:
Tema katastrofiškai baigiasi verysad.gif . Nauja tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2007 07 18, 22:13)
Tema katastrofiškai baigiasi  verysad.gif . Nauja tema  4u.gif


Bet reikia tą damušt, kitaip velnių gausim.
Atsakyti
Negausim mirksiukas.gif , damušim cool.gif .
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2007 07 18, 17:25)
i torrents.ru, tai koks tas URL siuo atveju turi buti? (esu bukas, kaip bambukas biggrin.gif )

Aciu visiems  notworthy.gif


Nieko nerasyk, spausk OK ir viskas. Stai tema apie tai, kaip padaryti torrent faila.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti