Įkraunama...
Įkraunama...

Pleiskanos. Siaubas!

Aciu uz patarimus aciuks.gif
Bandysim naikinti pleiskanas
Atsakyti
ir as ju turiu pylna doh.gif ploviau su sulsena na jin gydo tik man nelabai patinka plaukai po isplovimo ,man patys plaukai kaskokie kaip neisplauti ,na ir niezti galva doh.gif blush2.gif atrodo kaip buciau negerai issiplovus g.gif
Nuejus i vaistine man dave skyscio tiesiog nuo pleiskanu (joms naikint) ten toks vandenukas su maloniu kvapeliu ,kaina vo apie 16lt
ir dar nusipirkau sampuna uz 40lt (dabar sunaudojus jau puse jo bonkutes ir tikrai ju apmazeja ) thumbup.gif
jei ka domins parasysiu ir pavadinimus,o tie reklamuojantys sampuna nieko nepadeda schmoll.gif (bent jau man ) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalinee @ 2008 11 02, 20:50)
ir as ju turiu pylna  doh.gif  ploviau su sulsena na jin gydo tik man nelabai patinka  plaukai po isplovimo ,man patys plaukai kaskokie kaip neisplauti ,na ir niezti galva  doh.gif  blush2.gif  atrodo kaip buciau negerai issiplovus  g.gif
Nuejus i vaistine man dave skyscio tiesiog nuo pleiskanu (joms naikint) ten toks vandenukas su maloniu kvapeliu ,kaina vo apie 16lt
ir dar nusipirkau sampuna uz 40lt (dabar sunaudojus jau puse jo bonkutes ir tikrai ju apmazeja )  thumbup.gif 
jei ka domins parasysiu ir pavadinimus,o tie reklamuojantys sampuna nieko nepadeda  schmoll.gif (bent jau man ) doh.gif



Su sulsena man tas pats doh.gif O pavadinimus parašyk parašyk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2008 11 02, 21:18)
Su sulsena man tas pats  doh.gif  O pavadinimus parašyk parašyk  smile.gif

tas (malonaus kvapo skystis ) kuriuo reik kekviena diena i oda itrinti tai vadinasi HairVital (kaina 15,00lt ) nedidelis buteliukas 4u.gif bet yra ir toks sampunas ,jis truputi daugiaiu kainuoja bet is tokio pat pavadinimo HairVital ax.gif bet as pirkau brangesni nes galvojau gal brangenis tai geresnis biggrin.gif
o sampunas firmos (DORA ) ziuriu pacio pavadinimo neturi g.gif parasyta Shampoo Iplendor :
Shampoo sebum stop
seboequilibrante
va tep parasyta ant pacios bonkos ,pats sampunas rudos spalvos,permatoma bonka 4u.gif nu tikiuosi padejau nors kiek rolleyes.gif
Atsakyti
O man Sulsena jokio blogo poveikio plauku isvaizdai nepadare. Gal del to kad nelinke riebaluotis plaukai g.gif . siaip ar taip po dvieju plovimu pleiskanu zymiai sumazejo ir as siai priemonei labai dekinga smile.gif
Atsakyti
o as nuo pleiskanu naudoju Dermetin. tai man labai liuks ax.gif 100 ml, bet lab ilgam uztenka.ir nebrangus bigsmile.gif tiksliau nebenaudoju, nes nebera pleiskanu. seniau naudojau, daba tik stovi ax.gif o sulsena man isvis smirda kazkuom schmoll.gif cia aisku tik man gal taip, bet man toks specifinis kvapas labai nepatinka. tai turejau, panaudojau karta, ir daugiau nebe schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eretukas: 09 lapkričio 2008 - 11:14
QUOTE(eretukas @ 2008 11 09, 11:12)
o as nuo pleiskanu naudoju Dermetin. tai man labai liuks ax.gif 100 ml, bet lab ilgam uztenka.ir nebrangus  bigsmile.gif tiksliau nebenaudoju, nes nebera pleiskanu. seniau naudojau, daba tik stovi  ax.gif o sulsena man isvis smirda kazkuom  schmoll.gif cia aisku tik man gal taip, bet man toks specifinis kvapas labai nepatinka. tai turejau, panaudojau karta, ir daugiau nebe  schmoll.gif

kur ta DERMETIN sampuna perkat?
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
Na man tai padeda SULSENA pasta, tačiau truputi smirda, įtrinti reikia, o taip pat ir greitai susinaudoja - keletą perkant nėra taip jau ir pigu. Taigi, vėl atsiradus pleiskanų , vakar nusipirkau šampūną NIZORAL. Jis man padeda puikiai, jau iškart jaučiu rezultatą. smile.gif
Tikrai niekada nepadėjo įvairūs šampūnai iš prekybos centrų, geriau vaistinėje nusipirkti gerą specialų šampūną.
Atsakyti
Bent man kiekvienam plovimui tikrai nereikia Sulsenos, tad visai nebrangiai iseina. Pirmaji menesi naudojau kaskart plaudama galva, pleiskanos dingo ir dabar naudoju tik kas 3-4 kartus.
Atsakyti
As taip pat jungiuos prie tu,kuriom SULSENOS pasta padejo.Nors teko jos ilgokai paieskoti,kol radau ja cool.gif Bet pabandzius tai tikrai likau labai nustebinta!Dar tik karta ja naudojau,o pleiskanu po jos nei vienos.Net paciai nesitiki!Ziuresim kaip bus toliau....Bet kolkas atsiliepimai tik TEIGIAMI,ir jokio pasalinio poveikio-jokio galvos niezejimo,plaukai svarus,grazus ir blizga thumbup.gif
Atsakyti
labas vakaras mielos
nuo pleiskanu galiu patarty keunes firmos sampuna
tikrai nikina pleiskanas isbandie jau nie vienas zmogus 4u.gif
Atsakyti