Įkraunama...
Įkraunama...

Pleiskanos. Siaubas!

Pats baisiausias ir neveiksmingiausias šampūnas nuo pleiskanų man head and shoulders fear.gif Jau toks basybė mega_shok.gif Nuo jo netik, kad pleiskanų nesumažėjo, o kaip tik daugiau atsirado plius nežmoniškas galvos niežėjimas-lyg deginimas doh.gif
Tai laiks nuo laiko sulsena panaudoju thumbup.gif
Dar mąstau išbandyti N.Siberika šampūną nuo pleiksanų g.gif
Gal yra jau išbandžiusių lens.gif
Jam kaip tik nuolaida 40proc. Eurovaistinėje.
Atsakyti
QUOTE(Wildberry @ 2010 03 08, 18:05)
Pats baisiausias ir neveiksmingiausias šampūnas nuo pleiskanų man head and shoulders fear.gif Jau toks basybė mega_shok.gif Nuo jo netik, kad pleiskanų nesumažėjo, o kaip tik daugiau atsirado plius nežmoniškas galvos niežėjimas-lyg deginimas doh.gif
Tai laiks nuo laiko sulsena panaudoju thumbup.gif
Dar mąstau išbandyti N.Siberika šampūną nuo pleiksanų g.gif
Gal yra jau išbandžiusių lens.gif
Jam kaip tik nuolaida 40proc. Eurovaistinėje.

taip head and shoulders yra paskutinis s......mano vyras net ji prakeike blink.gif o,Nsiberika esu naudojus sausiem plaukam tai tikrai neblogas,nezinau kaip nuo pleiskanu
Atsakyti
QUOTE(Brigute:) @ 2010 03 09, 20:47)
taip head and shoulders yra paskutinis s......mano vyras net ji prakeike blink.gif o,Nsiberika esu naudojus sausiem plaukam tai tikrai neblogas,nezinau kaip nuo pleiskanu

Aš tai broliui atidaviau blush2.gif Ir jam netiko blink.gif doh.gif Tikrai visiškas š, o kaina tai visiškai neatitinka kokybės, jau geriau tada paprastas dilgėlių šampūnas laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Wildberry @ 2010 03 08, 17:05)
Pats baisiausias ir neveiksmingiausias šampūnas nuo pleiskanų man head and shoulders fear.gif Jau toks basybė mega_shok.gif Nuo jo netik, kad pleiskanų nesumažėjo, o kaip tik daugiau atsirado plius nežmoniškas galvos niežėjimas-lyg deginimas doh.gif
Tai laiks nuo laiko sulsena panaudoju thumbup.gif
Dar mąstau išbandyti N.Siberika šampūną nuo pleiksanų g.gif
Gal yra jau išbandžiusių lens.gif
Jam kaip tik nuolaida 40proc. Eurovaistinėje.


PRITARIU mirksiukas.gif
Atsakyti
labiausia ir pikta,kad moki did.pinigus,o rezultatas dazniausiai ne tai kad net nepasiteisina,o dar daugiau problemu pridaro g.gif
Atsakyti
Naudoju sulseną jau apie tris savaites,tiesiog nearelus dalyka,pirksiu vėl.Pleiskanų net nebematau ir nebeniežti galvos odos,žodziu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gresa @ 2010 03 06, 00:25)
Sveikos, uzmaciau,kad kalbat apie sulsena, tai as jos buvau uzsipirkus norfoj per nuolaida, lyg po 1.99Lt bet jau baigiu visas ir ziuriu ,kad jau nieko nebepadeda  g.gif  tos pleiskanos tai varo is proto... teks vel grizt prie nizoral



o taip taip, syos - nusipirkau dar dideli buteli... amen, kaip prasidejo galvos niezulys, pleiskanos, nebezinau ir ka daryti... net ir sulsena nebepadeda. itariu kad pas dermatologa teks apsilankyti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Wildberry @ 2010 03 08, 17:05)
Pats baisiausias ir neveiksmingiausias šampūnas nuo pleiskanų man head and shoulders fear.gif Jau toks basybė mega_shok.gif Nuo jo netik, kad pleiskanų nesumažėjo, o kaip tik daugiau atsirado plius nežmoniškas galvos niežėjimas-lyg deginimas doh.gif
Tai laiks nuo laiko sulsena panaudoju thumbup.gif
Dar mąstau išbandyti N.Siberika šampūną nuo pleiksanų g.gif
Gal yra jau išbandžiusių lens.gif
Jam kaip tik nuolaida 40proc. Eurovaistinėje.

Del head and sholders jus visiskai teisi doh.gif Visa seima juo plove galva,pas visus baisusines pleskanos doh.gif Kol isnaikinom doh.gif
Atsakyti
Visad naudojau head and shoulders ir jokiu nusiskundimu neturejau, kol dėl įvairovės nepaikeičiau jo Pantene sampunu, po kokio mėnesio pastebėjau begalia pleiskanu, vėl grizau prie head and shoulders ir dar plius dabar sulsena naudoju, kad visiskai tas pleiskanas isnaikint,kaip manot,galejo cia nuo Pantene tos pleiskanos atsirast? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pamirsk @ 2010 03 13, 20:02)
Visad naudojau head and shoulders ir jokiu nusiskundimu neturejau, kol dėl įvairovės nepaikeičiau jo Pantene sampunu, po kokio mėnesio pastebėjau begalia pleiskanu, vėl grizau prie head and shoulders ir dar plius dabar sulsena naudoju, kad visiskai tas pleiskanas isnaikint,kaip manot,galejo cia nuo Pantene tos pleiskanos atsirast?  g.gif

Pamatytų MB kaip Head'n Sholders kritikuojama doh.gif Pasakytų, kad geresnio šampūno gyvenime nera turėjęs. Nemaino į jokį kitą. Matyt jau kokį 20 metų naudoja (nuo pat pirmos reklamos) bigsmile.gif
Bet, turiu pasakyti, kad jo oda toookio riebumo.. doh.gif Matyt, todėl ir tinka. Gal jei išsiplautų galvą su Panten irgi tas pats būtų kaip ir jums.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti