Įkraunama...
Įkraunama...

Pleiskanos. Siaubas!

gal galėtumėt kokią priemonę rekomenduoti RIEBIOMS PLEISKANOMS?Jos nebyra, tačiau kaupiasi sluoksniu.Jų nedaug yra, dabar galvoju ką pirkt, ar koki švelnų šampūną ar pylinga?
Papildyta:
P.S šaknys šiaip nėra riebios, tik va tos pleiskanos unsure.gif
Atsakyti
Žinokit turiu problemą ir aš unsure.gif mano galvos oda riebi,ir negaliu niekaip pleiskanų išnaikint.Net kai išsiplaunu galvą ir užsidedu tamsesnį drabužį yra tikra tragedija,byra tarytum sniegas..Bet pas mane jos ne smulkios,o tarytum kaip kokia pluta,tokiais gabaliukais..Nebežinau ką daryt,gal apsilankyt pas odos gydytoją? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Heida33 @ 2009 06 21, 12:01)
Žinokit turiu problemą ir aš  unsure.gif  mano galvos oda riebi,ir negaliu niekaip pleiskanų išnaikint.Net kai išsiplaunu galvą ir užsidedu tamsesnį drabužį yra tikra tragedija,byra tarytum sniegas..Bet pas mane jos ne smulkios,o tarytum kaip kokia pluta,tokiais gabaliukais..Nebežinau ką daryt,gal apsilankyt pas odos gydytoją?  verysad.gif

MB senai senai irgi taip pat buvo, tai išnaikinom su Nizoral šampunu ir gana greitai...aišku dabar ir be to nizoralio visokių priemonių yra, tada tai kažkaip nelabai ir buvo. O šiaip jei man taip žiauriai būtų tikrai pas dermatologą eičiau
Atsakyti
QUOTE(Minx @ 2009 06 21, 13:26)
MB senai senai irgi taip pat buvo, tai išnaikinom su Nizoral šampunu ir gana greitai...aišku dabar ir be to nizoralio visokių priemonių yra, tada tai kažkaip nelabai ir buvo. O šiaip jei man taip žiauriai būtų tikrai pas dermatologą eičiau

Manau teks nueit,nes čia nesąmonė,skaičiau,kad tai gali būti galvos odos uždegimas.. verysad.gif
Atsakyti
jei tai grybelis, tai Nizoral, Altis turi padeti, jei rimtesnes bedos, tai pagerejimas tik laikinas bus nuo ju. Verciau apsilankyti pas dermatologa, kad zinot priezasti. Viena is priezasciu (jei pleiskanos riebios, prilipe prie plauku, nebyra, dengia galvos oda sluoksniu) gali buti riebioji seboreja.
Atsakyti
Lankėmės mes su dukra dėl seborėjos. Niekas nepadėjo, jokie vaistai. Reikia nervus tvarkyti ir seborėja pati pradings.
Atsakyti
Pas mane riebaluojas plaukai ir jei nespėju per 3 dienas išsiplaut ta idar ir pleiskanot pradeda... Gal žinote kokių gerų šampūnų nuo tokio dalykėlio. Atrašykite į Až nes temos nesuku. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(HoTea @ 2009 06 26, 23:40)
Pas mane riebaluojas plaukai ir jei nespėju per 3 dienas išsiplaut ta idar ir pleiskanot pradeda... Gal žinote kokių gerų šampūnų nuo tokio dalykėlio. Atrašykite į Až nes temos nesuku.  4u.gif


Niu ir nikas tavo bigsmile.gif lotuliukas.gif doh.gif Reciau galva plauki - kuo dazniau, tuo greiciau. Na, o jei plaukai trumpi - kas 3 dienas labai normalu smile.gif
Atsakyti

siulau isbandyti noah naturlamente sampunus bei kaukes,yra ir kunui skirtu priemoniu.jeigu idomu parasyk man i el pasta linivo@gmail.com
atsiusiu pasiskaityti.jie be jokiu sls dea ir kitu brudu.yra prieziuros serija specialiai kad apsaugotu plaukus bei oda nuo saules.

IKI biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 06 26, 22:44)
Niu ir nikas tavo bigsmile.gif  lotuliukas.gif  doh.gif Reciau galva plauki - kuo dazniau, tuo greiciau. Na, o jei plaukai trumpi - kas 3 dienas labai normalu smile.gif


Nu jo, iš pradžių galvoju prie ko čia tas nikas, o paskui pakeliu galvą Hottea nu geras biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(HoTea @ 2009 06 26, 22:40)
Pas mane riebaluojas plaukai ir jei nespėju per 3 dienas išsiplaut ta idar ir pleiskanot pradeda... Gal žinote kokių gerų šampūnų nuo tokio dalykėlio. Atrašykite į Až nes temos nesuku.  4u.gif

mano dukrai visai padeda sampunas su koloidine siera.
jis net rekomenduojamas turintiems seboreja ar zvineline. vien. z. dukrai labai riebaluojasi ir pleislanoja,tai visai susunormalizavo ir galvos nereikai taip daznai plauti. anksciau jau kas dien plaudavo , o dabar net kas trys - keturias dienas.
Atsakyti
QUOTE(taskee @ 2009 07 21, 21:46)
mano dukrai visai padeda sampunas su koloidine siera.
jis net rekomenduojamas turintiems seboreja ar zvineline. vien. z. dukrai labai riebaluojasi ir pleislanoja,tai visai susunormalizavo ir galvos nereikai taip daznai plauti. anksciau jau kas dien plaudavo , o dabar net kas trys - keturias dienas.

Ogo, mano svajonė būtų bent kas antrą dieną plauti smile.gif O kaip tas šampūnas tiksliai vadinasi? čia vaistinėj yra jo pirkti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minx: 21 liepos 2009 - 21:18