Įkraunama...
Įkraunama...

Ausų uždegimas.

QUOTE(1-oji mama @ 2008 09 09, 12:16)
Na,nieko sau kur cia tokie gydytojai,kad skaudancios gerkles nepaziuri g.gif  doh.gif

Zinai yra geras dalykas suaugusiam- smilkyti gintara i skaudancia ausi.Gal  ir liaudiska priemone,bet kad padeda tai tikrai.Va, vaikui sunkiau ta padaryti.O atieciai-gal net jokiu vaistu nebereiketu. mirksiukas.gif
Stai pulinga angina  baisus dalykas doh.gif Be rimtu vaistu jau labai sunku pasigydyti. unsure.gif
Sekmes 4u.gif

Vilniuje, man paciai net keista, juk gydytojai daug daugiau uz mane zino, kaip ir tai kad ausies skausmas buna tik nuo gerkles.

vat sito tai nezinojau. be to nezinau net kaip smilkyti ta gintara. kartais tokie dalykai labai padeda.

as viena liaudiska zinau, tikrai pagelbejo, bet nieko bendro neturi su sia tema.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 09 09, 14:10)
Vilniuje, man paciai net keista, juk gydytojai daug daugiau uz mane zino, kaip ir tai kad ausies skausmas buna tik nuo gerkles.

vat sito tai nezinojau. be to nezinau net kaip smilkyti ta gintara. kartais tokie dalykai labai padeda.

as viena liaudiska zinau, tikrai pagelbejo, bet nieko bendro neturi su sia tema.

Pasidarai tokia tutele,triubele biggrin.gif is popieriaus.Uzdegi gintaro gabaliuka,jis ima smilkti ir tada viena gala popierines tubeles dedi prie skaudancios ausies landos,o kita prie smilkstancio gintaro taip,kad per ta triubele smilktu tiesiai i ausi. smile.gif
Atsakyti
aciu, pabandysiu
Atsakyti
Gal žinot ar Augmentiną - antibiotiką parduoda be recepto?
Atsakyti
o as tai net nzn kaip elgtis. maniskis nei sloguoja, nei ausies skauda nei temp. o skiria antibiot. mat pagal kaskoki aparata rodo kad kaskas negerai(gal bugneliai nedirba). bet girdi kaip ir anksciau.. kai kreipemes pries pora sav. tai slogavo tr. ir viena kart ausi skaudejo,.. ka jus darytumet del tu antib. ir kokios cia ligos be pozymiu g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(špingaletka @ 2008 10 10, 20:02)
Gal žinot ar Augmentiną - antibiotiką parduoda be recepto?

Tikrai nenusipirksi antibiotiko be recepto, nebent pažįstamą vaistininkę turi 4u.gif
Atsakyti
as esu naudojusi Augmentin. Labai geras vaistas. Bet brangokas.

visgi man gerkle ir ausies skausmai nepraeina. Itariu kad turiu streptokoko virusiuka.
Atsakyti
QUOTE(pijus @ 2008 10 10, 20:35)
o as tai net nzn kaip elgtis. maniskis nei sloguoja, nei ausies skauda nei temp. o skiria antibiot. mat pagal kaskoki aparata rodo kad kaskas negerai(gal bugneliai nedirba). bet girdi  kaip ir anksciau.. kai kreipemes pries pora sav. tai slogavo tr. ir viena kart ausi skaudejo,.. ka jus darytumet del tu antib. ir kokios cia ligos be pozymiu  g.gif  g.gif  g.gif

As eiciau pasikonsultuoti pas kita gydytoja. smile.gif
Is patirties galiu pasakyti,kad kiek kartu viena gydytoja grieztai rasydavo antibiotikus,tiek kita kaskart sugebedavo mus isgydyti be ju 4u.gif
Atsakyti
taiva, buvom klinikose pas kita lor gyd. apziurejo, istyre ir sake, kad tikrai nereikia antib.. o ketvirtad. ziurejusi gyd. pliklinikoje sake kad tikrai reikia.. ax.gif gerai kad ir nedaviau.. taip kad ir jus mamytes neskubekite su tais vaistukais, ypac antib.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pijus: 13 spalio 2008 - 15:12
QUOTE(pijus @ 2008 10 13, 16:49)
taiva, buvom klinikose pas kita lor gyd. apziurejo, istyre ir sake, kad tikrai nereikia antib.. o ketvirtad. ziurejusi gyd. pliklinikoje sake kad tikrai reikia..  ax.gif gerai kad ir nedaviau.. taip kad ir jus mamytes neskubekite su tais vaistukais, ypac antib..  mirksiukas.gif

Smagu thumbup.gif
Papildyta:
Bet ziuriu tie daktarai jau tiesiog zaidzia su antibiotikais doh.gif
Mes irgi neseniai aciu Dievui ,kad nesugerem i namus iskviestos gydytojos israsytu neva nuo tonzilito antibu.O jo nebuvo,tik is akies per skubejima ir manes neisklausyma nustatyta neteisinga diagnoze. doh.gif O ir antibiotikai vadinami naujai -tik nekenksmingais vaistukais nuo gerklytes. doh.gif

Tikra mamos neskubekit su antibais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1-oji mama: 13 spalio 2008 - 15:54
QUOTE(pijus @ 2008 10 13, 15:49)
taiva, buvom klinikose pas kita lor gyd. apziurejo, istyre ir sake, kad tikrai nereikia antib.. o ketvirtad. ziurejusi gyd. pliklinikoje sake kad tikrai reikia..  ax.gif gerai kad ir nedaviau.. taip kad ir jus mamytes neskubekite su tais vaistukais, ypac antib..  mirksiukas.gif

as buvau pas skirtingus gydytojus, skirtingi antiobiotikai ir ne vienas vaistas nepadejo. taciau tytimu daryti patingejo. O rezultatas kad organizme uzsiveise grybelis verysad.gif Ir viskas prasidejo nuo ausu uzdegimo
Atsakyti
QUOTE(Bobulytė @ 2008 10 10, 21:30)
Tikrai nenusipirksi antibiotiko be recepto, nebent pažįstamą vaistininkę turi  4u.gif

kodel nenusipirksi? Nusipirksi, tik bus normali kaina, nekompensuojama

o Augemtina mums israse ligoninej, tai kompensavo, o pediatre kazkada siule, bet kazkaip atseit ji pati negalejo israsyt, tai teko pirkti normalia kaina g.gif (net kazkas iki 50 lt berods, jei nemaisau vaistu pav.) blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cola: 27 spalio 2008 - 10:47