Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

QUOTE(pandutė @ 2006 02 20, 10:55)
pas mane su skydliauke negerai,as tai pastebejau kad man migrena prasideda pries menesines per menesines,amksciau budavo kas keli men o dabar kekviena men jau taip uzkniso kai reik is darbo atsiprasinet nes man netik galva skauda bet ir tirpsta kunas vemiu sudinai jauciuos noriu imigran pabandyt bet visos sako kad yra kazkoks salutinis poveikis?tai ir neapsisprendziu


reiškia čia tikrai skydliaukės problemos gali įtakos turėti.
mane akupresūros masažistė pamokė savimasažo kai jau matysiu, kad užeidinėja. Jei norit galiu kaip nors pabandyt nupiešt.
šiandien tokia diena, kad nežmonišką stresą turiu. pradėjau jaust, kad prasideda migrenos priepuolis, tai nieko nelaukdama masažiuką išbandžiau. Gal ir nevisai tiksliai pataikiau, bet atrodo, kad nuslūgo.
ar papiešt jums tą masažiuką, ką?
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2006 02 20, 16:13)
reiškia čia tikrai skydliaukės problemos gali įtakos turėti.
mane akupresūros masažistė pamokė savimasažo kai jau matysiu, kad užeidinėja. Jei norit galiu kaip nors pabandyt nupiešt.
šiandien tokia diena, kad nežmonišką stresą turiu. pradėjau jaust, kad prasideda migrenos priepuolis, tai nieko nelaukdama masažiuką išbandžiau. Gal ir nevisai tiksliai pataikiau, bet atrodo, kad nuslūgo.
ar papiešt jums tą masažiuką, ką?

Please papiesk labai idomu. Mane tai viena jureive moke, kad uzejus galvos skausmui reikia ausis trinti
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2006 02 18, 22:09)
Aš kelis mėnesius gėriau Amigrolį- dabar, jei ir užeina migrena, tai gerokai silpnesnė 

Aš irgi iš pradžių galvojau,kad padeda Amigrolis,bet dabar jau abejoju g.gif Gėriau ir dar vis geriu,bet užeina dažnai gal tik trumpiau g.gif Nors paskutinis atvejis-3 paros siaubo su pykinimais,vėmimais ir t.t. verysad.gif

QUOTE(inc @ 2006 02 20, 15:13)
ar papiešt jums tą masažiuką, ką?

Laukiam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2006 02 20, 15:13)
ar papiešt jums tą masažiuką, ką?



papiesk papiesk bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
paiešt papiešiau, bet nesuprantu kaip ji čia atsiųsti?
nerandu niekur galimybes prikabinti paveiksliuka.
gal galit patart? as jums taip graziai pripiesiau thumbup.gif
Atsakyti
gal pamegink nueit i mano nustatymai ir sukurt albuma, o ten idet nuotrauka g.gif g.gif
Atsakyti
sveikutes kurios bandet imigran ar galit parasyt kokius salutinius poveikius jautet?ar praejo migrena nuo imigran?
Atsakyti
niekaip aš nerandu kaip atsiųsti jums paveiksliuką su masažu.
aš turbūt dar per jauna forumo dalyvė ir jokių galerijų sukurt neleidžia man.

bet radau vieną rusišką puslapį, kuriame taip pat pavaizduotas ir aprašytas taškinis masažas nuo migrenos.
http://agat.aorta.ru/70/7000017.htm

jei norit maniškio, galiu atsiųsti el.paštu.
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2006 02 21, 10:38)
niekaip aš nerandu kaip atsiųsti jums paveiksliuką su masažu.
aš turbūt dar per jauna forumo dalyvė ir jokių galerijų sukurt neleidžia man.

bet radau vieną rusišką puslapį, kuriame taip pat pavaizduotas ir aprašytas taškinis masažas nuo migrenos.
http://agat.aorta.ru/70/7000017.htm

jei norit maniškio, galiu atsiųsti el.paštu.
atsiusk man laura@logsol.lt
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2006 02 21, 10:38)
niekaip aš nerandu kaip atsiųsti jums paveiksliuką su masažu.
aš turbūt dar per jauna forumo dalyvė ir jokių galerijų sukurt neleidžia man.

bet radau vieną rusišką puslapį, kuriame taip pat pavaizduotas ir aprašytas taškinis masažas nuo migrenos.
http://agat.aorta.ru/70/7000017.htm

jei norit maniškio, galiu atsiųsti el.paštu.

Atsiusk ir man zove_23@yahoo.com aciu
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2006 02 21, 09:38)

jei norit maniškio, galiu atsiųsti el.paštu.


ir man Jurguciai@balticum-tv.lt
Atsakyti
ir man adera@takas.lt
o gal kas bandėt magnetinius papuošalus, na tokius kur su kažkokiais magnetukais
man vaistininkė jau taip išgyrė taip jau sakė padeda.būt visai nieko pabandyt jei ne kaina schmoll.gif
Atsakyti