Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Migrena
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
pandutė
QUOTE(inc @ 2006 02 28, 11:57)
žinai, ir aš mūčijausi gal 7 metus su besikartojančiais trišakio ir dvišakio nervo uždegimais. Kai uždegimai užeidavo niekad nedarė jokių rentgenų ar tomografijų, visada "iš akies" nustatydavo.

Tyrimus man irgi darė, bet dėl migreninių skausmų. Išvadose parašyta, kad skausmų kaltininkė yra skydliaukės hipofuncija, todėl tomografiją liepė kas pusmetį darytis.

pandute, tu dar būtinai pasitikrink, ar tavo dantukai tvarkoj. Visos bobutės taip pataria kai užeina nervų uždegimai:) netikėjau jų paistalais kol man stomotologas nesurado seno pūlinuko thumbup.gif
*

o kaip tu issigydei ta nervu uzdegima jis mane jau uzkniso nei is to nei is sio atsiranda,kaire puse galvos kaip suspausta petys irgi kazkaip skauda nu kaip invalide nieks nepadeda,ukolu israso ir tiek,nu dantys tvarkiaus jokio pulinio nera
inc
QUOTE(pandutė @ 2006 02 28, 13:18)
o kaip tu issigydei ta nervu uzdegima jis mane jau uzkniso nei is to nei is sio atsiranda,kaire puse galvos kaip suspausta petys irgi kazkaip skauda nu kaip invalide nieks nepadeda,ukolu israso ir tiek,nu dantys tvarkiaus jokio pulinio nera
*

tau turbūt irgi yra ir trišakis ir dvišakio nervo uždegimai, nes kai trišakis, tai skauda skruostikauslį, zandikaulį ir antakį labiausiai, o dvišakis kažkur nuo galvos link peties leidžiasi.
Pradžioje leidausi ir aš dydytojams mane gydyti. Būdavo visokių epileptikams vaistų prirašo, vitamino B ir dar "diclac" tablečių. Nuo tų epileptinių būdavo labai bloga, miegodavau ir šiaip kaip durnė jaučiausi, o nuo geriamų tablečių skrandis labai streikuoja.
Paskutiniaisiais metais visad išsigelbėdavau "diclac" tepalu. Kai pradėdavau jausti, kad prasideda iškart to tepaliuko tepdavau.

tau turbūt irgi tuos visus geriamus išrašo, ane?
pandutė
QUOTE(inc @ 2006 02 28, 15:55)
tau turbūt irgi yra ir trišakis ir dvišakio nervo uždegimai, nes kai trišakis, tai skauda skruostikauslį, zandikaulį ir antakį labiausiai, o dvišakis kažkur nuo galvos link peties leidžiasi.
Pradžioje leidausi ir aš dydytojams mane gydyti. Būdavo visokių epileptikams vaistų prirašo, vitamino B ir dar "diclac" tablečių. Nuo tų epileptinių būdavo labai bloga, miegodavau ir šiaip kaip durnė jaučiausi, o nuo geriamų tablečių skrandis labai streikuoja.
Paskutiniaisiais metais visad išsigelbėdavau "diclac" tepalu. Kai pradėdavau jausti, kad prasideda iškart to tepaliuko tepdavau.

tau turbūt irgi tuos visus geriamus išrašo, ane?
*

jo man nuo uzdegimo raso ukolus b grupes ukolus skauda viska ka tu rasai bet man nieks nepadeda o kas tas diclap?tepalas?bet ka darydavai kai tau spauzdavo galva?man kaire puse visa spaudzia?bet tau nuo kazko praejo tas uzdegimas?
inc
QUOTE(pandutė @ 2006 02 28, 17:51)
jo man nuo uzdegimo raso ukolus b grupes ukolus skauda viska ka tu rasai bet man nieks nepadeda o kas tas diclap?tepalas?bet ka darydavai kai tau spauzdavo galva?man kaire puse visa spaudzia?bet tau nuo kazko praejo tas uzdegimas?
*

kai užeidavo skausmas, aš išsitepdavau skaudančias vietas "Diclac 5% geliu". Geriausia pradėt teptis vos pajutus skausmus, tada lengviau nustoja. Dėl šitų skausmų aš porą kartų buvau pas masažistę. Net nežinau, kas man labiau padėjo masažistė, dantistas ar tai, kad aš labai galvą per šalčius saugoju. Nusipirkau labai šiltą skrybėlaitęsmile.gif
lya
neskaiciau visos temos. bet ir as sia " dovanele" turiu.
visi baisiausi priepuoliai- su aura- pykinimais nuo kvapu, sviesos ar garso buvo paumeje, kai vartojau KT ir trukdavo kelias dienas.jokie brangus vaistai nepadejo. gelbejo paprastas preparatas, deja, kuriuo jau LT neprekiauja.
sias turiu nemazai pazistamu, su sia problema, tai mums visoms skirtingi vaistai padedavo. ir gydytojai sako, kad reikia atsirinkti.
noreciau parekomenduoti gydyma delemis, nes po keliu kursu viena kolege atsikrate tu kamuojamu skausmu.
siaip dar gerai kaskart magnio pavartoti ir B1 vitamino.
pandutė
QUOTE(inc @ 2006 02 28, 18:08)
kai užeidavo skausmas, aš išsitepdavau skaudančias vietas "Diclac 5% geliu". Geriausia pradėt teptis vos pajutus skausmus, tada lengviau nustoja. Dėl šitų skausmų aš porą kartų buvau pas masažistę. Net nežinau, kas man labiau padėjo masažistė, dantistas ar tai, kad aš labai galvą per šalčius saugoju. Nusipirkau labai šiltą skrybėlaitęsmile.gif
*

o tau sirdi skaudedavo nuo uzdegimo ir pulsas kakle ar musdavo?o diclac tabletes gerdavai?nuo ko jos nuo uzdegimo?
inc
QUOTE(pandutė @ 2006 03 01, 11:17)
o tau sirdi skaudedavo nuo uzdegimo ir pulsas kakle ar musdavo?o diclac tabletes gerdavai?nuo ko jos nuo uzdegimo?
*

Diclac tabletes aš gėriau ir kiek žinau jos yra būtent nuo tokių nervų uždegimų.
Šiaip kai yra nervo uždegimas širdelės ir kaklo neskauda, bet kiek pamenu, tai tau irgi kaip man skydliaukės hipofunkcija:) ar aš klystu?
pandutė
QUOTE(inc @ 2006 03 01, 11:55)
Diclac tabletes aš gėriau ir kiek žinau jos yra būtent nuo tokių nervų uždegimų.
Šiaip kai yra nervo uždegimas širdelės ir kaklo neskauda, bet kiek pamenu, tai tau irgi kaip man skydliaukės hipofunkcija:) ar aš klystu?
*

joyra kazkokia skydliauke bet as ejau tikrintis tai man sake kad skydliauke nepadidejus ir ne nuo jos sirdi skauda.sako nuo uzdegimo?nu nesuprantu ir pulsas pakiles bet ir ne nuo uzdegimo?tai nuo ko tada?

inc
QUOTE(pandutė @ 2006 03 01, 12:34)
joyra kazkokia skydliauke bet as ejau tikrintis tai man sake kad skydliauke nepadidejus ir ne nuo jos sirdi skauda.sako nuo uzdegimo?nu nesuprantu ir pulsas pakiles bet ir ne nuo uzdegimo?tai nuo ko tada?
*

širdelę man nuo skydliaukės nuolat paskauda. kartais permušinėja, kartais spaudžia...
o kai nervo uždegimas būna, tai skauda tose vietose, kur tas nervukas praeina, ten net prisiliest nesinori nuo to kaip ten jautru bijau.gif
o tą nervo uždegimo skausmą, tai aš "žaliu" vadinu, nes toks šlykštus ir pykinantis jis būna, kad brrr
beje, man kartais ta senoji "žvaigždutė" padėdavo.
pandutė
QUOTE(inc @ 2006 03 01, 13:22)
širdelę man nuo skydliaukės nuolat paskauda. kartais permušinėja, kartais spaudžia...
o kai nervo uždegimas būna, tai skauda tose vietose, kur tas nervukas praeina, ten net prisiliest nesinori nuo to kaip ten jautru bijau.gif
o tą nervo uždegimo skausmą, tai aš "žaliu" vadinu, nes toks šlykštus ir pykinantis jis būna, kad brrr
beje, man kartais ta senoji "žvaigždutė" padėdavo.
*

o gal man ne nervu uzdegimas o gal nervas koks uzspaustas,kaip tau tiksliai ka skaudedavo?man nepadeda jokie tepalai man istisai spaudzia kaire galvos puse,kairi kakla atrodo kaip uspaustas jis.kairi peti visa skauda net ranka aptirpsta sirdi spaudzia kazkaip bloga rytais buna pulsas musa,kairi antaki kazkaip spaudzia skauda smakra kairej pusej nu vienu zodziu invalide.o tau ar taip skauda?
inc
QUOTE(pandutė @ 2006 03 01, 13:40)
o gal man ne nervu uzdegimas o gal nervas koks uzspaustas,kaip tau tiksliai ka skaudedavo?man nepadeda jokie tepalai man istisai spaudzia kaire galvos puse,kairi kakla atrodo kaip uspaustas jis.kairi peti visa skauda net ranka aptirpsta sirdi spaudzia kazkaip bloga rytais buna pulsas musa,kairi antaki kazkaip spaudzia skauda smakra kairej pusej nu vienu zodziu invalide.o tau ar taip skauda?
*

kai nervo uždegimas skauda tas vietas kur nervas eina. man visada kartodavosi kairėj galvos pusėj esantys trišakio ir dvišakio nervo uždegimai. pagrindinis skiriamasis požymis nuo tarkim migrenos, kad kai pasidaro uždegimas, tai skausamas trunka apie pora savaičių intensyviai, o kai uždegimo nėra, tai būtinai išgėrus alkoholio ar sušalus galvą pradedi jausti skausmą tose nervo vietose. dar vienas požymis pagal ką gali atskirti, tai kad kai jau užeina stiprus uždegimas, tas skausmas nei stiprėja nei silpnėja-skauda žvėriškai ir basta. neturi įtakos nei galvos sukiojimas, nei šviesa, nei garsas, nei kvapai kaip kad užėjus migrenos skausmui.
dėl širdies ir pulso...gal tau nuo to baisinio skausmo taip, ar nuo vaistų, o gal nuo nervinimosi, kad vis dar skauda ir nepraeina?
aš kažkur turėjau savo masažistės duotą masažiuką ir šitam negalavimui, bet reiktų gerai paieškot g.gif
inc
QUOTE(pandutė @ 2006 03 01, 13:40)
*

radau rusišką paaiškinimą...
Заболевание может возникнуть в результате простуды, различных инфекционных заболеваний, гайморита, синусита, болезней зубов и т. д. Оно характеризуется приступообразными острыми болями, которые появляются при чихании, движениях шеи и головы, жевании. Боли могут распространяться от одной ветви тройничного нерва к двум другим ветвям, могут выходить за границы зоны иннервации.
pandutė
jo man isgerus prasidedavo skausmas,o gali isverst ta rusiskai as nesuprantu
Audia
studentavimo laikais ir mane kankino migrena.Sako,kad ji neisgydoma,bet as radau kazkokioj senoj knygoj liaudiska recepta,pabandziau ir ja atsikraciau.Aisku, tam reikia kantrybes ir valios. Du menesius rytais,pusvalandi pries valgi,isgerti po puse stiklines kraujazoliu nuoviro. Jis ziauriai neskanus,bet gerti verta. Be to,zinokit,kad kaklo osteochondroze sukelia lygiai tokius pat simptomus kaip ir migrena.Tad pirmiausia reiketu pasidaryti kaklo srities rentgeno nuotrauka,ypac,jei dirbat su kompiuteriu. Gal uzteks masazo ir galvos skausmai pasitrauks.
Audia
QUOTE, ar darei kaklo rentgeno nuotrauka kada nors? Tavo simptomai tai 1:1,kokie buvo man pries 10 metu,kai pradejau dirbti kompu. Visi tepalai,vaistai suveikia labai trumpam. Kai padare rentgeno nuotrauka,tai nustate I laipsnio kaklo osteochondroze. Gydytis reikia masazu,manualine terapija ir sportu.
inc
QUOTE(inc @ 2006 03 01, 17:24)
radau rusišką paaiškinimą...
Заболевание может возникнуть в результате простуды, различных инфекционных заболеваний, гайморита, синусита, болезней зубов и т. д. Оно характеризуется приступообразными острыми болями, которые появляются при чихании, движениях шеи и головы, жевании. Боли могут распространяться от одной ветви тройничного нерва к двум другим ветвям, могут выходить за границы зоны иннервации.
*

vertimas:)...
susirgimas gali pasireikšti peršalus, užpuolus infekcijai, kažkokiam geimoritui(nežinau kas tai), sinusitui, eant dantų ligoms. Pasireiškia priepuolinais aštriais skausmais, kurie labiausiai jaučiasi čiaudėjant, sukiojant galvą ir kaklą, kramtant. Skausmai gali plisti nuo trišakio iki dvišakio nervo...

akupresūros knygutėje radau dar šį tą...
"Trišakio nervo neuralgija(skausmas dėl nervo pakenkimo). Tai pjaunantis ar į elektros srovės poveikį panašus skausmas, dėl kurio parausta oda(man lyg nerausdavo), juntamas kaštis, teka ašaros ar stipriai prakaituojama. Nervą gali pakenkti ir medžiagų apykaitos sutrikimai, infekcijos, prie nervo esantis tumoras (auglys), sinusitas, dantų ligos. skausmai atsiranda kalbant, kramtant, liečiant veidą ar veikiant šalčiui.
pandutė
QUOTE(inc @ 2006 03 02, 16:12)
vertimas:)...
susirgimas gali pasireikšti peršalus, užpuolus infekcijai, kažkokiam geimoritui(nežinau kas tai), sinusitui, eant dantų ligoms. Pasireiškia priepuolinais aštriais skausmais, kurie labiausiai jaučiasi čiaudėjant, sukiojant galvą ir kaklą, kramtant. Skausmai gali plisti nuo trišakio iki dvišakio nervo...

akupresūros knygutėje radau dar šį tą...
"Trišakio nervo neuralgija(skausmas dėl nervo pakenkimo). Tai pjaunantis ar į elektros srovės poveikį panašus skausmas, dėl kurio parausta oda(man lyg nerausdavo), juntamas kaštis, teka ašaros ar stipriai prakaituojama. Nervą gali pakenkti ir medžiagų apykaitos sutrikimai, infekcijos, prie nervo esantis tumoras (auglys), sinusitas, dantų ligos. skausmai atsiranda kalbant, kramtant, liečiant veidą ar veikiant šalčiui.
*

nu pas mane liktaisnera tokiu pojuciu gal man rimtai sukaklu kas nors kaip cia rase viena
inc
QUOTE(pandutė @ 2006 03 03, 12:57)
nu pas mane liktaisnera tokiu pojuciu gal man rimtai sukaklu kas nors kaip cia rase viena
*

kaip tavo galva, pandute? gal ką išsiaiškinai?
pandutė
QUOTE(inc @ 2006 03 07, 09:46)
kaip tavo galva, pandute? gal ką išsiaiškinai?
*

labas nedar nieko nedare bus tyrimas kovo 20 bet man yra toki dare tai nieko neparode tie tyrimai
Samanta
Gal kas sergate migrena. Nes man jau nusibodo iki gyvo kaulo migreniniai galvos skausmai doh.gif Neįmano nei dirbti, nei vaiko net prižiūrėti doh.gif
Pasidalinkime patarimais mirksiukas.gif
Ancė
QUOTE(Samanta @ 2006 03 14, 01:15)
Gal kas sergate migrena. Nes man jau nusibodo iki gyvo kaulo migreniniai galvos skausmai  doh.gif Neįmano nei dirbti, nei vaiko net prižiūrėti  doh.gif
Pasidalinkime patarimais  mirksiukas.gif
*

Sergu ir stipriai,ir dažnai,bet man jokie patarimai nepasitvirtino schmoll.gif taip ir vargstu verysad.gif
pandutė
QUOTE(Cezarija @ 2006 03 18, 22:39)
Sergu ir stipriai,ir dažnai,bet man jokie patarimai nepasitvirtino schmoll.gif taip ir vargstu verysad.gif
*

o ka jus skaitot stiprus skausmai?man tai tragedija tirpsta viena kuno puse liezuvis neina kalbet vemiu galva plista nu tragedija noriu isvaziuot i uzsieni bijau ten niekam nepasakysi kad sergi migrena ir negali eit i darba kaip spicialiai nepadeda net migreniniai vaistai nesiseka jauciuos kaip bobule su tom ligom savo
remka
Na va,sugryzo pas mane sita bjaurybe,nebuvo su mirguliavimais ir vemimais jau 3.5 metu,nuo praeito antradienio jau buvo tris kartus,na verkti norisi,seniau uzeidavo i puse metu,i metus karta,kas 2-3 metai-ivairiai,nevarginanciai su metinem pertraukom,o dabar vos ne kas antra diena verysad.gif ,sianakt nakti puse keturiu prabudau nuo mirgejimo,bet stengiausi gulet,tai praejo ir visa laime nepykino,nes uzmigau,na jeigu taip toliau bus,invalidumas garantuotas....Labai turejau daug nervu,tai sakau dabar gal organizas reaguoja i atsipalaidavima ,ar kaip ????Zodziu baisu,uzjauciu jus visas ir save,bandysiu eit i vaistine kokiu lasiuku,vitaminu ar ko,net nezinau mastau.gif
jjulia
o,aš kovoju su šia liga jau 14 metu. verysad.gif Kur tik nebuvau,ka tik nedariau...Prieš metus kaiko nuejau i galvos kompiuterine tomografija.Jos metu nustate,kad pas mane paralitine migrena(pykinimas,mirgčiojimas akyse,tirpsta viena veido puse,ranka ir beprotiškai stiprus galvos skausmai), kuri itakoja galvos smegenu pabrinkimui.Mano neuropatologe išraše analgetikus(nuo skausmo) ir antidepresantus-jie veikia raminančiai ir migrenos priepuolio metu ju pagalba išsiplečia galvos smegenu kraujagysles ir palengveja bukle.
@asta
Pandute,gal tau išvarža stuburo,spaudžia nervą,todel tirpsta rankos,kaklas nejautrus,širdis į tai reaguoja.bandyk pasidaryt stuburo tomografinę nuotrauką,mano vyrui vis nugarą paskaudėdavo,koja lyg aptirpus ir štai liepia operuot verysad.gif vienam pažystamam rankas taip atėmė,vis per stuburą

O aš tai prie jūsų,paženklintų migrena jungiuos,ena sau ta liga po velnių...išmuša iš pusiausvyros ilgam ir mane ir šeimos narius,o vos pajutus pirmus simptomus geriu dvi tabletes analgino,tai nors skausmas ne toks žudantis būna unsure.gif
Taistė
QUOTE(jjulia @ 2006 03 21, 20:58)
Mano neuropatologe išraše analgetikus(nuo skausmo) ir antidepresantus-jie veikia raminančiai ir migrenos priepuolio metu ju pagalba išsiplečia galvos smegenu kraujagysles ir palengveja bukle.
*

man irgi situos depresantus israse bet as nenoriu ju gerti.. ax.gif jei geri gal gali papasakok kaip jie tave veikia ir ar padeda? blush2.gif
jjulia
QUOTE(garbane @ 2006 03 21, 22:49)
man irgi situos depresantus israse bet as nenoriu ju gerti.. ax.gif  jei geri gal gali papasakok kaip jie tave veikia ir ar padeda?  blush2.gif
*

Šiaip mano priepuoliai trunka 2 paras, ir paskutinio priepuolio metu taip buvau išsekusi ir išvargusi,net vyras pats nuvažiavo pas daktare paimti recepto.Aš nežinau gal tai sutapymas,nes juos išgeriau tik po paros nuo priepuolio pradžios,o gal ištikruju veiksmingi vaistai.Kai tik prasidejo migrena išgeriau 2 tabletes analgino ir 2 citramono.O,kai išgeri antidepresantus,butinai iškarto atsigulti 5 minutem,nes poveikis labai stiprus-svaigsta galva jau po minutes,nes išsiplečia galvos smegenu kraujagysles,kurios del migrenos buvo susiaurejusios.Pažiuresiu,kaip bus sekanti karta...Nors jau 2 men,kaip ramiai gyvenu(tfu,tfu,tfu...) smile.gif
remka
Man dabar trys dienos,praktiskai isbrauktos,na vyras kaip ir nesupranta,sako fifu liga,nors pats turi ta dovanele,kurios nepripazysta,o vadina skrandzio apsinuodijimu,kaip mirgejimas buna,o paskui vemia biggrin.gif
Taistė
QUOTE(jjulia @ 2006 03 21, 23:15)
Šiaip mano priepuoliai trunka 2 paras, ir paskutinio priepuolio metu taip buvau išsekusi ir išvargusi,net vyras pats nuvažiavo pas daktare paimti recepto.Aš nežinau gal tai sutapymas,nes juos išgeriau tik po paros nuo priepuolio pradžios,o gal ištikruju veiksmingi vaistai.Kai tik prasidejo migrena išgeriau 2 tabletes analgino ir 2 citramono.O,kai išgeri antidepresantus,butinai iškarto atsigulti 5 minutem,nes poveikis labai stiprus-svaigsta galva jau po minutes,nes išsiplečia galvos smegenu kraujagysles,kurios del migrenos buvo susiaurejusios.Pažiuresiu,kaip bus sekanti karta...Nors jau 2 men,kaip ramiai gyvenu(tfu,tfu,tfu...) smile.gif
*

pala as nebesupratau.. juos reikia priepuolio metu gerti..? tai gal cia ne tie.. nes maniskiai tai profilaktiniai, geriami kasdien.. g.gif o koks pavadinimas? mano vadinasi Amitriptylini...

ai kaip pavydziu as tu dvieju menesiu.. man jei savaite nebuna tai jau laime neispasakyta.. verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(inc @ 2006 02 21, 10:38)
niekaip aš nerandu kaip atsiųsti jums paveiksliuką su masažu.
aš turbūt dar per jauna forumo dalyvė ir jokių galerijų sukurt neleidžia man.

bet radau vieną rusišką puslapį, kuriame taip pat pavaizduotas ir aprašytas taškinis masažas nuo migrenos.
http://agat.aorta.ru/70/7000017.htm

jei norit maniškio, galiu atsiųsti el.paštu.
*

ir man ir man! 4u.gif gegiula@yahoo.com
TIKESIU
Man kai uzeina tokie galvos skausmai ir pykinimai tai as geriu dolmen,jie nuo skausmo ir diakarba jie varo skyscius is smegenu,bet Amitriptilinas tai labai stiprus antidepresantai g.gif ir be to labai senoviski,juk yra siuolaikisku,turinciu maziau salutiniu poveiu ir veiksmingesniu
jjulia
QUOTE(garbane @ 2006 03 22, 00:12)
pala as nebesupratau.. juos reikia priepuolio metu gerti..? tai gal cia ne tie.. nes maniskiai tai profilaktiniai, geriami kasdien..  g.gif o koks pavadinimas? mano vadinasi Amitriptylini...

ai kaip pavydziu as tu dvieju menesiu.. man jei savaite nebuna tai jau laime neispasakyta..  verysad.gif
Papildyta:

Aš geriu Lexotanil-jie vartojami 3 kartus dienoj priepuolio metu, ir po jo tiek,kol neišnyksta visi simptomai,1 para ar 2. Ir labai padeda analgetikai-Dolmen.
Papildyta:
QUOTE(babania @ 2006 03 22, 00:25)
Man kai uzeina tokie galvos skausmai ir pykinimai tai as geriu dolmen,jie nuo skausmo ir diakarba jie varo skyscius is smegenu,bet  Amitriptilinas tai labai stiprus antidepresantai g.gif ir be to labai senoviski,juk yra siuolaikisku,turinciu maziau salutiniu poveiu ir veiksmingesniu
*

Dolmen-tai thumbup.gif , o del skysčiu,vietoj Diakarba vartoju Verospironi
Samanta
QUOTE(jjulia @ 2006 03 22, 00:30)
Aš geriu Lexotanil-jie vartojami 3 kartus dienoj priepuolio metu, ir po jo tiek,kol neišnyksta visi simptomai,1 para ar 2. Ir labai padeda analgetikai-Dolmen.
Papildyta:

Dolmen-tai thumbup.gif , o del skysčiu,vietoj Diakarba vartoju Verospironi
*

Na aš irgi prie jūsų jungiuosi. smile.gif
Aš taip pat geriu Dolmen`ą. Bet geriu ir ketanovą. Man jis kažkaip geriausiai padeda.
TIKESIU
nu man veraspironas tai per stiprus,jis viso organizmo varo skyscius, o diakarbas tai tik smegnu skyscius varo,bet is kitu vaistu man geriau veikia xanaks-3mg,jis platesnio profilio ir nuotaikai ir mastymui,o lexotanilis tai jis tik nervingumui ir nerimui rimtesniam,bet tai cia aisku pagal asmenybe,pagal zmogu skiria ir pagal jo bukle,man pvz,lexotanili skyre kai as paprasiau raminanciu nes vyras isvaziavo,mano vaikai hiperaktyvus,nebe galiu susitvarkyti su jais,tai man padejo,nebent tau stipresni israse,koki tu vartoji 3mg?
pandutė
QUOTE(Palergonija @ 2006 03 21, 22:18)
Pandute,gal tau išvarža stuburo,spaudžia nervą,todel tirpsta rankos,kaklas nejautrus,širdis į tai reaguoja.bandyk pasidaryt stuburo tomografinę nuotrauką,mano vyrui vis nugarą paskaudėdavo,koja lyg aptirpus ir štai liepia operuot verysad.gif vienam pažystamam rankas taip atėmė,vis per stuburą

O aš tai prie jūsų,paženklintų migrena jungiuos,ena sau ta liga po velnių...išmuša iš pusiausvyros ilgam ir mane ir šeimos narius,o vos pajutus pirmus simptomus geriu dvi tabletes analgino,tai nors skausmas ne toks žudantis būna unsure.gif
*

as ir taip galvojau bet nieks nedaro tomografijos sako neprisigalvok tau uzdegimas, ir daryk ka nori neklauso mes gydytojai ir heriau zinom o tavo vyrui irgi visi simptomai kaip man?ar ilgai jam tie simptomai buvo?
jjulia
QUOTE(babania @ 2006 03 22, 02:23)
nu man veraspironas tai  per stiprus,jis viso organizmo varo skyscius, o diakarbas tai tik smegnu skyscius varo,bet is kitu vaistu man geriau veikia xanaks-3mg,jis platesnio profilio ir nuotaikai ir mastymui,o lexotanilis tai jis tik nervingumui ir nerimui rimtesniam,bet tai cia aisku pagal asmenybe,pagal zmogu skiria ir pagal jo bukle,man pvz,lexotanili skyre kai as paprasiau raminanciu nes vyras isvaziavo,mano vaikai hiperaktyvus,nebe galiu susitvarkyti su jais,tai  man padejo,nebent tau stipresni israse,koki tu vartoji 3mg?
*

Del Lexotanilio,tai jo-vartoju 3mg.
inc
kažkaip keistai jūs daug vaistų raminančių ir nuskausminančių geriat?
Baisu pagalvot, o ką jūs darysit kai jau jums pvz. ir ketanovas nepadės? Prie nuskausminančių gi organizmas priranta ir vis stipresnio po to reikia.

Man kai išrašo, o išrašinėja gydytojai tokius vaistus ypač dažnai (farmacininkams tai pelningiausi produktai:) ), aš pasiimu receptą, bet neperku. Va kad ir dabar neuropatologė išrašiusi man raminančių buvo, vidaus gydytoja nuskausminančių, endokrinologas dar vienus kažkokius raminančius... Mane net juokas suima kai nueini pas gydytoją vidaus ar dar kokį skirtingų ligų vedinas, tai pirmiausia išrašo nuskausminančiųsmile.gif

gal aš čia per stipriai užvariau, bet jau neatlaikiau... labai esu pasipiktinusi ant gydytojų paskutinėm dienom.

beje, norėjau pasisakyt, kad mano migreniniai priepuoliai kažkur pabėgo.. thumbup.gif
kai tik pajausdavau, kad kažkas negero darosi, tuoj masažiuką imdavau daryt. beje, jau savaitė kaip nerūkau, tai irgi galvoje lengviau ir švariau kažkaip pasidarė....
Taistė
QUOTE(babania @ 2006 03 22, 00:25)
Man kai uzeina tokie galvos skausmai ir pykinimai tai as geriu dolmen,jie nuo skausmo ir diakarba jie varo skyscius is smegenu,bet  Amitriptilinas tai labai stiprus antidepresantai g.gif ir be to labai senoviski,juk yra siuolaikisku,turinciu maziau salutiniu poveiu ir veiksmingesniu
*

vat as irgi taip galvoju uztat ir negeriu... o daktaras tai nieko nepasake israse kaip kokius vitaminus ir tiek blink.gif gerai kad vaistinej visko issiklausinejau..
patarkit kur rast geresni daktara.. nes maniskis (G. Janusevicius dirbantis santariskese) tai tragedija.. doh.gif toks sukrioses ir piktas ant viso pasaulio.. doh.gif

p.s. o dolmen receptinis vaistas? papasakok daugiau apie ji kas galit.. 4u.gif
netobula
Man asmeniskai lexotanil'is tai visai nepadeda nuo migrenos - kazkada geriau skatinama vilties, gal pades doh.gif
O tas dolmen receptinis ar ne? ar brangus?
Kai nueinu kartais i vaistine ir paprasau ko nors nuo migrenos, tai pasiulo kazkokias tabletkes, kuriu viena 25 lt kainuoja smile.gif Tai as tada "gal man ketanovos/citramon forte/analgino...." Kazkada bandziau Salphodain kazkokias tabl, 12 vnt apie 10 lt, reikia po 2 gert, kazkiek laiko padedavo, dabar - nebe ax.gif
Ancė
Pasiskaičiau ką prirašėt ir prisiminiau,kad buvau patekus į priklausomybę nuo raminančių,kurie buvo išrašyti arkliškom dozėm blink.gif ir kažkokių anti... verysad.gif Pavadinimų neprisimenu,bet tikriausiai tokių nebėra,nes man tai buvo gal prieš dešimt metų.Aišku,galva tuo metu kol vartoji neskauda,nes beveik visą parą miegi,bet argi čia gyvenimas g.gif O dar pripratimas doh.gif iš kurio labai sunkiai išėjau verysad.gif
Taistė
na as tai kolkas gelbejuosi tuo kad sugeriu visu rusiu nuskausminancius kuriuos tik randu.. doh.gif zinau kad labai blogai doh.gif ir kiekviena karta pasizadu kad paskutini karta taip doh.gif bet niekada nesigauna cray.gif bijau ir pagalvot kas su mano skrandziu ar inkstais darosi.. verysad.gif
@asta
QUOTE(pandutė @ 2006 03 22, 09:56)
as ir taip galvojau bet nieks nedaro tomografijos sako neprisigalvok tau uzdegimas, ir daryk ka nori neklauso mes gydytojai ir heriau zinom o tavo vyrui irgi visi simptomai kaip man?ar ilgai jam tie simptomai buvo?
*

na kokį pusmetį skundės nugaros skausmais,tipo gal peršalau,gal radikulitas ,o gal nervų uždegimas,kol nepradėko koja tirpt,susigriebė,nuėjo pas gydytoja neurochirurgą,padarė rentgeną,sako nieko nematau,jokių uždegimų,bet matyt normalus gydytojaspapuolė,o gal.....padėjo,davė siuntimą į klinikas,ten irgi su ...pagalba greit padarė tomografiją ir diagnozė aiški,siūlė net tą pačia dieną operuot,bet susiveikė siuntimą į profilaktoriumą,perėjo dviejų savaičių įvairių procedūrų kursą,pradedant purvo voniom,masažais,baigiant vaistais į minkštąją dalį,tam kartui labai padėjo,dabar vėl skausmas atsinaujino,kokie 2,3 mėn,kai atšils truputį oras,bandys vėl procedūrintis.
Mesne visai į temą čia kalbam,bet aš tik garsiai pamąsčiau apie tavo bėdas ax.gif

merginos,o jūs gerdamos tuos vaistus,jų atsiprašant neišvemiat per priepolį,nu man tai kažkas baisaus ką į burną,viskas lauk,negi dabar leistis kokius plečiančius reiks,kad pagelbėtų doh.gif
TIKESIU
Dolmenas ir panasiai kainuoja 10 tab,12 litu,as isgeriu vaistus kai tik pradea skaudeti,nelaukiu kol isiskaudes,nes tada tai jau garantuotai kad apsivemsiu, doh.gif
Taistė
QUOTE(babania @ 2006 03 22, 18:22)
Dolmenas  ir panasiai kainuoja 10 tab,12 litu,as isgeriu vaistus kai tik pradea skaudeti,nelaukiu kol isiskaudes,nes tada tai jau garantuotai kad apsivemsiu, doh.gif
*

o recepto ar reikia?
TIKESIU
siap tai ir analginui reikia recepto,bet parduoda ir ta ir ta be receptu
inc
QUOTE(Palergonija @ 2006 03 22, 13:58)
merginos,o jūs gerdamos tuos vaistus,jų atsiprašant neišvemiat per priepolį,nu man tai kažkas baisaus ką į burną,viskas lauk,negi dabar leistis kokius plečiančius reiks,kad pagelbėtų doh.gif
*

mane labai pykina priepuolio metu, o kai išgeriu nuskausminančių visai kažkokia nesąmonė pasidaro. kaip ir skausmo lyg nėra, bet galva ir savijauta siaubinga.
aš jau jeigu taip užeina, tai tada kenčiu kiek išgaliu ir visokiais kitais galimais būdais nusiskausminėju.
o kokios yra jūsų priepuolių priežastys gal žinot? pas mane pavyzdžiui su skydliauke susiję, ten kažkas su kraujagyslėm, cholesteroliais ir pan. yra, o jums kaip?
Anistėja
Neskaičiau čia visko, bet pasakysiu tik tiek - man migrena buvo nuo kontraceptikų. Gėriau Triregolį, po to Logestą... Kankinausi taip gal kokius 5m., kol nesuvedžiau galų, nuo ko man čia taip, nes iki pradedant vartot KT nežinojau kas ta migrena yra. Pasiskundžiau savo gydytojai, ir ji man rekomendavo pakeisti į Merciloną. Nuo to laiko beveik nežinau, kas yra galvos skausmas thumbup.gif (išskyrus dėl pagirių biggrin.gif).
Pastaba
As pastoviai rankinuke turiu vaistu nuo skausmo, bet uzkniso juo taip daznai gert ir nuodytis. Kazkas pakiso panosen paskaityt apie homeopatinius lasiukus Capadol. Nu lygtai veikia jie man, jau pora menesiu kaip negeriu stipriu vaistu (tfu tfu tfu ).
Molė
Noriu papasakoti savo istoriją. Vargau ne vienus metus, vaikščiojau pas gydytojus, gulėjau ligoninėj, leidaus , gėriau vaistus, statė lašelines, o priepuoliai užeidavo ir užeidavo. Kiekvieno priepuolio metu galvodavau, kad jau giltinė ateidavo. Ir taip vargdavau. Niekas nepadėjo. Draugė patardavo kreiptis į hemeopatą. Nusijuokdavau, jei jau cheminiai vaistai nepadeda, tai ką jau jis bepadės. Bet prieš kokius 4 metus nuėjau. Gydytojas išklausęs, pasakė, kad nėra stebukladarys, bet man tikrai padės. Nepatikėjau. Išrašė gal kokių 5 rūšių žirniukų, 2-jus lašiukus. Nu manau, anekdotas lotuliukas.gif Bet gėriau sąžiningai, beje už priėmimą gydytojas paėmė tik 50 Lt ir visi vaistai kainavo gal 50 Lt. Taip aš pas jį lankiaus kokius 3 kartus kelių mėnesių bėgyje. Už vaistus mėnesiui išleisdavau apie 50 Lt . Skonis žirnelių vienodas.Nu nepatikėsit, nepastebėjau, kada viskas baigės. Dabar džiaugiuos jau tuos kelis metus ir mano gydytoja stebisi, kad nebesikreipiu dėl galvos skausmų. Kai kartais kitais klausimais nueinu, klausia. O kaip tau su galva? O man su galva GERAI lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O draugė juokiasi, sako , juk senai sakiau, kad nueitu. Netikėjau, kad padės ax.gif
pandutė
QUOTE(Molė @ 2006 03 23, 09:19)
Noriu papasakoti savo istoriją. Vargau ne vienus metus, vaikščiojau pas gydytojus, gulėjau ligoninėj, leidaus , gėriau vaistus, statė lašelines, o priepuoliai užeidavo ir užeidavo. Kiekvieno priepuolio metu galvodavau, kad jau giltinė ateidavo. Ir taip vargdavau. Niekas nepadėjo. Draugė patardavo kreiptis į hemeopatą. Nusijuokdavau, jei jau cheminiai vaistai nepadeda, tai ką jau jis bepadės. Bet prieš kokius 4 metus nuėjau. Gydytojas išklausęs, pasakė, kad nėra stebukladarys, bet man tikrai padės. Nepatikėjau. Išrašė gal kokių 5 rūšių žirniukų, 2-jus lašiukus. Nu manau, anekdotas  lotuliukas.gif Bet gėriau sąžiningai, beje už priėmimą gydytojas  paėmė tik  50 Lt ir visi vaistai kainavo gal 50 Lt. Taip aš pas jį lankiaus kokius 3 kartus kelių mėnesių bėgyje.  Už vaistus mėnesiui išleisdavau apie 50 Lt . Skonis žirnelių vienodas.Nu nepatikėsit, nepastebėjau, kada viskas baigės. Dabar džiaugiuos jau tuos kelis metus ir mano gydytoja stebisi, kad nebesikreipiu dėl galvos skausmų. Kai kartais kitais klausimais nueinu, klausia. O kaip tau su galva? O man su galva GERAI lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif O draugė juokiasi, sako , juk senai sakiau, kad nueitu. Netikėjau, kad padės ax.gif
*

o kokiam mieste gyveni?as ir noreciau nueit pas kemeopata bet nezinau kur rastu klaipedoj
remka
Per migrenos priepuoli nesu isgerus niekada jokio vaisto,jokios tabletytes nuo skausmo,as kaip issivemiu ir is kart einu pamiegot,viskas man praeina.Savijauta aisku bune ne kokia,galva medine dvi dienas buna,bet gyvent galima cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.