Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

QUOTE(naminukas @ 2006 02 11, 19:34)
dariausi prieš  keletą metų bet nieko nerado schmoll.gif



kur darė ir kiek kainavo? papasakok bendrus įspūdžius
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 02 11, 10:43)
gal kuriai iš jūsų buvo atlikta kompiuterinė galvos tomgrama?


Darė dar kai maža buvau, nes man migrena nuo darželio laikų. Nieko nerado. O daugiau ieškot ir nebesinorėjo. Tėtis gulėjo ligoninėj po insulto nervų ligų sk., tai palatoj gulėjo šalia vaikinukas 18 m. dėl galvos skausmų - kankinosi po kelis kartus per savaitę. Tyrė jį visaip kaip, įskaitant ir skausmingą punkciją. Spėkit, ar ką konkretaus rado. Nieko.

Turiu ilgametę migrenos patirtį. Tai gydausi įvairiai. Kai labai skauda ir neturiu galimybės kentėt tą skausmą (pvz, dirbu ar eit kažkur reikia) geriu citramon forte (ne koks nors citramon neo ar pan., o būtent šitas). Labai patarčiau pabandyt jo dar nebandžiusioms, nes paprastas citramonas man nebepadėdavo, o vat šitas naujas - padeda, nors ne visada ir ne visu 100 proc. Kartais bandau didvyriškai kęst skausmą, kad nereiktų gert vaistų, tai po paros ar dviejų parų iškęsto skausmo ryte tik atsikėlus geriu juodos labai stiprios kavos ir brendžio - kartais suveikia.
Atsakyti
Reiks pabandyti citramon forte

o kiek kainuoja maždaug?

nes mano mama nieko nepadeda, reikia kviesti greitąją ir gydytoja suleidžia kelių rūšių stiprių vaistų blink.gif
Atsakyti
sveikutes gal zinot kuri kur yra klaipedoj hemeopatas?ir ka ten nuejus reik sakyt?kad galva skauda ar ka?
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2006 02 13, 18:58)
sveikutes gal zinot kuri kur yra klaipedoj hemeopatas?ir ka ten nuejus reik sakyt?kad galva skauda ar ka?


Gal ne i tema as cia pasisakysiu, bet geriau as homeopatinius lasus visokius nuo migrenos, tikrai nepadejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryza_Lape @ 2006 02 15, 11:06)
Gal ne i tema as cia pasisakysiu, bet geriau as homeopatinius lasus visokius nuo migrenos, tikrai nepadejo schmoll.gif
as ir geriau nepadejo bet galvojau gal jie daugiau istirineja visus galus nuoko ta galva skauda nes mano neurologas tai kazkoks debilasnieko netiria viskas vienodai
Atsakyti
Mane irgi kankina migrena, galvos skausma dar iskesciau, bet prie to prisideda pykinimas, galvos svaigimas ir viso kuno drebulys. MAn vaistai iskart nepadeda, buna kad taip skauda, kad net galvos ant pagalves padeti negaliu, tai puse nakties atsisedus miegu. Man padeda tik ilgas ilgas miegas, ramybe ir kruva vaistu. Zadu ir as tirtis, bet kazkaip bijau, bijau degnozes ir isvis nemegstu daktaru g.gif
Atsakyti
Mane taip pat ta liga kamuoja. Galvą įsiskausta taip, kad pykina. Ir gana dažnai, pradeda pradžioje mausti galvą, o po to kaip įsiskausta - ir vaistai ir miegas nepadeda.Stengiuosi vaistų išgerti dar kai nevisiškai įsiskausta galvą. Man tada dar visai padeda Nimesil.
Atsakyti
QUOTE(Ryza_Lape @ 2006 02 15, 10:06)
Gal ne i tema as cia pasisakysiu, bet geriau as homeopatinius lasus visokius nuo migrenos, tikrai nepadejo schmoll.gif



man taip pat nepadėjo. Visada stengiuosi gert vaistukus skausmui vos atsirandant, o tie homeopatiniai nepadėjo, tai jau taip įsiskaudėdavo. Nors imk ir nusipjauk ta galva vieną kartą ir visiems laikams cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliukė @ 2006 02 18, 21:26)
man taip pat nepadėjo. Visada stengiuosi gert vaistukus skausmui vos atsirandant, o tie homeopatiniai nepadėjo, tai jau taip įsiskaudėdavo. Nors imk ir nusipjauk ta galva vieną kartą ir visiems laikams  cray.gif  cray.gif  cray.gif

Homeopatinius reikia vartoti kaip profilaktinę priemonę, o ne gerti skausmui užėjus wink.gif Aš kelis mėnesius gėriau Amigrolį- dabar, jei ir užeina migrena, tai gerokai silpnesnė thumbup.gif
Atsakyti
na nzn, ar dideles migrenas galima numusti su paprastais nuskausminamaisiais - man asmeniskai nepadeda.

as kol kas, kadangi dideliu migrenu priepuoliai man pasitaiko daugmaz karta per pusantro menesio (kada tikrai paslika guli, ir pykina, ir sviesa/triuksmas nervoja, ir skausmas rodos toks, kad nusisautum vos ne su duru rankena blink.gif ) ir isveda mane "is rikiuotes" tiktai dienai, as vaistu su sumatriptanu - aka imigrano - nenaudoju... nors zmonems su nuolatine, labai problematiska migrena - tai ypac gerai padeda!.

aisku, kaina didele - bet verta, manyciau.
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2006 02 18, 22:09)
Homeopatinius reikia vartoti kaip profilaktinę priemonę, o ne gerti skausmui užėjus wink.gif  Aš kelis mėnesius gėriau Amigrolį- dabar, jei ir užeina migrena, tai gerokai silpnesnė  thumbup.gif


Kiek pamenu, gerdavau nuolat ir tom dienom, kai neskaudėdavo. Bet uzeidavo dar ir kokie skausmeliai! verysad.gif
Kitus vaistus gerdavau ir geriu tik skausmui uzeinant.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burbuliukė: 18 vasario 2006 - 23:44