Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimo mašinos

QUOTE(AŠA @ 2010 12 10, 10:50)
Nežinau kas smile.gif Tiesiog žinau, kad ją kepa skardoj tas, kam dovanot galvoju, ir sako, kad labai sveika g.gif
Moulinex kažkaip labai atsiliepimai dviprasmiški... dar įdomu, kaip Sencor

Aš turiu šią Sencor duonkepę. Senukų puslapyje neteisingai nurodyta šalis, ji pagaminta Čekijoje. Pirkau ją prieš kelis mėnesius, nuo to laiko duonos gaminių parduotuvėse neperku. Nebrangi ir gera duonkepė, visiškai pakanka 12 programų.
Atsakyti
QUOTE(vida2 @ 2010 12 15, 11:46)
Aš turiu šią Sencor duonkepę. Senukų puslapyje neteisingai nurodyta šalis, ji pagaminta Čekijoje. Pirkau ją prieš kelis mėnesius, nuo to laiko duonos gaminių parduotuvėse neperku. Nebrangi ir gera duonkepė, visiškai pakanka 12 programų.

O GAL GALETUMET JEI NESUNKU PARASYTI KOKIOS TEN TIKSLIAI PROGRAMOS? ACIU LABAI 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fleer @ 2010 12 15, 15:43)
O GAL GALETUMET JEI NESUNKU PARASYTI KOKIOS TEN TIKSLIAI PROGRAMOS? ACIU LABAI  4u.gif

1.BASIC - pagrindinė(minkymas,pakėlimas,kepimas)
2.FRENCH - prancūziška duona
3. WHOLE WHEAT - nesijotų kvietinių miltų
4. QUICK - greita
5. SWEET - saldi
6. ULTRA FAST I - labai greita 750 g
7. ULTRA FAST II - labai greita 900 g
8. DOUGH - tešlos minkymas. pakėlimas, be kepimo
9. JAM - marmeladas
10. CAKE - pyragas su kėlimo milteliais
11.SANDWITCH - sumuštinis
12. tik kepimas
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2010 12 14, 22:53)
Imkit ta nauja Kenwood BM 900  smile.gif  dizainas labai panasus, o dar turi ingridientu stalciuka  thumbup.gif


Neblogai atrodo, o kiek joje menteliu?
Atsakyti
QUOTE(mafiene @ 2010 12 15, 17:58)
Neblogai atrodo, o kiek joje menteliu?

man atrodo, kad 2 smile.gif
maciau akropolio maximoje tokia,tai galima pasiziureti smile.gif kai pirma karta ja pamaciau, tai pasirode kaip Moulinex kopija blush2.gif
Atsakyti
Domiuos ir aš duonkepe. Sakykit, ar duonkepėj galima kepti parastą pyragą?
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2010 12 15, 19:36)
Domiuos ir aš duonkepe. Sakykit, ar duonkepėj galima kepti parastą pyragą?


galima 4u.gif
Atsakyti
Aš Lietuvoj nerandu kas parduoda moulinex ow6000 - gal žinote kur?
Atsakyti
QUOTE(vabite @ 2010 12 16, 12:13)
Aš Lietuvoj nerandu kas parduoda moulinex ow6000 - gal žinote kur?

Pradejau ieskot, radau, ziuriu ir pas mus pinga stai kur radau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fleer: 16 gruodžio 2010 - 12:54

 i 
Skelbimai forume draudžiami.
Atsakyti
Sveikos kepėjėlės. Nusipirkau duonkepe Booman 593. Ir niekaip nesuprantu. Ten instrukcijoje receptai duoti 1000g ar 750g. duonytei. Tai kokiai duonos masei instrukcijoje surašyti receptai? Niekur neradau. schmoll.gif Gal kuri turi ir kepė? Nes instrukcijoje parašyta koreguoti receptus pagal svorį. Tai į kurią pusę koreguoti? 4u.gif
Na jau bus labai ačiū už pagalbą, nes duonos namie nebėra, mašina stovi, o kokią programą nustatyti ir nežinau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liuka69 @ 2010 12 17, 12:12)
Sveikos kepėjėlės. Nusipirkau duonkepe Booman 593. Ir niekaip nesuprantu. Ten instrukcijoje receptai duoti 1000g ar 750g. duonytei.  Tai  kokiai duonos masei instrukcijoje surašyti receptai? Niekur neradau. schmoll.gif Gal kuri turi ir kepė? Nes instrukcijoje parašyta koreguoti receptus pagal svorį. Tai į kurią pusę koreguoti? 4u.gif
Na jau bus labai ačiū už pagalbą, nes duonos namie nebėra, mašina stovi, o kokią programą nustatyti ir nežinau. doh.gif

Mažiau pergyvenk dėl svorio. Ir nebijok eksperimentuoti smile.gif Anyta kepa vienodomis programomis ir didelius, ir mažus biggrin.gif
Atsakyti