Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimo mašinos

QUOTE(rasa32 @ 2011 01 06, 19:29)
Gal kas pasakys savo nuomone apie Moulinex OW 5020?
Dabar parduotuvej maciau joms kaina gerokai numusta.Paziurejau i duonkepes vidu,ten matosi tokie 2 cipciukai,tur but ten 2 menteles uzsimauna? g.gif Tai  su ja jau galima bus rugine duona kepti?
Labai pasimetus,kuria duonkepe pirkti blush2.gif

Jei dar neturite - nepirkite. Duoną puikiai galima iškepti orkaitėje thumbup.gif . Ir variantų pasibandymams bus daugiau?
Atsakyti
merginos, gal kas turite kenwood mb450 lietuvišką instrukciją? Labai būčiau dėkinga, jei galėtumėt pasidalyti kokiu nors būdu (pvz., el. paštu atsiųsti). Pirkau iš internetinės parduotuvės (Shop24 - niekada nesinaudokit jos paslaugomis, chamai kokių reta) ir niekaip negaliu išsireikalaut lietuviškos instrukcijos...
Pgelbėkit, jei galit... blink.gif


Atsakyti
Gavau ir aš dovanų duonkepę thumbup.gif Philips HD9020/40 smile.gif Jau porą kartų kepėm duoną. Pirmą kartą pabandėm prancūzišką, o antrą kartą - super rapid (iškepė per 58 min).
Atsakyti
Skaičiau skaičiau ir nebegaliu tylėt...

Viena mentelė ar dvi, paprasta mentelė ar 'karpyta' - nemaišo jos ruginės tešlos schmoll.gif O ir parduotuvėje, jei pasižiūrėsite, grynai ruginės duonos bus 1-2 rūšys, visa kita - pusiau ruginė/kvietinė. Jei duona bus grynai ruginė, tai dažnai pagerinta kviečių glitimu, dėl purumo, kilimo.
Ilgai mąsčiau, kodėl duonkepės sunkiai maišo ir kepa 100proc ruginę duoną. Atsakymas man kilo vienas. Kokios šalys gamina duonkepes? Kokias duonas šios šalys valgo? Kai atsakysite sau į šiuos klausimus, daug paaiškės. Kai lietuvis sukurs duonkepe, tikiu, ana keps 'juodą' duoną smile.gif O dabar puikiausiai galima kepti pusiau ruginę/kvietinę duoną, spalvai ir kvapui įdėjus ruginio salyklo thumbup.gif

Man labai įdomu - kodėl jūs norite 100proc ruginės duonos - čia dėl sveikatos problemų? Tada suprantu.... o kitu atveju - niekaip smile.gif
Ruginė duona sunkiai kyla, jei dedi plikinio - procesas dar ilgesnis, nesuprantu, kam reikia kartoti bobutės pečiaus receptą? Dar pasakysiu - bobutės pečiaus receptas gali netikti kaimyno pečiui... Kartą teko tuo įsitikinti... teko kaimyno pečiui sukurti jo receptą....
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2011 01 11, 19:58)
Skaičiau skaičiau ir nebegaliu tylėt...

Viena mentelė ar dvi, paprasta mentelė ar 'karpyta' - nemaišo jos ruginės tešlos schmoll.gif O ir parduotuvėje, jei pasižiūrėsite, grynai ruginės duonos bus 1-2 rūšys, visa kita - pusiau ruginė/kvietinė. Jei duona bus grynai ruginė, tai dažnai pagerinta kviečių glitimu, dėl purumo, kilimo.
Ilgai mąsčiau, kodėl duonkepės sunkiai maišo ir kepa 100proc ruginę duoną. Atsakymas man kilo vienas. Kokios šalys gamina duonkepes? Kokias duonas šios šalys valgo? Kai atsakysite sau į šiuos klausimus, daug paaiškės. Kai lietuvis sukurs duonkepe, tikiu, ana keps 'juodą' duoną smile.gif O dabar puikiausiai galima kepti pusiau ruginę/kvietinę duoną, spalvai ir kvapui įdėjus ruginio salyklo thumbup.gif

Man labai įdomu - kodėl jūs norite 100proc ruginės duonos - čia dėl sveikatos problemų? Tada suprantu.... o kitu atveju - niekaip smile.gif
Ruginė duona sunkiai kyla, jei dedi plikinio - procesas dar ilgesnis, nesuprantu, kam reikia kartoti bobutės pečiaus receptą? Dar pasakysiu - bobutės pečiaus receptas gali netikti kaimyno pečiui... Kartą teko tuo įsitikinti... teko kaimyno pečiui sukurti jo receptą....


drinks_cheers.gif

manoo tikrai nebloga duonkepė su visom dviem mentelėm nemaišo ruginės duonos (net ir ne 100 proc, o kokių 80 proc), jei kepu su raugu ir nenoriu labai daug miltų dėt. Pats tešlos principas neduonkepinis.
Duonkepei reik kad tešla suktųsi į kamuoliuką, o ruginė taip nesidaro.
Atsakyti
O aš svarstau apie duonkepės pirkimą daugiausia dėl tešlos minkymo ir kildinimo funkcijų. Nes išssikepti duoną labai paprastai galima ir orkaitėje.
Būtent tešlos minkymo ir kildinimo procesų automatizavimas man atrodo, kad labai palengvintų duonos kepimą.
Labai norėčiau išgirsti kitų nuomones apie tai.
Atsakyti
laba diena,

norejau jusu patarimo blush2.gif gal galit rekomenduoti gera duonkepe? ar isvardint keleta modeliuku i ka verta ziuret blush2.gif manes paprase surast zmogui duonkepe, o as nelabai nusimanau apie ju pliusus ir minusus. Jei kas pagelbesit busiu labai dekinga!!!
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2011 01 11, 20:58)
<...>Man labai įdomu - kodėl jūs norite 100proc ruginės duonos - čia dėl sveikatos problemų? Tada suprantu.... o kitu atveju - niekaip smile.gif <...>

Man 100% ruginė duonytė, ypač kepta namuose, pati skaniausia... Ir neturiu jokių sveikatos problemų... biggrin.gif Kepam ją ir duonkepėje, kepam ir orkaitėje, kai nori - viskas gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(ad libitum @ 2011 01 12, 23:15)
O aš svarstau apie duonkepės pirkimą daugiausia dėl tešlos minkymo ir kildinimo funkcijų. Nes išsikepti duoną labai paprastai galima ir orkaitėje.

Visiškai sutinku, kad galima išsikepti duoną ir orkaitėje. Tik duonkepė viską labai supaprastina, ypač jei mėgstat mielinius gaminius - bandeles, pyragus. Puikiai paruošia įvairias tešlas, rankomis taip neišminkysi, kaip tai padaro duonkepė. Sudedi produktus, nustatai programą, laiką, kuriuo norėtum turėti paruoštą tešlą, ar duonelę - ir viskas, lauki signalo. Mums, amžinai vis skubantiems, tai lengviausias būdas išsikepti karštos duonos pusryčiams, ar savaitgaliui pasidaryti bandelių. Mama ir anyta, kažkada gal kiek ir skeptiškai žiūrėjusios į duonkepes, dabar atsidžiaugti jomis negali smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti