Įkraunama...
Įkraunama...

Padidėję limfmazgiai


4u.gif Labas, norėjau paklausti kiek jums vaiko tyrimai Grybo gt. kainavo, nes aš savo vaiką noriu vežti, bet bijau kad pinigų neužteks. Ačiū.
Atsakyti
sveiki mums labai didelis kakliuko lifadinitas.puliniai renkasi.jau gulejom ligoninej..istrauke pulius paleido namo.sake mazes guzas..o va vel puliai rinktis pradejo..gal kas susidure su sia liga..kaip issigydet???
Atsakyti
Sveiki,
mums buvo nustatytas limfadenitas po tuberkuliozės skiepo, kaip komplikacija. Buvo supūliavęs limfmazgis pažastyje. Nebuvo labai didelis guzelis, bet jį atvėrė chirurgai ir išvalė. Po to, tfu, tfu, tfu nebeatsinaujino. Limfadenitas - klastinga liga, būkit atidi. Tačiau, kiek girdėjau, kakle padidėję limfmazgiai, dažniausiai nieko blogo. Gali būti nuo peršalimo, organizmo pasipriešinimo kam nors ir pan.
Sveikit mirksiukas.gif
Atsakyti
tai kad pas mus guzs buvo kiausinio dydzio..dabar kastono dydzio...ir viduj matosi kad vel puliai tvinksta...
Atsakyti
labas mamytes noriu prisijungti prie jusu,mane kamuoja tos pacios bedos turiu du vaikus ir jiems abiems yra limfmazgiu ir ant kaklo ir po zandikauliais ,musu pediatrai i tai nekreipia demesio,sako tai normalu kai puola iv. infekcijos o man visvien neramu verysad.gif , kur rasti gera specelista kad viska issamiai paaiskintu,gal zinot toki
Atsakyti
Mano mergaitei si liga taip pat buvo kai jau buvo 5sav. Buvo supuliaves limfmazgis kirksnyje. Bet plauti Aciu Dievui nereikejo. Isgyde antibiotikais... Po to karto skiepu iki 1 metu atsisakiau, nes gali buti kad tai buvo skiepo komplikacija...
Atsakyti
nu va gulejome vel ligonineje...dabar salia supuliavo kitas limfmazgis..vel pjove... sad.gif gaila vaiko...tikuosi jau daugiau nebepuliuos..
Atsakyti
QUOTE(mamuska @ 2008 07 26, 18:41)
nu va gulejome vel ligonineje...dabar salia supuliavo kitas limfmazgis..vel pjove... sad.gif  gaila vaiko...tikuosi jau daugiau nebepuliuos..



O tai nustate nuo ko taip cia jums? g.gif
Atsakyti
sake gali buti nuo bet ko..ir nuo gerkles ir nuo dantu ir nuo katino...negali pasakyti tiksliai...zodziu patys nezino
Atsakyti

sveikos mamytės,
prieš dvi savaites ir aš radau pas savo angelėlį kakle du gūzelius.Labai su tėveliu supanikavom,iš karto nuvežiau pas dakterę,ji tuoj pasakė,kad čia nieko tokio,padidėję limfmazgiai,mažiems vaikams tai dažnai buna,padarėm pilną kraujo tyrimą-kraujas labai geras.Nusiraminau tam kartui.Bet per internetą kai prisiskaičiau įvairiausių atvejų,širdyje vis tiek neramu.Tada aišku,atsirado daug pažįstamų žmonių,kurie su tokiu atveju yra susidurę,pasakė irgi nieko tokio,jei buna,kad visą gyvenimą su jais gyveni ir limfmazgiai tai pranyksta tai vėl tasiranda.Na ką,su vyru apsiraminom,padarėm tik tokią išvadą,kad belieka angelėlis stebėt,ir vis tikrintis kraują... console.gif scare.gif scare.gif
Atsakyti
QUOTE(Pediatrė Virginija @ 2006 01 04, 12:30)
Padidėti limfmazgiai gali dėl alergijos, ypač, jei yra nusikasymų. Pakaušyje jie gali padidėti ri dėl infekcijos gerklėje.


Laba,

na, mums pavasarį po temperatūros atsirado guzukias už ausytės...
rodžiau pediatrei, sakė nieko rimto, būna, praeis
bet va, jau visa vasara praėjo, o aš vis dar jį užčiupiu g.gif ar rimta? kas susidūrėte?
ar iš tikro praeis, tik reikia palaukti
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif as ir auginu maziuka.1,5 men. uzciuopiau kad uz ausyciu kaip pasuka galvyte net matosi guziukas.Nuveziau pas daktare apziurojo sako linkmazgiai nieko baisaus.Bet aisku mano naktys be mieges buvo.Po savaites as vel pas daktarus tai dave siuntima kraujo tyrima pasidaryti.Pasidarem kraujo tyrima-bet buvo geras gal biski gelezies truko.Po to dave siuntima pas tfiziatra.Nuvaziavome pas tfiziatre tai ji liepe persisviest plauciukus pasiziureti ar ner tuberkuliozes.Buvo man ir maziui asaru pakalne kaip reikejo plauciukus persisviest.Persvietem bet viskas gerai tuberkulioze neserga.Tai daktare dar siunte pas LOR-ausu,gerkles,noses daktare ten is gerklytes paeme tyrima bet ir ten viskas gerai.O mes turim atopini dermatita tai daktare pasake kad tada tie linkmazgiai nuo infekciju(kaip atopinis dermatita,sloga ir t.t....).Sake sekti ir viskas.O jie labai ilgai stovi taip greit neissivaiksto.
Sekmes visoms mamytems.... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruutaa: 14 gruodžio 2008 - 17:05