Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Padidėję limfmazgiai
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Ligos
Pages: 1, 2
in vino
4u.gif Na mano limfmazgiio padidėjimo istorija tokia - kai sūnui buvo 4 mėn, paėmusi už pažastukų nuogą vaikiuką kažką užčiuopiau - tai ir buvo limfmazgis... vos sulaukiau ryto - gydytoja apžiūrėjo, nusiuntė pas chirurgą, tas žmogelis - matyt labai norėjo mane pakankinti ir į mano nerimastingą klausinėjimą, kas gali būti mažiukui - kirto kaip žaibas - čia sako gali būti rimtos ligos priežastis, net onkologinės, reikia spec tyrimų, skubus siuntimas į santariškes... visą naktį nemiegojom, praverkiau - ryte į santariškes, ten chirurgas jau optimistiškiau nusiteikes, sako pjaunam smile.gif Bet prieš tai pasikonsukltuokit su ftizitru... siuntimas į jaučiu pačią baisiausią kliniką Lt (Antaklanio vaikų tuberkuliozės kliniką... ) Kai ją pamačiau - vyrui sakiau kad neisiu, nes toks įspūdis, kad įeisi, tai niekada iš ten nebeišeisi.... Na apžiūrėjo mus, kiek žianu pati garsiausia ir labaiusiai nusipelniusi ftiziatrė - diagnozė: reakciją i BCG vakciną, limfadenitas, skyriamas antiibiotinis gydymas... išrašė mums tuos vaistukus ( o kol nusipirksim, tai įdėjo iš pačios klinikos, kad keliom dienom turėtume), liepė iš karto sugirdyti ir prasidėjo visi cirkai doh.gif Pradėjau domėtis, kas tai reakcija i BCG vakciną, kokie gydymai, kokie vaistai ir nustebau, kad tie vaistai, kuriuos mes gėrėm buvo galimi tik nuo 14 metų!!!!!! Mums, priminsiu, 4 mėnesiai...Žodžiu, vėl nervai, nerimas... nutarukiau gydymą, per sesę susiradau kitą gydytoją kaune - diagnozė: nieko nereikėjo daryti, jokio gydymo, tik stebėti, bet kadangi kelias dienas gėrėm tuos baisius vaistus, tad teko tęsti gydymą, nes sustoti jau negalima...Jau trečią mėnesį geriam antibiotikus, pastovi kepenų fermentų kontrolė.... schmoll.gif
Paukšte
Kaip jums sekasi? g.gif
klaudi
Mano sunui padideje limfmazgiai nuo 3menesiu,kakle ir uz ausyciu. Jie paslankus, sako, kad neskaudus,bet vis kazkaip neramu. Tyrimai daryti daug kartu, kraujas geras,tik truko truputi kalio ir baltymo, bandom privalgyti su maistu. Noreciau kaunieciu mamyciu paklausti, gal zinot kur galima VISAPUSISKAI ir patikimai vaika istirti ,su echoskopijom, tyrimais, gydytoju NORMALIAIS paaiskinimais? Nes jau nusibodo is savo vaiku vidaus gydytojos traukti tyrima po tyrimo, zodi po zodzio. Gal kuri tyretes ir likot patenkinta gydytoju suinteresuotumu ir kvalifikacija.Labai laukiu atsiliepimu.
clasica
QUOTE(jurstai @ 2009 05 19, 17:19)
4u.gif Na mano limfmazgiio padidėjimo istorija tokia - kai sūnui buvo 4 mėn, paėmusi už pažastukų nuogą vaikiuką kažką užčiuopiau - tai ir buvo  limfmazgis... vos sulaukiau ryto - gydytoja apžiūrėjo, nusiuntė pas chirurgą, tas žmogelis - matyt labai norėjo mane pakankinti ir į mano nerimastingą klausinėjimą, kas gali būti mažiukui - kirto kaip žaibas - čia sako gali būti rimtos ligos priežastis, net onkologinės, reikia spec tyrimų, skubus siuntimas į santariškes... visą naktį nemiegojom, praverkiau - ryte į santariškes, ten chirurgas jau optimistiškiau nusiteikes, sako pjaunam smile.gif  Bet prieš tai pasikonsukltuokit su ftizitru... siuntimas į jaučiu pačią baisiausią kliniką Lt  (Antaklanio vaikų tuberkuliozės kliniką... )  Kai ją pamačiau - vyrui sakiau kad neisiu, nes toks įspūdis, kad įeisi, tai niekada iš ten nebeišeisi.... Na apžiūrėjo mus, kiek žianu pati garsiausia ir labaiusiai nusipelniusi ftiziatrė - diagnozė: reakciją i BCG vakciną, limfadenitas, skyriamas antiibiotinis gydymas... išrašė mums tuos vaistukus ( o kol nusipirksim, tai įdėjo iš pačios klinikos, kad keliom dienom turėtume), liepė iš karto sugirdyti ir prasidėjo visi cirkai  doh.gif  Pradėjau domėtis, kas tai reakcija i BCG  vakciną, kokie gydymai, kokie vaistai ir nustebau, kad tie vaistai, kuriuos mes gėrėm buvo galimi tik nuo 14 metų!!!!!! Mums, priminsiu, 4 mėnesiai...Žodžiu, vėl nervai, nerimas... nutarukiau gydymą, per sesę susiradau kitą gydytoją kaune - diagnozė: nieko nereikėjo daryti, jokio gydymo, tik stebėti, bet kadangi kelias dienas gėrėm tuos baisius vaistus, tad teko tęsti gydymą, nes sustoti jau negalima...Jau trečią mėnesį geriam antibiotikus, pastovi kepenų fermentų kontrolė....  schmoll.gif
*

Siaubas koks.... Tik kai ko nesupratau:
1.Jei vaistai galimi nuo 14m., jie bus tablečių forma, kaip kūdikiui paskyrė ir kaip nustatė dozę? Ar vaistinėj nepasidomėjo kam čia ir kaip gerti, neperspėjo?
2. Kodėl negalima nutraukti gydymo? Jei atsiras kepenų pažeidimas, gydymas tikrai bus nutrauktas, tai kodėl negalima nutraukti dabar?
Aš eičiau dar kur nors, kad išsiaiškinti, ar tikrai reikia tų vaistų. Gyd. labai lengvai paskiria vaistus vaikams daug nesigilindami kaip jie paveiks augantį organizmą. Sėkmės jums 4u.gif

zuikiene.

o mums pakausyje yra du limfmazgiai, kraujo tyrimo dar nepasidarem bet sventai tikiu kad nuo skiepuko (erkinio encefalito)... dieve dieve tik neskiepykite vaiku mamytes daugiau verysad.gif
Kerina
Sveikos mamytės 4u.gif
Pas mano pagranduką ir padidėję lifmazgiai,tik kirkšnyse doh.gif Gydytoja ir sako nieko tokio,nes jie nedidėja,ir kraujo tyrimai geri.Bet va vakar pastebėjau kad jie padidėję,tai laukiu kol pamiegos ir lėksim pasirodyt gydytojai.
Inetutia
Pas mano maziu laikas nuo laiko tai padideja kaklo limfmazgiai , tai vel sumazeja, net nezinau nuo ko tai priklauso. g.gif
rieduliukas
laba dienelė

pas mano dukrytę taip pat padidėję kaklo limfmazgiai... bet aš matyt labai neatsakinga motina blush2.gif nes vesdama eilinei apžiūrai net pamiršau gydytojos paklausti....
na kraujo tyrimas buvo darytas dėl ko kito, o jis buvo geras. tai kažkaip ir nesukau sau galvos, be to mums atopinis dermatitas, tad manau irgi prisideda... tarp kitako girdėjau vieną įdomią nuomonę, kurią persakė bendradarbė, kai ieškojo nuo ko jos vaikui padidėję kaklo limfmazgiai... kažkuri gydytoja pareiškė, kad nuo per didelės vitamino D dozės. Nežinau tikėt tuo ar ne...
Šiaip labiausiai stebiuosi LT daktarais, kurie reikia nereikia kiša mažiukams antibiotikus.. brrr
ciku_caku
mano mazyliui limfmazgiai pazastelej padidejo, kai gulejom ligoninej, jie galejo padidet del skiepo arba del dideliu doziu antibiotiku, o limfmazgiam gydyt gavom papildomu antibiotiku unsure.gif
in vino
QUOTE(ciku_caku @ 2009 09 06, 21:18)
mano mazyliui limfmazgiai pazastelej padidejo, kai gulejom ligoninej, jie galejo padidet del skiepo arba del dideliu doziu antibiotiku, o limfmazgiam gydyt gavom papildomu antibiotiku  unsure.gif
*

O del kokio skiepo padidejo? Gal ia po BCG vakcinos?
Elitute
O koks antibiotiku pavadinimas, kuriuos israse limfmazgiams gydyti?
*Fler*
QUOTE(ciku_caku @ 2009 09 06, 21:18)
mano mazyliui limfmazgiai pazastelej padidejo, kai gulejom ligoninej, jie galejo padidet del skiepo arba del dideliu doziu antibiotiku, o limfmazgiam gydyt gavom papildomu antibiotiku  unsure.gif
*

O del ko gulejot ligoninej? Siaip tai limfmazgiai padideja del stipraus viruso. Pas musu mazyli irgi vienu metu buvo abiejose pazastyse padideje (pupeles dydzio) - kaip sykis po ligonines, kurioje del tridienes karstines gulejom. Buvau supanikavusi, daremes issamu kraujo tyrima, bet nieko - viskas gerai. O po kokio menesio susitrauke tie limfmazgiai. Keista, kad jusu atveju gydo antibiotikais. Nebent itaria limfadenita, bet jam budinga auksta temperatura. Siaip tai gydytojai labai linke persistengti su tais antibiotikais. Mums irgi kelis kartus norejo paskirti vos tik virusiuka pasigaunam, bet as grieztai nesutikau - ir pasveiko vaikas ir be antibu. Netgi tridienes karstines atveju, kai savaite su 39 temperatura gyvenom, nesutikau kad antibus skirtu. Sunaikina tie antibai vaiko imuniteta visiskai, paskui serga ir serga ir pasidaro jau nuo ju priklausomas. O tada jau nezino daktarai idiotai ir ko griebtis.
clasica
Limfmazgiai padidėja, kai organizmas nebesusitvarko su "šiukšlėm". Limfa surenka iš tarpląstelinio skysčio medžiagų apykaitos produktus, bakterijas, virusus, grybelius ir kt., viską nuneša į limfmazgį ir ten neutralizuoja o paskui pašalina su šlapimu, prakaitu ir kt. Ta va, kai tų virusų ir bakterijų labai daug, kai skiriami tik antibiotikai ir neskatinama limfos apykaita ( o kaip ją skatinti mūsų gyd. nežino ir žinoti nenori ), tada limfmazgis užsikiša, nebefunkcionuoja ir padidėja. Todėl mes juos ir pamatom pas vaikus po skiepų ir po ligų. Su laiku jie turėtų atsistatyti ir lįsti prie jų su operacijom ir su antibiotikais tikrai nereikėtų, nebent yra tikras ūmus limfmazgio uždegimas.
*Fler*
QUOTE(clasica @ 2009 09 08, 07:22)
Limfmazgiai padidėja, kai organizmas nebesusitvarko su "šiukšlėm". Limfa surenka iš tarpląstelinio skysčio medžiagų apykaitos produktus, bakterijas, virusus, grybelius ir kt., viską nuneša į limfmazgį ir ten neutralizuoja o paskui pašalina su šlapimu, prakaitu ir kt. Ta va, kai tų virusų ir bakterijų labai daug, kai skiriami tik antibiotikai ir neskatinama limfos apykaita ( o kaip ją skatinti mūsų gyd. nežino ir žinoti nenori ), tada limfmazgis užsikiša, nebefunkcionuoja ir padidėja. Todėl mes juos ir pamatom pas vaikus po skiepų ir po ligų. Su laiku jie turėtų atsistatyti ir lįsti prie jų su operacijom ir su antibiotikais tikrai nereikėtų, nebent yra tikras ūmus limfmazgio uždegimas.
*

g.gif Dabar perskaiciusi jusu posta susimasciau ar tik as tada pati neisgydziau savo vaiko g.gif . Kaip sakiau po tridienes karstines buvo labai padideje pazasties limfmazgiai ir mes naudojom Kinotakaros pleistrus, kurie per refleksines padu zonas isvalo toksinus is limfos. Taip iseitu, kad tie limfmazgiai mums ne patys taip greitai atsistate, o del to, kad as tu pleistru pagalba suaktyvinau limfa.
Idedu nuorodu apie Kinotakara, galbut ir daugiau vaikuciu jie pades :
va cia apie juos raso - http://www.kinotakara.lt/ - ir va cia - http://www.k-link-lt.lt/index.php?page=kinotakara .
Elitute
O kiek tu pleistru sunaudojot?
*Fler*
QUOTE(Elitute @ 2009 09 08, 11:47)
O kiek tu pleistru sunaudojot?
*

Tie pazasties limfmazgiai mums po vienos dezutes susitvarke - ten 10 pleistru, tai dedant ant abieju kojyciu 5 kartams uztenka. Dejom kas nakti. Tiesa, pries dedant reikia sugirdyti bent jau buteliuka vandenuko, nes is sauso organizmo toksinu neistrauks.

O siaip tai mes pastoviai dabar situs pleistrus naudojam del savo bedu - turim sunkia alergija, o alergines reakcijos metu nuolat issiskiria toksinai, o kadangi tokiam mazuliui neiseina kitais budais valyti organizma, tai naudojam kinotakara, nors labai brangu verysad.gif

Jeigu sudomino sitie pleistrai, tai sakykit - galesiu surasyt schema kaip naudoti - mums Natura Mundoj juos rekomendavo, bet uz konsultacijas jie didelius pinigus ima, o as galiu ir taip jums surasyti.
clasica
[quote=ausru,2009 09 08, 13:57]
Tiesa, pries dedant reikia sugirdyti bent jau buteliuka vandenuko, nes is sauso organizmo toksinu neistrauks.

thumbup.gif
Teisingai, vanduo turi viską išplauti, jame ištirpsta visi "kakai" .
Šaunuolė mamytė, kad gydo savo kleckiuką alternatyviais būdais.
Elitute
Labai sudomino Kinotakara, ju Natura mundoj galima isigyti?
labai malonu butu, jei parasytum, kaip juos naudoti, nes maniskiui uz ausytes ir kakliuke jau du metai stovi limfmazgiukai kaip labai mazi zirniukai. Kaina ju maciau internete tikrai didoka. O siaip, ar tikrai jie patikimi?
bondis
Sveiki,

mane ir sudomino tie pleistrai. mes turim pazasty tris guziukus nuo skiepo. neatmetu galimybes isbandyt juos. parasyk kaip juos ten reikia naudot?
o ar 2 men kudikiui jie tiks?

lauksiu labai atsakymo
*Fler*
QUOTE(Elitute @ 2009 09 08, 18:20)
Labai sudomino Kinotakara, ju Natura mundoj galima isigyti?
labai malonu butu, jei parasytum, kaip juos naudoti, nes maniskiui uz ausytes ir kakliuke jau du metai stovi limfmazgiukai kaip labai mazi zirniukai. Kaina ju maciau internete tikrai didoka. O siaip, ar tikrai jie patikimi?
*

Ne, Naturoj Mundoj mums tik juos rekomendavo, o pirkomes tai is www.k-link.lt.lt . O kadangi juos skiria gydytojai ir kaip man aiskino net onkologai su jais dirba, tai manau jais tikrai galima pasitiketi. Kitaip nebuciau isdrisusi klijuoti savo metuku laiko suneliui. Be to, dar ir pati pasidomejau K-link'u - pasirodo garsi pasaulyje kompanija, kaip raso prekiaujanti tik ypatingos kokybes ir svarumo produktais, kurie neturi analogu pasaulyje. Lietuvoje yra oficiali K-link atstovybe - www.k-link.lt.lt , bet situ produktu galima isigyti ir toj kitoj nuorodoj kur ikeliau - mes pirkom ir is vienur ir is kitur - kaina tokia pati.

Mums gydytoja rekomendavo sunaudoti bent 3 pakuotes is karto tokia schema: 1 pakuote klijuojant kiekviena nakti, tada 2-3 dienu pertrauka. 2-tra pakuote klijuoti kas antra nakti, vel poros dienu pertrauka. Ir trecia pakuote kas trecia nakti, ir po to po viena pakuote i menesi kokius metus. Bet kaip sakiau, ta diena kai klijuosit reikia duoti gerti daug vandenuko ir ypac pries nakti.

Nu mums tie limfmazgiai susitvarke po vienos pakuotes - gal todel, kad nebuvo isiseneje, dar buvo tik atsirade. Bet as is tikruju, ne del limfmazgiu tuos pleistrus klijavau, o del alergijos. Tik dabar kai perskaiciau Clasicos posta, kad gydytojai nezino kaip suaktyvinti limfa, prisiminiau musu gydytojos zodzius, kad tie pleistrai isvalo toksinus is limfos, tai dasiprotejau, kad as turbut ir suaktyvinau limfa tais pleistrais, del to ir susitrauke tie limfmazgiukai taip greitai. O prisimenu kiek siaubo patyriau kai juos apziurejau, dar internete prisiskaiciau visokiu baisybiu - visai nerimas apeme. Puoliau tasyt tada vaika po daktarus, daryt tyrimus - echoskopijas ir tt. Bet musu gydytoja tada mums jokiu antibu nesiule, todel labai keista, kad cia kazkurios mamytes vaikuciui paskyre. Sake padidejo del persirgtos virusines ligos ir, kad nesitikeciau, kad labai greitai susitrauks. Sake gali tokie ir likti. Nu bet atsistate aciu dievui.

Dar prisiminiau, kad del tu limfmazgiu ir pas privacius gydytojus kreipemes, tai viena protinga gydytoja patare homeopatinius Lymphomyosot lasus duoti, bet mums ju taip ir neprireike. Bet sakau, jei kurios mamytes negalit tiek daug pinigeliu kinotakarai skirti, tai bent situs lasus duokit - bus 100 kartu geriau nei antibiotikai.

O idomumo delei galiu parodyti kaip atrodo tie pleistrai, is po nakties nuimti nuo mano mazulio paduku - visi juodi ir net permirke:
user posted image

P.S. Desinys nelabai gerai kontaktavo su paduku, tai blogiau pritrauke. Labai svarbu gerai priklijuoti ir dar ne prosal kokias kojines uzmauti, kad geriau priglustu.
*Fler*
QUOTE(bondis @ 2009 09 08, 19:18)

lauksiu labai atsakymo
*

Jus gal pasitarkit paskambine i K-link atstovybe kaip naudoti (ju puslapyje yra telefonai), as tiksliai neprisimenu kaip tokiam mazuliui - lygtais reikia tik 3 val laikyti, o as tai saviskiui jau visa nakti pralaikau. Sekmes 4u.gif
gabani
[quote=ausru,2009 09 08, 20:33]

Dar prisiminiau, kad del tu limfmazgiu ir pas privacius gydytojus kreipemes, tai viena protinga gydytoja patare homeopatinius Lymphomyosot lasus duoti, bet mums ju taip ir neprireike. Bet sakau, jei kurios mamytes negalit tiek daug pinigeliu kinotakarai skirti, tai bent situs lasus duokit - bus 100 kartu geriau nei antibiotikai.
smile.gif Ir mes kai daznai sirgdavom su gerkle ir mum buvo padideje limfmazgiai,tai mum klinikose lor gydydoja israse tuos vaistukus LYMPHOMYOSOT,mes tabletes pirkom.tai tikrai padejo,dabar zymiai jie sumazeje yra. smile.gif
Loora
QUOTE(ausru @ 2009 09 08, 20:57)
Jus gal pasitarkit paskambine i K-link atstovybe kaip naudoti (ju puslapyje yra telefonai), as tiksliai neprisimenu kaip tokiam mazuliui - lygtais reikia tik 3 val laikyti, o as tai saviskiui jau visa nakti pralaikau. Sekmes  4u.gif
*

o kiek kainuoja tie pleistriukai?
Loora
QUOTE(bondis @ 2009 09 08, 19:18)

lauksiu labai atsakymo
*

Man snd atrase kad galima klijuot nuo gimimo. 4u.gif
raimuxe
QUOTE(mamuska @ 2008 08 01, 09:14)
sake gali buti nuo bet ko..ir nuo gerkles ir nuo dantu ir nuo katino...negali pasakyti tiksliai...zodziu patys nezino
*

Tai va, blogiausia kai eini pas tuos daktarus, o atsakymo į savo klausimus taip ir nesužinai doh.gif
lauritute
Mano 4 mėn. sūneliui padidėjo kairės pažasties limfmazgis (~1cm).
Pasirodo nuo BCG (tuberkuliozės) skiepo. Ftiziatrė išrašė gaminamų vaistukų ir jais jau trečia sav. tepam. Jei būna labai padidėję, tai pjauna, bet irgi nieko baisaus, greitai užgija. Mūsų gyd. sakė, kad nuo šio skiepo buvo, kad leliukui visi kairės pusės limfmazgiai buvo padidėję (kaklo, nugarytės, pažasties). mamytės neišsigąskit, kaip kad buvo man 4u.gif 4u.gif 4u.gif
birucaite
QUOTE(lauritute @ 2010 12 09, 02:03)
Mano 4 mėn. sūneliui padidėjo kairės pažasties limfmazgis (~1cm).
Pasirodo nuo BCG (tuberkuliozės) skiepo. Ftiziatrė išrašė gaminamų vaistukų ir jais jau trečia sav. tepam. Jei būna labai padidėję, tai pjauna, bet irgi nieko baisaus, greitai užgija. Mūsų gyd. sakė, kad nuo šio skiepo buvo, kad leliukui visi kairės pusės limfmazgiai buvo padidėję (kaklo, nugarytės, pažasties). mamytės neišsigąskit, kaip kad buvo man  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

mano vyrukui 5 men. pas mus irgi tokia situacija,tik jo limfmazgiai daug didesni verysad.gif verysad.gif ,greiciausiai reikes pasalinti. Laukiam treciadienio ka nuspres chirurgas.
viki22
QUOTE(birucaite @ 2010 12 20, 07:15)
mano vyrukui 5 men. pas mus irgi tokia situacija,tik jo limfmazgiai daug didesni verysad.gif  verysad.gif ,greiciausiai reikes pasalinti. Laukiam treciadienio ka nuspres chirurgas.
*

sveikos mamytes 4u.gif o kaip jum nustate kad nuo bcg skiepo padideje? mano dukrytei keturi menesiai tuoj bus unsure.gif vakar pastebejau guziuka uz ausytes toki maziuka paslanku verysad.gif issigandau baisingai o dar prisiskaiceu visokiu ligu..... mums po tuberkuliozinio skiepo nesusidare randukas net paraudimo nera dar.... antrad eisim pas gyd ziuresim ka sakys prasysim kraujo tyrimo, beje mano maziuke nuo mazens beria, yra kazkam alergiska pati nebemaitinu valgom antialergiska misinuka.... tai galvoju gal dar nuo to, nes vakar nakti galvyte prasidreske, lyg ir beprasidedantis AD mum... vienu zodziu visos bedos vienu metu, tai nezn ir ka galvot db verysad.gif
pupune
O tie padidėję limfmazgiai kada atsiranda po skiepo, na po kiek laiko? Nes manąjai jau virš metukų, kur tik nebuvom, 6 echo visokias darė, kraujo visokius tyrimus darė.. neranda, kodėl padidėjęs 1 dar dar keli mažiukai limfmazgiukai kaklo srityje... Ir kaip galima sužinoti ar tikrai tai nuo skiepo? Nes tokios versijos, nė vienas ir keliolikos gydytojų net neužsiminė.
Mistake
Žiūriu apmirusi tema 4u.gif Pas dukrytę 1m.6 mėn. padidėjo limfmazgis kairėj kirkšny. Vakar darėm pilvuko echo tai gan didelis jis apie 2 cm, pupelės formos, taip pat rado ir dešinėj kirkšny mažesnį, jo aš nė nepastebėjau. Parašė atsakyme "Reaktyvinė limfadenopatija" ir dar nustatė kepenų padidėjimą verysad.gif 99 mm, tik nežinau ar čia tiek per didelės ar toks jų dydis. Negaliu rasti sau vietos, prisigalvojau jau visko, pas gyd. tik rytoj. Internete tik baisios ligos, kaip Cirozė ir Hepatitas, labai tikiuos, kad nieko blogo mažutei nebus. Gal atsiras mamyčių su panašia patirtimi, pasidalinkit prašau, kaip viskas baigėsi.
natur
oi oi, skaitau ir negaliu patiketi kokiu ligu tik ner.
Dabar ir as pradejau panikuoti, nes berniukui darem echoskopija irgi pastebejo kad kirksnies limfmazgis padidejes. klausiau kodel? tai gastro siunte tirtis, gastro atsake, kad gali reiksti persirgta infekcine liga arba musu atveju pilvo putimas (duju kaupimasis, tustinimosi sutrikimai ir.t.t.) skausmingas ir todel padideje limfmazgiai.

Dabar svarstau kiek tame atsakyme teisybes g.gif
Mistake
QUOTE(natur @ 2012 03 13, 15:37)
oi oi, skaitau ir negaliu patiketi kokiu ligu tik ner.
Dabar ir as pradejau panikuoti, nes berniukui darem echoskopija irgi pastebejo kad kirksnies limfmazgis padidejes. klausiau kodel? tai gastro siunte tirtis, gastro atsake, kad gali reiksti persirgta infekcine liga arba musu atveju pilvo putimas (duju kaupimasis, tustinimosi sutrikimai ir.t.t.) skausmingas ir todel padideje limfmazgiai.

Dabar svarstau kiek tame atsakyme teisybes  g.gif
*

Susitikom ir čia 4u.gif
Mes vakar buvom pas savo gyd. tai sako nelabai galima tiketi del kepenu, nes ta gyd. kur dare, nera vaiku, o is tikro ginekologes spec. tai nesupratau kokio velnio liepe toj poliklinikoj darytis, buciau geriau kur privaciai. Dar padare kraujo tyrimus, tai viskas normos ribose. Patare 10 d. laukti ir jei nepraeis, tuomet i klinikas sius. Praeita pirmadieni dukriukas gavo skiepa 18 men. tai sako gali buti ir i ji reakcija.
*sinsiliuke2*
Sveikutes,
Na tas limfmazgiu padidejimas gali tikrai buti nuo skiepo. Nes mes kai gulejom 2-oje klinikoje Kaune tai viena po kito veze vaikucius su padidejusiais limfmazgiais,ir juos operuodavo visus. Buciau as anskciau apie tai zinojus,buciau nei vieno vaiko jokiu skiepu neskiepinus schmoll.gif Ir visi vaikai kakzur iki metuku. Maziausias tai pamenu buvo 2men.

Na o musu sutiuacija kitokia,megytei apie puse metu buvo padideja limfmazgiai kaklo sirtyje,ir po dazno persalimo isoko guzas kakle-limfangioma. Tai va iki ko mums isivyste visa tai. Bet sakau tai retas atvejis kad buna ir kiekvienam vaikui ksirtingai.
Mistake
QUOTE(*sinsiliuke2* @ 2012 03 22, 13:33)
Sveikutes,
Na tas limfmazgiu padidejimas gali tikrai buti nuo skiepo. Nes mes kai gulejom 2-oje klinikoje Kaune tai viena po kito veze vaikucius su padidejusiais limfmazgiais,ir juos operuodavo visus. Buciau as anskciau apie tai zinojus,buciau nei vieno vaiko jokiu skiepu neskiepinus  schmoll.gif  Ir visi vaikai kakzur iki metuku. Maziausias tai pamenu buvo 2men.

Na o musu sutiuacija kitokia,megytei apie puse metu buvo padideja limfmazgiai kaklo sirtyje,ir po dazno persalimo isoko guzas kakle-limfangioma. Tai va iki ko mums isivyste visa tai. Bet sakau tai retas atvejis kad buna ir kiekvienam vaikui ksirtingai.
*

Kažkaip anksčiau nieko panašaus nepastebėdavau. Mažėja jau po truputį tas limfmazgis, jau gal per pus mažesnis, niekur mūsų nesiunčia. Užsirašėm dar echo, jau tipo pas geresni gyd. bet ir tai tik 04.14 d.
Spėju pas Jus čia jau labai rimta.
*sinsiliuke2*
QUOTE(Mistake @ 2012 03 22, 14:18)
Kažkaip anksčiau nieko panašaus nepastebėdavau. Mažėja jau po truputį tas limfmazgis, jau gal per pus mažesnis, niekur mūsų nesiunčia. Užsirašėm dar echo, jau tipo pas geresni gyd. bet ir tai tik 04.14 d.
Spėju pas Jus čia jau labai rimta.
*

Tada tai musm visas gyvenimas sustojo,bet dabar viskas juda pirmyn ir ji jau sveika wub.gif
Mistake
QUOTE(*sinsiliuke2* @ 2012 03 23, 14:02)
Tada tai musm visas gyvenimas sustojo,bet dabar viskas juda pirmyn ir ji jau sveika  wub.gif
*

Džiugu, kad viskas tvarkoje 4u.gif
ryte1
sveikos mamos, smile.gif noriu papasakot kaip mum buvo su tais limfmazgiais. Mano sunui gal nuo 3 men uz ausyciu atsirado po viena paslanku guzeli. Zinoma lb issigandau bet daktare pasake kad dar sumazes kol maziukai daug ka tiesiog issauga. Taciau vietoj to kad isnyktu ju atsirado dar daugiau ant kaklo keli maziukai, pazasty nedidelis bei kirksny didesnis. Daktare liepe vaziuot i kauno klinikas issitirt krauja lb bijojau nes internete prisiskaiciau apie visokias limfomas, bet daugiau jokiu kitu pozymiu budingu siai ligai vaikas neturejao. Taigi buvo taip nuvaziuojam o musiskis kaip visada tam kabinete patenkintas pradejo dukt, ciausket, tas daktaras ziuri sako mes retai tokius vaikus matom, sako kiti iskart verkia rekia o musiskis issisiepes smile.gif zodziu apziurejo ir pasake kad jei jie yra paslankus nedideli ir jam nera kitu pozymiu kaip karsciavimas, didelis prakaitavimas, ir vaikas bendrai jauciasi gerai yra zvalus linksmas tai ir jaudintis nera ko. Sako as pats visa gyvenima tu limfmazgiu turiu ir nieko biggrin.gif zodziu net kraujo tyrimo nedare, tiksliau klause musu ar daryt norim bet kazkaip nesinorejo virkdyt maziuko tai nereikalavom net o daktaras irgi sako atsivezat sveika vaika ir ligu ieskot blush2.gif smile.gif tai vat tokia ta musu patirtis, tu limfmazgiu jis turi iki siol bet jie nedideja keli sumazejo keli truputi didesni arba padideja kai kokia sloga uzpuola. Taip pat dar internetu buvau rasius uzklausa daktarui ir jis taip pat patvirtino kad limfmazgius turim visi ir berods kas antras vaikas turi ju padidejusiu, o kitiems jie gali iskilt net ir nuo issipjovimo i pirsta. Taigi mamos mano patarimas butu visalaik pasikonsultuokit bent su keliais daktarais nes is patirties zinau kad daznai baisiausias ligas pranasauja o taip nebuna ir svarbiausia stebeti vaiko savijauta jei vaikas zvalus patenkintas tai ir lb jaudintis nereik o operuoja kiek zinau kai limfmazgis buna didelis, nepaslankus ir skausmingas. O del rimtu ligu jaudintis reikia jei vaikas kaip sakiau karsciuoja, stipriai prakaituoja, nepaaiskinamai mazeja svoris, kosti, kasosi yra neaiskus berimas. Tikiuosim kazkam bus aiskiau ir ramiau. 4u.gif
egluciukass1
Laba, mano 4 metuku suneliui yra ant kaklo link nugaros puses guziukas, pasukus jis matosi, ir jis jau yra lb seniai. Musu daktare ta guziuka rado pati pries guldant ji i ligonine (del didelio karsciavimo ir laringito), ji siuntime parase kad apziuretu aptikta guziuka. Tai kauno kliniku priemime, tik galva pasukino vaiko is toli paziurejo , sako cia nieko nera o jei koks ir yra nedidelis praeis greit, o kitiem tik per metus praeina... nera ko nerimauti...
Bet tai buvo pries 2 metus, o mes vis dar ji turim...
Poryt eisim darytis kraujo pas savo daktare, tai kokio man jos prasyti, paprasto ar pilno, ir ka kraujas turi rodyt, jei yra negerai kazkas...
musik
QUOTE(egluciukass1 @ 2013 04 24, 23:53)
Laba, mano 4 metuku suneliui yra ant kaklo link nugaros puses guziukas, pasukus jis matosi, ir jis jau yra lb seniai. Musu daktare ta guziuka rado pati pries guldant ji i ligonine (del didelio karsciavimo ir laringito), ji siuntime parase kad apziuretu aptikta guziuka. Tai kauno kliniku priemime, tik galva pasukino vaiko is toli paziurejo , sako cia nieko nera o jei koks ir yra nedidelis praeis greit, o kitiem tik per metus praeina... nera ko nerimauti...
Bet tai buvo pries 2 metus, o mes vis dar ji turim...
Poryt eisim darytis kraujo pas savo daktare, tai kokio man jos prasyti, paprasto ar pilno, ir ka kraujas turi rodyt, jei yra negerai kazkas...
*

paprastas ir pilnas yra tas pats mirksiukas.gif parodytu kad per daug ar per mazai kazkuriu lasteliu 4u.gif
egluciukass1
QUOTE(musik @ 2013 04 25, 16:24)
paprastas ir pilnas yra tas pats  mirksiukas.gif  parodytu kad per daug ar per mazai kazkuriu lasteliu  4u.gif
*

aisku smile.gif snd dar apziurejau kad pazastyse yra vienoj vienas, kitoj 2 ir kirksnyse po viena, bet jie nedideli, ne taip kaip ant kaklo, ir gan paslankus, kiek skaiciau tai turetu ju neit pajudint is vietos... jei jau butu tie negerieji... O jei as vaikuciui padaryciau dar ir limfmazgiu ecoskopija, girdejau tokias daro ar ten butu kas nors matyt, kazkaip neramu, nes nieko neina ikist i burna, nieko beveik valgyt nenori, numete 1 kg, bet cia gal per savo judruma, nes nenustygsta vietoj g.gif
musik
QUOTE(egluciukass1 @ 2013 04 25, 18:46)
aisku smile.gif snd dar apziurejau kad pazastyse yra vienoj vienas, kitoj 2 ir kirksnyse po viena, bet jie nedideli, ne taip kaip ant kaklo, ir gan paslankus, kiek skaiciau tai turetu ju neit pajudint is vietos... jei jau butu tie negerieji...  O jei as vaikuciui padaryciau dar ir limfmazgiu ecoskopija, girdejau tokias daro ar ten butu kas nors matyt, kazkaip neramu, nes nieko neina ikist i burna, nieko beveik valgyt nenori, numete 1 kg, bet cia gal per savo judruma, nes nenustygsta vietoj  g.gif
*

galima padaryt, bet zymiai svarbiau ivertint kepenu ir bluznies dydi,ir padaryt plauciu rentgena. Blogi limfmazgiai vaikam turi buti kaip minimum virs 1,5cm, tai tokie ir be echiskopijos matomi ir ciuopiami mirksiukas.gif
Kaspisija
sveikos mamytes, musu berniukui buvo mazdaug 3.5 metuku kai pamaciau guza kaklo srity. baisiai issigandau, staigiai pas daktarus, padare tyrima, sake normalus bet israse antibu. niekas nepadejo. gyvenam ne usa neturejom draudimo,tai labai nervinausi. galu gale gavo draudima nulekem pas hematologa padare visus tyrimus ir rado mononukloze. sako savaime paeis, mums jau 5 metukai guzai nesisalina, hematologas tik viena pasake, jei jie pdides dar labiau operuos.
Midėja
Mamos, prasau pagalbos
11 men berniukui jau 2 menesiai padideje limfmazgiai, ypatingai kirksnyse. echoskopija nustate kad ju dydis apie 10 mm. vaikas nekarsciuoja, gerai valgo, miega, duksta, jauciasi gerai ir t.t.
buvo tirta del ebsteino baro ir citomegalo virusu - atsakymas neigiamas. atliktas bendras kraujo tyrimas parode:
leukocitai 3,8 norma 5-10
limfocitai 12,4 norma 45-75
eozinofilai 12,43 norma 1-5
visi kiti rodikliai normose. pas hematologa uzsiregistravome taciau pateksime tik po menesio. gal kas susidurete ir galite pasakyt, ka rodo toks mazas limfocitu ir didelis eozinofilu kiekis? ar gali rodyti kokia rimta liga? Labai neramu. is anksto dekoju uz atsakyma
bevardė
O vaikas ne alergiškas?
teresiukas3
Kazkaip apmirusi si tema ,bet papasakosiu savo istorija kuri neduoda ramybes.mano dukrai jau11metu pas ja visada isdidedavo limfmazgiai jei persaldavo,bet greit ir praeidavo.metu gale pastebejau nemaza guza prie ausies ir jei sake lb skauda net neleizdavo paliest,nuejom pas gydytoja ji israse antibijotikus gruodzio31d tai buvo.guzas aisku isnyko,bet vakar dukra sako kad vel jei ten skauda ziuriu vel guzas didelis.nuejom siand vel,padare pilna krauja jis visiskai geras.tai ir nesuprantakame reikalas,dave siuntimu i santariskes(gyvenu mazam miesteli) pas LOR,bet priemimas tik 02.19d.liepe gert vel antibijotikus.Na zodziu kazkokia nesamone schmoll.gif kadangi gers antibijotikus tikiu kad jis sumazes tai nuvaziavus pas LOR vasario men,jie nieko nematys.ka daryt patarkyt,o gal net negert tu antibijotiku?ar kreiptis kuo skubiau i privacius LOR gydytojus?
AHAVA
Sveiki, limfmazgai bet kokiu atveju yra gynybinė organizmo reakcija į uždegimą. Uždegimo kilmę ir rūšį sužinoti sudėtinga, bet manau svarbu pradėti nuo kraujo tyrimų. Ne tik bendrųjų pilno kraujo tyrimų, bet ir pasidaryti kraujo tyrimus nuo galimų infekcinių ligų (mononukleozė, kuriai būdingas limfmazgių padidėjimas, laimo liga ir pan.).
Svarbu pasidaryti limfmazgių echoskopiją, galbūt net magnetinį rezonansą, kad pamatyti, ar nėra audinio pokyčių. Galiausiai jei niekur nieko nėra, gal verta pasidaryti biopsiją?
Kadangi organizme yra uždegimas, su juo verta kovoti ir alternatyviais būdais: česnaku, medetkų arbata, imbieru, citrina ir medumi. Stiprinti imunitetą ir gerti daug vandens.

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.