Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

Kastaneda, tai kad manęs laukt turbūt tau neapsimoka.
Buvau nuėjus pas gydytoją jau visko darytis, ateijau, tai apsirodo, kad laboratorijoj darbuotoja išėjo atostogaut, todėl niekam nedarė onkocitologinio tuo metu, dabar laukiu mėnesinių ir po jų eisiu jau privačiai turbūt. Nusibodo jau tampytis po tas poliklinikas
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2006 01 19, 16:08)
Beje, o kodėl Tau darė biopsiją?

Jau buvau rašiusi, kad mano žaizdelė nedidelė, bet gili. Citologinis paima tik viršutinius audinius, o biopsija ištiria ir gilesnius. Jei žaizdelė būtų negili, tai man tikriausiai nieko ir nebūtų darę, arba užšaldę, o kadangi ji apima gilesnius sluoksnius, tai gal jau koks didesnis rizikos laipsnis, aš net tiksliai nežinau.
Atsakyti
QUOTE(virmantė @ 2006 01 19, 16:14)
Jau buvau rašiusi, kad mano žaizdelė nedidelė, bet gili. Citologinis paima tik viršutinius audinius, o biopsija ištiria ir gilesnius. Jei žaizdelė būtų negili, tai man tikriausiai nieko ir nebūtų darę, arba užšaldę, o kadangi ji apima gilesnius sluoksnius, tai gal jau koks didesnis rizikos laipsnis, aš net tiksliai nežinau.

O biopsiją darė su narkoze?
Kas liečia konizaciją nebijok, man ta operacija nebuvo baisi, blogiau būna po operacijos, režimas ir t.t. - susiplanuok mėnesiuką poilsiui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2006 01 19, 16:19)
O biopsiją darė su narkoze?
Kas liečia konizaciją nebijok, man ta operacija nebuvo baisi, blogiau būna po operacijos, režimas ir t.t. - susiplanuok  mėnesiuką poilsiui  mirksiukas.gif

Jo, biopsiją man darė su narkoze, bet silpna, nes labai greitai atsibudau.
O pačios konizacijos aš ir nebijau, tik tas pooperacinis periodas doh.gif . Iš darbo mėnesiui išeiti niekaip negalėsiu (pas mus dabar pats darbymetis), o vasarai nukelti nenoriu. Dar kai prisiskaičiau, kad privalomas lovos režimas, tai niekaip nesuprantu, kas vaikus prižiūri g.gif Mano vyras dirba daug ir ilgai, tai net neįsivaizduoju, kas dukrą į darželį vežios.
Atsakyti
QUOTE(virmantė @ 2006 01 19, 15:30)
Jo, biopsiją man darė su narkoze, bet silpna, nes labai greitai atsibudau.
O pačios konizacijos aš ir nebijau, tik tas pooperacinis periodas doh.gif . Iš darbo mėnesiui išeiti niekaip negalėsiu (pas mus dabar pats darbymetis), o vasarai nukelti nenoriu. Dar kai prisiskaičiau, kad privalomas lovos režimas, tai niekaip nesuprantu, kas vaikus prižiūri g.gif Mano vyras dirba daug ir ilgai, tai net neįsivaizduoju, kas dukrą į darželį vežios.


kaip tai su narkoze, man tai nieko nedarė, tik iš zaizdelės atgnybė trys gabaliukus nedidelius ir tai truko tik keleta minučių ir viskas. O kodėl tau taip?

labai gaila kad tau teks dabar drayti tą konizaciją, bet kiap jua sakė svarbu kad nepavėlavai, kad dar galima išgyti ir tada planuoti leliuką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2006 01 19, 17:51)
kaip tai su narkoze, man tai nieko nedarė, tik iš zaizdelės atgnybė trys gabaliukus nedidelius ir tai truko tik keleta minučių ir viskas. O kodėl tau taip?


Ligoninėje visada daro su narkoze. Kodėl? Tiksliai nežinau. Privačioje klinikoje man būtų tik vietiškai nuskausminę. Pati procedūra truko labai trumpai - gal kelias minutes, o iš karto parvežus į palatą jau atsibundi.
Atsakyti
o man isvis nieko nedare..Ta prasme nei degino nei salde. g.gif Paziurejo, pasake kad turiu zaizdele ir tyrima kazkoki padare, pazet ar nera piktybiniu pakitmu..Sake paskambins jei ka..Nepaskambino.. Pasake taip pat kad gimda zemai nusileidus.Kam yra taip, gal zinot ka tai reiskia, ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(Atari_Mom @ 2006 01 20, 20:32)
o man isvis nieko nedare..Ta prasme nei degino nei salde. g.gif Paziurejo, pasake kad turiu zaizdele ir tyrima kazkoki padare, pazet ar nera piktybiniu pakitmu..Sake paskambins jei ka..Nepaskambino.. Pasake taip pat kad gimda zemai nusileidus.Kam yra taip, gal zinot ka tai reiskia, ka daryti?

Žaizdelė ir gimdos nusieleidimas tarpusavyje nesusiję.
O kad su žaizdele nieko nedarė toliau... ir ką su tuo daryt...
ŽAizdelę reikia stebėt nuolat, kartą per metus būtinai atlikt onkocitologinį tyrimą (pažiūrėt ar nėra pakitusių ląstelių), negalima to palikt šiaip sau.
Atsakyti
o tada gal zinai ka del to gimdos nusileidimo? Man gydytoja taip ir neaiskino nieko.(nors cia ne ta tema, bet laukiu atsakymo)..

Ir dar..O tos zaizdeles taip pacios neuzgyja niekada??
Atsakyti
QUOTE(Atari_Mom @ 2006 01 22, 12:14)
o tada gal zinai ka del to gimdos nusileidimo? Man gydytoja taip ir neaiskino nieko.(nors cia ne ta tema, bet laukiu atsakymo)..

Ir dar..O tos zaizdeles taip pacios neuzgyja niekada??


kiek žinau tai būna visaip, bet tyrimus būtinai reik atlikinėti kartą per metus.
Atsakyti
QUOTE(Atari_Mom @ 2006 01 22, 13:14)
o tada gal zinai ka del to gimdos nusileidimo? Man gydytoja taip ir neaiskino nieko.(nors cia ne ta tema, bet laukiu atsakymo)..

Ir dar..O tos zaizdeles taip pacios neuzgyja niekada??

Gimdos nusileidimas - kiek esu skaičiusi būna moterims, bet tai nieko blogo ir dėl to neoperuojama ar panašiai...
O žaizdelė, kaip jau minėjo Auges, turi būti stebima, reikia darytis vieną kartą metuose onkocitologinį tyrimą...
Užgija ar ne - to manau nežino niekas, tiesiog tyrimai parodo ar reikia ką nors daryti ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
Praėjusią savaitę man prišaldė žaizdelę. Sakė ateiti pasirodyti po 10 dienų. Viskas lyg ir gerai, nieko nejaučiu, nieko neskauda, tik va iš makšties labai daug skystų išskyrų, kaip vanduo, be kvapo. Be įkloto neapsieinu. Ar taip ir jums buvo? g.gif
Atsakyti