Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Valentinka, man neteko buti Nakties magijoj, bet maciau juosta vestuviu is ten ir nuotraukas, stalas buvo papuostas nuostabiai, maistas sudetas ne i lekstas, bet i didelius padeklus, sake, kad skanu, tik sake vietos 30 zm tikrai mazoka. Faina tai, kad yra uzdaras kiemelis.
Atsakyti
Tai va mums tas ir patiko, kad uzdaras kiemelis ir siaip ten paprasta bet labai jauku ir kainos normalios. Musu bus tik apie 23 zmones ,todel ir domimes ta vieta ax.gif
Atsakyti
Na, mielieji, daugiau jokiu atsiliepimu apie Nakties Magija? cry.gif
Atsakyti
QUOTE(skristyn @ 2005 02 15, 16:00)
galiu rekomenduoti sodyba stakliskese, taciau nuo Kauno 70km, mestenai svesime.  thumbup.gif vieta super grazesniu mazai kur buna, miegamu vietu 100, prie stalo talpina 120 zmoniu. jeigu rinksites trap furseto ir tradicinio stalo dviems dienoms 50litu maistas +15lt nuoma nakvynes vienam zmogui. mirksiukas.gif
tikrai maistas labai skanus, aplinka nuostabi ir aptarnavimas aukstos klases mirksiukas.gif  mirksiukas.gif tad jeigu dar nieko neradot, rasykit imesiu koordinates thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Labas butu labai gerai kad duotumet koordinates thumbup.gif thumbup.gif aciu is anksto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapryzas @ 2005 02 21, 23:14)
Labas butu labai gerai kad duotumet koordinates  thumbup.gif  thumbup.gif aciu is anksto smile.gif

pasiziurek www.atostogoskaime.lt ir apacioje lango matysi tris naujas sodybas viena is ju GUOSTA.
as si savaitgali buvau ten nuvaziavusi ir suzinojau tik tiek, kad seimininkes kuri ruosdavo maista nebeliko, tad del maisto nezinau koks bus ir dar reikia sumoketi papildomai 500lt, jeigu nori, kad sodyba butu tuscia g.gif g.gif g.gif
tai mane truputi nuvyle ir ieskau kitos vieteles mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2004 04 05, 10:09)
Rumšiškėse yra viešbutis-restoranas" Rumšiškės". Ten nebrangiai galima išsinuomuoti salę su viskuo( miegamieji, baseinas,biliardas....)

pritariu, kad Rumsiskese laabai gera sale, labai jauki aplinka ir t.t. mes patys ten per siuos naujuosius sventem savo vestuves gathering.gif tik jau maistas koks tai kosmaras! kita ryta turejau lakstyt su tabletem ciut ne per visus kambarius! pvz. farsiruota zuvis tai labiau skoniu primine batona... nors cia vienintelis minusas (kuri labai pasistenge turbut suderintumet), o gal cia tik mums nepasiseke.
o siaip tai sale tai tikrai super: didelis baseinas, pirtis, 2sales, daug kambariu ir t.t. o be to ir pakankamai pigu...
Atsakyti
Sveiki,

gal kas nors esat girdeje apie sodyba Liutonyse Kaisiadoriu rajone? kazkaip nemaciau jokiu atsiliepimu apie ja...siaip tai ieskau vietos aplink Kauna 50 zm. veseliai iskelti smile.gif
Atsakyti
Mes svesim Kaune, taciau noretume fotografuotis vziuoti i Trakus. Pasidalinkin informacija kur ten kreipts, kiek kainuoja (sitas klausimas svarbiausias) 4u.gif
Atsakyti
Tradiciskai visi fotografuojasi aplink pili arba tiesiog pries ja. Ir tas nieko nekainuoja smile.gif norint ieiti i pacia pili, reikia pirkti bilietus kaip lankytojams (kainos deja nezinau). Taip pat galima paplaukioti jachtomis (berods 80lt.). Yra dar garlaivis (10lt./zm.) bei senovinis burinis laivas (kazkas panasaus i Kurena, kur plaukioja Neringoje). Dar esu girdejusi,kad eina fotografuotis i kazkuri restorana. Grazu Trakuose, bet... jaunuju pulkais buna... beveik kaip prie santuoku rumu... rolleyes.gif
Atsakyti
hermi Aciu
Atsakyti
cia kazkas minejo Petrausku sodyba. na, bent jau man, tai ten vaizdas tikrai nekox. kaip seimininkas sake, iki jaunuju grizimo buvo like 3 val, tada mes atvaziavom apsiziureti. balkonas sulauzytas, langai apterlioti, lovos sujauktos, visa sale dvoke kepama zuvimi... ir kaip supratau, 40 zmoniu niekaip neapnakvindytu lovose. sako, jaunesni gali ir ant ciuziniu pamiegot. kaip pamaciau tuos ciuzinius, tai censored2.gif ... ir dar be viso kito tualetas ir dusas bendras visiems !
tada lekem kuo greiciau atgal palikti uzstata i rumsiskiu viesbuti. ten viskas labai tvarkingai atrode. kambariai dvivieciai, kiekvienam po dusa ir tualeta, net telikai stovi. ir kas svarbiausia, visiems uzteks lovu. ir kaina tokia pati 75lt/zm.
Atsakyti
[quote=kate0,2005 02 23, 21:12]
Mes svesim Kaune, taciau noretume fotografuotis vziuoti i Trakus. Pasidalinkin informacija kur ten kreipts, kiek kainuoja (sitas klausimas svarbiausias) 4u.gif
[/quot

Zinok, brangioji,

kad ten labai daug vestuvininku buna. Tiesiog konvejeris doh.gif Vos ne taip, kad vieni fotografuojasi, o penkios poros laukia, kad toje vietoje nusifotografuoti. Man tai juokingi tokie dalykai.

Aplink Kauna ne ka maziau graziu vietu. Beje ir pili turit...Pasigalvokit is anksto ir vaziuokit, kur tik sumastot. Juk ir Neris, ir Nemunas, ir ju santaka
Atsakyti