Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Sodybos aplink Kauna:

Viktoro Vegio sodyba: malonus dede ima 20Lt uz zmogu ir dar 10Lt uz nakvyne, bet jauciu dar galima su juo pasidereti smile.gif

Laimutes ir Stasio Sadausku sodyba: tinkama mazoms vestuvems iki 25zmoniu, kaina apie 600Lt

Romos Zalenskienes sodyba: jeigu sodyboj buni iki 24.00 (kas visiskai nerealu per vestuves) moki 1000Lt, jei buni per nakti 2000Lt (sakyciau brangoka) ir dar atsiliepe kazkokia nelabai maloni moteriske


Dar skambinau Danutei, ji lampedziuose nuomoja nama, ar sale, tiksliai nezinau, bet be maisto vien tik uz sale uzsiprase 500Lt, o maistas man atrodo sake, kad kainuoja zmogui apie 45Lt, bet jeiimi su maistu, tai man atrodo, kad uz sale atskirai moket nereikia

Tai tiek ziniu siam kartui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(leduke @ 2004 10 09, 16:13)
Mano vestuves buvo  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif vieteleje,bet ten telpa apie 40 zmoniu!
o maisto skanumas mmmmmmmmmmmmmmmm wub.gif



O gal gali pasakyti, tos vietos adresa arba telefona? Arba bent jau pavadinima. Buciau laba dekinga
Atsakyti
QUOTE(Vijola @ 2005 01 20, 19:45)
O gal gali pasakyti, tos vietos adresa arba telefona? Arba bent jau pavadinima. Buciau laba dekinga

Vijola mano vestuves buvo pas tavo pamineta ta pacia Danute! Tikrai maistas paruostas thumbup.gif ir papuosta viskas liuksiskai!Jei ka rasyk i asmenke! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijola @ 2005 01 19, 12:35)
Dar skambinau Danutei, ji lampedziuose nuomoja nama, ar sale, tiksliai nezinau, bet be maisto vien tik uz sale uzsiprase 500Lt, o maistas man atrodo sake, kad kainuoja zmogui apie 45Lt, bet jeiimi su maistu, tai man atrodo, kad uz sale atskirai moket nereikia


Visą namą ten nuomoja - mes vestuves šventėm thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Sutalpino 40 žmonių - pirmam aukšte šokių salė ir alaus baras, toliau antram jau baliaus vieta ir viršutiniam saldus stalas mirksiukas.gif thumbup.gif Yra kondicionieriai, kas karštą vasarą tikrai aktualu, aplinka laaaaaaaaaabai gražiai sutvarkyta wub.gif man patiko, ne vieniems dar po to siūlėm ir visi liko patenkinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eegluciuxx @ 2005 01 04, 22:21)
Sveiki,
reikalinga jusu pagalba ir konsultacija...
musu vestuves nusimato dideles.. na sveciu atzvilgiu galingos:) 80-90 zmoniu, ot plati mano busimo vyro giminele.. taigi ieskom vietos kur svesti kaune, kad tilptu tiek zmoniu ir kol kas nerandam:(( gal kas galit ka rekomenduot??? please, patarkit!!! svesim viena diena, teisingiau vakara, taip kad nakvynes nereiks:)
laukiu rekomendaciju (jei ka gero zinot, prasyciau is karto su kontaktais)
ACIUUUU

Labas,
Mums iskilo ta pati problemele kaip ir jums: g.gif
Mano vestuvese irgi bus apie 80-90 zmoniu,pagal Lietuviskas vestuves tai dideles,be to bus nevisiskai tradicines t.y. dvikalbes (lietuviu-anglu). Noriu kazko prabangaus.Ko gero dviem dienom,Kaune ar jo apylinkese. Ar jus ka suradote? Prasau patarkite,as narsau visas svetaines, bet dauguma saliu talpina apie 50 zmoniu. Vestuves ivyks Naujuju metu isvakarese! Be to ieskom muzikantu kalbanciu anglu-lietuviu kalbomis. Prasau paadekit,gal jau gavot kokiu rakomendaciju,aciu is anksto
Atsakyti
QUOTE(Kapryzas @ 2005 02 13, 17:26)
Labas,
Mums iskilo ta pati problemele kaip ir jums: g.gif
Mano vestuvese irgi bus apie 80-90 zmoniu,pagal Lietuviskas vestuves tai dideles,be to bus nevisiskai tradicines t.y. dvikalbes (lietuviu-anglu). Noriu kazko prabangaus.Ko gero dviem dienom,Kaune ar jo apylinkese.  Ar jus ka suradote? Prasau patarkite,as narsau visas svetaines, bet dauguma saliu talpina apie 50 zmoniu. Vestuves ivyks Naujuju metu isvakarese! Be to ieskom muzikantu kalbanciu anglu-lietuviu kalbomis. Prasau paadekit,gal jau gavot kokiu rakomendaciju,aciu is anksto

galiu rekomenduoti sodyba stakliskese, taciau nuo Kauno 70km, mestenai svesime. thumbup.gif vieta super grazesniu mazai kur buna, miegamu vietu 100, prie stalo talpina 120 zmoniu. jeigu rinksites trap furseto ir tradicinio stalo dviems dienoms 50litu maistas +15lt nuoma nakvynes vienam zmogui. mirksiukas.gif
tikrai maistas labai skanus, aplinka nuostabi ir aptarnavimas aukstos klases mirksiukas.gif mirksiukas.gif tad jeigu dar nieko neradot, rasykit imesiu koordinates thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena paneles, gal zinote kur nebrangiai aplink kauną galima vasarą švęsti vestuves. Mano vestuvės liepos 30 dieną. Norėčiau kur pigiau ir kad su nakvyne. jei turite kokiu telefonų parašykite. Ačiu.
Atsakyti
QUOTE(darata @ 2005 02 15, 20:20)
Laba diena paneles, gal zinote kur nebrangiai aplink kauną galima vasarą švęsti vestuves. Mano vestuvės liepos 30 dieną. Norėčiau kur pigiau ir kad su nakvyne. jei turite kokiu telefonų parašykite. Ačiu.


sveika!
mes šventėm bare DU BARMENAI. jis yra prie magistralės Kaunas-Klaipėda, Giraitėje. ten pat ir motelis yra. už maistą neplėšia, maistas skanus. gėrimus galima savo, iš baro tereikia už 100 Lt pirkti. telefono tiksliai nepamenu, bet pabandyk 8 37 54 73 73.
Atsakyti
Tik tame motelyje du barmenai dvivietis kambarys 50 lt nakciai, o dar girdejau, kad kazkada pritruko valgyti uz ta suma, kuria buvo uzsake, tai savo gerai, kad atsiveze
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 02 17, 11:27)
Tik tame motelyje du barmenai dvivietis kambarys 50 lt nakciai, o dar girdejau, kad kazkada pritruko valgyti uz ta suma, kuria buvo uzsake, tai savo gerai, kad atsiveze



Na, mums tokių problemų neiškilo, maisto kalnus dar namo parsivežėm (beveik visą saldų stalą, mišrainių). Motelio yra kitas savininkas, ne tas pats kaip baro, su juo derėtis reikia. Mūsų svečiai dvivietį už 35 LT paėmė.
Atsakyti
Sveikos visos,
o gal kuri nors gali duoti tos Danutes lampedziuose koordinates?
Buciau labai dekinga biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas turit kokiu atsiliepimu apie "Nakties magija" Kaune, man ten visai patiko, o kadangi musu bus nedaug, mums tenk labai tiktu ... Papasakokit kas zinot ka apie maista, aptarnavima ir t.t. blush2.gif 4u.gif
Atsakyti