Įkraunama...
Įkraunama...

Alyvuogių aliejus

Alyvuogiu alieju naudoju tik salotoms pagardinti.
Atsakyti
kazkada vaikui pirkdavau,kad i kosyte ipilt. Patys pabandem,tai schmoll.gif bjaurus skonis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra_as178 @ 2007 04 22, 15:32)
Ar alyvuogių aliejus(pirkau itališką "extra virgin olive oil") turėtų būti truputuką karstelėjęs?Perku jau antrą kartą ir vistiek kartus...

Net pats kokybiškiausias alyvuogių aliejus truputį karsteli. Bet man tai greičiau privalumas nei trūkumas rolleyes.gif Minusą jis turi tik vieną – brangokas kasdien naudoti blink.gif
Atsakyti
Aš turiu Borges aliejų smile.gif Jį nusipirkau, kai pamačiau kulinarinę laidą per rusų kažkurią programą (tiksliau nusipirko draugė, tada jau aš). Galiu pasakyti, kad tai tikrai kokybiškas ir geras aliejus. Ir nėra nei specifinio kvapo, nei skonio smile.gif
Atsakyti
Aš neįsivaizduoju salotų ar košės su paprastu aliejumi schmoll.gif Visada naudoju alyvuogių, tik kepimui kol kas perku įprastą, nes alyvuogių brangoka doh.gif
Atsakyti
Pagaliau atradau salotoms labiausiai tinkantį alyvuogių aliejų -
tai ispaniškas YBARRA firmos aliejus. Tikrai yra visose iki parduotuvėse.

Beje, jis yra 2 rūšių. Vienas iš jų spec. salotoms thumbup.gif
Kitoj pusėj lietuviškai parašyta smile.gif Salotinis tas, kurio etiketėj nėra raudonos spalvos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2007 05 03, 14:56)
kazkada vaikui pirkdavau,kad i kosyte ipilt. Patys pabandem,tai  schmoll.gif bjaurus skonis doh.gif


Bjaurus skonis? blink.gif Keista.Mano virtuvėje naudojamas tik alyvuogių aliejus, perku tik itališką:Carapelli, Monini, Coricelli. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veronika: 19 gegužės 2007 - 17:46
Aš irgi visur naudoju tik alyvuogių aliejų ir jokio nemalonaus skonio nepastebėjau g.gif
Atsakyti
Aš naudoju viskam tik alyvuogių aliejų. Na kad brangokas tai tiesa, bet kažkaip man ilgam užtenka, nes salotų aliejum neužpilinėju, keptuvėj retai kepu, tai kai retai naudoju, tai geriau rinktis kokybišką mirksiukas.gif
Atsakyti
As taip pat naudoju alyvuogiu alieju.man jis labai patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 05 19, 19:45)
Mano virtuvėje naudojamas tik alyvuogių aliejus, perku tik itališką:Carapelli,


rolleyes.gif drinks_cheers.gif as irgi perku tik Carapelli EXTRA VERGINE mirksiukas.gif
gardinu kasdien salotas rolleyes.gif
Atsakyti
taip taip naudojam 4u.gif salotom ir dar kai darzoves apkepinu keptelnej ipilu mirksiukas.gif
Atsakyti