Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanot, kai "niekam nieko nereikia"?

QUOTE(babyface @ 2007 11 22, 14:50)
O kur Lietuvoj galima įsigyt tų kišeninių augaliukų?  smile.gif Kiek laiko jie žaliuoja?  smile.gif


Bendradarbe sake, kad Lietuvoje ju yra pirkti Vilniuje, VCUP 4u.gif
Atsakyti
Seneliams esam pirkę Jyske tokius žibintus juodo metalo su stiklais iš šonų ir viduj keturiom apvaliom žvakutėm - vienas iki 20 lt kainavo, tai jiems patiko, dabar per kiekvienas kalėdas juos uždega ir tam kambaryje, kur švienčiame pastato. O šiems metams vyro sesuo nupirko tokius didelius stilizuotus lauko termometrus, tikimės, kad irgi patiks. Tik prancūzijoj pirko, sakė visai nebrangiai, tai nžn ar čia galima ką nors panašaus rasti g.gif
Atsakyti
mano idejos...savo draugui
- sopranu visi sesi sezonai..jau baigiu siusti




o kur galima gauti sopranu visus sezonus? ir kokia kalba?
Atsakyti
nu liuks thumbup.gif teik ideju prisigaudziau thumbup.gif tik dar sumasciau dekius dovanoti, ale kazin bus lietuvoj ju kur ne titn brangiu, ir pries pat kaledas nes tik tada gri8sim mes doh.gif
Atsakyti
as dabar uzsakiau is AVONo mamai ir uosvienei, ka tevui dovanot der nezinau ir uosviui. o vyro seneliui ( jau zmogui tikrai nieko nereikia), tai sugalvojau puoduka ir saldainiu sokoladiniu, nes miegsta labai.
Atsakyti
Aš tai padovanosiu draugei, kuri nuolat migrena skundžiasi, tokį galvos masažuoklį, kurį išrado Australijos aborigenai. Orgazmotronas vadinasi biggrin.gif Tikiuosi, kad vien nuo pavadinimo jai pagerės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*gidryte* @ 2007 11 26, 22:28)
nu liuks  thumbup.gif  teik ideju prisigaudziau  thumbup.gif  tik dar sumasciau dekius dovanoti, ale kazin bus lietuvoj ju kur ne titn brangiu, ir pries pat kaledas nes tik tada gri8sim mes  doh.gif

parduotuveje jysk maciau nebrangiu smile.gif
Atsakyti
o gal kuri esat uzmacius kur nors medine alaus backute?su kraniuku?pildoma..nedidelio litrazo, kokiu 3 litru.manau butu tikrai nebloga dovana broliui...ir gal bent isivaizduojat kiek kainuotu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Greipfrukte @ 2007 11 26, 22:00)
Aš tai padovanosiu draugei, kuri nuolat migrena skundžiasi, tokį galvos masažuoklį, kurį išrado Australijos aborigenai. Orgazmotronas vadinasi  biggrin.gif  Tikiuosi, kad vien nuo pavadinimo jai pagerės  lotuliukas.gif

o as naudoju apyranke nuo galvos skausmo,tikrai padeda thumbup.gif jei kam reikia rasykite i az tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Greipfrukte @ 2007 11 26, 23:00)
Aš tai padovanosiu draugei, kuri nuolat migrena skundžiasi, tokį galvos masažuoklį, kurį išrado Australijos aborigenai. Orgazmotronas vadinasi  biggrin.gif  Tikiuosi, kad vien nuo pavadinimo jai pagerės  lotuliukas.gif


O kur jį galima būtų rasti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mixxii @ 2007 11 27, 00:46)
o gal kuri esat uzmacius kur nors medine alaus backute?su kraniuku?pildoma..nedidelio litrazo, kokiu 3 litru.manau butu tikrai nebloga dovana broliui...ir gal bent isivaizduojat kiek kainuotu? ax.gif

man atrodo kazka panasaus maciau kauno akropoly, pirmam aukste kazkokioj suvenyru-dovanu parduotuvej
Atsakyti
QUOTE(Snape @ 2007 11 27, 10:29)
O kur jį galima būtų rasti?  ax.gif


Tuoj išsiaiškinsiu, nes kolega užsakinėjo. smile.gif
Atsakyti