Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanot, kai "niekam nieko nereikia"?

QUOTE(Keite @ 2007 10 27, 11:52)
Močiutėms dovanosim dvylikos lapų kalendorius su mūsų šeimos nuotraukom. Atsispausdinsim ir įrišim - praktiška ir gražu.  wub.gif  Be to susimaketuosiu pati, reiks tik atsispausdint foto salone ir įrišt COPY1.  mirksiukas.gif

Aš irgi noriu tokio kalendoriaus, tai pasidarysiu tokią dovaną sau bigsmile.gif Su savo šeimos nuotraukomis kitiems metams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viktooorija @ 2007 10 19, 11:53)

O as kaip kiekvienais metais vis turiu nora pradeti dovaneles pirkti bent jau nuo lapk ricio pradzios, kad visiem suspeciau isrinkti viska neskubedama ax.gif  nu bet dar niekada nepavyko isyvenditi sito plano-chuligano.. blush2.gif  Kaip sakant viskas buna perkama per pacia karstine paskutinem dienom.. blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Ar jau jus pradejote ieskoti dovaneliu sioms kaledoms? bigsmile.gif


Man irgi taip visad būna doh.gif Visada planuodavau neskubėdama susipirkti gruodžio pradžioj,bet niekad taip neišeina,likus kelioms dienoms iki Kalėdų dalyvauju visuose tuose "kamščiuose" doh.gif O todėl ,kad kai yra laiko, tai vis atrodo spėsiu o kai nebelieka laiko tai perki bet ką...Tačiau vistiek visada stengiuosi išrinkti kažką mielo... ax.gif O jau žinau,kad šiais metais kam nors iš giminaičių padovanosiu Spa procedūrą... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2007 10 27, 12:45)
Aš irgi noriu tokio kalendoriaus, tai pasidarysiu tokią dovaną sau  bigsmile.gif Su savo šeimos nuotraukomis kitiems metams  biggrin.gif


tai tikrai nėra brangu jei pats moki pasidaryti - tada lieka tik atsispausdint ir įrišt.

p.s. tai daro ir auksarankės supermamos skelbimų lentoj bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Keite @ 2007 10 27, 10:52)
Močiutėms dovanosim dvylikos lapų kalendorius su mūsų šeimos nuotraukom. Atsispausdinsim ir įrišim - praktiška ir gražu.  wub.gif  Be to susimaketuosiu pati, reiks tik atsispausdint foto salone ir įrišt COPY1.  mirksiukas.gif

Labai miela dovanele, esu dovanojus mociutei per gimtadieni smile.gif
Ir COPY1 galima atsispausdinti, man asmeniskai ten net labiau patinka, nes pasidaro kaip atvirukas,toks tvirtas lapas o is fotosalono tai tiesiog nuotrauka ax.gif
Atsakyti
mano idejos...savo draugui
- sopranu visi sesi sezonai..jau baigiu siusti
- puodelis su mano foto kalediniais apatiniais
- chalatas su inicialais
- kamasutra
- anglu kalbos kursai
- kalendorius su foto
- masazas
-sylantis padekliukas su puodeliu

pernai ofisine kede dovanojau, praktiskas ir patogu.
dar gal kas minciu pames?

o draugo tevams...
- dezute arbatai su arbata
- ka nors pirciai
-arbatinukas su sildytuvu
- fondiu plius receptai
Atsakyti
Vakar buvau Gedimino9 Vilniuje pardėse tai oj jau ten dauguma parduotuvių jau prekiauja Kalėdiškais daikčiukais wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
et, pas mus tai didysis pirkimas buna is vakaro doh.gif blush2.gif ir su dideliu stresu...
ir kas metai nusprendziu, kad jau kitais metais bent lapkriti dovanas imsiu pirkt... gal siemet pavyks...
Atsakyti
QUOTE(saule** @ 2007 10 29, 14:52)
Labai miela dovanele, esu dovanojus mociutei per gimtadieni smile.gif
Ir COPY1 galima atsispausdinti, man asmeniskai ten net labiau patinka, nes pasidaro kaip atvirukas,toks tvirtas lapas o is fotosalono tai tiesiog nuotrauka ax.gif


nesupratau, kaip cia jus padaret su tais kalendoriais g.gif as noreciau savo seneliams ir anytai dovanot kalendoriu su maziuko nuotraukom ax.gif tik nelabai isivaizduoju kiek toks dalykas kainuoja ir kur pasidaryt galima doh.gif kokios firmos gamina tokius kalendorius g.gif
Atsakyti
Temos vidury buvo šnekėta apie kišeninius augaliukus, bet ten įkelta nuoroda duoda tik kažkokį mašinų tinklapį. Tad gal žinote kur gauti tų augaliukų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 11 10, 20:56)
Temos vidury buvo šnekėta apie kišeninius augaliukus, bet ten įkelta nuoroda duoda tik kažkokį mašinų tinklapį. Tad gal žinote kur gauti tų augaliukų?  4u.gif

Tie augalai petplant arba minipl vadinasi. Pabandyk pasigooglint gal ka rasi 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(D-liute @ 2007 11 10, 20:42)
Tie augalai petplant arba minipl vadinasi. Pabandyk pasigooglint gal ka rasi  4u.gif  mirksiukas.gif

Ačiū 4u.gif aciuks.gif
Papildyta:
Va, radau čia. O pagal užklausą minipl pavyksta gaut senesnius duomenis, apklausas, ir puslapį, bt jis apie automobilius doh.gif (ten ta pati nuoroda, kur kažkuri iš forumiečių buvo įkėlus.) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 11 10, 21:56)
Temos vidury buvo šnekėta apie kišeninius augaliukus, bet ten įkelta nuoroda duoda tik kažkokį mašinų tinklapį. Tad gal žinote kur gauti tų augaliukų?  4u.gif

O kur Lietuvoj galima įsigyt tų kišeninių augaliukų? smile.gif Kiek laiko jie žaliuoja? smile.gif
Atsakyti