Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 2

QUOTE(coris @ 2007 03 20, 20:34)
taigi, jei kas nusipirksit nauja saldytuva su nofrost ir prades silti sonai truputi ir priekine sienele prie duru, tai zinokit taip turi buti, kol jis isidirbs.

dziaugiuosi ir atsidziaugti negaliu nauju savo saldytuvu biggrin.gif , dirba laaabai tyliai, net nesigirdi, mano taip pat pilnas nofrost, bet jokie sonai ir priekine sienele pas mane nesyla, saldytuvas saltas kaip ledas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LOLAM @ 2007 03 27, 09:15)
dziaugiuosi ir atsidziaugti negaliu nauju savo saldytuvu  biggrin.gif , dirba laaabai tyliai, net nesigirdi, mano taip pat pilnas nofrost, bet jokie sonai ir priekine sienele pas mane nesyla, saldytuvas saltas kaip ledas  smile.gif


Tai pas mane jis jau isidirbo ir nebera nei sonai, nei priekine sienele silta, viskas salta irdirba gerai. As ir dziaugiuosi. 4u.gif
Atsakyti
Gerai, dedes ir tetos, siandien isvarau i visas parduotuves is eiles, kuriuose buna saldytuvu aciuks.gif Klausinesiu visko is eiles konsultantu, bet iki vakaro tikrai planuoju issiaiskint koks saldytuvas iki 2000 lt pats geriausias didis.gif Issirinkus modeli reikes pradet paieskas kas galetu saldytuva "suveikt" pigiau, nei jis kainuoja parduotuvese. Nes draugelis vienas pirko taip, tai sake 300 lt pigiau gavo per kazkoki pazistama saldytuva, nei butu pirkes parduotuvej. Tikiuos ir as taip prasisukt. Bet pirmiau reik rast modeli, kurio noriu. Aisku, noretusi su gertuve saldytuve, bet tokiu modeliu daug nera ir kainuoja jie topsecret.gif Ai, ziuresim smile.gif Vakare bus komentarai aciuks.gif
Atsakyti
kokios firmos šaldytuvą siūlot pirkti, nes žiūriu, mūsų jau nesąmones daryt pradėjo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maziausia @ 2007 04 02, 21:14)
kokios firmos šaldytuvą siūlot pirkti, nes žiūriu, mūsų jau nesąmones daryt pradėjo  doh.gif

viskas atsiremia i pinigus, uz kokia suma planuojat pirkti saldytuva, garsesniu firmu ir saldytuvai brangesni, as pirkau LG GR459GTKA, su grtuve, pilnas nofrost,
yra nuline zona smile.gif , esu labai patenkinta, kiekvienas renkasi pagal savo poreikius
Atsakyti
QUOTE(LOLAM @ 2007 04 03, 10:40)
viskas atsiremia i pinigus, uz kokia suma planuojat pirkti saldytuva, garsesniu firmu ir saldytuvai brangesni, as pirkau LG GR459GTKA, su grtuve, pilnas nofrost,
yra nuline zona  smile.gif , esu labai patenkinta, kiekvienas renkasi pagal savo poreikius


Jei ne paslaptis, kiek kainavo?

Beje, gal kas galėtų patarti, kokį įmontuojamą šaldytuvą rinktis už 2000-2500 lt. Norėtume, kad būtų nulinė zona. NoFrost ar gertuvė tikrai nėra privaloma.
Liebherr'is su BioFresh'u labai jau brangus (~4500)... gal yra pigesnių variantų?
Atsakyti
QUOTE(RiXmas @ 2007 04 03, 13:06)
Jei ne paslaptis, kiek kainavo?

Beje, gal kas galėtų patarti, kokį įmontuojamą šaldytuvą rinktis už 2000-2500 lt. Norėtume, kad būtų nulinė zona. NoFrost ar gertuvė tikrai nėra privaloma.
Liebherr'is su BioFresh'u labai jau brangus (~4500)... gal yra pigesnių variantų?

as mokejau 2500, elektromarkte toks pat 2899lt, dar priklauso kur pirksi,
jei pirksi, tai patarciau tik su nofrost bent jau saldiklyje, nereikia atitirpinti, geras daiktas sugalvotas
Atsakyti
Siaip no frost eikvoja daugiau energijos. Ir patarciau nepirkti samsung RL33 (taip pat no frost).
Sekmes paieskose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Augusciukas @ 2007 04 03, 15:49)
Siaip no frost eikvoja daugiau energijos. Ir patarciau nepirkti samsung RL33 (taip pat no frost).
Sekmes paieskose  4u.gif

visiskai nesutinku, yra modeliu be nofrost, o elektros sanaudos dar didesnes, negu be nofrosto, perkant reikia lb atidziai viska isstudijuoti
Atsakyti
gal galit parasyti atsiliepimus apie siuos saldytuvus? 4u.gif
Gorenje RK61390E ir RK6337E
Samsung RL33EAMS1
Ardo CO 2210SHX
labai aciu
Atsakyti
QUOTE(LOLAM @ 2007 04 03, 18:46)
visiskai nesutinku, yra modeliu be nofrost, o elektros sanaudos dar didesnes, negu be nofrosto, perkant reikia lb atidziai viska isstudijuoti


na , matai, aš dirbu remontų srity... todėl žinau ir kitą technikos pusę, kuri pirkėjui ne visada yra matoma, ir tiek. O šiaip iš tikrųjų prieš perkant reikia viską įdėmiai išstudijuoti
Papildyta:
QUOTE(Aiva. @ 2007 04 04, 08:11)
gal galit parasyti atsiliepimus apie siuos saldytuvus? 4u.gif
Gorenje RK61390E ir RK6337E
Samsung RL33EAMS1
Ardo CO 2210SHX
labai aciu

Jei ruošiatės pirkti, tai samsungą tikrai rekomenduočiau iš šio sąrašo išbraukti, nes būtent tas modelis linkęs į gedimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Augusciukas @ 2007 04 04, 08:47)
na , matai, aš dirbu remontų srity... todėl žinau ir kitą technikos pusę, kuri pirkėjui ne visada yra matoma, ir tiek. O šiaip iš tikrųjų  prieš perkant reikia viską įdėmiai išstudijuoti
Papildyta:

Jei ruošiatės pirkti, tai samsungą tikrai rekomenduočiau iš šio sąrašo išbraukti, nes  būtent tas modelis linkęs į gedimus  smile.gif

Na va,o pas mane panasus SamsungasRL33 EBMS(tik tiek radau dokumentuose) jau namie g.gif Tai ka dabar jau ruostis nemalonumams? doh.gif Otoks grazuolis metalo spalvos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebrina: 04 balandžio 2007 - 17:48