Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai

vaiku prekiu parduotuvese... yra kokoso plauso, poroloniniu ir grikiu luksto. is patirties galiu pasakyt geriausi grikiu luksto smile.gif
kokosiniai stipriai per kieti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jenna @ 2007 03 13, 10:18)
vaiku prekiu parduotuvese... yra kokoso plauso, poroloniniu ir grikiu luksto. is patirties galiu pasakyt  geriausi grikiu luksto smile.gif
kokosiniai stipriai per kieti smile.gif


Is patirties sakau - porolono geriausi.
Atsakyti
gal kas turit Aruba ciuzini? ir galit pasidalinti patirtimi...
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2007 03 14, 10:02)
Is patirties sakau - porolono geriausi.


tai tie grikiniai ir yra poroloniniai, tik ant pavirsiaus yra grikiu luksto sluoksnis smile.gif vasara tikrai maziau prakaituoja ant jo smile.gif

beje, vis dar turiu nauja gera spyruolini ciuzini uz super kaina, gal kam reikia, nes man tai jau ne, o vieta uzima...
Atsakyti
Ar kas buvot si savaitgali baldu parodoje? pasidalinkit naujienomis, gal ka naujo apie ciuzinius suzinojot?
Na o dabar klusimas specams : Kokia jusu nuomone apie UAB Litbed bedding company parduodamus ciuzinius ir groteles. Man labai patiko Visco-care, 7 zonu auksto elastingumo putu poliuretano HR branduolys is abieju pusiu padengtas 1,5cm viskoelastiniu sluoksniu. Parasykit savo nuomone. aciu.
O jeigu kas turit sios firmos ciuzini parasykit ar nenusivylet.
Atsakyti
Labai mazas skirtumas kietume tarp anatominiu zonu, todel kaip ortopedinis jisai labai silpnas, nedirbs kol smarkiau nepaminkstins minkstuju zonu, o tas 1,5cm viskoelastinis sluoksniukas tai del ponto, mazai efekto duoda toks jo storis.
Atsakyti
aha, gal tikrai kas buvot parodoje ir galit pasidalinti naujienomis, pustelejusiomis i Lietuvos ciuziniu pasauli 4u.gif bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(mamirtet @ 2007 03 19, 21:26)
gal kas turit Aruba ciuzini? ir galit pasidalinti patirtimi...



mane irgi jis domina ax.gif
Atsakyti
Buvau parodoj, bet naujienomis nesidomėjau, o paklausiai "Lono" konsultantės kas man aktualu - koks čiužinys geriausias 7 metų vaikui? Norėjau išgirsti patvirtinimą, kad "Norka", nes tokią nuomonę sudariau šioje temoje iš Zorano ir kitų pasisakymų. O konsultantė man sako - "Miegė", nes "Norka" kietesnė ir brangesnė, o investuoti dabar neverta, geriau po kelių metų, kai vaikai paaugs, nusipirkti čiužinį su anatominėmis zonomis. Šiaip tai man "Norka" neatrodo brangi, bet tik įdomu, ar tikrai "Norka" geresnė už "Miegę"? O gal kaip tik negerai, kad kietesnė? g.gif
Atsakyti
Buvom ir mes parodoje. Siaip labai jau daug firmu buvo. Kadangi pradejom dometis ten nuo 0 lygio, tai kazko ypatingo ( ko jus cia nezinote) negaliu pasakyti. Pasiemiau nemazai lankstinuku, nemazai pagulinejom, teks dabar mastyti.

Beje, noreciau Zoran paklausti. Kaip pasirinkti ciuzinio stori? Ruosiames uzsisakyti lova, tai reiktu zinoti.... Cia pagal ka nuspresti?
Dar klausimas. Mums parodoje minejo, kad ant lateksinio ciuzinio, jei vaikas sysiuka padaro, tai kvapas lieka visam laikui... Ar taip yra is tikruju? Kazkaip pradejau dvejoti del to latekso....
Atsakyti
Gal kas glėtumėt patarti... Uožviai nusipirko lovą su patalynės dėže (lygus paviršius, be grotelių). Dabar ieško čiužinio iki 800Lt... Gal galit kažką patarti? Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(syte @ 2007 03 28, 20:20)
Gal kas glėtumėt patarti... Uožviai nusipirko lovą su patalynės dėže (lygus paviršius, be grotelių). Dabar ieško čiužinio iki 800Lt... Gal galit kažką patarti? Būčiau labai dėkinga  4u.gif

mes 'ivo ciuziniai'pirkom.. jie patys gamina.. man labai patiko aptarnavimas bigsmile.gif o ciuziniu dar nesiskundem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 03 28, 20:22)
mes 'ivo ciuziniai'pirkom.. jie patys gamina.. man labai patiko aptarnavimas  bigsmile.gif  o ciuziniu dar nesiskundem biggrin.gif

O kur juos galima rasti? Internete radau tik kontaktus Vilniuje, bet mes gyvenam Kaune...
Atsakyti