Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai

paziurejau ivo ciuzinius internete ir radau laaabai idomu dalyka. jie gamina lateksinius ciuzinius ant medinio integruoto pagrindo, t.y. tokiu grotu, jei gerai supratau ir siulo kas 3 men juos vartyti smile.gif smile.gif
t.y. 3 men miegi ant ciuzinio, tris ant groteliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jenna @ 2007 03 01, 18:08)
paziurejau ivo ciuzinius internete ir radau  laaabai idomu dalyka. jie gamina lateksinius ciuzinius ant medinio integruoto pagrindo, t.y. tokiu grotu, jei gerai supratau ir siulo kas 3 men juos vartyti smile.gif smile.gif
t.y. 3 men miegi ant ciuzinio, tris ant groteliu smile.gif

blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
cia is www.ivo.lt smile.gif
"Latex 16 D" Aukðtis ~20cm.Septyniø zonø 16cm storio èiuþinys. 7 kietumo zonos optimaliausiai iðdësto Jûsø kûno svorá, maþinant apkrovimà nuo stuburo ir kaklo. Ið apaèios medinis dugnas, kuris pasiþymi aukðèiausia kokybe yra pagamintas ið dþiovintos, obliuotos ir suapvalintø kampø puðies medienos. Medinis dugnas garantuoja maksimalià èiuþinio vedinimà, dël to iðnyksta prakaitavimo pojûtis ir tai lemia gilø ir ramø miegà.
Uþvalkalas nenuimamas. Uþvalkalo audinys pagal pasirinkimà.
Èiuþiná siûloma apversti kas 3 mënesiai. Vengti tiesioginio sàlyèio su skysèiais, nedþiovinti saulëje.
Garantija lateksui - 5 metai

ot taip ir nemirksekit smile.gif jei nevartysit - negausit garantijos smile.gif turit miegot 3 men ant medinio dugno smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
O kodėl manai, kad medinis dugnas integruotas?
Atsakyti
pasiziurek nuotraukas, skerspjuvius ir suprasi kad integruotas i ciuzini. cia ju bajeris toks gamina ciuzini iskart su grotelem smile.gif
Atsakyti
Stasai, kadangi kalbi man labiau suprantama kalba, nei kai kurie "profai", noreciau paklaust, ir labai tikiuosi atsakymo: uzsisakiau SBA ciuzini MARSAS. Ar galiu tiketis kad jis atlaikys man kokius bent 3 metelius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(VilkoSesuo @ 2007 03 03, 20:34)
Stasai, kadangi kalbi man labiau suprantama kalba, nei kai kurie "profai", noreciau paklaust, ir labai tikiuosi atsakymo: uzsisakiau SBA ciuzini MARSAS. Ar galiu tiketis kad jis atlaikys man kokius bent 3 metelius? g.gif

Laisvai, aišku jei nešokinėsit
Aišku dabar atsirado tankus mikro-maišelinių spyruoklių tinklas su kietumo zonomis, bet jis ir kainuoja 1700-1900 Lt (160x200)
Atsakyti
QUOTE(VilkoSesuo @ 2007 03 03, 20:34)
Stasai, kadangi kalbi man labiau suprantama kalba, nei kai kurie "profai", noreciau paklaust, ir labai tikiuosi atsakymo: uzsisakiau SBA ciuzini MARSAS. Ar galiu tiketis kad jis atlaikys man kokius bent 3 metelius? g.gif
Sveika, mes turim čiužinį "Marsas", labai patogus čiužinys wink.gif o dėl atlaikymo tai mano teta jį jau turi 5 metus ir nieko wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maripe: 04 kovo 2007 - 11:23
QUOTE(stasas @ 2007 03 03, 23:12)
Laisvai, aišku jei nešokinėsit
Aišku dabar atsirado tankus mikro-maišelinių spyruoklių tinklas su kietumo zonomis, bet jis ir kainuoja 1700-1900  Lt  (160x200)



super cool.gif
didelis ACIU uz atsakyma 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(maripe @ 2007 03 04, 12:21)
Sveika, mes turim čiužinį "Marsas", labai patogus čiužinys wink.gif o dėl atlaikymo tai mano teta jį jau turi 5 metus ir nieko wink.gif



aciu, dabar jau visai rami jauciuosi 4u.gif
man irgi pasirode, kad patogus - pagulinejau parduotuveje ax.gif
Atsakyti
as irgi dar laukiu atsakymo ir buciau labai dekinga uz ji, tai pasikartosiu:4u:
kaip su ta "norka" - galima ja laikyti tiesiai ant grindu ar groteles visgi butinos?
aciu labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(esp @ 2007 03 04, 16:04)
as irgi  dar laukiu atsakymo ir buciau labai dekinga uz ji, tai pasikartosiu:4u:
kaip su ta "norka" - galima ja laikyti tiesiai ant grindu ar groteles visgi butinos?
aciu labai smile.gif

Čiūžinys turi kvėpuoti
Grotelių nereikia tik spyruokliniams čiūžiniams (ir tai gal ne visiems priklauso nuo sudedamų medžiagų)
Grotelės turi būti pakeltos nuo grindų (reikia lovos) ir oras turi laisvai cirkuliuoti
Kai kurių čiužinių šonuose įtaisytos specialios vėdinimo angos(papildomą ventiliaciją), bet ir jos paprastai negelbsti (jei ypač žmogus daug prakaituoja)
Atsakyti
QUOTE(stasas @ 2007 03 04, 17:02)
Čiūžinys turi kvėpuoti
Grotelių nereikia tik spyruokliniams čiūžiniams (ir tai gal ne visiems priklauso nuo sudedamų medžiagų)
Grotelės turi būti pakeltos nuo grindų (reikia lovos) ir oras turi laisvai cirkuliuoti
Kai kurių čiužinių šonuose įtaisytos specialios vėdinimo angos(papildomą ventiliaciją), bet ir jos paprastai negelbsti (jei ypač žmogus daug prakaituoja)


aciu aciu smile.gif
velnias, taip to spyruoklinio nesinori, bet ir lovai nera laiko ir noro.
mastysim doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo esp: 04 kovo 2007 - 16:38