Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl vaiko pašalpos Airijoje

tai juk nebutinai but 2 menesius juk gali parskristi atgal su airisku vaiko pasu as taip ir darysiu o kai grysiu sventem i lt pasiismiu pasa smile.gif o as tvarkiausi mazeikiuose viska 4u.gif
Atsakyti
oi nekenciu tu kelioniu, lektuvu, per galvas lipanciu zmoniu ir t.t.t.t.t.t doh.gif

gal jau pasikartosiu, bet skrisciau na kita met, jai zinociau kad tikrai pasalpa ta gauciau, vis ant bilietu, nes ten issileidi blink.gif doh.gif o jai ne, geriau i kitas kokias salis aplankyt, uztektu man karta kas 5 metus ax.gif va dabar mintys sukas aplankyt brazilija 4u.gif ax.gif
Atsakyti
siaip pasa padaro ir per 1 darbo diena mirksiukas.gif
pasalpa duoda jai kreipiesi ne veliau nei per metus nuo vaiko gimimo.
Atsakyti
QUOTE(ie_va @ 2008 09 09, 14:57)
siaip pasa padaro ir per 1 darbo diena  mirksiukas.gif
pasalpa duoda jai kreipiesi ne veliau nei per metus nuo vaiko gimimo.


na taip iki metu. bet kaip ten su istatymo vetavimu, vetavo, nedave, ir vel duoda 2a pilietybe g.gif stai kur klausimas sunkus doh.gif

o pradzia taip? prisideklaruoji, eini su airisku gimimo liudijimu, apostile (vista tai verst i lt kalba) darytis lietuvisko gimimo liudijimo, ji gauni (per kiek laiko g.gif ) ir su juo vienkartine? po to i mentine priduot pasui? bent jau taip buvo pries 2 metus g.gif
Atsakyti
QUOTE(mimuliuke @ 2008 09 09, 12:36)
tai juk nebutinai but 2 menesius juk gali parskristi atgal su airisku vaiko pasu as taip ir darysiu o kai grysiu sventem i lt pasiismiu pasa  smile.gif  o as tvarkiausi mazeikiuose viska 4u.gif


o per kiek padaro airiska pasa? ko reikia darant airislka pasa?
Atsakyti
jei turi bilietus kur skrist, airiska pasa padaro greit, o siaip lygtai per 21 diena g.gif jau nepamenu ax.gif reik but pragyvenus airijoj 4 metus iki gimdymo datos, irodyt jiems su p 60 ar siaip kokiais dok. blanka gali pasiimt is gardos, reiks 2 nuotraukyciu, gimimo liudijimo, pasu, santuokos liudijimo, (su vertimu i anglu kalba) paraso ir stampo is gp ant to blanko, ir garda pasirasys taippat, ir dar 1 forma nauja, kur ir gp pasirasys, ir siust pastu, o geriausiai nuvykt i vieta, ten salia graftono gatves randasi. nes jai ko prireiks, iskart pasakys, kitaip siuntines.. gal nieko nepraleidau g.gif
Atsakyti
QUOTE(laura1115 @ 2008 09 09, 15:29)
na taip iki metu. bet kaip ten su istatymo vetavimu, vetavo, nedave, ir vel duoda 2a pilietybe  g.gif  stai kur klausimas sunkus  doh.gif

o pradzia taip? prisideklaruoji, eini su airisku gimimo liudijimu, apostile (vista tai verst i lt kalba) darytis lietuvisko gimimo liudijimo, ji gauni (per kiek laiko  g.gif ) ir su juo vienkartine? po to i mentine priduot pasui? bent jau taip buvo pries 2 metus  g.gif


duoda 2 bet tik isskirtinai atvejais,o kokie jie tai net ir nezinau g.gif
musu mazius airisko paso neturi,bet tetis ne Lt tai panasiai visas procesas vyksta kaip turintiems airiska pasa.

visu pirma eini darytis gim liudijimo(airiskas gim liud,santuokos liudijimas,tevu pasai),tada eini deklaruot vaiko tik.Nebent jus deklarave gyvenama vieta uzsieny tai tada turit prisideklaruot pries eidami i metrikacija.
Norint deklaruot vaika gimusi uzsienyje turi gaut is migracijos laiska,kad jam suteikiama Lt pilietybe.Bent jau Klaipedoj tai praso g.gif To laisko laukiau 3 dienas(siaip sake daromas savaite),gal patepus ir greiciau duotu.Tada deklaruojat vaika ir einat daryt paso biggrin.gif
Atsakyti
na jai isimtinais atvejais duoda lt pasa, tai mums turetu, juk airiska pasa iskart duoda. tai vel naujove, su migracijos tarnyba doh.gif dar man prisiregistruojant lt reiktu tevo leidimu, jis vel turetu eit pas konsulus doh.gif o jaigu ant tecio adreso, tai men tada nereiktu registruotis, nes vaiku tetis, vis dar registruotas lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(laura1115 @ 2008 09 09, 17:20)
na jai isimtinais atvejais duoda lt pasa, tai mums turetu, juk airiska pasa iskart duoda. tai vel naujove, su migracijos tarnyba  doh.gif  dar man prisiregistruojant lt reiktu tevo leidimu, jis vel turetu eit pas konsulus  doh.gif  o jaigu ant tecio adreso, tai men tada nereiktu registruotis, nes vaiku tetis, vis dar registruotas lt  g.gif


vaikas deklaruojamas su vienu is tevu smile.gif tai jai tetis registruotas lt,tai gales prie tecio vaika ir prideklaruot.
Ir nezinau kaip ten del savininko sutikimo,bet pvz kaip as esu bendrasavininke tai uzteko manes vienos,kitu savininku nereikejo.
Atsakyti
pas mane savininkas tevas, jis amerikoj, tai kaip gryzau pirmajam daryt, jam teko begt pas konsulus, rasyt sutikimus, ir t.t. po to laukem laisko, taip ir tesesi doh.gif tai gerai kad vieno is tevu uztenka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laura1115 @ 2008 09 10, 08:35)
pas mane savininkas tevas, jis amerikoj, tai kaip gryzau pirmajam daryt, jam teko begt pas konsulus, rasyt sutikimus, ir t.t. po to laukem laisko, taip ir tesesi  doh.gif  tai gerai kad vieno is tevu uztenka  thumbup.gif



bet tai kol vaziuosit ir vel tvarka gali pasikeist hihihi.gif
Atsakyti
Labutis, mamytes! Gal kuri ir man pagelbes? Spali skrendu su savo pupom i LT, mazajai reik pratesti pasa. Pratesinejant pasa ar reikia vel visu tu popieriu (gimimo liudimo, gyven. vietos deklaravymo ir t.t)?
Atsakyti