Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl vaiko pašalpos Airijoje

Man atrodo po 50lt moka g.gif nebent db iki 52lt padidino lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavazza @ 2008 09 08, 16:24)
Man atrodo po 50lt moka  g.gif  nebent db iki 52lt padidino  lotuliukas.gif


jo, pernai 2 litus pakele..
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif gal kas gali pasakyti dabar gyvenu airijoje ir turiu suneli kuris palei pilietybe yra airis ir lietuvis 4u.gif lt atsisakiau pasalpu nes airijoje gaunu, o klausimas butu toks jei isvykciau is airijos su seima ar be gauciau menesine ismoka 160 euru iki 16 metu kol vaikui sukaks? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RutaPuta @ 2008 09 08, 15:19)
Labu, mergaites, ar zinot kiek LT dabar gauna pasalpu mamos ? Idomu kiek gauna iki 18 metu, as kol ten gyvenau, tai nieks nieko nemokejo  g.gif

50lt.jei 3 vaikai seimoje tai iki 3 metu api 145lt. Skaiciau kad turetu kilti iki 90lt
Atsakyti
QUOTE(mimuliuke @ 2008 09 08, 17:33)
sveikos merginos 4u.gif  gal kas gali pasakyti dabar gyvenu airijoje ir turiu suneli kuris palei pilietybe yra airis ir lietuvis 4u.gif  lt atsisakiau pasalpu nes airijoje gaunu, o klausimas butu toks jei isvykciau is airijos su seima ar be gauciau menesine ismoka 160 euru iki 16 metu kol vaikui sukaks? g.gif  ax.gif

O kaip gali būt airis-lietuvis jei LT nebeduoda dvigubos pilietybės g.gif O išvykus iš Airijos- pašalpos čia nebegausit irgi...
Atsakyti
mano vaikas gime airijoje pries 2 men ir gavom airiska pilietybe 4u.gif gryzau i lt ir susitvarkaiu dokumentus lietuviskai pilietybei ir pries kelias dienas gavau laiska kad mano vaikas gaus antra pilietybe 4u.gif kai n uejau tavrkytis pilietybe pirmi kalausimai buvo uzduodami man kada vaiaks gime ir ar abu tevai lietuviai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimuliuke @ 2008 09 08, 19:37)
mano vaikas gime airijoje pries 2 men ir gavom airiska pilietybe 4u.gif  gryzau i lt ir susitvarkaiu dokumentus lietuviskai pilietybei ir pries kelias dienas gavau laiska kad mano vaikas gaus antra pilietybe 4u.gif  kai n uejau tavrkytis pilietybe pirmi kalausimai buvo uzduodami man kada vaiaks gime ir ar abu tevai lietuviai smile.gif

blink.gif Nejau jau priėmė įstatymą g.gif O ar jūs nesakėt, kad turit airišką???
Atsakyti
anksciau galejai gaut dviguba pilietybe, dabar vetuotas istatymas, laukiam gal vel padarys....

o del pasalpos, isvykstant is salies gyvent kitur, turi pranest social welfare, o jai laikui begant tave pagaus, mokesi pinigelius atgal. be to vaikas lankys ne airiska mokykla, ir viskas aisku.
Atsakyti
yra lt dviguba pilietybe tik ne visi ja gauna smile.gif kodel ne visi nesigilinau bet tuoj panarsysiu po interneta ir ka nors rasiu 4u.gif kai dariau pasa vaikui tai reikejo pasakyt kad jis yra airis o ne lietuvis kolkas 4u.gif niu nezianu kaip ten kas tik zinau kad lt dviguba pilietybe tikrai yra 4u.gif
Atsakyti
ai pries 2 menesius, perskaiciau pries 2 met(us)... blush2.gif tikrai labai aktuali tema, jai rasi ka del dvigubos pilietybes, kaip ja gaut, brukstelk!!!!! ir dar kazkas vyko i lietuva bandyt darytis pasa? gal jau gryzo, gal turit ka papasakoti 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
as tebesu lt bet galiu papasakot ko man reikejo darant antra pilietybe suneliui 4u.gif visu pirma reikai isversti airisko gimimo kopija ir notariskai patvirtinti ja tada, susimoketi 26 litus banke uz lietuviska gimimo liudijima ir su isversta kopija ir kvituku kad susimokejai eiti ir isiimti lietuviska gimimo liudijima 4u.gif veliau einant darytis pasa reikes isversto ir notariskai patvirtinto vaiko airisko paso kopijos, 4 nuotrauku, kvituko is banko 50 lt kad sumokejot uz pasa(bet mokekit banke vaiko vardu ne savo, nes as sumokejau savo vardu tai gavau paskui begti ir prasyti kad perspausdintu kvituka vaiko vardu nu vienu zodeliu kas daros pasa tas ir moka mirksiukas.gif tad reikia tureti: uzpildytus dokumentus, kvita, nuotraukas, santuokos liudijima, vaiko lietuviska gimimo liudijima , ir reikes parasyti prasyma kad suteiktu vaikui antra pilietybe 4u.gif as visus popierius sudaviau, prasyma parasiau ir man pasake laukt laisko kuriame bus parasyta kad duodame pilietybe ir nuo to laikso gavimo dienos laukti paso kuris bus daromas pusantro menesio smile.gif ai dar tiesa labai svarbu reikia priregistruoti vaika nes prasys deklaruoto jo adreso 4u.gif niu va kad prirasiau lotuliukas.gif
Atsakyti
o vienkartine pasalpa isdave? (jai neklystu prie gimimo liudijimo duoda?) tai viso uztruko 2 menesius? g.gif ilgoka butu kelione, be to kiti sako kad neduoda, o jai neduotu g.gif

p.s. kokiam mieste tvarkeisi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laura1115: 09 rugsėjo 2008 - 10:23