Įkraunama...
Įkraunama...

Birštonas

Birštone tikrai mažiau pramogų ir nėra pigiau negu Druskininkuose. Su maistu irgi nekas. Kai mes pavasarį buvom, „Versmės“ kavinė nedirbo, reikėdavo eiti valgyt į miestą. Valgėm centre netoli stoties, bet labiau mums patiko sporto bazėj, ten vaizdas į Nemuną. Žinoma, galima „papiknikaut“ ant Vytauto kalno. Ir SPA paslaugos neprilygsta druskininkietiškom. Žodžiu, į Birštoną galima važiuot tik iš meilės Birštonui.
Atsakyti
Kaip ir žadėjau parašysiu savo nuomonę apie Birštoną. Buvau su šeima "Vermės" sanatorijoje. Gyvenome liukse tryse, nors sumokėjome už du. Nes vaikams iki 12 metų be procedurų nemokamai. Vaikui pirkom proceduras atskirai( suteikiama 30% nuolaida). Patiko "Druskų kambarys", visa valanda trunka-gulėk ir kvepuok, groja švelni muzika. Procedurų laikas numatytas buvo labai gerai, nereikėjo visai laukti. Ateini pagal nustatytą laiką ir gauni procedurą. Į basejiną vaikas su mumis ėjo nemokamai. thumbup.gif Iki šiol buvau netgi labai patenkinta, bet krito nuotaika, kai reikėjo eiti valgyti. Nes į kainą įeina maitinimas. Žmonės, aš jau senai nemačiau tokios valgyklos. sad.gif Indai nelabai švarus ir pagamintas maistas atrodė nekaip. Sriuba - vanduo, su grietine ir sviestu+bulvės su makaronais, juokios žalumos. Žodžiu mes su vyru nusprendėm jeigu dar atvažiuosime dėl procedurų, tai bandisime valgyti kavinėje, o jeigu savaitgaliui, tai paimsime su savimi. O šeip brangusios neišsigaskite, jeigu noryte pailsėti nuo didelio miesto šurmulio, drasiai važiuokite - Birštonas pac tas. Tik 22.00 ten nerasyte ne vienos atidarytos parduotuvės ir kavinės. O galima su draugais, tada bus ka vakare veikti. drinks_cheers.gif Dar galima išsinuomoti dviratį - vaikams (3 Lt.-valanda), suaugusiems (5 Lt.-valanda).Labai dėmesingas ir malonus personalas dirba.
Atsakyti
Aš buvau kurią tai dieną nulėkus į birštona tik į vonia pagulėt. Pasiimiau vaistažolių, nes ji atpalaiduojanti, o to kaip tik man ir reikėjo. Nuo tų 20 minučių tikrąją ta žodžio prasme atsipalaidavau, ir gryžau namo(į Kauną) super pailsėjus. Gaila tik kad masažistas buvo užimtas visiškai, bučiau dar ir masažų pasidarius, o kainos(masažų) juokingos. Reik kelias dienas prieš susitart viską.
Tikrai likau super super 'apsipatenkinus'.
Ai tiesa, o buvau "Tulpės" sanatorijos gydyklose.
Atsakyti
Savūne, ku ku mirksiukas.gif Esi numatyta man duoti interviu mirksiukas.gif Apie Birštoną ir Druskininkus. Reikia, kad palygintum
Atsakyti
QUOTE(toja @ 2004 11 10, 14:43)
Skaitinejau as cia ir niekaip nenusprendziu, norim mamai padaovanot kelialapi i sanatorija, bet nenusprendziam kur ar i Birstona ar i Druskininkus. Gal kas buvot ir ten ir ten parasykit atsiliepimus, kur geriau? konkreciau domintu sanatorijos "Tulpe" (birstone) ir "Egle" (druskininkuose). kokie trukumai ir kokie privalumai tiek vienur tiek kitur?



Del Druskininku tueiu siek tiek patirties. Nevaziuociau tikrai i Egle, nes proceduru reikia laukti eileje (visa diena lakstais po [proceduras ir neturi laiko pailseti, nebent praleisti sad.gif , maistas neskanus, ieina i kaina ir ka duoda ta valgai, o jeigu pvz. nevalgau daug dalyku. Valgykla toli, kabeline kartais nerodo, zodziu man nelabai, nors ir buvome uzsisake naujai suremontuotus kambarius, bet visgi nelabai. Ten gal kokiem pensininkams butu nieko, kurie neisrankus, bet mano mamai nepatiko. O vat pries pora menesiu buvome SPA vilnius thumbup.gif wub.gif Labai fainai, maistas superinis, svediskas stalas, tikrai ishsirinksi ka valgai, sulciu keliu rusiu, kosyciu, desryciu bandeliu, kavos, arbatos ir t.t. APlinka thumbup.gif Personalas irgi, baseinas, pirteles, visur tvarka, zodziu jeigu tik leidzia pinigeliai siulau vaziuoti i SPa vilnius, mes kita savaitele vel zadame vaziuoti. Dabar nesesozines kainos ir su IKI kortele 10 % nuolaida 4u.gif

Tiek info 4u.gif
Atsakyti
gal kas neseniai buvo Birštone? 4u.gif
Atsakyti
Birštono "Tulpės" sanatorijos teikiamos paslaugos įvertintos auksu

Informacinis pranešimas 2006 m. sausio 6 d.


2005-ųjų metų pabaigoje, gruodžio 16 d., LR Prezidentūroje Birštono "Tulpės" sanatorijai įteiktas konkurso "Lietuvos metų gaminys 2005" aukso medalis. Sanatorija vienintelė Lietuvoje teikia organizmo sveikatinimo ir grožio paslaugas, naudojant aukštos mineralizacijos vandenį "Vaidilutė".
Devintą kartą Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuoto konkurso "Lietuvos metų gaminys 2005" metu pirmąkart buvo vertinamos paslaugų bei aptarnavimo sferoje dirbančių įmonių teikiamos paslaugos.

"Gautas medalis mūsų sanatorijai labai vertingas. Nuolat greitėjantis gyvenimo ir darbo tempas skatina mus rūpintis sveikata ir gera savijauta. Konkurse aukso medaliu įvertinta paslauga - grožio terapijos ir sveikatinimo programų kompleksai su mineraliniu vandeniu "Vaidilutė" bei mineralinio vandens baseino paslaugos klientams pradėti teikti prieš dvejus metus. Tuomet renovavome senąsias gydyklas, paįvairinome sanatorijos paslaugų asortimentą, kitaip tariant, suteikėme novatoriškumo šimtametėms gydymo mineraliniu vandeniu tradicijoms. Šios mūsų pastangos nenuėjo veltui. Dabar mūsų sanatorijoje besilankantiems ir išskirtinio dėmesio pasiilgusiems klientams siūlysime aukščiausio lygio sveikatinimo paslaugas, pelniusias pripažinimą prestižiniame Lietuvos metų gaminio konkurse" - sako "Tulpės" sanatorijos direktorė Liucija Patinskienė.
Mineralinis vanduo "Vaidilutė" ypatingas tuo, kad jo sudėtyje yra didelis kiekis bromo. Visame pasaulyje vertinami kurortai, kurių mineraliniuose vandenyse randama šio cheminio elemento, kartu su kitais vandenyje esančiais elementais skatinančio žmogaus organizmo fiziologinius sveikimo mechanizmus. Vonių, baseino su "Vaidilutės" mineraliniu vandeniu paslaugos taikomos ligoniams, besiskundžiantiems ir sergantiems virškinamojo trakto, ginekologinėmis, onkologinėmis, atramos ir judėjimo, psichosomatinėmis ligomis.
Pasak Liucijos Patinskienės, laimėtas medalis optimistiškai nuteikia ir sanatorijos personalą, įkvepia toliau tobulinti "Tulpės" sanatorijos teikiamas paslaugas, siekiant kuo geriau patenkinti klientų poreikius.

Sanatorijos planai - naujasis gydyklų kompleksas

Š.m. sausio 9 d., pirmadienį, 15.30 val. Birštono "Tulpės" sanatorijos gydykloje (Birutės g. 31) vyks naujųjų gydyklų komplekso projekto ir būsimų paslaugų pristatymas. Naująją bazę planuojama atidaryti birželio mėnesį.

Birželio mėnesio pradžioje, renovavus senąsias "Tulpės" sanatorijos vandens gydyklas bei naujai pastatytame priestate, Lietuvos ir užsienio svečiams bus teikiamas platesnis spektras įvairios paskirties gydymo bei sveikatinimo procedūrų paslaugų. Pradės veikti mineralinio vandens, angliarūgštės, sūkurinės vonios, baseinas su nusileidimo kalniuku, turkiška, suomiška ir infraraudonųjų spindulių pirtys, muzikos ir aerofito terapijos kambariai, fizioterapijos kabinetai. Bus įrengta treniruoklių ir individualios gimnastikos (kineziterapijos) salės ir kt.

ELTA spaudos pranešimai


Čia įdėjau iš www.elta.lt puslapio informaciją, gal kam pravers bigsmile.gif
Atsakyti
Jei niekas nepasikeis - vasario sventems keliausiu i Birstona ax.gif
Gal kuri isbndet slidinejia ten? Ar imanoma nestovejusiai ant slidziu ten nuo kokio kalniuko nusileisti? blush2.gif
Atsakyti
neseniai pora savaiteliu buvau Birstone, Tulpes sanatorijoj
jei ka domina- klauskit, papasakosiu, kaip ten kas 4u.gif
Atsakyti
tai gal trumpai be klausimų papasakok wink.gif
Atsakyti
na, jeigu apie pati Birstona- grazus miestelis, ypac Nemuno krantine ir Vytauto kalnas. bet pramogu, ypac ziema, oj kaip truksta verysad.gif .nuobodoka, nors jei kam reikia tylos ir ramybes- tai pats tas.
sanatorijoj labiausiai turbut patiko gydyklos, labai jaukios ir modernios. is proceduru demesio vertas povandeninis masazas baseine thumbup.gif. maistas- nieko blogo, bet ir nieko gero. aptarnaujantis personalas visai malonus, tik truputeli jauciasi skirtingas poziuris i tuos, kurie uz savo pinigelius atvaziavo- demesingiau su jais elgiamasi.
Atsakyti

QUOTE(kiddo @ 2006 01 29, 20:49)
neseniai pora savaiteliu buvau Birstone, Tulpes sanatorijoj
jei ka domina- klauskit, papasakosiu, kaip ten kas 4u.gif



Domina, domina rolleyes.gif ..ar savaitgaliais yra galimybė atlikti visas norimas procedūras? kaip maitinimas? ar nešalta Tulpes kambariuose?
o slidinėjimas? ar vežeisi savo slides, rūbus, ar galima išsinuomuoti normalius?
gal žinai, kas įeina į dviejų kambarių liuksą? ką veikti paaugliams? gal koks žaidimų kambarys ar kt? ar Tulpes kavinukeje galima jaukiai pavakaroti?
Labai laukiu info 4u.gif
Atsakyti