Įkraunama...
Įkraunama...

Juka

QUOTE(Knifofija @ 2007 08 27, 21:01)
Kam atidarėt naują temą. Viena tokia jau yra. Pasitikrinkit prieš atidarydamos naujas temas.

tikrai ieškojau g.gif neradau. atsiprašau, gal sena lb ta tema? iki galo neperžiūrėjau blush2.gif galėjot bent nuorodą įmest, kad jau pabarėte ax.gif
Atsakyti
user posted image

Stai mano Juka mirksiukas.gif

Sakau, gal kas netycia noretu ja isigyti, nu man ji jau nusibodo blush2.gif
2,5 metro aukscio, o plotis blink.gif Zodziu baisiai grazi ir didele, ale man jau per daug jos pasidare doh.gif

jei ka rasykit i AZ.
Papildyta:
Beje, kai pas mane 2,80 metrai kambario aukstis, tai dar telpam, bet greitai gal virsune reiktu kirpt.

Ji labai tiktu i ziemos soda, jei kas turi, mes neturim unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Serilina @ 2007 08 28, 10:52)

Ajna pjaklon!!!!!!!!!!!!!! user posted image

Serilina, nu kaip Jums negaila tokios išsibūti? doh.gif Man net trūksta žodžių apsakyti, kaip gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(success @ 2007 08 28, 10:02)
Ajna pjaklon!!!!!!!!!!!!!!  user posted image

Serilina, nu kaip Jums negaila tokios išsibūti?  doh.gif Man net trūksta žodžių apsakyti, kaip gražu  wub.gif


Nu kaip cia pasakius g.gif Ne tai kad gaila, aisku grazi ji man, bet truputuka per didoka, nes cia nuotraukoj ji dar mazesne atrodo nei yra is tikruju, ji toookia plati nu toks kupstas doh.gif Mano vaikai kai palenda ten, tai vos as juos matau, viena karta nuo manes pasislepe, tai vos radau blink.gif
Mes ja auginam 6 metai, ten jai labai patinka, nes daug sviesos, is abieju pusiu langai ir kaip tik radijatoriai po langais, tai auga kaip ant mieliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Serilina @ 2007 08 29, 16:58)
Nesuprantu kodel nerodo mano gelytes  g.gif

na tikrai, tiek nupasakojot, o nesimato tos gražuolės schmoll.gif schmoll.gif labai įdomu, gal negerai detat foto? g.gif
o aš vakar nupjovaiu savo dičkei viršūnę, įkišau ją grata, tam pačiam vazone, o tą stagarą patepiau anglies tabletka sutraiškyta g.gif matysiu, kas iš viso to išeis, nes mano mažam kambariui ta "jukutė" jau irgi buvo per didelė schmoll.gif lapai duria, nei šalia jos ką pastatyti, nei ką g.gif
Atsakyti
user posted image

Štai mano juka nupjauta pavasarį. Abi šakos išleido po tris ūgliukus, bet augina po vieną blink.gif Pagal Knifofijos patarimą tręšiu, atsukau į saulę tuos neaugančius, bet nesugebu pažadinti jų augimui:hm
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2007 09 02, 09:20)
user posted image

Štai mano juka nupjauta pavasarį. Abi šakos išleido po tris ūgliukus, bet augina po vieną blink.gif Pagal Knifofijos patarimą tręšiu, atsukau į saulę tuos neaugančius, bet nesugebu pažadinti jų augimui:hm

pas mane irgi tas pats verysad.gif , ishleidzia kokius 3-4 uglius, o toliau auga tik 1-2, o kiti stovi vietoj, nei nudziuna, nei auga, ir ka su jais daryt g.gif ? Parduotuvese kur buna pirkt, tai kotas net kokiom 6-oim shakom apauges, bet namuose niekaip neisheina tiek ishaugint.
Atsakyti
Dar Knifofija rašė, kad stipriau patręšt. To nebandžiau. Tręšiu po truputį kaskart. O kokia ta doze sužadint g.gif kad neapdegint. Bet bandysiu pataisyti tirpaliuką stipresnį ir užpilt.
Atsakyti
bigsmile.gif
QUOTE(crocus @ 2007 09 02, 10:20)
user posted image

Štai mano juka nupjauta pavasarį. Abi šakos išleido po tris ūgliukus, bet augina po vieną blink.gif Pagal Knifofijos patarimą tręšiu, atsukau į saulę tuos neaugančius, bet nesugebu pažadinti jų augimui:hm

bigsmile.gif kaip graziai atrodo,viskas pjausiu ir as,nes mano jau beveik metai laiko ir nieko ji neleidzia nauju lapu verysad.gif ir persodinau ir tresiu ir nzn ka man su ja daryt,vietoj stovi ir vsiooo.nors as ja pirkau maximoja,sako is ten gelytes ne kaip auga blink.gif
Atsakyti
QUOTE(nika30 @ 2007 09 02, 16:44)
bigsmile.gif
bigsmile.gif kaip graziai atrodo,viskas pjausiu ir as,nes mano jau beveik metai laiko ir nieko ji neleidzia nauju lapu verysad.gif ir persodinau ir tresiu ir nzn ka man su ja daryt,vietoj stovi ir vsiooo.nors as ja pirkau maximoja,sako is ten gelytes ne kaip auga blink.gif

Gal geriau pavasario palauk. Mano tai gegužės mėnesį nupjauta bigsmile.gif
Atsakyti
Klausykit merginos, man reikia patarimo... ax.gif
Aš irgi turiu Juką, neseniai ją persodinau į didesnį vazoną - viskas tvarkoj, auga gražiai,leidžia naujus lapus... thumbup.gif Tik va bėda atsitiko - šiandien pastebėjau, kad žemėje, kai ją pirštais pakrapščiau pilna kažkokių muselių. Ir jų gana daug, panašumo jos turi į tokias museles, kurios nuo drėgmės atsiranda, bet kad žemė tikrai ne šlapia... g.gif Kas čia galėtų būti? doh.gif Ką dabar daryti, nes bijau kad nepakenktų mano gėlytei? Gal kas susidūrėt su tokia problema,patarkit... blush2.gif
Atsakyti
ar žinot kas nors,kas čia atsitiko su ta mano gėle? g.gif
Atsakyti