Įkraunama...
Įkraunama...

Juka

QUOTE(gitcka @ 2007 09 05, 08:25)
ar žinot kas nors,kas čia atsitiko su ta mano gėle? g.gif

Papuršk arba palaistyk pavyzdžiui deciu. Dar yra prekybos centruose pirkti jau paruoštas tirpalas kenkėjams naikinti. Plastikinis butelys kaip langų valiklio, skystis žalias. Taip pat esu kalio permanganatu naikinus. Paruoši šviesų rožinį tirpaliuką ir į merki vazoną, kad apsemtų iki viršaus. Palaikkyti porą valandų. Bet seniai taip begydžiau, neatsimenu ar padėjo ax.gif Lengviau kuo papurkšti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gitcka @ 2007 09 05, 09:25)
ar žinot kas nors,kas čia atsitiko su ta mano gėle? g.gif

Žemėje buvo musyčių lervų, gavusios drėgmės ir šilumos josišsirito. Purkšk aktara, deciu, fastaku ar kitais vabzdžius naikinančiais preparatais. Permanganatas nepadės, jis tik dezinfekuoja (nuo grybinių ligų), bet ne naikina.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2007 09 05, 10:07)
Papuršk arba palaistyk pavyzdžiui deciu. Dar yra prekybos centruose pirkti jau paruoštas tirpalas kenkėjams naikinti. Plastikinis butelys kaip langų valiklio, skystis žalias. Taip pat esu kalio permanganatu naikinus. Paruoši šviesų rožinį tirpaliuką ir į merki vazoną, kad apsemtų iki viršaus. Palaikkyti porą valandų. Bet seniai taip begydžiau, neatsimenu ar padėjo ax.gif Lengviau kuo papurkšti biggrin.gif



QUOTE(Knifofija @ 2007 09 05, 12:37)
Žemėje buvo musyčių lervų, gavusios drėgmės ir šilumos josišsirito. Purkšk aktara, deciu, fastaku ar kitais vabzdžius naikinančiais preparatais. Permanganatas nepadės, jis tik dezinfekuoja (nuo grybinių ligų), bet ne naikina.

labai dėkui už info, rytoj eisiu pirkti "vaistų" savo gėlei. Aš dabar jau žinau, kaip atsirado tos musės, doh.gif matyt žemę tokią nusipirkau, nes viskas buvo gerai, o dabar ant viršaus dar užpyliau žemių nusipirkus ir matyt taip užkrėčiau tom musytėm. Tikiuosi, kad išnaikinsiu tą brudą... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gitcka @ 2007 09 05, 20:54)
labai dėkui už info, rytoj eisiu pirkti "vaistų" savo gėlei. Aš dabar jau žinau, kaip  atsirado tos musės,  doh.gif matyt žemę tokią nusipirkau, nes viskas buvo gerai, o dabar ant viršaus dar užpyliau žemių nusipirkus ir matyt taip užkrėčiau tom musytėm. Tikiuosi, kad išnaikinsiu tą brudą... unsure.gif

Tik kai naudosi chemikalus-išnešk į lauką ar balkoną, kad po kambariukus negaruotų. Nei tau, nei vaikiukui negerai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2007 09 05, 22:03)
Tik kai naudosi chemikalus-išnešk į lauką ar balkoną, kad po kambariukus negaruotų. Nei tau, nei vaikiukui negerai. ax.gif

ok rolleyes.gif
Atsakyti
sveikutes mano juka baigia numirt,bandziau tik virsune nupjovus pamerkt,bet neisleido saknu,o supuvo,dabar galvoju kota palikt bet ir tai tik apacia kieta,o visas minkstas,nors saknys normalios ir nepasakyciau kad mazai ju. jau nebezinau ka daryt ne jau jei galas,prasau padekit verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidalaima @ 2007 10 02, 14:54)
sveikutes mano juka baigia numirt,bandziau tik virsune nupjovus pamerkt,bet neisleido saknu,o supuvo,dabar galvoju kota palikt bet ir tai tik apacia kieta,o visas minkstas,nors saknys normalios ir nepasakyciau kad mazai ju. jau nebezinau ka daryt ne jau jei galas,prasau padekit  verysad.gif

blush2.gif aš tai pabandyčiau nupjaut iki kietos vietos, nes minkšta dalis neišsprogs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Danuška @ 2007 10 04, 13:32)
blush2.gif aš tai pabandyčiau nupjaut iki kietos vietos, nes minkšta dalis neišsprogs mirksiukas.gif

pabandziau liko gal 10cm.kotas,bet kazkaip nesitiki kad cia kas iseis. nesuprantu kaip jums jos auga,as jau antra nusimarinau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidalaima @ 2007 10 04, 13:16)
pabandziau liko gal 10cm.kotas,bet kazkaip nesitiki kad cia kas iseis. nesuprantu kaip jums jos auga,as jau antra nusimarinau verysad.gif

Stenkis kuo mažiau laistyti. Jei pūna, tai sakyčiau, nuo drėgmės pertekliaus. Mano nupjautos viršūnės ir kotas- laikau šviesiai-prie pietinės palangės, šiltai.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2007 10 04, 17:04)
Stenkis kuo mažiau laistyti. Jei pūna, tai sakyčiau, nuo drėgmės pertekliaus. Mano  nupjautos viršūnės  ir kotas-  laikau šviesiai-prie pietinės palangės, šiltai.

dabar stengsiuos laistyt mazai,bet kodel saknu yra jei ji puva?
Atsakyti
QUOTE(vaidalaima @ 2007 10 04, 19:40)
dabar stengsiuos laistyt mazai,bet kodel saknu yra jei ji puva?

mano irgi pilnai su šaknimis buvo, kai pūti pradėjo kotas. Jų požievis kažkaip neatsparus drėgmei. Kai nupjoviau, tai man supuvusia bulve smirdėjo biggrin.gif Dabar iš viso retai laistau ir kaip matau jai užtenka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Danuška @ 2007 10 05, 10:13)
mano irgi pilnai su šaknimis buvo, kai pūti pradėjo kotas. Jų požievis kažkaip neatsparus drėgmei. Kai nupjoviau, tai man supuvusia bulve smirdėjo biggrin.gif  Dabar iš viso retai laistau ir kaip matau jai užtenka mirksiukas.gif

siandien paziuriu i juka,kad tas likes 10cm.kotas jau minkstokas verysad.gif turbut jau cia nieko gero nebus.....o jei kota visai nupjauciau iki saknu,ar ka isleistu?
Atsakyti