Įkraunama...
Įkraunama...

Magnetinis rezonansas

QUOTE(sena pažįstama @ 2013 12 04, 08:11)
O isgerti pries procedura kokio xanaxo nenorejote? mirksiukas.gif
Visi MRT aparatai vienodi-ar Grybo gatveje, ar Pylimo, ar Medejoj. drinks_cheers.gif
Turiu ir as ta pacia klaustrofobija, bet isgeriau xanaxo pusvalandi pries procedura, atsiguliau ir stengiausi ramiai kvepuoti, skaiciuoti nuo 100 atbuline tvarka-padeda isvengti panikos ataku. Zodziu, iskenciau, nes procedura brangi, niekas nenori jos papildomai skirti, kai kuri paciente uzpsichuoja.

O kas tas xanaxas ?
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2013 12 05, 09:49)
O kas tas xanaxas ?

Raminamieji vaistai nuo panikos ataku mirksiukas.gif Paprasykit seimos daktares-israsys recepta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 12 05, 09:01)
Raminamieji vaistai nuo panikos ataku mirksiukas.gif Paprasykit seimos daktares-israsys recepta. 4u.gif

Oj ne nereikia man.
Aš nemanau, kad lįsčiau į tą pečių ir raminamųjų išgėrus smile.gif jei nekištų ten galvos tai nieko būtų, man atrodo kad aš uždusiu, bloga pasidarys, apsivemsiu ir žodžiu reiks viską nutraukti. Tik iš forumo išskaičiau, kad Pylime atviras MTR, bet jei ne tai gaila, teks kompiuterinę daryti sad.gif
Atsakyti
Na pasidariau aš tą MRT Grybe. Garsai - tai pats nebaisiausias dalykas ten. Paprasčiausi skenavimo garsai ir tiek. Sunkiausia išgulėt nejudėjus. Na ir uždara erdvė, bet jei užsimerki, tai nieko nematai.
Atsakyti
sveikos, turiu klausimeli del MEDEA. Raset,kad kai kurie radiologai blogai apraso MRT, o kaip su MEDEA radiologais? nepripaiso nebutu ligu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*rutuliukas* @ 2014 01 03, 16:04)
sveikos, turiu klausimeli del MEDEA.  Raset,kad kai kurie radiologai blogai apraso MRT, o kaip su MEDEA radiologais?  nepripaiso nebutu ligu? 4u.gif

Man Vilniaus Medea'oj nepripaišė nieko, ko nėra, dariausi ten gal 3 ar 4 rezonansus, įvairių sričių.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2014 01 03, 18:47)
Man Vilniaus Medea'oj nepripaišė nieko, ko nėra, dariausi ten gal 3 ar 4 rezonansus, įvairių sričių.

4u.gif dekui
Kitą savaitę Santariškėse darysiuos tyrimą. Biški nerimauju unsure.gif tie nupasakoti garsai šiek tiek neramina ir aisku bijau,kad ko nors nerastų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*rutuliukas* @ 2014 01 03, 19:58)
4u.gif dekui
Kitą savaitę Santariškėse darysiuos tyrimą. Biški nerimauju unsure.gif  tie nupasakoti garsai šiek tiek neramina ir aisku bijau,kad ko nors nerastų unsure.gif

Man tai tie garsai net juokingi truputį, primena gerą karinį filmą, jei nuimtum balsus aktorių biggrin.gif
Atsakyti
na va, vakar pasidariau magnetinį rezonansą 4u.gif
prisikaičiau merginų komentarų ir su baime laukiau tyrimo doh.gif
žodžiu, nieko ten baisaus, užsikimšau ausis su kištukais , užsimerkiau ,kad nematyt tos uždaros erdvės biggrin.gif greit prabego tas pusvalandžiukas.
Atsakyti
p.s- gal zinot ka reiskia - av.dex signalas?
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 12 05, 10:01)
Raminamieji vaistai nuo panikos ataku mirksiukas.gif Paprasykit seimos daktares-israsys recepta. 4u.gif


Tai yra labai stiprūs raminamieji, nemanau, kad gerai tokius dalykus rekomenduoti.
Pažįstami žmonės, sergantys depresija (diagnozuotas susirgimas, ne šiaip bloga nuotaika) tokius geria ir sunkiai vėliau atpranta gerti.
Atsakyti
sakykite kiek laiko laukete MRT atsakymo, darysius Klaipedoje. noreciau gauti i rankas bet turbut neduoda.
Atsakyti