Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 5

QUOTE(ANAID @ 2007 06 21, 15:53)
henika,


antra, nesuprantu, kodel reikia laukti dvi savaites??? Jeigu mama gyvena Vilniuje ir turite kazkiek pinigeliu, skubekite i medcentra Grybo g. Visus tyrimus atliks per viena diena, biopsija (jei prireiks) irgi labai greitai. Rytoj pat atsiprasyk is darbo ir lekit abi su mama darytis tyrimu.



Henika,
Jei sunku su pinigėliais, tai dar gali pabandyti rytoj iš ryto paskambinti į Santariškes ir pabandyti užsirašyti mokamai konsultacijai. Gal nereiks laukti dviejų savaičių, bet tik būtinai sakyk, kad neturit siuntimo ir norit mokamos konsultacijos. Ten reikia mokėti ar tai 25 ar 35 Lt už konsultaciją ir po to už tyrimus, bet nedaug. Jei diagnozė pasitvirtina, tai už tyrimus nereikia mokėti.
Atsakyti
QUOTE(ANAID @ 2007 06 21, 15:53)
henika,

visu pirma noriu pasakyti, kad tas kraujo tyrimas simtu procentu nepatvirtina vezio!

antra, nesuprantu, kodel reikia laukti dvi savaites??? Jeigu mama gyvena Vilniuje ir turite kazkiek pinigeliu, skubekite i medcentra Grybo g. Visus tyrimus atliks per viena diena, biopsija (jei prireiks) irgi labai greitai. Rytoj pat atsiprasyk is darbo ir lekit abi su mama darytis tyrimu.

NEPAGALEKIT PINIGU IR LAIKO IR SKUBEKIT ISSITIRTI! Jokiu budu negalima laukti dvieju savaiciu, brangi kiekviena diena! Nuosirdziausiai linkiu geru ziniu. Sekmes



QUOTE(Barbutė @ 2007 06 21, 16:08)
Henika,
Jei sunku su pinigėliais, tai dar gali pabandyti rytoj iš ryto paskambinti į Santariškes ir pabandyti užsirašyti mokamai konsultacijai. Gal nereiks laukti dviejų savaičių, bet tik būtinai sakyk, kad neturit siuntimo ir norit mokamos konsultacijos. Ten reikia mokėti ar tai 25 ar 35 Lt už konsultaciją ir po to už tyrimus, bet nedaug. Jei diagnozė pasitvirtina, tai už tyrimus nereikia mokėti.


ačiū merginos už rūpestį... bet esmė tame, kad su pinigais išvis bėdos nėra... kiek reiktų tiek mokėtumem...o tyrimus mama ir daresi grybo g.,tačiau kolonoskopijai (jeigu neklystu) eile dviems savaitems būtent ten. bet to mes ne iš VLn. mama klaipėdoje rado už savaites vietą. bandys pirmiausiai ten. jeigu būtų galima sumokėti bet kiek, kad tik būtų kuo greičiau, sumokėtumem, bet jau eilė ir tarp mokančių yra verysad.gif kažkiek ramiau yra... supratau, kad nuo mano panikos mamai tik sunkiau bus... aš privalau laikytis tam, kad ji galėtu į mane atsiremti. matyt asaros buvo pirminė reakcija . isijunge pamažu protas. gal viskas bus ne taip blogai, kaip atrodė iš pradžių.
ačių Jums mergaitės 4u.gif
Atsakyti
Labas merginos,paskaicius plaukai siausiasi,kad tas nelabasis klupdo ir i nevilti varo vis naujus zmones.Na ,o as vakar buvau konsultacijoje,paeme markeri,rytoj bus atsakymas,tikiuosi nebus prastas,na ,o sono skausmai kaip su daktare nusprendem ,tikriausiai kyla is stuburo,nes jis pas mane problematiskas.
Atsakyti
QUOTE(Bastetė @ 2005 04 06, 13:45)
Gaila ,kad nezinojau,kad enzimai padeda isvengt nudegimu svitinant,o tai mano mamai gana stiprus buvo


sveikos, mergaitės, nepykit, kad čia taip neperskaičius tremelės klausimą kvailą užduodu - kas tie enzimai?... tiesiog po kelių onkologiniam praleistų pas mamytę dienų, jau nebeturiu jėgų visko iš eilės skaityti. o mamai skiria nuo kt savaitės švitinimą, taigi čia tikriausiai aktuali informacija būtų...
Atsakyti
vi, nagi pasakoju savo sios dienos ispudzius.Nuejau i klinikas, susiradau gyd.Jonaitiene, pareiskiau jai , kad siunte labai geras mano draugas ir jos kursiokas smile.gif Prieme, padare 2 eshoskopijas, 4 mamografijos fotkes, dar pora padare isdidintas, nes rado mikrokalcinatus .Gydytojos isvada buvo tokia:kolkas nieko ji nemato, issikyrus tai , kad yra mastopatija, keletas cistu , ir keli mikrokalcinatai, kurie nera piktybiniai.O tas guzelis, kuris mane ir nuvede i visa sita maratona, tai isvis nieko , tiesiog isryskejes liaukinis audinys.O kadangi gydytojos ir to mano draugo kursiokas yra ir profesorius Bagusevicius, tai nusiunte dar pas ji.Nuejau, prisistaciau,jis paziurejo tyrimus ir sako , tai kam cia jo reikia, nes visi tyrimai normalus.As sakau , kad gydytoja prase pasiupineti ta mano guzeli, gal reikes imti is jo tyrimus.Tai dar ir jis patikrino , zodziu, siandien mano papai nuciupineti juodai biggrin.gif .Pasake , kad siaip tie kalcinatai dabar geri , bet po jais laikui begant lasteles gali supiktybeti, o gali ir ne.Tai liepe pasirodyt po 3 men.Vaziuosiu.Net nezinau ar apsidziaugiau suzinojus sita savo diagnoze.Na ziuresiu per kita vizita kas ten is tu kalcinatu islys.O gal , sakau darytis kokius kraujo tyrimus.Nu pesimiste esu nepataisoma.
Atsakyti
QUOTE(Grandinele @ 2007 06 21, 21:57)
O gal , sakau darytis kokius kraujo tyrimus.Nu pesimiste esu nepataisoma.


Jau išties... smile.gif

O gal ir gerai taip – pasinervyji lygioj vietoj, ta proga vyno išgeri, veją vėl gi paskuti. Nenuobodžiauji, žodžiu. O kiek džiaugsmo būna, kai atrandi, jog veltui nervijais! Stačiai šventė gaunasi. O koks lengvumas apima! Visų privalumų nė neišvardinsi. Daug jų, ištisos marios. Manau, jog tikrai džiaugtis sugeba tik tas, kas moka tikrai nervintis. smile.gif
Nesityčioju. Rašau beveik apie save, nuosavus patyrimus iš atminties krapštydama. Kaip sakoma – abu labu tokiu. smile.gif
Bet markerio geriau nesidaryk – neviernas tai daiktas, tinkantis tik situacijos sekimui jau nustatyto vėžio gydymo metu. Ir tai ne visiems. Gi diagnostikai NCI (National Cancer Institute) primygtinai rekomenduoja šio tyrimo nenaudoti. Markeris gali sukilti ir prie kitų ligų, ne tik prie vėžio, o gali tylėti į skudurėlį, net tam padarui įsibujojus. Pvz., CA markeris rūkaliams būna užkilęs, endometriozė irgi turi savo mėgstamą markerį, etc. Bet gi madinga dabar savyje markerių ieškoti. O ir nekurie medikai tai daryti paskatina. Toks jų biznis – tyrimas juk mokamas. Turi gerus pažįstamus gydytojus, štai ir mink jų slenksčius kas 3-6 mėnesius. Tikrai nieko nepražiopsosi.
Na, bet jei trūksta adrenalino ar ramybė užkniso juodai, tada galima pabandyti ir markerį. Bent jau ramybė tikrai atsiknis. smile.gif

Aišku, džiaugiuosi už tave, kad viskas gerai baigėsi.

Atsakyti
Aš biški pasidžiaugsiu... mamai, po auglio šalinimo ir švitinimo, vis dar nedaro chemijos, kaip buvo planuota ir nukelia ją į kažkada, kai pablogės. O tyrimai (šios savaitės) kraujo labai geri- nerodo nieko blogo+ hemoglobinas jau virš 130. Žinau, kad nepagydoma, bet meldžiuos, kad tos chemijos vis ilgiau neprireiktų... Gal( svajoju) anos procedūros ligos plitimą sustabdė visai? Nuolat stebės, rudenį vėl darys magnetinį rezonansą, o kol kas galime visi drauge džiaugtis vasara...
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2007 06 22, 12:29)
Aš biški pasidžiaugsiu... mamai, po auglio šalinimo ir švitinimo, vis dar nedaro chemijos, kaip buvo planuota ir nukelia ją į kažkada, kai pablogės. O tyrimai (šios savaitės) kraujo labai geri- nerodo nieko blogo+ hemoglobinas jau virš 130. Žinau, kad nepagydoma, bet meldžiuos, kad tos chemijos vis ilgiau neprireiktų... Gal( svajoju) anos procedūros ligos plitimą sustabdė visai? Nuolat stebės, rudenį vėl darys magnetinį rezonansą, o kol kas galime visi drauge džiaugtis vasara...


džiaugiuosi dėl tavęs labai labai... mūsų, tiksliau mamytės, bet kartu ir mano, vasara prabegs ligoninėje, mums dar viskas prieš akis, kaupiuos kaip įmanydama, kad tik daugiau tvirtybės ir ryžto prikauptumėme...
Atsakyti
vi , sveikute smile.gif na jau isties... kaip rasai , tokia as ir esu , ir tu tai zinai.Tikiu , kad dziaugiesi uz mane , nes ir as ,cia paskaicius, daznai ir asara nubraukiu ir pasidziaugiu su tom , kuriom pasiseke, tiesiog taip - tai zmogiska ir tikra.Dabar galvoju-jei tau , kaip rasai, svoris gali kristi nuo ispjautos tulzies, tai man gal reiketu tokiu metodu pasinaudoti , juk bent jau 5 atliekami kg kabo biggrin.gif
O siaip kaip jautiesi?Kaip tavo mama, rasei , kad guldai i ligonine.
Atsakyti
QUOTE(Grandinele @ 2007 06 24, 18:15)
vi , sveikute smile.gif na jau isties... kaip rasai , tokia as ir esu , ir tu tai zinai.Tikiu , kad dziaugiesi uz mane , nes ir as ,cia paskaicius, daznai ir asara nubraukiu ir pasidziaugiu su tom , kuriom pasiseke, tiesiog taip - tai zmogiska ir tikra.Dabar galvoju-jei tau , kaip rasai, svoris gali kristi nuo ispjautos tulzies, tai man gal reiketu tokiu metodu pasinaudoti , juk bent jau 5 atliekami kg kabo biggrin.gif
O siaip kaip jautiesi?Kaip tavo mama, rasei , kad guldai i ligonine.


Jei tulžis nevargina, geriau neliesk jos. Jei vargina, nors iki priepuolių neprieina, galima pagalvoti ir apie operaciją. Nors ir patyliukais durniuodama, ji vis gi kasą gadina.

Apie mamą ligoninėje ir po jos rašiau čia prieš kiek laiko, taigi pagrįžk kiek, ir viską rasi kaip ant delno. Dabar jaučiasi šiaip sau. Bet gi po operacijos dar nė mėnuo nepraėjo, tai daugiau kaip šiaip sau nėra ko norėti.

Šiandien buvau ligoninėje aplankyti savo tetulę, mamos seserį. Ji man tartum antra mama. Abi anksti paliko našlėmis, tad padėjo viena kitai vaikus auginti. Pripirkau visokių smulkmenėlių, kurios žinau turėtų pradžiuginti jos širdį. Deja, jai jau nieko nereikia. Ant lovos pakabinta kortelė, kurioje parašyta, kas kiek laiko ligonę reikia vartyti bei panašaus turinio nurodymai. Pasižiūrėjau į jos besislapstantį po vokais bereikšmį žvilgsnį, pasiklausiau nepratartų žodžių ir išėjau. Lauke užsirūkiau, ir pratrūkau verkti. Balsu. Retai su manimi taip būna. Tik kai kas nors didžiulį gabalą nuo mano gyvenimo nurėžia. Kitą savaitę išvykstu į komandiruotę užsienin. Vargu ar berasiu ją gyvą. Tiesą sakant, jos jau dabar nebėra.

Prieš septyniolika metų sustabdytas III stadijos vėžys sugrįžo. Tada jai ir 3 metų niekas nežadėjo.

Tokie dalykai.
Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2007 06 24, 19:22)
Pasižiūrėjau į jos besislapstantį po vokais bereikšmį žvilgsnį, pasiklausiau nepratartų žodžių ir išėjau. Lauke užsirūkiau, ir pratrūkau verkti. Balsu. Retai su manimi taip būna. Tik kai kas nors didžiulį gabalą nuo mano gyvenimo nurėžia. Kitą savaitę išvykstu į komandiruotę užsienin. Vargu ar berasiu ją gyvą. Tiesą sakant, jos jau dabar nebėra.

Prieš septyniolika metų sustabdytas III stadijos vėžys sugrįžo. Tada jai ir 3 metų niekas nežadėjo.


Tiesiog tai tavo gyvenimo dalelė, niekas jos iš tavęs nenurėžia. Liks prisiminimuose. Neteisinga būtų taip galvoti. Vien tai, kad pažinojai, kad tau kažką gero davė, kažkas tavyje jos lieka. Ateina laikas sakyti sudie, tik, kad sunku tai padaryti.
Per tuos septyniolika metų praleidot kartu ne vieną gražią akimirką, daug ką pamatėt ir patyrėt, pavydėti tik baltu pavydu galima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 26 birželio 2007 - 10:05
pasiskaitau trumpai vis skyrelį. Stiprybės visoms išgyvenusioms ir kenčiančioms nuo šios ligos arba turinčioms tokį ligonį.

Kol kas nieko naujo pas mus. Sveikatos tiek pat, liga atitraukus, likę tik švitinimo likutiniai požymiai: nuovargis greičiau nei anksčiau, skrandžio rūgštingumas ir t.t
Atsakyti