Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 5

QUOTE(adis @ 2007 06 01, 09:46)

Ką galim padaryti, kad bačka neišlėktų į orą?  g.gif Paraką sumaišyti su smėliu arba jį sudrėkinti. Dar saugoti, kad jokios kibirkšties arti neatsirastų. tongue.gif Pasinaudosim ir Carvel pasiūlymu - statinaitė bus iš šimtamečio ąžuolo.



Knygos yra daiktas, įgalus priversti mus užmiršti ant ko sėdim, t.y. bačkelę. Vienos iš jų sugeba pakeisti mūsų požiūrį į supantį pasaulį, kitos padeda tiesiog užsimiršti. Sidharta yra iš tų pirmųjų, o šį kartą noriu pasiūlyti knygą, kuri padeda ilgam atitokti nuo kasdienybės ir viso to, iš ko ji padaryta.

Prieš kelis metus maniškis prievarta užkrėtė B.Grebenščikovu. Toks rusų daininykas ir poetas bei šiaip neeilinė asmenybė. Pravoslaviškas budistas. Jurga juo žavėjosi, jie net pabendraudavo. Jo geras muzikinis skonis, o literatūrinis... sakysim taip – labai savotiškas. Bet kadangi buvau juo susižavėjusi, perskaičiau šį bei tą, ką ir jis skaitė. Perskaičiau ir jo išgirtą „Žiedų valdovą“, kur Tolkienas parašė. Pirmus 50 psl. stebėjausi ir durninau save, kad aš, bobikė jau metuose, pasakas skaitau, tačiau perlipusi per pusšimtį psl., atsidūriau visiškai kitame pasaulyje, iš kurio nesinorėdavo sugrįžti į realybę. Dėkui Dievui, tų psl. buvo tūkstančiai, tad realus pasaulis bent keletą mėnesių turėjo kažkaip verstis be manęs. Perskaityti dalykai veikdavo kurį laiką ir po skaitymo, pavirtę į ilgesį bei jausmą, kurį patiriam, prisilietę prie kažko neįprasto ir paslaptingo. Ši knyga tai ne pasaka, o vieno žmogaus nuo pradžios iki galo sugalvotas visiškai kitoks pasaulis, kurį skaitančiajam tenka nusipiešti savo galvoje. Piešiau ir aš, o tai kas gavosi, mane pačią stebino ir žavėjo. Kartais pagalvodavau, ar įmanoma šiuos vaizdus ir veiksmą atkurti filme? Atsakymas būdavo – ne arba vargu bau. Žinia, kad holivudas prikišo rankas ir prie Tolkieno. Laimei filmą mačiau jau po knygos perskaitymo, tad galiu pasakyti, jog holivudui ir iki Tolkieno, ir iki manęs toli. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(***Paulina*** @ 2007 05 28, 09:19)
Tevuka isoperavo pereita treciadieni - pasalino visa skrandi, gydytojas sake, kad niekur toliau lyg tai nepaplites, bet viskas paaiskes po tyrimu is laboratorijos, t. y. sia savaite. Taigi laukiam.


Kaip tėvukas dabar jaučiasi? Gaila, jog mano palinkėjimai neišsipildė ir pašalino visą skrandį. Daktarai, kol neįlenda su visa galva vidun, tik spėlioti įgalūs. Ką reiškia jų pasakymas prieš operaciją, kad tai dar tik pradžia?... Ką jie dabar apie stadiją ir perspektyvas kalba?

Mano brolis mirė nuo skrandžio vėžio. Tik nesigąsdinkite – tai buvo IV stadija, be to, nustatyta jau po mirties. Seniai tai buvo, kai galimybių, ką nors pakeisti, beveik nebuvo.

Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2007 06 02, 13:41)
Knygos yra daiktas, įgalus priversti mus užmiršti ant ko sėdim, t.y. bačkelę. Vienos iš jų sugeba pakeisti mūsų požiūrį į supantį pasaulį, kitos padeda tiesiog užsimiršti. Sidharta yra iš tų pirmųjų, o šį kartą noriu pasiūlyti knygą, kuri padeda ilgam atitokti nuo kasdienybės ir viso to, iš ko ji padaryta....
smile.gif


vi_, nežinau kaip kitiems, man įdomūs tavo apmastymai, tavo pasisakymai ir pastangos įnešti gaivos į šį forumą. Manau, kad nukrypimai nuo pagrindinės temos nėra labai smerktinas ar blogas dalykas. Tiesiog tai rodo, kad be savo pagrindinės problemos, turim ir kitokių rūpestėlių, bei daugybę žemiškų ir paprastų džiaugsmų.
Jais taip pat galim dalintis. smile.gif
Kažkieno perskatyta knyga, pamatytas filmas ar šiaip kažkoks malonus įvykis - galbūt paskatins kitą pamatyti tą filmą, perskaityti knygą ir pajusti tą akimirkos žavumą, kurį pajuto mūsų „likimo kolega“.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 03 birželio 2007 - 21:48
QUOTE(vi_ @ 2007 06 03, 18:02)
Kaip tėvukas dabar jaučiasi? Gaila, jog mano palinkėjimai neišsipildė ir pašalino visą skrandį. Daktarai, kol neįlenda su visa galva vidun, tik spėlioti įgalūs. Ką reiškia jų pasakymas prieš operaciją, kad tai dar tik pradžia?... Ką jie dabar apie stadiją ir perspektyvas kalba?

Mano brolis mirė nuo skrandžio vėžio. Tik nesigąsdinkite – tai buvo IV stadija, be to, nustatyta jau po mirties. Seniai tai buvo, kai galimybių, ką nors pakeisti, beveik nebuvo.

Gavome rezultatus is laboratorijos - I stadija, jokio isplitimo nera. Jokio tolimesnio gydymo nepaskyre, po 10 dienu israse is ligonines, tai dabar jau namie. Jauciasi sakyciau neblogai, bet megsta daugiau pagulineti. Bet atrodo, kad kiekviena diena vis geriau. Dalykas yra toks, kad kai pasake, kad nieko blogo nerasta, tai skraide kaip ant sparnu, bet, matomai po poros dienu pradejo vel galvoti, kad ko nors nepasake, kazka slepia - tai iskart nuotaika blogeja. Zodziu, psichologiskai nekas. Kai palyginu kaip mama laikesi, nors situacija buvo zymiai blogesne, tai skiriasi kaip diena ir naktis. Moterys visgi istvermingesnes, optimistiskesnes smile.gif
Atsakyti
Patarkit, gal kas susiduret su panasia problema. Kaip jau cia rasiau, mano tevukui ispjove visa skrandi, bet tyrimu rezultatai geri, jau jis ir namie. Bet vakar, 11 diena po operacijos, pakilo temperatura - 37,4. Siandien vaziavo isimti siuliu, zaizda dar slapiuoja, perriso, sake toliau namie persirisineti. Temperatura vel 37,4. Aisku gydytojui jis nepasisake. Kaip manot, ar gali temperatura buti del zaizdos?
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2007 06 03, 22:43)
Manau, kad nukrypimai nuo pagrindinės temos nėra labai smerktinas ar blogas dalykas. Tiesiog tai rodo, kad be savo pagrindinės problemos, turim ir kitokių rūpestėlių, bei daugybę žemiškų ir paprastų džiaugsmų.


Knygos, filmai ir visa kita, kas padeda iš galvos nors kuriam laikui išgrūsti dygias mintis, o dar geriau – dygioms mintims apskabyti dyglius, yra į temą. Tas PADARAS, net ir visiškai sudorotas, visada palieka metastazes mūsų mintyse. Su jomis irgi tenka kovoti. Kiekvienas tam turi savus receptus – nuo tikėjimo į Dievą iki antidepresantų. Knygos yra išskirtinis receptas. Knygos - tai mintys, kurias ypatingu būdu bandoma įskiepyti į mūsų protą. Bet mūsų valioje, kokias mintis pasirinkti ir kokiu būdu leisti sau jas implantuoti. Tai nuostabus dalykas, kuriuo verta pasinaudoti... dorojantis su nuosavose mintyse pasilikusiom to PADARO metastazėm.
Atsakyti
QUOTE(***Paulina*** @ 2007 06 04, 15:35)
Patarkit, gal kas susiduret su panasia problema. Kaip jau cia rasiau, mano tevukui ispjove visa skrandi, bet tyrimu rezultatai geri, jau jis ir namie. Bet vakar, 11 diena po operacijos, pakilo temperatura - 37,4. Siandien vaziavo isimti siuliu, zaizda dar slapiuoja, perriso, sake toliau namie persirisineti. Temperatura vel 37,4. Aisku gydytojui jis nepasisake. Kaip manot, ar gali temperatura buti del zaizdos?

Laikykis Paulina 4u.gif Is vienos puses, kad pasalino visa skrandi liudna, o is kitos puses padaryta plati operacija, pasalinta kiek imanoma daugiau, isplitimo nera, tai yra ir tikimybe, kad tavo tevukas tik sveiks, sveiks ir liga gali pasitraukti is jusu kelio 4u.gif Juk operacija buvo plati, uztai ir tas zaidos gyjimas bus ilgesnis. Ir tokia nedidele temperatura tikrai gali laikytis del zaidos dar nepilno sugyjimo. Bet jeigu jau pradetu karsciuosti virs 38, tai tada jau atidziau atkreipkite demesi, kad nebutu kokia infekcija i zaizda patekusi.
Tik stiprybes, istvermes ir viskas bus tik geryn ir geryn mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daktaryte Ieva @ 2007 06 05, 00:26)
Laikykis Paulina 4u.gif Is vienos puses, kad pasalino visa skrandi liudna, o is kitos puses padaryta plati operacija, pasalinta kiek imanoma daugiau, isplitimo nera, tai yra ir tikimybe, kad tavo tevukas tik sveiks, sveiks ir liga gali pasitraukti is jusu kelio 4u.gif Juk operacija buvo plati, uztai ir tas zaidos gyjimas bus ilgesnis. Ir tokia nedidele temperatura tikrai gali laikytis del zaidos dar nepilno sugyjimo. Bet jeigu jau pradetu karsciuosti virs 38, tai tada jau atidziau atkreipkite demesi, kad nebutu kokia infekcija i zaizda patekusi.
Tik stiprybes, istvermes ir viskas bus tik geryn ir geryn  mirksiukas.gif


Aciu uz palaikyma 4u.gif Vakar po pietu temperatura nukrito ir nebepakilo, tai lyg ir tvarkosi viskas. Dar karta aciu smile.gif
Atsakyti
Paulina ,viskas greiciausiai del zaizdos,nes is tikro labai didele atlikta operacija ir dideli gyjimo plotai,mano sunelui pries 5 metus operavo kruties lasta ,tai tempa kilo iki 38,docentas aiskino kad temperatura ir kyla del invazijos i organizma,tai normalu,nes operuotas didelis kuno plotas.Aisku,jei reikalai negeres konsultuokites su gydytojais,sekmes 4u.gif
Atsakyti
VI ir ADIS taip rafinuotai desto savo mintis, jog man, pasyviai sios temos stebetojai, pasidare be galo be krasto idomu suzinoti, kokia gi kiekvienos is ju profesija:)...
Atsakyti
QUOTE(***Paulina*** @ 2007 06 04, 12:35)
Patarkit, gal kas susiduret su panasia problema. Kaip jau cia rasiau, mano tevukui ispjove visa skrandi, bet tyrimu rezultatai geri, jau jis ir namie. Bet vakar, 11 diena po operacijos, pakilo temperatura - 37,4. Siandien vaziavo isimti siuliu, zaizda dar slapiuoja, perriso, sake toliau namie persirisineti. Temperatura vel 37,4. Aisku gydytojui jis nepasisake. Kaip manot, ar gali temperatura buti del zaizdos?


Ar gali būti, kad pašalintų visą skrandį ? Jeigu taip, tai jis maitinsis tik lašelinių pagalba ?
Atsakyti
QUOTE(Makarska @ 2007 06 07, 11:45)
Ar gali būti, kad pašalintų visą skrandį ? Jeigu taip, tai jis maitinsis tik lašelinių pagalba ?


Na gal Jus juokaujat doh.gif Be to buvo jau rasyta, kad tiesiogiai sujungiama su zarnynu, zmones valgo iprasta maista kaip visi, tik aisku sveikai maitintis rekomenduojama net labai, vengti produktu kurie skatina viduriu putima ir panasiai.

Adis, Vi isduosit paslapti kas per profisijos pas musu sauniausias mergaites smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deganti: 07 birželio 2007 - 12:48