Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 5

QUOTE(vi_ @ 2007 08 04, 14:57)
Išvykstu beveik mėnesiui atostogauti. Tikiuosi visas rasti sveikas ir gyvas. Sėkmės Jums!

Gerų atostogų ir tongue.gif , pagaliau, savanoriškas-priverstinis poilsis nuo kompiuterio ir internetinės informacijos.
Man ieškoma geriausio sprendimo, gydytoja nusprendė, kad nėra didelio poreikio skubėti, aš ir neskubinu. Konsultacijos, tyrimai, viliuosi, kad paaiškės viskas rugsėjį, viliuosi, kad pasakys tai nepiktybiniai pakitimai. Laukimas, laukimas. Gerai, kad vasara, gyvenimas pilnas veiksmo, vis dar pavyksta pabėgti nuo slogių minčių. Kartais būna labai sunku, gerai, kad tik kartais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 05 rugpjūčio 2007 - 11:28
sveikos visos atostogaujancios ir nebe. Daznai cia uzsuku i si skyreli, tik vis nedrisdavau parasyti. Dabar jau galiu. Geguzes menesi teciui staigiai plyso skrandis, laime , kad buvo Vilniuje, tai Santariskese ji isgelbejo, dare operacija. Po operacijos grizo atsakymas, 2 stadija piktybinio naviko adenokarcinomos. Skaudu buvo ir baisu, nes tetis niekada gyvenime nesirgo, o jam tik 52 metai. Taigi, liepos 9 antra operacija - visiskas skrandzio salinimas. Atvaziavom i ligonine ir prasidejo: rentgenologai rado kabliuku plauciuose ir kepenyse, jei metastaze - neoperuoja. Tada ilga eile iki tomografo - cia vel kabliukai, nors echoskopija nieko nerode. Dvi savaites laukimo ir nezinios -operuos ar n, yra metastaziu ar ne. Negana to, mama kruti rado guzeli - gydytojos diagnoze - pirma stadija piktybinio naviko, butina operacija. Taigi liepos 17 operacija teciui, liepos 23 - operacija mamai. Abiems pasalinti znypleti veziukai. Gyvenom su sese Santariskese, pakaitom ejom is vienos ligonines i kita. Siandien abu teveliai jau namuose. Teciui jau grizo atsakymas - pasalintam skrandyje ir limfmazgiuose piktu lasteliu nerasta. Gydymas - tik tikrinimasis kas trys menesiai. Aciu Dievui, sveikas. Mamos atsakymu laukiam, zinom tik kad plauciuose metastaziu nera. Taigi , tiesiog norejau papasakoti visa istorija ir ta kosmara. Siandien kai apie tai galvoju, atrodo kaip siaubo filmas. Bet ligoninej abu tevai susirado likimo draugu, ivairiausiu isbandytu receptu, kaip toliau gyventi ir gydytis. Zinot, mamai gydytojai sake, kad jos kruties veziukas - nuo dideliu pergyvenimu ir streso, nes sausio menesi dar buvo sveika kaip ridikas. Noriu dar pasakyti, kad labai daug reiskia stiprybe ir tikejimas, kad iveiksi liga, kad ji jau daznai yra pagydoma, kad reikia tuo tiketi. Geriausias pavyzdys - mano tetis, jis niekada neprarado vilties, kad jam nebus vezio, kad jis yra sveikas, ta pati stengiames ikalti i galva ir mamai, nes ji pas mus seimoje didele pesimiste. Dziaugiuosi , kad visa tai mes isgyvenom ir dabar kiek imanoma esam laimingi. Na ir visai nesvarbu, kad pas mane atsirado zilu plauku biggrin.gif esu be galo laiminga, kad iveikem sitas ligas ir kad abu tevai vienu metu buvo opertuojami doh.gif bet nera to blogo, kas neiseitu i gera biggrin.gif
tiesa, brangios mano drauges, ar zinot, kad visi dezodotrantai kuriais tepam savo pazastis yra vieni is didziausiu vezio sukeleju. su mama gulejo 22 metu panele, kuriai kruti guzelis atsirado nuo soliariumo???? zodziu, patirties turiu daug, tad jei kam nors reikes kokios pagalbos - prasom, as visada mielai padesiu ir patarsiu.
beje, labai dziaugiuosi, kad mama operavo V.Ostapenko, o teti V. Beisa ir dar labai daug tecio ligoje padejo P.Zeromskas. Siems gydytojams visada busiu dekinga uz tiesa, kad ir kokia ji ziauri ir pagalba bei rupesti.Laikykites ir nepasiduokit, nes vezys jau nera toks baisus. biggrin.gif
Atsakyti
Sviekos, merginos. pasiskaitinejus pas jus nutariau kreiptis pagalbos 4u.gif mano tetai vezys verysad.gif , ji yra girdejusi apie PET tyrima, ir prase man surasti daugiau informacijos apie tai.
Ar sis tyrimas jau daromas Lietuvoje? Jei ne, gal kas zinot kur ir kaip. Buciau labai dekinga uz naujienas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2007 08 06, 12:32)
tiesa, brangios mano drauges, ar zinot, kad visi dezodotrantai kuriais tepam savo pazastis yra vieni is didziausiu vezio sukeleju. su mama gulejo 22 metu panele, kuriai kruti guzelis atsirado nuo soliariumo???? zodziu, patirties turiu daug, tad jei kam nors reikes kokios pagalbos - prasom, as visada mielai padesiu ir patarsiu.
beje, labai dziaugiuosi, kad mama operavo V.Ostapenko, o teti V. Beisa ir dar labai daug tecio ligoje padejo P.Zeromskas. Siems gydytojams visada busiu dekinga uz tiesa, kad ir kokia ji ziauri ir pagalba bei rupesti.Laikykites ir nepasiduokit, nes vezys  jau nera toks baisus. biggrin.gif


Sveikos smile.gif Leisiu sau siek tiek pakomentuoti, nes aprasyta situacija labai panasi i musu seimos - mamai kruties vezys diagnozuotas pries 10 metu, sekmingai iveiktas irgi po gerb. Ostapenko operacijos, tevukui sios geguzes pabaigoje pasalintas visas skrandis. Taigi irgi turiu daug patirties. Dezodorantai, soliariumai, saule ir pan. yra tik spejimai - mediciniskai tai neirodyta. Labai jau paprasta tuomet butu isvengti sios ligos. Gydytojai daro ivairias prielaidas nuo ko lasteles tampa vezinemis, jas tiria, bet vienareiksmisko sprendimo, deja, nera. Taigi, nemanau, kad reikia visko vengti, nenaudoti dezodorantu, neiti i soliariumus ir pan. Tiesiog kiekvienas vadovaujasi savo galva. Sekmes Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(***Paulina*** @ 2007 08 06, 14:55)
Sveikos smile.gif Leisiu sau siek tiek pakomentuoti, nes aprasyta situacija labai panasi i musu seimos - mamai kruties vezys diagnozuotas pries 10 metu, sekmingai iveiktas irgi po gerb. Ostapenko operacijos, tevukui sios geguzes pabaigoje pasalintas visas skrandis. Taigi irgi turiu daug patirties. Dezodorantai, soliariumai, saule ir pan. yra tik spejimai - mediciniskai tai neirodyta. Labai jau paprasta tuomet butu isvengti sios ligos. Gydytojai daro ivairias prielaidas nuo ko lasteles tampa vezinemis, jas tiria, bet vienareiksmisko sprendimo, deja, nera. Taigi, nemanau, kad reikia visko vengti, nenaudoti dezodorantu, neiti i soliariumus ir pan. Tiesiog kiekvienas vadovaujasi savo galva. Sekmes Jums 4u.gif


Na dezodorantai tai cia mylimiausias gydytojo Ruolios spejimas nuo ko prasideda onkologines ligos, o va onkologai tai nelabai linke tuo tiketi.

PET tyrimai atliekami Lenkijoje, reiktu paieskot info internete, siaip vienas is zmogeliuku su kraujo liga buvo vaziavo darytis, liko patenkintas tuo tyrimu.
http://www.kraujas.lt/forum.php?lng=lt
ten forume galima asmenine zinute brukstelt, manai Guste jums atsakyti kur kreiptis.
Atsakyti
QUOTE(***Paulina*** @ 2007 08 06, 16:55)
Dezodorantai, soliariumai, saule ir pan. yra tik spejimai - mediciniskai tai neirodyta. Labai jau paprasta tuomet butu isvengti sios ligos. Gydytojai daro ivairias prielaidas nuo ko lasteles tampa vezinemis, jas tiria, bet vienareiksmisko sprendimo, deja, nera. Taigi, nemanau, kad reikia visko vengti, nenaudoti dezodorantu, neiti i soliariumus ir pan.

Teko skaityti, kad dezodorantuose esantys parabenai aptinkami krūties vėžio operacijų metu pašalintų audinių ląstelėse, todėl yra įtarimų, kad šios medžiagos prisideda prie ligos. Negalėčiau atsisakyt dezodorantų, nes niekas nenorėtų būti su manimi vienoje patalpoje mirksiukas.gif , bet dabar visada atkreipiu dėmesį į dezodoranto sudėtį.
Atsakyti
taigi as ir norejau pasakyti, kad atidziau reiketu rinktis tas voisas priemones, o ne visai ju atsisakyti. arba tiksliau, rupinkimes ir pacios, ne tik savimi, bet ir savo vyrams, nres dabar ypac paplito vyru krutu liauku vezys. Keistai skamba, bet pilnas onkologijos skyrius vyru, is pat pradziu galvojau kad cia tik lankytojai, o po to gydytojas paaiskino, kad ir vyrams vis dazniau vezys krutis suznybia. Sekmes visoms besigydancioms ir sveikstancioms 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,mergaitės,
Turiu pas Jus prašymą.Ga kuri žinot kokią žolininkę,kuri savo žolelėmis galėtų nors kiek ligoniui padėti?!
Dėkoju visoms,kas atsilieps!
Stiprybės ir sveikatos visoms!!!
Atsakyti
Sveikos... Tėčiui įtaria plaučių vėžį. Vis dar sako, kad įtaria, kad įtarimai kiekvieną dieną stiprėja, bet taip pat neslepia, kad plaučių skysčio citologinis tyrimas piktybiškas... Kompiuterinė tomografija neparodė jokio darinio, jau buvau apsidžiaugusi. Svarbiausia, kad kraujas labai geras. Šiandien arba ryt iškelia iš chirurginio skyriaus, žinau, kad jei neoperuoja, nėra labai gerai... Vieną dieną sako, kad limfmazgiai nepadidėję, vidaus organai švarūs, kitą – kad gali būti IV stadija, nes išplitę į pleurą... Turėjo kartoti bronchoskopiją, bet šiandien nusprendė to nebedaryti, tebelaukia ankstesnės biopsijos atsakymo unsure.gif Esu sutrikusi, tėčiui nieko nesakau ir, man rodos, jis vis dar galvoja, kad tai kažkas kito... Gal kvailas klausimas, bet kada jūsų artimieji sužinojo diagnozę... Gal geriau pirma man pasakyti nei gydytojams... Galvoju, gal švelniau tai padaryčiau... Svarbiausia, tėtis nerūkė, nieko labai nejautė, tik svoris labai krito, kol atsitiktinai dėl kardiologo konsultacijos nepadarė rentgeno. Tada skubus siuntimas pas pulmonologą, didelio skysčių kiekio punktavimas (apie 3 l), plaučio įtrūkimas, drenavimas ir tyrimai po tyrimų... Kas iš jūsų ar jūsų artimųjų esate susidūrusios su plaučių vėžiu?
Atsakyti
sveikos likimo drauges verysad.gif ,
as jau beveik metai kaip remisijau.man buvo nustatytas limfmazgiu vezys (hodzkino limfoma 3 stad).paskutiniu laiku man vis neduoda ramybes toks klausimelis, ar ka susilauket vaikuciu po chemoterapijos? ar imanoma ju susilaukti? as viena leliu jau turiu, bet noreciau ir dar vieno po kokiu 3 meteliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnyte26 @ 2007 08 10, 12:50)
sveikos likimo drauges verysad.gif ,
as jau beveik metai kaip remisijau.man buvo nustatytas limfmazgiu vezys (hodzkino limfoma 3 stad).paskutiniu laiku man vis neduoda ramybes toks klausimelis, ar ka susilauket vaikuciu po chemoterapijos? ar imanoma ju susilaukti? as viena leliu jau turiu, bet noreciau ir dar vieno po kokiu 3 meteliu ax.gif

Labas,
Kiek žinau čia anksčiau lankydavosi Taurė, susilaukė mažylės. Jos vyras buvo po chemoterapijos, jam buvo šlapimo pūslės vėžys.
Susilaukė gana greitai, gal buvo praėję tik metai po gydymo, gal truputį daugiau.
Gal deganti, ką nors daugiau pasakys, ji „kuruoja“ limfomas. Gal žino tokių pavyzdžių.
Atsakyti
QUOTE(Vitalija @ 2007 08 07, 18:31)
Gal kvailas klausimas, bet kada jūsų artimieji sužinojo diagnozę... Gal geriau pirma man pasakyti nei gydytojams... Galvoju, gal švelniau tai padaryčiau...

Klausimas nė kiek nekvailas. Buvau panašioje situacijoje, nes mano abu tėvai serga vėžiu. Mama pati viską suprato, o tėtis ne. Ypač, kad jo atveju ir gydytoja iš pradžių buvo tikra, jog ne vėžys. Gavus atsakymą buvo keblu pranešt diagnozę. Gydytoja sakė, kad taisyklė tokia - jei ligonis klausia, reikia pasakyt, o jei ne - nereikia. Be abejo, nuspręsi pati - juk tu geriau pažįsti savo tėtį.
Atsakyti