Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 5

Visoms stiprybės,ištvermės ir tikėjimo 4u.gif
Pas mus šiandien Šventė biggrin.gif ,švenčiam vyro remisijos metinių sukaktį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunike @ 2007 07 27, 21:27)
Visoms stiprybės,ištvermės ir tikėjimo  4u.gif
Pas mus šiandien Šventė  biggrin.gif ,švenčiam vyro remisijos metinių sukaktį  thumbup.gif

4u.gif Na tikrai, svarbi diena ir labai smagu!!! Laikykitės Ramunike ir toliau - abu Jūs šaunuoliai.
Atsakyti
Stiprybes Jums Ramunike, visai seimai smile.gif
Ir kad svestumet ne metu, o maziausiai kokiu 10, linkiu is visos sirdies...
Atsakyti
QUOTE(p. Kikimora @ 2007 07 26, 12:56)

Vobla - matau kabi  4u.gif  kaip mama?

Oj... tik dabar pamačiau blush2.gif
kabėjau ne dėl mamos...tik nesinori tokių žinių šitam skyrely rašyti...
O mama, manau, kad gerai... Kol kas jokių procedūrų, jokios chemijos... tik magnetinis rezonansas bus rudenį...tada bus matyti ar viskas tvarkoj... manau jos ligos eiga yra lėta dėl jos amžiaus- sulėtėję visi procesai, tame tarpe ir TAS...
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2007 07 30, 15:18)

kabėjau ne dėl mamos...tik nesinori tokių žinių šitam skyrely rašyti...


blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(p. Kikimora @ 2007 07 30, 15:34)

parašiau a.ž.
Atsakyti
Ačiū Adis ir Krugile už linkėjimus console.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2007 07 30, 16:18)
Oj... tik dabar pamačiau blush2.gif
kabėjau ne dėl mamos...tik nesinori tokių žinių šitam skyrely rašyti...
O mama, manau, kad gerai... Kol kas jokių procedūrų, jokios chemijos... tik magnetinis  rezonansas bus rudenį...tada bus matyti ar viskas tvarkoj... manau jos ligos eiga yra lėta dėl jos amžiaus- sulėtėję visi procesai, tame tarpe ir TAS...

Mielosios merginos!Seniai skaitau jūsų skyrelį,žaviuosi jūsų ištverme,išmintim,optimizmu,džiaugiuosi visomis jūsų pergalėmis kovoje su liga.Mano draugė irgi jau seniai serga šia liga.Šiomis dienomis jai turėjo būti pradėta eilinė chemija,bet kadangi paskutiniu laikotarpiu dėl pablogėjusios savijautos draugė naudojo labai daug nuskausminamųjų,tai tai labai neigiamai atsiliepė jos kepenims.Ji buvo šokiruota,kai gydytoja pasakė,kad chemijos jai daryt negali dėl didelės kepenų intoksikacijos.Draugė gavo siuntimą į ligoninę kepenų valymui.Aišku,ten gydytojai darys viską ,kas prilauso,bet aš labai tikiuosi sulaukti jūsų patarimų iš savo patirties,kaip galima padėti šiuo atveju,ką paskui daryti,kad per būsimą chemiją mažiau nualinti ir taip jau nukentėjusias kepenis ir skrandį.Dėkoju iš anksto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Betelgeiz @ 2007 07 26, 13:58)

Kažkaip šiuo metu pagalvoju, kad tikriausiai vienas iš laimingesnių gyvenimo etapų man - visi gyvi, sveiki, aš sveika, man iš vis nieko netrūksta. Tik norėčiau, kad kuo ilgiau taip tęstųsi... Turbūt jei nebūtų tiek streso ir blogos patirties taip nesijaučiau dabar. Kažkoks kvailas palengvėjimas užplūdęs.



Ramiau pasidarė paskaičius tokius dalykus. Paskutiniu metu kažkodėl tenka užgirsti vien liūdnas naujienas. Gal toks juodas ruožas pas mane užėjo. Antra vertus, po juodo turėtų užeiti baltas, tad skubėkite visos link jo – juk jūs jau esate mano gyvenimo dalis, tad jums tam baltame ruoželyje vietelė jau užsakyta. smile.gif Adis, ypač tu paskubėk.
Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2007 08 02, 22:27)
Adis[/b], ypač tu paskubėk.

Skaitau Sidhartą. smile.gif
Atsakyti
Mamai pirmadienį darys tyrimus, tai bijau, kad vėl nieko nerastų. Negana to dar dukrytei kakle atsirado kažkoks guzas doh.gif
Atsakyti
Išvykstu beveik mėnesiui atostogauti. Tikiuosi visas rasti sveikas ir gyvas. Sėkmės Jums!
Atsakyti