Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

O vandenis ima visoms, ar tik jei kokie neaiškumai g.gif Man gydytoja sakė, kad tik paims kraują ir padarys echoskopiją ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerė @ 2007 09 17, 13:16)
O vandenis ima visoms, ar tik jei kokie neaiškumai  g.gif Man gydytoja sakė, kad tik paims kraują ir padarys echoskopiją  ax.gif



kiek suprantu tai tik tada jei echoskopija ar kraujo tyrimas rodys ka negero. nes man planavo tik echoskopija daryt, o po jos rezultatu kiti tyrimai buvo daromi zaibisku greiciu.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerė @ 2007 09 17, 13:16)
O vandenis ima visoms, ar tik jei kokie neaiškumai  g.gif Man gydytoja sakė, kad tik paims kraują ir padarys echoskopiją  ax.gif

man irgi taip sake, kad darys echo ir ims krauja...bet kazkodel nujauciu kad reiks ir vaisiaus vandenu tyrimo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(1001ramune @ 2007 09 17, 15:07)
kiek suprantu tai tik tada jei echoskopija ar kraujo tyrimas rodys ka negero. nes man planavo tik echoskopija daryt, o po jos rezultatu kiti tyrimai buvo daromi zaibisku greiciu....  verysad.gif


ir kaip kiti tyrimai?
ka negero per echo pamate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onora: 17 rugsėjo 2007 - 16:47
QUOTE(Onora @ 2007 09 17, 17:47)
ir kaip kiti tyrimai?
ka negero per echo pamate?



pas mane viskas buvo prastai. echoskopuojant itare edvardso sindroma (pokyciai nesuderinami su gyvybe), o padarius vaisiaus vandenu tyrima, jis pasitvirtino. atsisveikinau su savo sunum...

baisiausia, kad nestumas buvo 23 savaiciu, o mano gydytoja kiekvieno apslankymo metu tikrindavo echoskopu ir net neitare nieko... tai kam tokios gydytojos reikalingos...

o genetike is karto pamate daugybe pozymiu: cistos galveleje, sirdies yda, isvarza, kazkas ten su rankytem ir kojytem blogai (nebepamenu medicininiu terminu), greiciausiai neisivystes skrandukas....
Atsakyti
QUOTE(1001ramune @ 2007 09 17, 18:22)
pas mane viskas buvo prastai. echoskopuojant itare edvardso sindroma (pokyciai nesuderinami su gyvybe), o padarius vaisiaus vandenu tyrima, jis pasitvirtino. atsisveikinau su savo sunum...

baisiausia, kad nestumas buvo 23 savaiciu, o mano gydytoja kiekvieno apslankymo metu tikrindavo echoskopu ir net neitare nieko... tai kam tokios gydytojos reikalingos...

o  genetike is karto pamate daugybe pozymiu: cistos galveleje, sirdies yda, isvarza, kazkas ten su rankytem ir kojytem blogai (nebepamenu medicininiu terminu), greiciausiai neisivystes skrandukas....

uzjauciu tave del sunelio...
bet man labai idomu kas seka po to...pamate kad pozymiai nesuderinami su gyvybe...kas buvo toliau??? man gine uzsimine kad jei taip bus, gausiu kazkokia tablete ir pagimdysiu...gal gali papasakot nuosekliau ir aiskiua ka ji turejo galvoj...nejau turesiu normalu gimdyma???su visais skausmais ir pan????
Atsakyti
QUOTE(lauku_gele @ 2007 09 17, 18:26)
uzjauciu tave del sunelio...
bet man labai idomu kas seka po to...pamate kad pozymiai nesuderinami su gyvybe...kas buvo toliau??? man gine uzsimine kad jei taip bus, gausiu kazkokia tablete ir pagimdysiu...gal gali papasakot nuosekliau ir aiskiua ka ji turejo galvoj...nejau turesiu normalu gimdyma???su visais skausmais ir pan????



kiek zinau tai taip.

mano vaikas mire isciose 40sav, gimdziau mirusi vaikeli be jokiu kalbu, salia klykianciu gimdyviu, kuriu gime vaikeliai verke, o mano ne... 10 valandu gimdziau...
nenoriu plestis ir jusu cia gasdint, bet kiek as susiduriau su medikais, jiems viskas vienodai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lauku_gele @ 2007 09 17, 18:26)
uzjauciu tave del sunelio...
bet man labai idomu kas seka po to...pamate kad pozymiai nesuderinami su gyvybe...kas buvo toliau??? man gine uzsimine kad jei taip bus, gausiu kazkokia tablete ir pagimdysiu...gal gali papasakot nuosekliau ir aiskiua ka ji turejo galvoj...nejau turesiu normalu gimdyma???su visais skausmais ir pan????



QUOTE(ajuka @ 2007 09 17, 18:35)
kiek zinau tai taip.

mano vaikas mire isciose 40sav, gimdziau mirusi vaikeli be jokiu kalbu, salia klykianciu gimdyviu, kuriu gime vaikeliai verke, o mano ne... 10 valandu gimdziau...
nenoriu plestis ir jusu cia gasdint, bet kiek as susiduriau su medikais, jiems viskas vienodai verysad.gif


nustacius tokia diagnoze kaip buvo mano vaikelio, tenka apsispresti. jei pvz, tai butu buves dauniukas, tai net nebesiulytu nutraukti nestumo, nes labai jau daug savaiciu, bet edvardso sindromas yra nesuderinamas su gyvybe. jei ir isnesiociau iki galo, tai ir gimes jis pragyventu gal kelias valandas, gal kelias dienas...
taip, tada yra su skatinanciais issaukiamas gimdymas. dedamos tabletes i maksti. kad nuskausmint leidzia narkotiku, bet skausmai buvo tokie, kad nelabai issivaizduoju ar ten jie veike kiek nors... pergyvenau viska: saremius, vandenu nubegima ir jausma, kad vaikiukas jau iseina. tada jau isveze i operacine ir padare abrazija. mane maksimaliai iskankino tam, kad paskui invazija butu minimali ir kad nebutu jokiu blogu pasekmiu. po abrazijos, atlikti tyrimai dar karta parode, kad suneliui tikrai buvo edvardso sindromas.

bet man labai pasiseke su gydytojom. as gulejau antakalnyje, tai pakliuvau pas gydytoja, kuri ir paguode ir buvo be galo zmogiska. net keista, bet ir seseles visos buvo labai mielos.

Atsakyti
QUOTE(1001ramune @ 2007 09 17, 18:46)
nustacius tokia diagnoze kaip buvo mano vaikelio, tenka apsispresti. jei pvz, tai butu buves dauniukas, tai net nebesiulytu nutraukti nestumo, nes labai jau daug savaiciu, bet edvardso sindromas yra nesuderinamas su gyvybe. jei ir isnesiociau iki galo, tai ir gimes jis pragyventu gal kelias valandas, gal kelias dienas...
taip, tada yra su skatinanciais issaukiamas gimdymas. dedamos tabletes i maksti. kad nuskausmint leidzia narkotiku, bet skausmai buvo tokie, kad nelabai issivaizduoju ar ten jie veike kiek nors... pergyvenau viska: saremius, vandenu nubegima ir jausma, kad vaikiukas jau iseina. tada jau isveze i operacine ir padare abrazija. mane maksimaliai iskankino tam, kad paskui invazija butu minimali ir kad nebutu jokiu blogu pasekmiu. po abrazijos, atlikti tyrimai dar karta parode, kad suneliui tikrai buvo edvardso sindromas.

bet man labai pasiseke su gydytojom. as gulejau antakalnyje, tai pakliuvau pas gydytoja, kuri ir paguode ir buvo be galo zmogiska. net keista, bet ir seseles visos buvo labai mielos.

va dabar jau dar labiau bijau...duok Dieve kad man to nereiktu patirti...
Atsakyti
QUOTE(lauku_gele @ 2007 09 17, 18:49)
va dabar jau dar labiau bijau...duok Dieve kad man to nereiktu patirti...



labai atsiprasau.

taip nutinka labai labai retai ir tu nepateksi i ta skaiciu. labai nuosirdziai tau to linkiu ir tikiu, kad pagimdysi ir turesi sveikuciuka leliuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(1001ramune @ 2007 09 17, 18:55)
labai atsiprasau.

taip nutinka labai labai retai ir tu nepateksi i ta skaiciu. labai nuosirdziai tau to linkiu ir tikiu, kad pagimdysi ir turesi sveikuciuka leliuka  4u.gif

neatsiprasinek...aciu kad apsvietei...as visada noriu zinoti ko galiu tiketis blogiausio...neziuriu i gyvenima pro rozinius akinius...o ketvirtadieni bus aisku sveikas mano leliukas ar ne....
Atsakyti
QUOTE(lauku_gele @ 2007 09 17, 18:58)
neatsiprasinek...aciu kad apsvietei...as visada noriu zinoti ko galiu tiketis blogiausio...neziuriu i gyvenima pro rozinius akinius...o ketvirtadieni bus aisku sveikas mano leliukas ar ne....



labai lauksiu ziniu wub.gif
Atsakyti