Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

QUOTE(mamaRasa @ 2007 10 19, 15:19)
Aš irgi registravausi rugsėjo men į Kauno klinikas pas genetikus (Simanavičiūtė, D. Serapinas), tai pasiūlė atvykti net anksčiau nei man sukako 11 sav, pasakiau kad man per anksti, žodžiu sutarėm spalio 17 d. kad būtų tinkamas laikas tyrimui.
Tai va, visas smagumas prasidėjo tada kai nuvažiavau ir paaiškėjo, kad prisiregistravau tik genetiko konsultacijai, bet ne tyrimams ultragarsu. Žodžiu pakonsultavo mane genetikas, paėmė kraujo tyrimams, bet echoskopijai reikia registruotis atskirai. Tai visa laimė, kad tai patys genetikai turi rezervavę kelis talonus echoskopijai, gavau talona - teks vėl važiuoti po 9 dienų, ir tirtis ultragarsu. Tada vėl pas genetiką, kad pakomentuotų tyrimų rezultatus.
Dabar jau supratau kaip veikia sistema Klinikose, rekomenduoju registruotis genetiko konsultacijai ir KMU moterų konsultacijoje echoskopijai atskirai (dabar registruoja lapkričio menesiui).


Įdomu, ką man pasakys g.gif , nes man registruojantis sakė, kad be 11 savaitės jie nieko nematys.. g.gif
Atsakyti
buvau pas gyd.D.Serapina klinikose,jaunas toks,turbut ne 30 nera.tikra beda su ultragarso talonais,seip ne taip ipirso mane ultragarsui 10.26.kazkaip kvaila,kodel negali patys genetikai tureti echoskopo,kaip kad vilniuj yra.man tai dr kas,as kauniete,o va kaip kitoms is kitu lietuvos miestu?po manes lauke moteris is siauliu rajono,tai kada jai tas ultragarsas?jau lapkriti turbut.....pridaviau kraujuka,bus matyt ka en jis rodys...kzkodel geru rezulatu nelabai tikiuosi...
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2007 10 22, 10:09)
buvau pas gyd.D.Serapina klinikose,jaunas toks,turbut ne 30 nera.tikra beda su ultragarso talonais,seip ne taip ipirso mane ultragarsui 10.26.kazkaip kvaila,kodel negali patys genetikai tureti echoskopo,kaip kad vilniuj yra.man tai dr kas,as kauniete,o va kaip kitoms is kitu lietuvos miestu?po manes lauke moteris is siauliu rajono,tai kada jai tas ultragarsas?jau lapkriti turbut.....pridaviau kraujuka,bus matyt ka en jis rodys...kzkodel geru rezulatu nelabai tikiuosi...

nu kodel tokiom blogom nuotaikom g.gif viskas bus gerai!as tai apie kazka blogo, net negalvojau 4u.gif ziuriu musu pirmi vaikai irgi tu paciu gimimo smile.gif
Atsakyti
na kad kiek skaitau-kraujo tyrimai blogi doh.gif ,bandau save nuteikti kad viskas bus gerai,bet nelabai gaunasi
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2007 10 22, 10:58)
na kad kiek skaitau-kraujo tyrimai blogi doh.gif ,bandau save nuteikti kad viskas bus gerai,bet nelabai gaunasi

Oi, jalka, jalka, kaip gi tave nuraminti console.gif Na, nereaguok taip jau tragiškai ax.gif Tai ką man tada daryti, kai man pagal kraujo tyrimą Dauno ligos tikimybė 1:50?
Kažkaip juk reikia pozityviai nusiteikti mirksiukas.gif Nuo to geriau tikrai nebus, kad dabar parinsiuos ir su baime lauksiu vaisiaus vandenų tyrimo rezultatų.
Sėkmės ir stiprybės tau penktadienį, o ir man ateinantį pirmadienį 4u.gif
Atsakyti
oi mergaites kaip as jus suprantu console.gif console.gif pati dar visai nesenai laukiau vizito pas genetikus, kankinausi laukdama kraujo tyrimu atsakymu...aciu dievui viskas buvo gerai...tikekit ir jus kad viskas bus gerai, negalvokit apie blogus dalykus, nors kartais geriau nusiteikti ir blogiausiam ir geriausiam...laikykites 4u.gif
Atsakyti
Sveikos
Iki kelintos savaitės rekomenduojama darytis ultragarsą ir tyrimus?
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2007 10 23, 12:56)
Sveikos
Iki kelintos savaitės rekomenduojama darytis ultragarsą ir tyrimus?

Žinau, kad rekomenduojama nuo 11 sav., ta prasme, tik nuo tada kažką pamato, o iki kada tai nežinau...
Čia šiek tiek rašo:
http://www.nordica.o...mposite-451.htm
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2007 10 23, 12:56)
Sveikos
Iki kelintos savaitės rekomenduojama darytis ultragarsą ir tyrimus?


berods iki 21 sav. dar daro kraujo tyrimus, o echo tai bet kada gali ziureti nuo 11 sav., tik priklausomai nuo savaiciu skaiciaus skirtingus dalykus ziuri ir iziuri smile.gif
Atsakyti
Ažiū už atsakymą.
O jūs pačios nusprendėt eiti ar gydytoja rekomendavo, ar kaip? doh.gif
Daug klausimų šiuo metu iškyla.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2007 10 23, 16:17)
Ažiū už atsakymą.
O jūs pačios nusprendėt eiti ar gydytoja rekomendavo, ar kaip?  doh.gif
Daug klausimų šiuo metu iškyla..  ax.gif

Aš pirmiausia viską pati išsiaiškinau čia SM pokalbiuose, nes iki pirmo vizito pas ginę norėjau kuo daugiau sužinoti, kad būtų apie ką kalbėti pas ją lotuliukas.gif
Apie genetinius tyrimus kai tik išsižiojau, iš karto gavau patvirtinimą, kad man reikėtų juos pasidaryti, nes esu jau virš 35 metų.

Tai tu klausk, nes dauguma klausimų senai besidominčios jau kaip ir išsiaiškino mirksiukas.gif

O tu kokiais tikslais domiesi?
Atsakyti
Radau straipsnelį apie genetinius tyrimus:
http://www.sekunde.l...?p=read&tid=731
Atsakyti