Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

QUOTE(mamaRasa @ 2007 10 19, 14:19)
Aš irgi registravausi rugsėjo men į Kauno klinikas pas genetikus (Simanavičiūtė, D. Serapinas), tai pasiūlė atvykti net anksčiau nei man sukako 11 sav, pasakiau kad man per anksti, žodžiu sutarėm spalio 17 d. kad būtų tinkamas laikas tyrimui.
Tai va, visas smagumas prasidėjo tada kai nuvažiavau ir paaiškėjo, kad prisiregistravau tik genetiko konsultacijai, bet ne tyrimams ultragarsu. Žodžiu pakonsultavo mane genetikas, paėmė kraujo tyrimams, bet echoskopijai reikia registruotis atskirai. Tai visa laimė, kad tai patys genetikai turi rezervavę kelis talonus echoskopijai, gavau talona - teks vėl važiuoti po 9 dienų, ir tirtis ultragarsu. Tada vėl pas genetiką, kad pakomentuotų tyrimų rezultatus.
Dabar jau supratau kaip veikia sistema Klinikose, rekomenduoju registruotis genetiko konsultacijai ir KMU moterų konsultacijoje echoskopijai atskirai (dabar registruoja lapkričio menesiui).

as kaip registravausi tai man kauno klinikose moteru konsultacijoj sake kad pas jas registruoja iki 13savaiciu ir 5 dienu tai manes jau neregistravo sake pasiskambint i konsultacine poliklinika mane uzregistravo lapkricio menesiui tai jei ir tik genetiko konsultacijai g.gif g.gif g.gif g.gif o man reikia ultragarso g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutvela: 23 spalio 2007 - 19:58
QUOTE(kutvela @ 2007 10 23, 20:57)
as kaip registravausi tai man kauno klinikose moteru konsultacijoj sake kad pas jas registruoja iki 13savaiciu ir 5 dienu  tai manes jau neregistravo sake pasiskambint i konsultacine poliklinika mane uzregistravo lapkricio  menesiui tai jei ir tik genetiko konsultacijai  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif o man reikia ultragarso  g.gif  g.gif  g.gif

Aš kai registravausi tai irgi tik pas genetikus ( beja pas Serapina ), nes registratūroj sakė, kad jie nuspręs ar reikia ultragarso ar ne, nu žodžiu neregistravo. Nuvažiavus pirma buvo poklabis su genetiku, po to davė siuntimą kraujo tyrimui ir pats paskambino Simanavičiūtei ir paklausė ar mane priims ultragarsui , ji priėmė, tai va susisukom per vieną dieną, tyrimų atsakymų skambinausi telefonu, kad nereikėtų važiuoti Iš Alytaus į Kauną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2007 10 23, 17:45)
Aš pirmiausia viską pati išsiaiškinau čia SM pokalbiuose, nes iki pirmo vizito pas ginę norėjau kuo daugiau sužinoti, kad būtų apie ką kalbėti pas ją  lotuliukas.gif
Apie genetinius tyrimus kai tik išsižiojau, iš karto gavau patvirtinimą, kad man reikėtų juos pasidaryti, nes esu jau virš 35 metų.

Tai tu klausk, nes dauguma klausimų senai besidominčios jau kaip ir išsiaiškino  mirksiukas.gif

O tu kokiais tikslais domiesi?

Ačiū už info. Nežinau, norėtus apsidrausti. Šiaip man metų 28. Nerūkau, šeimoje apsigimimų lyg nėra. Bet pirmas kelias savaites (kol nežinojau kad laukiuos) teko alkoholio vartoti. Kaip tik papuolė Jūros šventė, gimtadieniai ir t.t.per tas kelias savaites. g.gif Tai kažkaip neramu.
Atsakyti
jei tu jaudiniesi del tu baliavojimu,manau be reikalo...genetikai tau nieko nepasakys juk jie tiria dauno, edvardso sindromus ir stuburo plysima...o del alkocholio..mes turbut visos kol nezinojom kad laukemes paragavom.o sios genetiku ligos kyla del genetiniu susirgimu,paveldimumo,o ne nuo alkoholio isgerto kiekio.manau buk rami 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2007 10 24, 10:28)
Ačiū už info. Nežinau, norėtus apsidrausti. Šiaip man metų 28. Nerūkau, šeimoje apsigimimų lyg nėra. Bet pirmas kelias savaites  (kol nežinojau kad laukiuos) teko alkoholio vartoti. Kaip tik papuolė Jūros šventė, gimtadieniai ir t.t.per tas kelias savaites.  g.gif  Tai kažkaip neramu.

Labai teisingai jalka paaiškino apie genetinius tyrimus. Taip kad, vien dėl to, kad teko baliavoti, tikrai neverta sau sukti galvos, genetikai čia jau niekuom nepadės 4u.gif O baliavojo tikrai daug nėštukių, dar to nežinodamos, aš tame tarpe mirksiukas.gif

Aš tavo vietoje tikrai nekvaršinčiau sau be jokio reikalo galvos schmoll.gif Manau, kad dabar ir be to turi kuom užsiimti mirksiukas.gif Tikrai patariu nusiraminti ir mėgautis nėštumu, juk ne kasmet gimdom, kaip kažkuri pasakė 4u.gif , galim ir pasimėgauti, o ne tik be tikslo pergyventi.
Atsakyti
Tiesiog bijau, kad nebūčiau pakenkusi, kad vaikutis būtų sveikas. Tai genetikai ar nepamatytų jei yra kas ne taip? g.gif
Gal tikrai neverta, pasimečiau, gal palauksiu kol gryš ginė iš atostogų ir pasikalbėsiu su ja g.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2007 10 24, 11:31)
Tiesiog bijau, kad nebūčiau pakenkusi, kad vaikutis būtų sveikas. Tai genetikai ar nepamatytų jei yra kas ne taip?  g.gif
Gal tikrai neverta, pasimečiau, gal palauksiu kol gryš ginė iš atostogų ir pasikalbėsiu su ja  g.gif

Tikrų tikriausiai jie nieko dėl to nepamatys doh.gif Genetika niekuom nesusijusi su nėštumo pradžioje išgertu alkoholio kiekiu lotuliukas.gif Tad, būk rami 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2007 10 24, 11:55)
Tikrų tikriausiai jie nieko dėl to nepamatys  doh.gif Genetika niekuom nesusijusi su nėštumo pradžioje išgertu alkoholio kiekiu  lotuliukas.gif  Tad, būk rami  4u.gif


Aš jaudinuosi, kad nebūtų pakenkta vaikui, o ar nematys jie, kad yra kažkas negerai? Ar tam užtenka echo?
Ačiū, šiek tiek nuraminot blush2.gif matyt, esu jautresnė
Atsakyti
pacioj nestumo pradzioje leliukas maitinasi savo tryniuku,placentos nera,tad tikrai nieko jam nepakenkei.apsiramink 4u.gif
Atsakyti
Nu, tada gerai. Ačiū už atsakymus. Tiesiog, norisi , kad viskas būtų gerai. Kad leliukas būtų sveikas ax.gif
Atsakyti
4u.gif taip ir bus..
to ir linkiu mums visoms
Atsakyti
Sveikutės,

O yra Kaune kur galimybė skubos tvarka pasidaryti tokį echo kaip daro KMUK? ax.gif Nežinojau kad klinikose iš kart juo nepažiūrės ir nebetelpu į laiką, o tip norėjau tik jį vieną darytis doh.gif verysad.gif
Atsakyti