Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas

QUOTE(mamulia @ 2006 02 01, 17:35)
Aš siūliau turėdama mintį, kad ji tą darbą kurį dirba ir dabar dirbtų kaimuke. Kompą turi. Galvą irgi. Daugiau nelabai ko reik.


Jei tai įmanoma, tai gal ir neblogai. Tik ar nesijaus ji labai vieniša naujoj vietoj, tarp naujų žmonių? Antra vertus, kaip sakiau - kiekvienas nėštumas yra nenuspėjamas. O jei bus komplikuotas? O jei koks kraujavimas staiga? Mieste brūkšt į taksi - ir ligoninėje, jei pati vairuot nebeišgali, o kaimelyje su kvalifikuota pagalba prastai gali būti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cassandra: 01 vasario 2006 - 16:49
Galima gyvent pvz. kokioj Rudaminoj ar Salininkuose. Vilnius ranka pasiekiamas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2006 02 01, 17:56)
Galima gyvent pvz. kokioj Rudaminoj ar Salininkuose. Vilnius ranka pasiekiamas wink.gif


Galbūt ir taip. Jei ji - žmogus, neskausmingai keičiantis savo gyvenamąją vietą. Nes psichologinė jos jausena irgi negali būti paskutinėj vietoj. Ypač tokiu metu.

Bet kuriuo atveju, supratau, kad ji - ne viena, kad turi geras drauges. Tikėkimės, kad viskas vienaip ar kitaip su gerų žmonių pagalba susidėlios į vietas, ir ji išsikapstys. Su visais trimis savo vaikeliais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cassandra: 01 vasario 2006 - 17:02
Kadangi šitos draugės problema tapo kaip ir mano problema, tai ką tik gavau naujausių žinių.

Tas rusas visą dieną ją įkalbinėjo darytis abortą, nes į Lietuvą keltis neketina, taip pat negali jos pasikviesti gyventi pas save, nes nėra tikras, ar sugebės išlaikyti tris vaikus, iš kurių du net nėra jo. Be to, jis nenori būti tėveliu, savo vaiką matančiu tik nuotruakoje. Liepė jai paskubėti pas gydytojus, nes vaikas anot jo, dar ne vaikas, o embrionas.

Bet ji nepasidavė. Sakė, kad gimdys ir viskas. Šiaip jinai pati prieš abortus, nors protas visą laiką kuždejo, kad tokiomis sąlygomis, kokiose yra dabar, jinai negali gimdyti.

Tačiau vyrukas palūžo. Galų gale sutiko būti tėveliu, sakė, padės finansiškai, kiek galės. Paskutiniai žodžiai buvo "nepažadu, bet stengsiuosi"

Atsirado vilties kibirkštėlė. Nors labai jau nepatikima.
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2006 02 01, 18:03)
Kadangi šitos draugės problema tapo kaip ir mano problema, tai ką tik gavau naujausių žinių.

Tas rusas visą dieną ją įkalbinėjo darytis abortą, nes į Lietuvą keltis neketina, taip pat negali jos pasikviesti gyventi pas save, nes nėra tikras, ar sugebės išlaikyti tris vaikus, iš kurių du net nėra jo. Be to, jis nenori būti tėveliu, savo vaiką matančiu tik nuotruakoje. Liepė jai paskubėti pas gydytojus, nes vaikas anot jo, dar ne vaikas, o embrionas.

Bet ji nepasidavė. Sakė, kad gimdys ir viskas. Šiaip jinai pati prieš abortus, nors protas visą laiką kuždejo, kad tokiomis sąlygomis, kokiose yra dabar, jinai negali gimdyti.

Tačiau vyrukas palūžo. Galų gale sutiko būti tėveliu, sakė, padės finansiškai, kiek galės. Paskutiniai žodžiai buvo "nepažadu, bet stengsiuosi"

Atsirado vilties kibirkštėlė. Nors labai jau nepatikima.


smile.gif Viskas bus gerai smile.gif Apsipras per devynerius mėnesius naujai iškeptas tėtukas su savo padėtimi, ir viskas vienaip ar kitaip susitvarkys. Manau, kad jis turėtų padėti. Nes jei būtų pasiruošęs slides tepti, tai būtų išvis kratęsis bet kokios atsakomybės stiliuje "ne mano vaikas" ar kažkas pan.
Atsakyti
Belieka pasidžiaugti- tavo draugė labai stipri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2006 02 01, 17:03)
Bet ji nepasidavė. Sakė, kad gimdys ir viskas.

Tačiau vyrukas palūžo. Galų gale sutiko būti tėveliu, sakė, padės finansiškai, kiek galės. Paskutiniai žodžiai buvo "nepažadu, bet stengsiuosi"




1. Šaunuolė. Kai suabejos arba palūš - tegul skambina. Kai valgyt neturės - irgi.

2. Misteris niekšybė. Geriau jau tegul stengiasi smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(mamulia @ 2006 02 01, 16:22)
2. Ir aš nesmerkiu. Tik užjaučiu ir stengiuosi padėti.


Šaunu, kaip reikia kartais tokioj padėty, kad kas padėtų. Bent jau žinot, kad nesi pati viena su savo bėda thumbup.gif

Dažnai aš pati sau pagalvoju ir negaliu atleist sau, kad nebuvau šalia draugės tokiu momentu, kai ji nusprendė daryti abortą. O toj situacijoj abortas buvo toks beprasmis verysad.gif .
Dėl tokiu priežaščių:
1.kad jauna (bet pilnametė)
2. kad drugas dar mokslų nebaigęs, neturi darbo (?, bet jau beveik paskutinis kursas)
3. kad "jaunystė" nuplauks, kad nepasiruošusi tam (???)

Vėliau jie susituokė . Jos mama labai didžiavosi, kad jos dukra teka ne iš reikalo. Bet vėliau išsiskyrė.
O prie skyrybų mano nuomone labai prisidėjo tai, kad jie vienas kitam taip ir negalėjo atleisti už TAI.

O herojei, apie kurią mes šiandien kalbame tikrai nepatarčiau išvykti kažkur iš miesto. Mieste visada lengviau. O gal jai pabandyt užsirašyt į savivaldybės eilę būstui nuomot. Tada gimus 2.gif (aš jau tikiu, kad gims bigsmile.gif ) ji stipriai į eilės priekį pasistūmėtų. O gal tam kartui koki paprastesni kambarį panuomot (aš nelabai gaudausi kaip pas jus Vilniuje, ar įmanoma ka pigiau gaut?) O Vilniaus priemiestis labai gera mintis thumbup.gif




Koreguoju mirksiukas.gif
"Na va, kol šį posta parašiau jau ir geru žiniu sulaukėm" thumbup.gif Gal parašyk mamulia į paramos skyrelį, tikiu, kad daugelis padėtų wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ji: 01 vasario 2006 - 17:22
QUOTE(Shalimar @ 2006 02 01, 18:20)
O as labai abejoju, kad jis pades.Ir nemanau, kad apsisprendimas turetu priklausyti nuo to, ar tas meiluzis pazades siust pinigu ar ne.Siandien gal viena sako, rytoj kita sad.gif


Aš ir nesakau, kad tai turėtų nulemti apsisprendimą. Bet priimkim to vyriškio žodžius, kaip šalutinę vilties teikiančią aplinkybę. Tokioje situacijoje yra gerai viskas, kas teikia vilties. O kaip bus paskui - gyvenimas parodys. aišku viena, kaip sakė, daugelis moterų, pagalba tokiais atvejais ateina. Ir nebūtinai iš to žmogaus, iš kurio tikiesi.
Atsakyti
Nu va, vakar jau beveik susitaikęs su tėvyste jaunuolis šįryt vėl pakeitė nuomonę. Žadėjo net į Lietuvą specialiai atvažiuoti ir pas gydytoją padėti nueiti. O kai išgirdo neigiamą atsakymą, nėrė į krūmus visiems laikams, pareikšdamas, kad vaiko nepripažins ir nelankys verysad.gif
Atsakyti
O tu prigriebk tą verslininką, kad gudri, gyvenantį kažkur Rusyno gilumoje. Jis net ne ES pilietis. Ir jei savo noru nesutiks patvirtinti tėvystės, ta moteris daugiavaikei priklausančias pašalpas matys kaip savo ausis.

MAn atrodo, kad jinai jau kaip ir apsisprendė, nes pakalbėjusi su protingesne moterimi, nei aš, išgirdo labai rimtų argumentų, kodėl tas vaikas turi gimti. Nors jei jinai išsikapstys iš to mėšlo, kuriame dabar sėdi, nepablogindama gyvenimo sąlygų savo vaikams, tada jai bus didelis respect cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2006 02 02, 15:30)
Nu va, vakar jau beveik susitaikęs su tėvyste jaunuolis šįryt vėl pakeitė nuomonę. Žadėjo net į Lietuvą specialiai atvažiuoti ir pas gydytoją padėti nueiti. O kai išgirdo neigiamą atsakymą, nėrė į krūmus visiems laikams, pareikšdamas, kad vaiko nepripažins ir nelankys verysad.gif


Na, ir eina jis š...kt! Atsiprašau. Gyvenimas už tokius dalykus atseikėja.


Dėl pašalpų - dar reikia išsiaiškinti, ar tikrai ji negalės gauti daugiavaikės pašalpų. Faktas juk kaip blynas - trys vaikai. A, dar vienas variantas - kreiptis dėl tėvystės nustatymo į teismą. Jei tėtušis atsisako atlikti tyrimus, tai traktuojama, kaip tėvystės pripažinimas. Reikėtų pasikonsultuoti su kokiu juristu, ar vengimas atvykti į teismą (ką šiuo atveju turbūt tas pilietis ir darytų) būtų prilygintas tėvystės vengimui.
Atsakyti